Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva

Hranice (18. 6. 2019)
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MlčochMartin Mlčoch 060722 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.52 11.00
2 Patrik VogelPatrik Vogel 060120 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.49 9.00
3 Samuel PolákSamuel Polák 060522 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.43 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 060123 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 1.45 11.00
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková 060112 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.42 9.00
3 Emma SuchanováEmma Suchanová 061202 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.33 8.00
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 060127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.60 11.00
2 David KrovDavid Krov 061025 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.40 9.00
3 Vojtěch HamplVojtěch Hampl 060116 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4.35 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 060902 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4.86 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 060413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4.67 9.00
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 060225 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4.40 8.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 061016 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.94 11.00
2 Emma SuchanováEmma Suchanová 061202 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.84 9.00
3 Tereza KappelováTereza Kappelová 060627 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 08.64 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym HájekJáchym Hájek 060901 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.95 11.00
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 060306 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.06 9.00
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 060315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.30 8.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 060425 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 35.50 11.00
2 Kamila JurečkováKamila Jurečková 061129 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 24.73 9.00
3 Monika KopováMonika Kopová 060523 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 23.46 8.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (úterý, 18.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Albert KlocAlbert Kloc 060328 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 29.47 11.00
2 Nicolas HusNicolas Hus 070621 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.58 9.00
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 060315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 26.29 8.00