Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva

Hranice (18. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Škopová, Marie 06 TJ Šumperk, z.s. 31,00
2 Štoplová, Marie 06 TJ Šumperk, z.s. 29,00
3 Homoláčová, Darina 06 Atletický klub Olomouc z.s. A 25,00
4 Jurečková, Lucie 06 Atletický klub Olomouc z.s. A 25,00
5 Spiller, Maxmilián 06 TJ Šumperk, z.s. 24,00
6 Kasparová, Kateřina 06 SK Hranice, z.s. 23,00
7 Suchanová, Emma 06 TJ Šumperk, z.s. 23,00
8 Marghold, Petr 06 AK Šternberk z.s. 22,00
9 Hus, Nicolas 07 Atletický klub Olomouc z.s. 20,00
10 Závodský, Jan 07 Atletický klub Prostějov, z. s. 20,00
11 Lambertucci, Ayrton 06 TJ Šumperk, z.s. 20,00
12 Hrubý, Ondřej 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 20,00
13 Lochmanová, Anna Marie 06 Atletický klub Olomouc z.s. A 18,00
14 Bundilová, Eliška 06 AK Šternberk z.s. 18,00
15 Mlčoch, Martin 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 18,00
16 Juránková, Karolína 06 TJ Šumperk, z.s. 17,00
17 Žouželková, Anna 06 TJ Šumperk, z.s. 17,00
18 Krov, David 06 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
19 Kopec, Lukáš 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
20 Stejskalová, Alžběta 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 16,00
21 Hýbl, Pavel 07 Atletika Zábřeh, z. s. 16,00
22 Ševčík, Jakub 07 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
23 Hájek, Jáchym 06 Atletický klub Olomouc z.s. 15,00
24 Schwarz, Eduard 06 Atletický klub Olomouc z.s. 15,00
25 Bednařík, Lukáš 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15,00
26 Kuncová, Barbora 06 AK Šternberk z.s. 15,00
27 Vogel, Patrik 06 TJ Šumperk, z.s. 14,00
28 Kloc, Albert 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 13,00
29 Kopová, Monika 06 Atletika Zábřeh, z. s. 13,00
30 Sova, Václav 07 Atletický klub Olomouc z.s. 13,00
31 Klvaňa, Tomáš 06 Atletický klub Olomouc z.s. 12,00
32 Vereskov, Dominik 06 AK Šternberk z.s. 12,00
33 Küschner, Tadeáš 06 TJ Šumperk, z.s. 12,00
34 Pupík, Martin 07 TJ Šumperk, z.s. 11,00
35 Kochwasserová, Štěpánka 06 TJ Šumperk, z.s. 11,00
36 Punge, Samuel 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11,00
37 Šiška, Matěj 06 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
38 Herinek, Vojtěch 07 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
39 Hampl, Vojtěch 06 Atletika Zábřeh, z. s. 11,00
40 Jurečková, Kamila 06 Atletický klub Olomouc z.s. A 10,00
41 Krobot, Adam 06 Atletický klub Olomouc z.s. 10,00
42 Obšil, Břetislav 07 AK Šternberk z.s. 10,00
43 Kappelová, Tereza 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 10,00
44 Machytková, Julie 07 TJ Šumperk, z.s. 9,50
45 Kohoutková, Ema 06 TJ Šumperk, z.s. 9,00
46 Sikorová, Sára 06 TJ Šumperk, z.s. 9,00
47 Pražáková, Bára 07 TJ Šumperk, z.s. 9,00
48 Minxová, Barbora 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 8,00
49 Toman, Tobiáš 07 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
50 Špitová, Michaela 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 8,00
51 Zaorálková, Aneta 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 8,00
52 Navrátilová, Tereza 07 TJ Uničov 8,00
53 Polák, Samuel 06 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
54 Hrazdirová, Kateřina 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,00
55 Štarnovská, Anita 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 7,00
56 Martinec, David 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
57 Spurný, Šimon 06 AK Šternberk z.s. 7,00
58 Hamalová, Nella 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 7,00
59 Berková, Ema 07 TJ Šumperk, z.s. 7,00
60 Adamcová, Markéta 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 6,00
61 Kročová, Marie 06 SK Hranice, z.s. 6,00
62 Snášelová, Anna 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 6,00
63 Divoka, Patrik 06 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
64 Moudrý, Marek 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 6,00
65 Karola, David 06 SK Hranice, z.s. 6,00
66 Bálint, Michal 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 6,00
67 Linhartová, Eliška 06 Atletika Zábřeh, z. s. 6,00
68 Švánová, Anna 06 SK Hranice, z.s. 6,00
69 Mašková, Emma Elena 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 5,00
70 Šinclová, Anna 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 5,00
71 Žandová, Sabina 07 TJ Šumperk, z.s. 5,00
72 Pavlíček, Matyáš 07 AK Šternberk z.s. 5,00
73 Žáková, Markéta 06 Atletika Zábřeh, z. s. 5,00
74 Tomeš, Martin 07 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
75 Salajová, Zuzana 07 TJ Uničov 5,00
76 Utěšená, Zuzana 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 5,00
77 Chapčáková, Eva 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 5,00
78 Sýkorová, Anna 07 TJ Šumperk, z.s. 4,00
79 Koníčková, Barbora 06 TJ Uničov 4,00
80 Pěček, Matěj 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
81 Ulman, Daniel 07 Atletický klub Prostějov, z. s. 4,00
82 Sekaninová, Adéla 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 4,00
83 Bakala, Václav 07 Atletický klub Prostějov, z. s. 4,00
84 Šíp, David 06 Atletika Zábřeh, z. s. 3,00
85 Špička, Sebastian 07 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
86 Klimčáková, Anna 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 3,00
87 Tesař, Jiří 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
88 Míčková, Laura 07 Atletický klub Olomouc z.s. A 3,00
89 Tichá, Tereza 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
90 Zapletalová, Laura 06 Atletický klub Olomouc z.s. B 3,00
91 Bürglová, Barbora 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
92 Šárníková, Natálie 06 Atletický klub Olomouc z.s. A 2,50
93 Niklová, Lucie 06 AK Šternberk z.s. 2,50
94 Paarová, Nikol 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 2,50
95 Vaňáková, Nikol 07 Atletický klub Prostějov, z. s. 2,00
96 Šebesta, Jan 07 Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
97 Novák, Matěj 07 Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
98 Vepřeková, Martina 07 TJ Šumperk, z.s. 2,00
99 Tesař, Antonín 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
100 Polychros, Dimitrios 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 2,00
101 Moučka, Daniel 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 2,00
102 Derychová, Nela 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 1,00
103 Stráněl, Jan 06 Atletický klub Olomouc z.s. 1,00
104 Jurica, Samuel 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 1,00
105 Mondek, Tomáš 07 AK Šternberk z.s. 1,00
106 Zapletalová, Natálie 06 Atletický klub Prostějov, z. s. 1,00
107 Pařenica, Marek 07 Atletický klub Prostějov, z. s. 1,00
108 Papica, Dominik 06 AK Šternberk z.s. 1,00