Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva

Hranice (18. 6. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 22 09.94 09.9409.82x09.9409.84x- 11.00
2 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 23 09.84 08.7909.4109.7809.7809.3809.0909.84 9.00
3 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 4 08.64 08.3808.0908.6408.6408.6207.8908.55 8.00
4 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 19 08.40 08.4006.8007.4508.4007.45xx 7.00
5 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 12 08.39 06.9607.5007.2907.5008.1308.0008.39 6.00
6 Monika KopováMonika Kopová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 18 08.32 07.0406.9608.1708.1707.1106.9908.32 5.00
7 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 20 08.31 07.5807.2507.8807.88x08.3107.32 4.00
8 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 21 07.55 07.2007.4107.2307.4107.3407.5507.48 3.00
9 Barbora MinxováBarbora Minxová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 16 07.29 06.7607.2906.7007.290.00.00.0 2.00
10 Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 17 07.23 07.23xx07.230.00.00.0 1.00
11 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 8 07.06 06.2007.0604.2607.060.00.00.0
12 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 13 06.71 06.6306.3406.7106.710.00.00.0
13 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
07 14 06.62 06.6206.29x06.620.00.00.0
14 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 7 06.35 06.35xx06.350.00.00.0
15 Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 2 06.23 06.2305.9506.1506.230.00.00.0
MS Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
07 11 05.92 05.4805.1005.9205.920.00.00.0
16 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
07 1 05.90 05.1705.7605.9005.900.00.00.0
17 Natálie JuráskováNatálie Jurásková
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
07 3 05.88 x05.88x05.880.00.00.0
18 Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
07 9 05.68 x05.3505.6805.680.00.00.0
19 Izabela KotáskováIzabela Kotásková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 05.26 05.1905.2604.6705.260.00.00.0
20 Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 10 05.15 04.6304.0905.1505.150.00.00.0
Celkem 21 závodníků