Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva

Hranice (18. 6. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horníček, Küschner, Lambertucci, Vogel Horníček, Küschner, Lambertucci, Vogel TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 33.60 11.00
2 Marghold, Mondek, Spurný, Vereskov Marghold, Mondek, Spurný, Vereskov AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 35.07 6.00
3 Divoka, Klvaňa, Schwarz, Stráněl Divoka, Klvaňa, Schwarz, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 35.15 5.00
4 Bálint, Kvíčala, Mlčoch, Macourek Bálint, Kvíčala, Mlčoch, Macourek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.48 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Punge, Kopec, Pěček, Martinec Punge, Kopec, Pěček, Martinec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 33.63 9.00
2 Hájek, Krobot, Šebesta, Krov Hájek, Krobot, Šebesta, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 34.50 8.00
3 Polák, Toman, Sova, Tomeš Polák, Toman, Sova, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.58 7.00
4 Holubář, Tesař, Tesař, Prudil Holubář, Tesař, Tesař, Prudil Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 37.72 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horníček, Küschner, Lambertucci, Vogel Horníček, Küschner, Lambertucci, Vogel TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 33.60 11.00
2 Punge, Kopec, Pěček, Martinec Punge, Kopec, Pěček, Martinec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 33.63 9.00
3 Hájek, Krobot, Šebesta, Krov Hájek, Krobot, Šebesta, Krov Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 34.50 8.00
4 Polák, Toman, Sova, Tomeš Polák, Toman, Sova, Tomeš Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 34.58 7.00
5 Marghold, Mondek, Spurný, Vereskov Marghold, Mondek, Spurný, Vereskov AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 35.07 6.00
6 Divoka, Klvaňa, Schwarz, Stráněl Divoka, Klvaňa, Schwarz, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 35.15 5.00
7 Bálint, Kvíčala, Mlčoch, Macourek Bálint, Kvíčala, Mlčoch, Macourek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.48 4.00
8 Holubář, Tesař, Tesař, Prudil Holubář, Tesař, Tesař, Prudil Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 37.72 3.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žouželková, Žandová, Vepřeková, Kohoutková Žouželková, Žandová, Vepřeková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 33.52 11.00
2 Elsnerová, Sikorová, Gronychová, Berková Elsnerová, Sikorová, Gronychová, Berková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 35.72 5.00
3 Haitlová, Kročová, Švánová, Hamplová Haitlová, Kročová, Švánová, Hamplová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 35.86 3.00
4 Piňosová, Ropová, Zapletalová, Derychová Piňosová, Ropová, Zapletalová, Derychová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 38.13
5 Jurásková, Sommerová, Stržínková, Šváčková Jurásková, Sommerová, Stržínková, Šváčková SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 40.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 34.15 9.00
2 Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Utěšená Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 34.52 8.00
3 Tichá, Hrazdirová, Bürglová, Pešková Tichá, Hrazdirová, Bürglová, Pešková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 35.09 7.00
4 Salajová, Navrátilová, Vrubelová, Koníčková Salajová, Navrátilová, Vrubelová, Koníčková TJ UničovTJ Uničov 2 36.59 2.00
5 Fialová, Fendrychová, Jílková, Paulíčková Fialová, Fendrychová, Jílková, Paulíčková Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 37.77 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Homoláčová, Jurečková, Jurečková, Stejskalová Homoláčová, Jurečková, Jurečková, Stejskalová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 33.30
2 Lekešová, Šafářová, Šnoblová, Zapletalová Lekešová, Šafářová, Šnoblová, Zapletalová Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 35.70 6.00
3 Adamcová, Hamalová, Mikulková, Šenková Adamcová, Hamalová, Mikulková, Šenková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 35.73 4.00
4 Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Paarová Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Paarová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 38.02
5 Kučerová, Adámková, Niklová, Skupieńová Kučerová, Adámková, Niklová, Skupieńová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 38.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Homoláčová, Jurečková, Jurečková, Stejskalová Homoláčová, Jurečková, Jurečková, Stejskalová Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 33.30
2 Žouželková, Žandová, Vepřeková, Kohoutková Žouželková, Žandová, Vepřeková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 33.52 11.00
3 Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Janáková, Mašková, Sekaninová, Vaňáková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 34.15 9.00
4 Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Utěšená Dvořáková, Klimčáková, Míčková, Utěšená Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 34.52 8.00
5 Tichá, Hrazdirová, Bürglová, Pešková Tichá, Hrazdirová, Bürglová, Pešková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 35.09 7.00
6 Lekešová, Šafářová, Šnoblová, Zapletalová Lekešová, Šafářová, Šnoblová, Zapletalová Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 6 35.70 6.00
7 Elsnerová, Sikorová, Gronychová, Berková Elsnerová, Sikorová, Gronychová, Berková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 35.72 5.00
8 Adamcová, Hamalová, Mikulková, Šenková Adamcová, Hamalová, Mikulková, Šenková TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 4 35.73 4.00
9 Haitlová, Kročová, Švánová, Hamplová Haitlová, Kročová, Švánová, Hamplová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 35.86 3.00
10 Salajová, Navrátilová, Vrubelová, Koníčková Salajová, Navrátilová, Vrubelová, Koníčková TJ UničovTJ Uničov 2 36.59 2.00
11 Fialová, Fendrychová, Jílková, Paulíčková Fialová, Fendrychová, Jílková, Paulíčková Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 37.77 1.00
12 Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Paarová Cetkovská, Krajíčková, Kvíčalová, Paarová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 38.02
13 Piňosová, Ropová, Zapletalová, Derychová Piňosová, Ropová, Zapletalová, Derychová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 38.13
14 Kučerová, Adámková, Niklová, Skupieńová Kučerová, Adámková, Niklová, Skupieńová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 38.58
15 Jurásková, Sommerová, Stržínková, Šváčková Jurásková, Sommerová, Stržínková, Šváčková SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 40.87