výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň

Dvůr Králové nad Labem (16. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 07.34 11.00
2 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 07.91 8.00
3 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 07.94 6.00
4 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.17 2.00
5 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.18 1.00
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PavlíkMichal Pavlík 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.22
2 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.30
3 David NývltDavid Nývlt 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.79
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.11
5 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.91
Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 07.72 9.00
2 48 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.93 7.00
3 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.03 5.00
4 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.10 3.00
5 247 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 09.31
6 21 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.09 4.00
2 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.54
3 Jakub ŠimekJakub Šimek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.72
4 23 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.22
2 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 08.47
3 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.78
MS Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 07.34 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 07.72 9.00
3 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 07.91 8.00
4 48 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.93 7.00
5 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 07.94 6.00
6 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.03 5.00
7 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.09 4.00
8 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.10 3.00
9 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.17 2.00
10 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 08.18 1.00
11 Michal PavlíkMichal Pavlík 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.22
11 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.22
13 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.30
14 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 08.44
15 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 08.47
16 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.54
17 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.78
18 David NývltDavid Nývlt 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.79
19 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.11
20 247 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 09.31
21 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.37
22 Jakub ŠimekJakub Šimek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.72
23 21 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 09.83
24 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.91
25 23 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.00
Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.32 8.00
2 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.58 4.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.58 3.00
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 1.00
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.73
6 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.73
2 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 08.74
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.78
4 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.83
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.87
6 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 08.97
2 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.04
3 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.12
4 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.24
5 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.32
Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.23
2 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.46
3 Aneta BourováAneta Bourová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.47
4 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.30
Karolína BartošováKarolína Bartošová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Viktorie VodičkováViktorie Vodičková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.63 2.00
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.92
3 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.17
4 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.24
5 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.37
6 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.73
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.22 11.00
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.53 6.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.55 5.00
4 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.95
5 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.42
6 Klára VolechováKlára Volechová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.73
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.81
3 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.99
4 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.05
5 Kamila BudínováKamila Budínová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.24
6 75 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 9.00
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.94
3 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.04
4 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.09
5 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.09
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.33 7.00
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.91
3 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.06
4 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.42
5 Vanesa ŠimkováVanesa Šimková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.22 11.00
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 9.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.32 8.00
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.33 7.00
5 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.53 6.00
6 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.55 5.00
7 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.58 4.00
7 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.58 3.00
9 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.63 2.00
10 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.64 1.00
11 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.73
11 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.73
11 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.73
14 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 08.74
15 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.78
16 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.81
17 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.83
18 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.87
19 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.89
20 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.91
21 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.92
22 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.94
23 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.95
24 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 08.97
25 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.99
26 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.04
26 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.04
28 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 09.05
29 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.06
30 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.09
30 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.09
32 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.11
33 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.12
34 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.17
35 55 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.23
36 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.24
36 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 09.24
36 Kamila BudínováKamila Budínová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.24
39 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.32
40 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.37
41 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.42
41 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.42
43 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.46
44 Aneta BourováAneta Bourová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.47
45 75 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.60
46 Klára VolechováKlára Volechová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.65
47 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.73
48 Vanesa ŠimkováVanesa Šimková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.08
49 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.30
Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Karolína BartošováKarolína Bartošová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Viktorie VodičkováViktorie Vodičková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.17 11.00
2 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 18.88 7.00
3 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 19.43 3.00
4 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 19.50 2.00
5 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 19.80 1.00
6 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 21.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 20.67
2 81 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.16
3 David NývltDavid Nývlt 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.71
4 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 22.08
5 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.64
6 245 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.86 8.00
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.19 5.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.38
4 32 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.71
5 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 25.07
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 19.03 6.00
2 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 19.26 4.00
3 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 19.90
4 247 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 24.40
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.01 9.00
2 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.22
3 Jakub ŠimekJakub Šimek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 24.68
Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 17.17 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.01 9.00
3 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.86 8.00
4 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 18.88 7.00
5 1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 19.03 6.00
6 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.19 5.00
7 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 19.26 4.00
8 Jakub JanečekJakub Janeček 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 19.43 3.00
9 Ondřej BergerOndřej Berger 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 19.50 2.00
10 Ondřej VítOndřej Vít 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 19.80 1.00
11 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 19.90
12 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.38
13 18 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 20.67
14 32 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.71
15 81 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.16
16 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.22
17 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 21.32
18 David NývltDavid Nývlt 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 21.71
19 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 22.08
20 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.64
21 247 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 24.40
22 Jakub ŠimekJakub Šimek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 24.68
23 Viktor SchmidtViktor Schmidt 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 25.07
24 245 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 25.57
Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 19.93 9.00
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.16 7.00
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 20.42 4.00
4 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.44 3.00
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.60 2.00
6 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 20.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.34 6.00
2 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.04
3 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 21.36
4 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 21.65
5 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 21.71
6 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 21.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.02
2 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 21.11
3 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.67
4 21 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 21.70
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 21.79
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.81
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 21.87
2 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.11
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.43
4 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 23.02
5 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.25
Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.56
2 254 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.27
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 22.43
4 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.52
5 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.73
Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.26
2 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.65
3 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 24.37
4 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 25.50
Karolína BartošováKarolína Bartošová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 DNS
Viktorie VodičkováViktorie Vodičková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.40 5.00
2 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 20.64 1.00
3 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 22.32
4 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.72
5 Klára VolechováKlára Volechová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 23.74
MS 19 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 24.56
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.01 8.00
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.70
3 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.55
4 50 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 26.07
55 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 19.70 11.00
2 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.79
3 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.11
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 23.13
5 Vanesa ŠimkováVanesa Šimková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 24.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 19.70 11.00
2 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 19.93 9.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.01 8.00
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 20.16 7.00
5 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.34 6.00
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.40 5.00
7 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 20.42 4.00
8 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.44 3.00
9 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 20.60 2.00
10 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 20.64 1.00
11 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.79
12 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 20.82
13 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.02
14 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.04
15 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 21.11
16 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 21.36
17 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.56
18 Bára FléglováBára Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 21.65
19 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 21.67
20 21 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 21.70
20 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.70
22 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 21.71
23 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 21.79
24 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.81
25 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 21.85
26 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 21.87
27 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.11
27 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.11
29 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.26
30 254 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.27
31 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 22.32
32 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.43
32 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 22.43
34 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.52
35 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.65
36 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.72
37 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 23.02
38 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 23.13
39 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.25
40 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.55
41 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.73
42 Klára VolechováKlára Volechová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 23.74
43 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 24.37
44 Vanesa ŠimkováVanesa Šimková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 24.48
45 19 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 24.56
46 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 25.50
47 50 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 26.07
Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 DNS
Karolína BartošováKarolína Bartošová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 DNS
Viktorie VodičkováViktorie Vodičková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS
55 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 DNS

1500 m - Žáci

(ne, 16.6.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:29.76 11.00
2 49 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4:44.31 9.00
3 51 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:00.66 8.00
4 82 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:02.76 7.00
MS 24 Dan SalabaDan Salaba 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5:05.61
6 48 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:07.57 6.00
7 18 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:07.97 5.00
8 81 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:14.10 4.00
9 25 Jaroslav HanzlJaroslav Hanzl 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:17.10 3.00
10 23 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:19.82 2.00
11 32 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:40.16 1.00
12 21 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5:43.52
42 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
43 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
22 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
Přebor Královehradeckého kraje: 1. Žačok Jakub (TRUTN) 2. Potoček Vojtěch (JAROM) 3. Čech Ondřej (JAROM)
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 16.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 71 Jana LeblochováJana Leblochová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:17.72 11.00
2 52 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:51.04 9.00
3 75 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:53.74 8.00
4 53 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:57.10 7.00
5 72 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6:00.59 6.00
6 55 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6:16.70 5.00
7 83 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6:17.48 4.00
8 50 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6:30.32 3.00
9 54 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6:37.34 2.00
74 Aneta JechováAneta Jechová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
Přebor Královehradeckého kraje: 1. Leblochová Jana (TRUTN) 2. Kubíčková Kateřina (SODKR) 3. Fejová Viktrorie (DOBRU)
Celkem 10 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.15 9.00
2 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 32.30 6.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.76 3.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 36.28 2.00
Poznámky:
Přebor Královehradeckého kraje: 1. Dítě Marek (JAROM) 2. Král David (HKRAL) 3. Halíř Adam (HKRAL)
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.70 7.00
2 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 35.62 4.00
MS Mikuláš JežekMikuláš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 36.25
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 29.70 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.51 8.00
3 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.12 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 29.70 11.00
2 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.15 9.00
3 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.51 8.00
4 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.70 7.00
5 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 32.30 6.00
6 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.12 5.00
7 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 35.62 4.00
8 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.76 3.00
9 Mikuláš JežekMikuláš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 36.25
10 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 36.28 2.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.47 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.81 9.00
MS Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 31.62
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 32.81 6.00
Poznámky:
Přebor Královehradeckého kraje: 1. Šarounová Markéta (HKRAL) 2. Pražáková Daniela (HKRAL) 3. Hloucalová Aneta (HKRAL)
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 31.06 8.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 31.36 7.00
3 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 34.74 3.00
4 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 37.59
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.55 5.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 33.57 4.00
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 36.84 2.00
4 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 37.49 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 30.47 11.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 30.81 9.00
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 31.06 8.00
4 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 31.36 7.00
5 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 31.62
6 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 32.81 6.00
7 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.55 5.00
8 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 33.57 4.00
9 Anežka ŘezníčkováAnežka Řezníčková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 34.74 3.00
10 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 36.84 2.00
11 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 37.49 1.00
12 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 37.59

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melichar, Šrejber, Matěják, Žačok Melichar, Šrejber, Matěják, Žačok TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:41.77 11.00
2 Dítě, Čech, Potoček, Kvapil Dítě, Čech, Potoček, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:43.98 9.00
3 Vít, Bláha, Janouch, Nývlt Vít, Bláha, Janouch, Nývlt SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 3:13.69 8.00
4 18 Čáp, Locker, Bílek, Seidl Čáp, Locker, Bílek, Seidl SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:18.12 7.00
5 Schmidt, Šimek, Hornych, Křivánek Schmidt, Šimek, Hornych, Křivánek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 3:41.35 6.00
Halíř, Kořének, Mrha, Petržela Halíř, Kořének, Mrha, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Poznámky:
HKRAL - špatná předávka na 2. úseku Přebor Královehradeckého kraje: 1. TRUT 2. JAROM 3. NMNM
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezníčková, Šarounová, Havlíčková, Blatníková Řezníčková, Šarounová, Havlíčková, Blatníková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:54.57 11.00
2 Vymetalová, Návratová, Flečková, Malichová Vymetalová, Návratová, Flečková, Malichová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 3:06.50 8.00
3 Ficencová, Venclová, Gultová, Kordová Ficencová, Venclová, Gultová, Kordová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:07.32 7.00
4 Horáčková, Mánková, Vaňková, Budínová Horáčková, Mánková, Vaňková, Budínová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:14.30 5.00
5 54 Erlebachová, Pavelková, Pittnerová, Vokáčová Erlebachová, Pavelková, Pittnerová, Vokáčová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 3:31.13 4.00
Poznámky:
Přebor Královehradeckého kraje: 1. HKRAL 2. JAROM 3. TRUTN
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Bašková, Hochsteigerová, Prouzová, Voborníková Bašková, Hochsteigerová, Prouzová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:01.22 9.00
2 Frejvaldová, Václavková, Štětinová, Stejskalová Frejvaldová, Václavková, Štětinová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 3:09.30 6.00
3 55 Kosařová, Matoušková, Volechová, Šimková Kosařová, Matoušková, Volechová, Šimková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 3:32.32 3.00
Ludvíková, Coufalová, Rychterová, Kaplanová Ludvíková, Coufalová, Rychterová, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezníčková, Šarounová, Havlíčková, Blatníková Řezníčková, Šarounová, Havlíčková, Blatníková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:54.57 11.00
2 21 Bašková, Hochsteigerová, Prouzová, Voborníková Bašková, Hochsteigerová, Prouzová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:01.22 9.00
3 Vymetalová, Návratová, Flečková, Malichová Vymetalová, Návratová, Flečková, Malichová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 3:06.50 8.00
4 Ficencová, Venclová, Gultová, Kordová Ficencová, Venclová, Gultová, Kordová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:07.32 7.00
5 Frejvaldová, Václavková, Štětinová, Stejskalová Frejvaldová, Václavková, Štětinová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 3:09.30 6.00
6 Horáčková, Mánková, Vaňková, Budínová Horáčková, Mánková, Vaňková, Budínová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:14.30 5.00
7 54 Erlebachová, Pavelková, Pittnerová, Vokáčová Erlebachová, Pavelková, Pittnerová, Vokáčová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 3:31.13 4.00
8 55 Kosařová, Matoušková, Volechová, Šimková Kosařová, Matoušková, Volechová, Šimková Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 3:32.32 3.00
Ludvíková, Coufalová, Rychterová, Kaplanová Ludvíková, Coufalová, Rychterová, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 5 1.59 o-o-oooxxoxxx 11.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 6 1.56 ---o-oxoxx 9.00
3 48 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 1.53 oxoxxoxoxxooxxx 8.00
4 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1 1.45 ooooxxx 7.00
5 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4 1.45 oooxxoxxx 6.00
6 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 2 1.40 oooxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70 Body
1 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 10 1.49 oooxoxoxooxxx 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 11 1.46 --ooooxxx 9.00
3 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 6 1.40 ooooxxx 8.00
4 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 5 1.40 ooxooxxx 7.00
5 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 1.40 ooxxoxxoxxx 6.00
6= Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 8 1.35 oooxxx 4.50
6= 72 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 7 1.35 oooxxx 4.50
8= Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4 1.30 ooxxx 2.50
8= Petra LudvíkováPetra Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 1.30 ooxxx 2.50
10 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2 1.30 oxo 1.00
11 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 1.25 xxoxxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22 5.69 +0.1 m/s 5.47  +0.05.32  +0.05.28  +0.05.474.77  +0.05.69  +0.13.94  +0.0 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21 5.50 +0.0 m/s 5.40  +0.05.50  +0.05.34  +0.35.50x-- 9.00
3 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 20 5.46 +0.0 m/s 5.24  +0.05.18  +0.05.41  +0.05.415.46  +0.05.27  +0.05.13 8.00
4 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 2 5.37 +0.0 m/s 5.21  +0.04.86  +0.04.87  +0.05.215.37  +0.05.18  +0.05.09  +0.0 7.00
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 19 5.15 -0.1 m/s 4.33  +0.05.15  -0.15.08  +0.05.15xxx 6.00
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 17 5.04 +0.0 m/s 4.94  +0.0x4.54  +0.04.945.04  +0.0-- 5.00
7 Ondřej BergerOndřej Berger
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 12 4.92 +0.0 m/s 4.71  +0.04.37  +0.04.92  +0.04.924.43  +0.04.82  +0.04.88  +0.0 4.00
8 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.83 +0.0 m/s 4.18  +0.04.83  +0.04.78  +0.04.834.15  +0.04.22  +0.2x 3.00
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 9 4.80 +0.0 m/s 4.80  +0.04.78  -0.2x4.800.00.00.0 2.00
10 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 4.67 +0.0 m/s 4.54  +0.04.67  +0.03.99  +0.04.670.00.00.0 1.00
11 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 11 4.54 +0.0 m/s 4.54  +0.04.41  +0.03.88  +0.14.540.00.00.0
12 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 4.52 +0.0 m/s 3.87  +0.04.36  +0.04.52  +0.04.520.00.00.0
13 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 4.52 +0.0 m/s 4.52  +0.04.22  +0.0x4.520.00.00.0
14 Daniel HornychDaniel Hornych
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 1 4.49 +0.0 m/s 4.13  +0.14.39  +0.04.49  +0.04.490.00.00.0
15 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 8 4.37 +0.0 m/s 4.37  +0.0x3.95  +0.04.370.00.00.0
16 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 4.33 +0.0 m/s 4.33  +0.04.07  +0.04.25  +0.04.330.00.00.0
17 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 14 4.28 +0.0 m/s xx4.28  +0.04.280.00.00.0
MS Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 4.16 +0.0 m/s 4.15  +0.04.16  +0.03.90  +0.04.160.00.00.0
MS 24 Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 6 4.05 +0.1 m/s x3.85  +0.04.05  +0.14.050.00.00.0
20 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 7 3.99 +0.0 m/s 3.81  +0.03.99  +0.03.98  +0.03.990.00.00.0
MS Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3 3.99 +0.0 m/s 3.99  +0.03.89  +0.23.77  +0.03.990.00.00.0
22 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4 3.94 +0.0 m/s 3.94  +0.03.85  +0.0x3.940.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 26 5.01 +0.0 m/s 5.01  +0.0-3.64  +0.05.014.48  +0.14.92  +0.0x 11.00
2 54 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 7 4.89 +0.4 m/s 4.20  +0.04.15  +0.04.89  +0.44.890.00.00.0 9.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 17 4.80 +0.0 m/s 4.64  +0.04.61  +0.04.38  +0.04.644.52  +0.04.80  +0.04.64  +0.0 8.00
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 25 4.77 +0.0 m/s 4.33  -0.24.69  +0.04.51  +0.04.694.70  +0.0x4.77  +0.0 7.00
5 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 19 4.71 +0.0 m/s 4.55  +0.04.40  +0.04.27  +0.04.554.71  +0.04.50  +0.03.90  +0.0 6.00
6 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22 4.70 +0.0 m/s 4.33  +0.04.49  +0.04.70  +0.04.704.61  +0.04.43  +0.04.48 5.00
7 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 4.57 +0.1 m/s 4.29  +0.04.23  +0.04.57  +0.14.574.34  +0.0-- 4.00
8 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 23 4.54 +0.0 m/s 4.36  +0.04.46  +0.0x4.464.15  +0.04.17  +0.24.54  +0.0 3.00
9 52 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 10 4.41 +0.0 m/s 4.41  +0.04.40  +0.04.40  +0.04.410.00.00.0 2.00
10 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 20 4.38 +0.1 m/s 4.33  +0.04.38  +0.1x4.380.00.00.0 1.00
11 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 16 4.38 +0.1 m/s 4.38  +0.14.07  +0.04.26  +0.04.380.00.00.0
12 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 9 4.38 +0.0 m/s 4.20  +0.0x4.38  +0.04.380.00.00.0
13 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 4.31 +0.0 m/s 4.31  +0.03.95  +0.24.25  +0.04.310.00.00.0
14 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 4 4.29 +0.0 m/s 4.29  +0.04.27  +0.0x4.290.00.00.0
15 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 21 4.22 +0.0 m/s x4.22  +0.04.18  +0.04.220.00.00.0
16 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 12 4.20 +0.0 m/s 4.20  +0.04.07  +0.03.98  +0.04.200.00.00.0
17 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 13 4.20 +0.0 m/s 4.20  +0.04.02  +0.13.79  +0.04.200.00.00.0
18 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 11 4.18 +0.0 m/s 3.79  +0.04.18  +0.04.17  +0.04.180.00.00.0
19 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 14 4.09 +0.0 m/s 4.09  +0.03.77  +0.0x4.090.00.00.0
20 46 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 8 4.05 +0.0 m/s 4.02  +0.03.94  +0.04.05  +0.04.050.00.00.0
21 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3 4.02 +0.0 m/s xx4.02  +0.04.020.00.00.0
22 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 3.88 +0.0 m/s 3.88  +0.03.81  +0.03.58  +0.03.880.00.00.0
23 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 24 3.85 +0.0 m/s 3.85  +0.03.65  +0.03.23  +0.03.850.00.00.0
24 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 6 3.84 +0.0 m/s xx3.84  +0.03.840.00.00.0
25 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 5 3.80 +0.0 m/s x3.80  +0.03.46  +0.03.800.00.00.0
26 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 3.79 -0.3 m/s 3.79  -0.3x3.45  +0.03.790.00.00.0
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 12.47 11.8012.47x12.470.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 23 10.05 09.7809.64x09.7809.7809.4910.05 11.00
2 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 21 09.93 08.57x09.4309.4308.8709.1209.93 9.00
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 22 09.84 08.6309.5309.6509.6508.5509.5909.84 8.00
4 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20 09.79 08.2409.1308.7809.1308.5208.5309.79 7.00
5 47 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18 09.37 x08.7709.3709.3708.8209.14x 6.00
6 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3 08.77 07.8308.1408.7708.7708.25x07.62 5.00
7 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19 08.20 08.0708.1008.2008.2008.1208.0406.85 4.00
8 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 15 07.95 07.9507.2807.7007.9507.9507.1007.86 3.00
MS 19 Marie DejmkováMarie Dejmková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
03 13 07.63 06.6106.9007.6307.630.00.00.0
10 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 17 07.62 07.6206.9207.1507.620.00.00.0 2.00
11 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 16 07.52 07.4007.5207.4207.520.00.00.0 1.00
12 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 2 07.46 07.3307.0007.4607.460.00.00.0
13 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 10 07.29 07.2906.6807.2507.290.00.00.0
14 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 6 07.20 07.2006.6807.1107.200.00.00.0
15 Agáta TrubkováAgáta Trubková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 12 07.10 x07.10x07.100.00.00.0
16 Aneta BourováAneta Bourová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1 07.02 05.9407.0206.9307.020.00.00.0
17 Anna HetflejšováAnna Hetflejšová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 14 06.93 xx06.9306.930.00.00.0
18 244 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4 06.92 06.74x06.9206.920.00.00.0
19 83 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 7 06.56 06.2405.2206.5606.560.00.00.0
20 41 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 11 06.47 05.9206.3606.4706.470.00.00.0
21 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 9 05.96 05.9604.95x05.960.00.00.0
22 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 05.88 xx05.8805.880.00.00.0
23 50 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 5 04.92 xx04.9204.920.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 12 10.95 10.9110.5810.5210.9110.9510.9110.20 11.00
2 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 10.64 09.9310.6408.8210.6410.1310.1210.09 9.00
3 82 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 10 09.68 09.1609.33x09.3309.3609.6809.11 8.00
4 Michal PavlíkMichal Pavlík
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 9 09.36 09.23x09.3609.3609.1309.23x 7.00
5 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 6 09.29 08.3308.9708.6708.9709.0309.2908.60 6.00
6 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3 08.37 07.0207.2707.6007.6006.8108.3707.38 5.00
7 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 08.02 07.1207.0907.9707.9707.5207.9508.02 4.00
8 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 4 07.51 07.1307.5107.1107.5107.3807.2607.49 3.00
Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 11 31.88 0.0 11.00
2 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 25.79 0.0 9.00
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3 25.25 0.0 8.00
4 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 10 25.11 0.0 7.00
5 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 9 22.22 0.0 6.00
6 244 Julie MatulováJulie Matulová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 4 21.55 0.0 5.00
7 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 2 21.34 0.0 4.00
8 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 7 20.40 0.0 3.00
9 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 8 19.16 0.0 2.00
10 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 1 18.23 0.0 1.00
47 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 NM 0.0
Poznámky/pokusy:
" Přebor Královehradeckého kraje: 1. Prouzová Tereza (JAROM) 2. Procházková Anna (HKRAL) 3. Kunertová Sára Zdeňka (JILEM)
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 10 31.76 0.0 11.00
2 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3 29.35 0.0 9.00
3 82 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1 24.65 0.0 8.00
4 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4 24.18 0.0 7.00
5 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 9 23.99 0.0 6.00
6 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 7 23.42 0.0 5.00
7 32 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 23.35 0.0 4.00
8 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 22.69 0.0 3.00
9 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 2 19.24 0.0 2.00
10 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 6 18.54 0.0 1.00
Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 11 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Přebor Královehradeckého kraje: 1. Jarolímek David (DVKRA) 2. Rajsner Simon (SODKR) 3. Hojný Matouš (SODKR)
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 29.63 0.0 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4 28.82 0.0 9.00
3 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 3 22.11 0.0 8.00
4 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 2 16.03 0.0 7.00
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žáci

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 245 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12:35.79 11.00
2 247 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15:32.62 9.00
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žákyně

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12:40.57 11.00
MS 19 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13:10.49
3 47 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:41.80 9.00
4 21 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13:48.42 8.00
5 244 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14:10.18 7.00
6 254 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14:10.48 6.00
7 41 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14:28.79 5.00
8 22 Natálie FrýdováNatálie Frýdová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 14:28.91 4.00
Celkem 8 závodníků