Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejlepšího atleta Nymburka

Nymburk (29. 9. 2019)
skok daleký - Dorostenci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.85
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.56
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.29
skok daleký - Žáci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.58
2 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 5.14
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.12
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.26
2 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.24
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.90
skok daleký - Dorostenky (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.59
2 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.49
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.45
skok daleký - Žákyně (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.73
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.53
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.43
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5.06
2 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4.46
3 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.20
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.30
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.99
3 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.74
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VejvarLukáš Vejvar 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.74
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.84
3 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.68
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.28
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.46
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.03
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.06
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.75
3 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.95
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.33
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.51
3 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 09.50
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.65
2 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.15
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.89
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VejvarLukáš Vejvar 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 46.67
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyas VorlíčekMatyas Vorlíček 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.17
2 Václav HütterVáclav Hütter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.19
3 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 26.14
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.55
2 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 40.95
3 Petr ČížekPetr Čížek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 33.90
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.91
2 Sandra MejstříkováSandra Mejstříková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.81
3 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika HostivařAtletika Hostivař 23.24
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (neděle, 29.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.86
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.44
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 34.86