Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

O nejlepšího atleta Nymburka

Nymburk (29. 9. 2019)

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.26
2 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.53
3 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.43
4 Michal KubalaMichal Kubala 03 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 20.51
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.83
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.07
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.40
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor FajmonTheodor Fajmon 04 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 18.47
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 20.51
3 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.87
4 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.37
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.62
2 Teodor MannTeodor Mann 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 20.29
3 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.32
4 Matěj KloboučekMatěj Klobouček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.74
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.50
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.58
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 20.13
4 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.16
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VejvarLukáš Vejvar 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.37
Celkem 1 závodníků

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.45
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.27
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.88
4 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.39
2 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.27
3 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.24
4 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.60
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.36
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.56
3 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.45
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 19.80
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.95
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.14
4 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 21.41
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.08
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.77
2 Erik FloriánErik Florián 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 30.76
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HanelVojtěch Hanel 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.47
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HütterVáclav Hütter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.14
2 Robert KaločRobert Kaloč 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.86
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diviš PištěkDiviš Pištěk 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.86
2 Filip MrázFilip Mráz 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.06
Celkem 2 závodníků
Běh 8 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠkochŠimon Škoch 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.05
Celkem 1 závodníků
Běh 9 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.09
2 Driel Robin VanDriel Robin Van 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.16
3 Matyas VorlíčekMatyas Vorlíček 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.37
Celkem 3 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 T.J. Sokol Lysá nad LabemT.J. Sokol Lysá nad Labem 23.75
2 Petr ČížekPetr Čížek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.26
3 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 28.18
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.57
2 Matěj FejfarMatěj Fejfar 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.95
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ferdinand HorynaFerdinand Horyna 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.83
2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.93
3 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24.98
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.18
2 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25.18
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.09
2 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.10
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.58
4 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.00
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.23
2 Šimon NeradŠimon Nerad 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.85
Celkem 2 závodníků
Běh 7 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 24.07
2 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.34
3 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.85
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.62
2 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.08
Celkem 2 závodníků
Běh 9 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.25
Celkem 1 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BřeňováKateřina Břeňová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.63
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.75
2 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.67
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen FialováElen Fialová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 31.31
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KnesplováLaura Knesplová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.33
2 Denisa JakschováDenisa Jakschová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 31.06
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 JuventaJuventa 26.20
2 Karolína KubůKarolína Kubů 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 27.87
3 Anna KoženáAnna Kožená 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.78
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika HostivařAtletika Hostivař 24.04
Celkem 1 závodníků
Běh 7 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra MejstříkováSandra Mejstříková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 28.57
2 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.33
Celkem 2 závodníků
Běh 8 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PátkováPavlína Pátková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 30.67
Celkem 1 závodníků
Běh 9 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.53
2 Anna StaráAnna Stará 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.49
3 Vendula SedlatáVendula Sedlatá 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 30.54
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SvatoňováEliška Svatoňová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.56
Celkem 1 závodníků
Běh 11 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.36
2 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 26.70
3 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 30.13
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.44
Celkem 1 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 22.21
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.84
3 Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.21
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.68
2 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.59
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.27
2 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.33
2 Jolana DosedlováJolana Dosedlová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.87
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.94
2 Kateřina HorynováKateřina Horynová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.56
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.62
Celkem 1 závodníků
Běh 6 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.54
2 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.39
Celkem 2 závodníků
Běh 7 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.45
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.46
Celkem 2 závodníků
Běh 8 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.74
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.81
3 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.83
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 21.60
Celkem 1 závodníků
Běh 10 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.73
2 Yvona SzitasováYvona Szitasová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.40
3 Julie ŠantaváJulie Šantavá 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.61
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 23.72
Celkem 1 závodníků
Běh 12 (ne, 29.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 22.53
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.66
3 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25.61
Celkem 3 závodníků