Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětiboj konce školního roku

Brno - ZŠ Horníkova (21. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci

(pá, 21.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 09.4 178.00
2= Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 09.5 161.00
2= Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.5 161.00
4 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.6 145.00
5 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 09.9 101.00
6= Issa Sidiki DialloIssa Sidiki Diallo 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.3 53.00
6= Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.3 53.00
8 Štěpán OpálkaŠtěpán Opálka 08 BYAC BrnoBYAC Brno 10.4 44.00
9 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10.5 35.00
10 Daniel PasekaDaniel Paseka 06 BYAC BrnoBYAC Brno 10.7 20.00
Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Marek BambuchMarek Bambuch 08 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Jakub SměšnýJakub Směšný 07 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Celkem 17 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(pá, 21.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.1 482.00
2 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.2 458.00
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.5 391.00
4= Veronika TýčováVeronika Týčová 07 JAC BrnoJAC Brno 09.7 348.00
4= Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 09.7 348.00
6= Valerie MannováValerie Mannová 05 JAC BrnoJAC Brno 09.8 328.00
6= Klára ZapletalováKlára Zapletalová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.8 328.00
8 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 10.1 270.00
9 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 10.2 252.00
Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno DNS
Martina NesvadbováMartina Nesvadbová 04 JAC BrnoJAC Brno DNS
Eva KratochvílováEva Kratochvílová 05 JAC BrnoJAC Brno DNS
Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno DNS
Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 07 JAC BrnoJAC Brno DNS
Aneta NakládalováAneta Nakládalová 07 JAC BrnoJAC Brno DNS
Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno DNS
Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno DNS
Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno DNS
Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno DNS
Eva RajskáEva Rajská 04 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 20 závodníků