výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Čokoládová tretra - semifinále Ostrava

Ostrava (19. 6. 2019)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 211 Lukeš JiříLukeš Jiří 12 ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres FrýdekZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, ... 5 16.51
2 219 Ezra LubwamaEzra Lubwama 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 16.52
3 254 Ján PenkertJán Penkert 12 ZŠ s MŠ Nižná brána KežmarokZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 2 16.71
4 202 Richard MrázRichard Mráz 12 AC MalackyAC Malacky 6 16.79
5 134 Jakub Sebastián BednárJakub Sebastián Bednár 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 16.92
6 265 Maxim PavlíkMaxim Pavlík 12 ZŠ Veľkomoravská, TrenčínZŠ Veľkomoravská, Trenčín 7 17.05
7 262 Jakub VaněkJakub Vaněk 12 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1 17.09
8 269 Kryštof HlaváčKryštof Hlaváč 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 8 17.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Matúš HanzelMatúš Hanzel 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 17.38
2 261 Jonáš FrankeJonáš Franke 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 6 17.62
3 335 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 17.62
4 276 Filip NovosádFilip Novosád 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 7 17.63
5 268 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 4 17.73
6 274 Vlastimil SellákVlastimil Sellák 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 5 17.78
7 257 Jan OnderkaJan Onderka 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8 17.78
8 264 Richard NemecRichard Nemec 12 individuálneindividuálne 1 17.85
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 266 Štěpán DařílekŠtěpán Dařílek 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 1 17.02
2 83 Sebastian FarníkSebastian Farník 12 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 17.27
3 55 Dominik DvořáčekDominik Dvořáček 12 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 17.36
4 260 Adam PavelAdam Pavel 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 6 17.52
5 256 Marco DlugošMarco Dlugoš 12 KošiceKošice 4 17.73
6 275 René ŠimoničRené Šimonič 12 ZŠ Jozefa Urbana, Jenisejská 27ZŠ Jozefa Urbana, Jenisejsk... 2 17.78
7 135 Patrik ČornejPatrik Čornej 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 7 17.99
8 255 Daniel StrapoňDaniel Strapoň 12 ZŠ Karloveská 61, BratislavaZŠ Karloveská 61, Bratislava 8 18.04
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 164 Karel SochorKarel Sochor 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6 17.79
2 60 Jan AubrechtJan Aubrecht 12 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 3 18.22
3 69 Václav OndokVáclav Ondok 12 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 18.31
4 185 Marcin ZygarMarcin Zygar 12 SP TworkówSP Tworków 2 18.79
5 14 Nikodem CiuraszkiewiczNikodem Ciuraszkiewicz 12 ZSP PawłówZSP Pawłów 7 18.93
6 223 Pascal KrettekPascal Krettek 12 ZSP BrzeźnicaZSP Brzeźnica 8 21.41
263 Daniel KanovskýDaniel Kanovský 12 ZŠ Opava, Šrámkova 4, p.o.ZŠ Opava, Šrámkova 4, p.o. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 19.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 173 Vojtěch KazdaVojtěch Kazda 12 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 7 16.75
2 270 Mateusz KrzyżokMateusz Krzyżok 12 SP GodówSP Godów 4 18.53
3 238 Filip RzytkiFilip Rzytki 12 Samorządowe Przedszkole w Rudniku i OddzSamorządowe Przedszkole w R... 5 18.90
267 Kacper BradelKacper Bradel 12 ZSP KrowiarkiZSP Krowiarki 6 DNS
86 Jakub PrzybyłaJakub Przybyła 12 SP GołkowiceSP Gołkowice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 211 Lukeš JiříLukeš Jiří 12 ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres FrýdekZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, ... 5 16.51
2 219 Ezra LubwamaEzra Lubwama 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 16.52
3 254 Ján PenkertJán Penkert 12 ZŠ s MŠ Nižná brána KežmarokZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 2 16.71
4 173 Vojtěch KazdaVojtěch Kazda 12 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 7 16.75
5 202 Richard MrázRichard Mráz 12 AC MalackyAC Malacky 6 16.79
6 134 Jakub Sebastián BednárJakub Sebastián Bednár 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 16.92
7 266 Štěpán DařílekŠtěpán Dařílek 12 ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace,ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková... 1 17.02
8 265 Maxim PavlíkMaxim Pavlík 12 ZŠ Veľkomoravská, TrenčínZŠ Veľkomoravská, Trenčín 7 17.05
9 262 Jakub VaněkJakub Vaněk 12 ZŠ Háj ve SlezskuZŠ Háj ve Slezsku 1 17.09
10 269 Kryštof HlaváčKryštof Hlaváč 12 ZŠ KuniceZŠ Kunice 8 17.17
11 83 Sebastian FarníkSebastian Farník 12 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 17.27
12 55 Dominik DvořáčekDominik Dvořáček 12 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 17.36
13 277 Matúš HanzelMatúš Hanzel 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 17.38
14 260 Adam PavelAdam Pavel 12 ZŠ a MŠ BatňoviceZŠ a MŠ Batňovice 6 17.52
15 261 Jonáš FrankeJonáš Franke 12 Základní škola Zdenky Braunerové v RoztoZákladní škola Zdenky Braun... 6 17.62
15 335 Tomáš FialaTomáš Fiala 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 17.62
17 276 Filip NovosádFilip Novosád 12 Základní škola Velký Ořechov, okres ZlínZákladní škola Velký Ořecho... 7 17.63
18 268 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 Základní škola ŽižkovZákladní škola Žižkov 4 17.73
18 256 Marco DlugošMarco Dlugoš 12 KošiceKošice 4 17.73
20 274 Vlastimil SellákVlastimil Sellák 12 ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, ZličínZŠ a MŠ Nedašovská 328, Pra... 5 17.78
20 257 Jan OnderkaJan Onderka 12 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8 17.78
20 275 René ŠimoničRené Šimonič 12 ZŠ Jozefa Urbana, Jenisejská 27ZŠ Jozefa Urbana, Jenisejsk... 2 17.78
23 164 Karel SochorKarel Sochor 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6 17.79
24 264 Richard NemecRichard Nemec 12 individuálneindividuálne 1 17.85
25 135 Patrik ČornejPatrik Čornej 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 7 17.99
26 255 Daniel StrapoňDaniel Strapoň 12 ZŠ Karloveská 61, BratislavaZŠ Karloveská 61, Bratislava 8 18.04
27 60 Jan AubrechtJan Aubrecht 12 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 3 18.22
28 69 Václav OndokVáclav Ondok 12 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 18.31
29 270 Mateusz KrzyżokMateusz Krzyżok 12 SP GodówSP Godów 4 18.53
30 185 Marcin ZygarMarcin Zygar 12 SP TworkówSP Tworków 2 18.79
31 238 Filip RzytkiFilip Rzytki 12 Samorządowe Przedszkole w Rudniku i OddzSamorządowe Przedszkole w R... 5 18.90
32 14 Nikodem CiuraszkiewiczNikodem Ciuraszkiewicz 12 ZSP PawłówZSP Pawłów 7 18.93
33 223 Pascal KrettekPascal Krettek 12 ZSP BrzeźnicaZSP Brzeźnica 8 21.41
263 Daniel KanovskýDaniel Kanovský 12 ZŠ Opava, Šrámkova 4, p.o.ZŠ Opava, Šrámkova 4, p.o. 4 DNS
267 Kacper BradelKacper Bradel 12 ZSP KrowiarkiZSP Krowiarki 6 DNS
86 Jakub PrzybyłaJakub Przybyła 12 SP GołkowiceSP Gołkowice 3 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 16:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 222 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 Základní škola a mateřská škola Frýdek-mZákladní škola a mateřská š... 3 17.10
2 355 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 7 17.42
3 153 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 5 17.49
4 248 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 2 17.55
5 244 Pavlína RyšánkováPavlína Ryšánková 12 Základní škola a Mateřská škola VranovZákladní škola a Mateřská š... 6 17.56
6 231 Sofia DevečkováSofia Devečková 12 MichalovceMichalovce 4 17.61
7 217 Nikola NovačkováNikola Novačková 12 Klub ľadových športov KryhaKlub ľadových športov Kryha 1 17.84
8 246 Michaela PalášthyováMichaela Palášthyová 12 AK MŠK,ŽIAR NAD HRONOMAK MŠK,ŽIAR NAD HRONOM 8 18.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 16:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 249 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 5 17.20
2 183 Soňa HintošováSoňa Hintošová 12 ZŠ s MŠ, ČečejovceZŠ s MŠ, Čečejovce 4 17.39
3 218 Michaela BaňackáMichaela Baňacká 12 ZŠ Komenského 8 TrebišovZŠ Komenského 8 Trebišov 8 17.48
4 221 Aneta KrálováAneta Králová 12 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 6 17.50
5 232 Tara van KnippenberghTara van Knippenbergh 12 ZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba- LamačZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba-... 3 17.66
6 235 Nela SchusterováNela Schusterová 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 1 17.68
7 138 Martina VargaeštokováMartina Vargaeštoková 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 17.71
8 216 Zuzana MihálkováZuzana Mihálková 12 Klub ľadových športov KryhaKlub ľadových športov Kryha 7 18.23
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 312 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17.50
2 253 Ellen KozakováEllen Kozaková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 17.80
3 242 Alexandra RohunováAlexandra Rohunová 12 ZŠ Pionierska 33, ČaňaZŠ Pionierska 33, Čaňa 5 17.92
4 197 Eliška HrazdílkováEliška Hrazdílková 12 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 17.99
5 247 Zara Mária BenkováZara Mária Benková 12 ATU SLAVIA KošiceATU SLAVIA Košice 6 18.19
6 119 Viktorie MojkoViktorie Mojko 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 18.20
7 220 Lucie BrodilováLucie Brodilová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 18.29
8 251 Klára HomolováKlára Homolová 12 Základní škola Cesta PísekZákladní škola Cesta Písek 1 18.44
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.6.2019 - 16:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 311 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.26
2 32 Adéla DeverováAdéla Deverová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 18.17
3 234 Ema HorákováEma Horáková 12 ZŠ OslavanyZŠ Oslavany 4 18.23
4 16 Marta GemzaMarta Gemza 12 ZSP PawłówZSP Pawłów 6 18.39
5 166 Tereza FerencováTereza Ferencová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1 19.78
6 233 Antonina KubicaAntonina Kubica 12 Wodzisław ŚlWodzisław Śl 8 19.84
7 250 Kalina AntczakKalina Antczak 12 Przedszkole ElfikPrzedszkole Elfik 7 20.22
165 Sabina BariováSabina Bariová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.6.2019 - 16:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Nela KnittlováNela Knittlová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 1 18.25
2 240 Natali WeiserNatali Weiser 12 Samorządowe Przedszkole w Rudniku i OddzSamorządowe Przedszkole w R... 2 19.53
3 243 Emilia MyszakowskaEmilia Myszakowska 12 Przedszkole nr 10 RacibórzPrzedszkole nr 10 Racibórz 5 20.14
4 239 Lena WeiserLena Weiser 12 Samorządowe Przedszkole w Rudniku i OddzSamorządowe Przedszkole w R... 6 20.16
5 214 Aicja BaryckaAicja Barycka 12 PolandPoland 4 20.33
6 224 Zuzanna GłombikZuzanna Głombik 12 ZSP BrzeźnicaZSP Brzeźnica 7 21.05
241 Maja EwyMaja Ewy 12 SzonowiceSzonowice 3 DNS
215 Kinga NowakKinga Nowak 12 PolandPoland 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 222 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 Základní škola a mateřská škola Frýdek-mZákladní škola a mateřská š... 3 17.10
2 249 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 5 17.20
3 311 Sára DudováSára Dudová 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.26
4 183 Soňa HintošováSoňa Hintošová 12 ZŠ s MŠ, ČečejovceZŠ s MŠ, Čečejovce 4 17.39
5 355 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 7 17.42
6 218 Michaela BaňackáMichaela Baňacká 12 ZŠ Komenského 8 TrebišovZŠ Komenského 8 Trebišov 8 17.48
7 153 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 5 17.49
8 221 Aneta KrálováAneta Králová 12 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 6 17.50
8 312 Agáta HrudníkováAgáta Hrudníková 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17.50
10 248 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Základní škola a mateřská škola Dolní LáZákladní škola a mateřská š... 2 17.55
11 244 Pavlína RyšánkováPavlína Ryšánková 12 Základní škola a Mateřská škola VranovZákladní škola a Mateřská š... 6 17.56
12 231 Sofia DevečkováSofia Devečková 12 MichalovceMichalovce 4 17.61
13 232 Tara van KnippenberghTara van Knippenbergh 12 ZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba- LamačZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba-... 3 17.66
14 235 Nela SchusterováNela Schusterová 12 ZŠ Hostýnská, Praha 10ZŠ Hostýnská, Praha 10 1 17.68
15 138 Martina VargaeštokováMartina Vargaeštoková 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 17.71
16 253 Ellen KozakováEllen Kozaková 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 17.80
17 217 Nikola NovačkováNikola Novačková 12 Klub ľadových športov KryhaKlub ľadových športov Kryha 1 17.84
18 242 Alexandra RohunováAlexandra Rohunová 12 ZŠ Pionierska 33, ČaňaZŠ Pionierska 33, Čaňa 5 17.92
19 197 Eliška HrazdílkováEliška Hrazdílková 12 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 17.99
20 246 Michaela PalášthyováMichaela Palášthyová 12 AK MŠK,ŽIAR NAD HRONOMAK MŠK,ŽIAR NAD HRONOM 8 18.00
21 32 Adéla DeverováAdéla Deverová 12 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 18.17
22 247 Zara Mária BenkováZara Mária Benková 12 ATU SLAVIA KošiceATU SLAVIA Košice 6 18.19
23 119 Viktorie MojkoViktorie Mojko 12 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 3 18.20
24 216 Zuzana MihálkováZuzana Mihálková 12 Klub ľadových športov KryhaKlub ľadových športov Kryha 7 18.23
24 234 Ema HorákováEma Horáková 12 ZŠ OslavanyZŠ Oslavany 4 18.23
26 3 Nela KnittlováNela Knittlová 12 Atletika PorubaAtletika Poruba 1 18.25
27 220 Lucie BrodilováLucie Brodilová 12 Základní škola Úvaly, příspěvková organiZákladní škola Úvaly, přísp... 4 18.29
28 16 Marta GemzaMarta Gemza 12 ZSP PawłówZSP Pawłów 6 18.39
29 251 Klára HomolováKlára Homolová 12 Základní škola Cesta PísekZákladní škola Cesta Písek 1 18.44
30 240 Natali WeiserNatali Weiser 12 Samorządowe Przedszkole w Rudniku i OddzSamorządowe Przedszkole w R... 2 19.53
31 166 Tereza FerencováTereza Ferencová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1 19.78
32 233 Antonina KubicaAntonina Kubica 12 Wodzisław ŚlWodzisław Śl 8 19.84
33 243 Emilia MyszakowskaEmilia Myszakowska 12 Przedszkole nr 10 RacibórzPrzedszkole nr 10 Racibórz 5 20.14
34 239 Lena WeiserLena Weiser 12 Samorządowe Przedszkole w Rudniku i OddzSamorządowe Przedszkole w R... 6 20.16
35 250 Kalina AntczakKalina Antczak 12 Przedszkole ElfikPrzedszkole Elfik 7 20.22
36 214 Aicja BaryckaAicja Barycka 12 PolandPoland 4 20.33
37 224 Zuzanna GłombikZuzanna Głombik 12 ZSP BrzeźnicaZSP Brzeźnica 7 21.05
165 Sabina BariováSabina Bariová 12 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 DNS
241 Maja EwyMaja Ewy 12 SzonowiceSzonowice 3 DNS
215 Kinga NowakKinga Nowak 12 PolandPoland 8 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.13
2 75 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 4 30.42
3 74 Denis MarekDenis Marek 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 1 31.37
4 48 Leo ŠvajdaLeo Švajda 10 Naša atletikaNaša atletika 5 31.67
5 79 Marek BabuščákMarek Babuščák 10 Atletika KošiceAtletika Košice 7 32.03
6 21 Adam MikulaAdam Mikula 10 BratislavaBratislava 8 32.04
7 77 Matúš KvasničkaMatúš Kvasnička 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 32.42
8 24 Alexander KiníkAlexander Kiník 10 ŠPORT HROU PREŠOVŠPORT HROU PREŠOV 3 33.07
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 14:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Michal MrovecMichal Mrovec 10 AO KobeřiceAO Kobeřice 5 31.98
2 13 Adam ZugarAdam Zugar 10 ZŠ Moravská Nová VesZŠ Moravská Nová Ves 1 32.29
3 47 Maximilián PetroMaximilián Petro 10 Naša atletikaNaša atletika 3 32.76
4 46 Eduard PopEduard Pop 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 7 32.94
5 81 Filip StreškaFilip Streška 10 AK Run For Fun PetržalkaAK Run For Fun Petržalka 4 33.15
6 35 Martin NiederleMartin Niederle 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 2 33.49
7 84 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 33.93
8 56 Adrien KurečkaAdrien Kurečka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 8 33.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 14:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 32.59
2 340 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 33.12
3 33 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 7 33.25
4 120 Šimon NehybaŠimon Nehyba 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 33.44
5 113 Max MalatinecMax Malatinec 10 ZŠ M.R. Štefánika LučenecZŠ M.R. Štefánika Lučenec 3 33.81
6 44 Alexandr KijakAlexandr Kijak 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 33.98
7 339 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 34.17
8 115 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 2 34.72
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Radek HolečekRadek Holeček 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 33.47
2 99 Jakub SzyjkaJakub Szyjka 11 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 4 33.50
3 50 Buzek MatyášBuzek Matyáš 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 8 34.21
4 26 Kamil KanclerzKamil Kanclerz 10 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 1 35.02
5 17 Vít BromVít Brom 10 ZŠ a MŠ Lomnice nad LužnicíZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí 3 35.05
6 63 Matyáš KrovakMatyáš Krovak 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 35.07
7 124 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 2 35.42
8 68 Dominik MašekDominik Mašek 10 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 7 35.44
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.6.2019 - 14:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Oskar GóreckiOskar Górecki 11 SP 1 RacibórzSP 1 Racibórz 6 34.26
2 5 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 34.47
3 85 Nataniel OślizłoNataniel Oślizło 11 SP GołkowiceSP Gołkowice 5 35.14
4 129 Oskar KremskiOskar Kremski 10 SP 28 Wodzisław Śl.SP 28 Wodzisław Śl. 8 35.27
5 39 Maksymilian PaskudaMaksymilian Paskuda 11 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 2 36.15
6 65 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 36.24
7 11 Dawid MatuszDawid Matusz 11 SP GrzegorzowiceSP Grzegorzowice 7 36.55
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 19.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Daniel DominDaniel Domin 11 SP GrzegorzowiceSP Grzegorzowice 4 33.72
2 12 Martin LazorikMartin Lazorik 10 Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice 3 33.78
3 15 Jakub WyrtkiJakub Wyrtki 10 ZSP PawłówZSP Pawłów 5 37.14
91 Szymon JanikSzymon Janik 11 SP PietrowiceSP Pietrowice 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.13
2 75 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5FZŠ prof.Otokara Chlupa, Pr... 4 30.42
3 74 Denis MarekDenis Marek 10 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o. 1 31.37
4 48 Leo ŠvajdaLeo Švajda 10 Naša atletikaNaša atletika 5 31.67
5 76 Michal MrovecMichal Mrovec 10 AO KobeřiceAO Kobeřice 5 31.98
6 79 Marek BabuščákMarek Babuščák 10 Atletika KošiceAtletika Košice 7 32.03
7 21 Adam MikulaAdam Mikula 10 BratislavaBratislava 8 32.04
8 13 Adam ZugarAdam Zugar 10 ZŠ Moravská Nová VesZŠ Moravská Nová Ves 1 32.29
9 77 Matúš KvasničkaMatúš Kvasnička 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 32.42
10 37 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 4 32.59
11 47 Maximilián PetroMaximilián Petro 10 Naša atletikaNaša atletika 3 32.76
12 46 Eduard PopEduard Pop 10 ZŠ Komenského 589, NymburkZŠ Komenského 589, Nymburk 7 32.94
13 24 Alexander KiníkAlexander Kiník 10 ŠPORT HROU PREŠOVŠPORT HROU PREŠOV 3 33.07
14 340 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 33.12
15 81 Filip StreškaFilip Streška 10 AK Run For Fun PetržalkaAK Run For Fun Petržalka 4 33.15
16 33 Lukáš JakubskýLukáš Jakubský 10 Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š... 7 33.25
17 120 Šimon NehybaŠimon Nehyba 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 33.44
18 31 Radek HolečekRadek Holeček 10 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 6 33.47
19 35 Martin NiederleMartin Niederle 10 ZŠ Jižní IV., Praha 4ZŠ Jižní IV., Praha 4 2 33.49
20 99 Jakub SzyjkaJakub Szyjka 11 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 4 33.50
21 10 Daniel DominDaniel Domin 11 SP GrzegorzowiceSP Grzegorzowice 4 33.72
22 12 Martin LazorikMartin Lazorik 10 Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice 3 33.78
23 113 Max MalatinecMax Malatinec 10 ZŠ M.R. Štefánika LučenecZŠ M.R. Štefánika Lučenec 3 33.81
24 84 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 33.93
25 44 Alexandr KijakAlexandr Kijak 10 ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka 5 33.98
26 56 Adrien KurečkaAdrien Kurečka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 8 33.99
27 339 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 34.17
28 50 Buzek MatyášBuzek Matyáš 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 8 34.21
29 88 Oskar GóreckiOskar Górecki 11 SP 1 RacibórzSP 1 Racibórz 6 34.26
30 5 Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty 10 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 3 34.47
31 115 Ilja KulakovIlja Kulakov 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 2 34.72
32 26 Kamil KanclerzKamil Kanclerz 10 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 1 35.02
33 17 Vít BromVít Brom 10 ZŠ a MŠ Lomnice nad LužnicíZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí 3 35.05
34 63 Matyáš KrovakMatyáš Krovak 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 5 35.07
35 85 Nataniel OślizłoNataniel Oślizło 11 SP GołkowiceSP Gołkowice 5 35.14
36 129 Oskar KremskiOskar Kremski 10 SP 28 Wodzisław Śl.SP 28 Wodzisław Śl. 8 35.27
37 124 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 2 35.42
38 68 Dominik MašekDominik Mašek 10 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 7 35.44
39 39 Maksymilian PaskudaMaksymilian Paskuda 11 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 2 36.15
40 65 Ferdinand SpielerFerdinand Spieler 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 4 36.24
41 11 Dawid MatuszDawid Matusz 11 SP GrzegorzowiceSP Grzegorzowice 7 36.55
42 15 Jakub WyrtkiJakub Wyrtki 10 ZSP PawłówZSP Pawłów 5 37.14
91 Szymon JanikSzymon Janik 11 SP PietrowiceSP Pietrowice 6 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Nela KucákováNela Kucáková 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 31.00
2 38 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 31.90
3 300 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK DIPOLIASK DIPOLI 3 31.95
4 301 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 1 32.05
5 298 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 ZŠ a MŠ PísekZŠ a MŠ Písek 6 32.24
6 302 Elena NovákováElena Nováková 10 ZŠ Příbor, JičínskáZŠ Příbor, Jičínská 2 32.33
7 145 Evelína SamkováEvelína Samková 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 8 32.61
8 245 Patrícia BielikováPatrícia Bieliková 11 AK MŠK,ŽIAR NAD HRONOMAK MŠK,ŽIAR NAD HRONOM 7 32.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 293 Nina BeroNina Bero 10 ZŠ Turnianska 10, BratislavaZŠ Turnianska 10, Bratislava 7 32.33
2 142 Nela kocourkováNela kocourková 11 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 32.49
3 313 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 32.54
4 353 Tereza OndraszkováTereza Ondraszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.26
5 294 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 8 33.51
6 114 Dominika ChudáDominika Chudá 10 ZŠ M.R. Štefánika LučenecZŠ M.R. Štefánika Lučenec 2 34.06
7 162 Hana ŠturdíkováHana Šturdíková 10 ŠPORT HROU BratislavaŠPORT HROU Bratislava 3 34.29
8 170 Adela KoyšováAdela Koyšová 11 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 1 34.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 33.15
2 289 ELIŠKA ZAPLETALOVÁELIŠKA ZAPLETALOVÁ 10 ZŠ ValticeZŠ Valtice 2 33.62
3 297 Laura HamšíkováLaura Hamšíková 10 CZSVeseli nad MoravouCZSVeseli nad Moravou 7 33.72
4 78 Tatiana JanegováTatiana Janegová 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 33.86
5 157 Eliška BurešováEliška Burešová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 34.10
6 172 Natália WeissováNatália Weissová 11 ZŠ Tomášikova 31, KošiceZŠ Tomášikova 31, Košice 3 34.50
7 122 Viktória PaukováViktória Pauková 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 34.68
8 28 Anna JakoszAnna Jakosz 10 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 8 36.24
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 33.04
2 284 Anna LukavskáAnna Lukavská 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 34.53
3 200 Michaela SchaferováMichaela Schaferová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 8 35.01
4 70 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 35.35
5 66 Petra VránováPetra Vránová 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 3 35.37
6 73 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 6 35.94
7 118 Tereza LukešováTereza Lukešová 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 7 36.62
42 Lena ZacharewiczLena Zacharewicz 10 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 100 Zofia FrydryszekZofia Frydryszek 10 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 2 36.90
2 104 Alicja WoskowskaAlicja Woskowska 10 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 5 37.47
3 52 Blažková MichaelaBlažková Michaela 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 6 37.80
4 295 Milena KadłuczkaMilena Kadłuczka 11 SP 2 GłogówekSP 2 Głogówek 4 38.32
5 187 Maja MicharczykMaja Micharczyk 10 SP TworkówSP Tworków 3 38.32
6 186 Milena KaliszMilena Kalisz 10 SP TworkówSP Tworków 7 38.51
7 299 Michelle MarcolMichelle Marcol 10 SP RudnikSP Rudnik 8 38.79
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 19.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Tereza JandováTereza Jandová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 34.62
2 1 Evelína MichálkováEvelína Michálková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 35.30
3 29 Zuzanna ReuchZuzanna Reuch 10 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 4 40.38
4 95 Martyna OkrentMartyna Okrent 10 SP PietrowiceSP Pietrowice 5 40.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 137 Nela KucákováNela Kucáková 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 4 31.00
2 38 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy 5 31.90
3 300 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK DIPOLIASK DIPOLI 3 31.95
4 301 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 Sportovní ZŠ ČlovíčekSportovní ZŠ Človíček 1 32.05
5 298 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 ZŠ a MŠ PísekZŠ a MŠ Písek 6 32.24
6 302 Elena NovákováElena Nováková 10 ZŠ Příbor, JičínskáZŠ Příbor, Jičínská 2 32.33
6 293 Nina BeroNina Bero 10 ZŠ Turnianska 10, BratislavaZŠ Turnianska 10, Bratislava 7 32.33
8 142 Nela kocourkováNela kocourková 11 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 4 32.49
9 313 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 32.54
10 145 Evelína SamkováEvelína Samková 10 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 8 32.61
11 245 Patrícia BielikováPatrícia Bieliková 11 AK MŠK,ŽIAR NAD HRONOMAK MŠK,ŽIAR NAD HRONOM 7 32.65
12 272 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 1.ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková orga1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... 4 33.04
13 57 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 33.15
14 353 Tereza OndraszkováTereza Ondraszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.26
15 294 Martina ZimmermannováMartina Zimmermannová 10 ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště SvobodyZŠ a MŠ Jana Železného, síd... 8 33.51
16 289 ELIŠKA ZAPLETALOVÁELIŠKA ZAPLETALOVÁ 10 ZŠ ValticeZŠ Valtice 2 33.62
17 297 Laura HamšíkováLaura Hamšíková 10 CZSVeseli nad MoravouCZSVeseli nad Moravou 7 33.72
18 78 Tatiana JanegováTatiana Janegová 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 33.86
19 114 Dominika ChudáDominika Chudá 10 ZŠ M.R. Štefánika LučenecZŠ M.R. Štefánika Lučenec 2 34.06
20 157 Eliška BurešováEliška Burešová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 34.10
21 162 Hana ŠturdíkováHana Šturdíková 10 ŠPORT HROU BratislavaŠPORT HROU Bratislava 3 34.29
22 172 Natália WeissováNatália Weissová 11 ZŠ Tomášikova 31, KošiceZŠ Tomášikova 31, Košice 3 34.50
23 170 Adela KoyšováAdela Koyšová 11 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 1 34.53
23 284 Anna LukavskáAnna Lukavská 11 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň 2 34.53
25 2 Tereza JandováTereza Jandová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 34.62
26 122 Viktória PaukováViktória Pauková 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 34.68
27 200 Michaela SchaferováMichaela Schaferová 10 ZŠ KolováZŠ Kolová 8 35.01
28 1 Evelína MichálkováEvelína Michálková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 35.30
29 70 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 35.35
30 66 Petra VránováPetra Vránová 10 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 3 35.37
31 73 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 6 35.94
32 28 Anna JakoszAnna Jakosz 10 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 8 36.24
33 118 Tereza LukešováTereza Lukešová 10 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 7 36.62
34 100 Zofia FrydryszekZofia Frydryszek 10 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 2 36.90
35 104 Alicja WoskowskaAlicja Woskowska 10 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 5 37.47
36 52 Blažková MichaelaBlažková Michaela 10 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 6 37.80
37 295 Milena KadłuczkaMilena Kadłuczka 11 SP 2 GłogówekSP 2 Głogówek 4 38.32
37 187 Maja MicharczykMaja Micharczyk 10 SP TworkówSP Tworków 3 38.32
39 186 Milena KaliszMilena Kalisz 10 SP TworkówSP Tworków 7 38.51
40 299 Michelle MarcolMichelle Marcol 10 SP RudnikSP Rudnik 8 38.79
41 29 Zuzanna ReuchZuzanna Reuch 10 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 4 40.38
42 95 Martyna OkrentMartyna Okrent 10 SP PietrowiceSP Pietrowice 5 40.75
42 Lena ZacharewiczLena Zacharewicz 10 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 1 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Tomáš HorákTomáš Horák 08 ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2 4 43.60
2 336 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.74
3 352 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.61
4 180 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 ZŠ HodslaviceZŠ Hodslavice 7 45.86
5 347 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 46.24
6 196 Jakub PilchJakub Pilch 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 46.52
7 141 Dominik ZajacDominik Zajac 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 8 47.05
8 182 Peter KépesPeter Képes 08 ZŠ s MŠ, ČečejovceZŠ s MŠ, Čečejovce 1 47.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 97 Maciej KlimaMaciej Klima 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 4 46.26
2 206 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2 7 46.63
3 121 Teodor VolekTeodor Volek 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.77
4 127 Viktor BurešViktor Bureš 09 ZŠ Opava, Englišova 82,ZŠ Opava, Englišova 82, 6 46.85
5 177 Richard JanuraRichard Janura 08 ŠK UNI KošiceŠK UNI Košice 8 47.38
6 354 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 1 47.51
7 22 Matúš MikulaMatúš Mikula 08 BratislavaBratislava 3 48.11
8 181 Filip DrabikFilip Drabik 08 atleticky oddiel Partizanskeatleticky oddiel Partizanske 2 49.76
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 204 Richard HadárRichard Hadár 08 ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2 3 46.22
2 168 Filip KoyšFilip Koyš 08 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 5 47.04
3 345 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 47.22
4 189 Matej KnapčokMatej Knapčok 08 ZŠ Jána Kupeckého, PezinokZŠ Jána Kupeckého, Pezinok 4 47.53
5 195 Tobias Gabriel JanokTobias Gabriel Janok 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 48.97
6 201 Matúš BachratýMatúš Bachratý 08 AC MalackyAC Malacky 6 49.63
7 191 Dawid BartosikDawid Bartosik 08 SP 4 RacibórzSP 4 Racibórz 1 50.38
8 194 Juraj KratochvílJuraj Kratochvíl 08 ZŠ Sokolíkova - Run For FunZŠ Sokolíkova - Run For Fun 7 52.91
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Petr KijonkaPetr Kijonka 09 Základní škola Náměšť nad Oslavou, KomenZákladní škola Náměšť nad O... 3 48.93
2 6 Dominik TuškaDominik Tuška 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 7 49.37
3 30 Viktor BrabecViktor Brabec 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5 49.60
4 190 Vojtěch HavlátVojtěch Havlát 08 ZŠ OpatovZŠ Opatov 4 50.50
5 178 Přemek HanzlíkPřemek Hanzlík 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 2 50.61
6 199 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 1 51.13
7 27 Piotr TomaszewskiPiotr Tomaszewski 08 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 6 51.86
8 203 Wojciech KulakWojciech Kulak 08 SP 8 RacibórzSP 8 Racibórz 8 52.34
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 116 David PospíšilDavid Pospíšil 09 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 4 50.84
2 209 Mikołaj RodziewiczMikołaj Rodziewicz 08 SP ŁaziskaSP Łaziska 6 51.24
3 105 Pavel BuřičPavel Buřič 08 ZŠ PacovZŠ Pacov 3 53.10
4 98 Gabriel PoznakowskiGabriel Poznakowski 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 2 53.16
5 192 Tymon KuczaTymon Kucza 08 SP 4 RacibórzSP 4 Racibórz 7 53.56
6 67 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 53.60
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Kevin KrzykałaKevin Krzykała 08 SP TworkówSP Tworków 5 52.85
2 193 Oskar TarnawskiOskar Tarnawski 08 SP 4 RacibórzSP 4 Racibórz 3 53.09
3 92 Rafał LenortRafał Lenort 08 SP PietrowiceSP Pietrowice 4 57.42
4 64 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 59.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 205 Tomáš HorákTomáš Horák 08 ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2 4 43.60
2 336 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.74
3 352 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.61
4 180 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 ZŠ HodslaviceZŠ Hodslavice 7 45.86
5 204 Richard HadárRichard Hadár 08 ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2 3 46.22
6 347 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 46.24
7 97 Maciej KlimaMaciej Klima 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 4 46.26
8 196 Jakub PilchJakub Pilch 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 46.52
9 206 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2ZŠ a MŠ Ořechov, Komenského 2 7 46.63
10 121 Teodor VolekTeodor Volek 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.77
11 127 Viktor BurešViktor Bureš 09 ZŠ Opava, Englišova 82,ZŠ Opava, Englišova 82, 6 46.85
12 168 Filip KoyšFilip Koyš 08 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 5 47.04
13 141 Dominik ZajacDominik Zajac 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 8 47.05
14 345 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 47.22
15 177 Richard JanuraRichard Janura 08 ŠK UNI KošiceŠK UNI Košice 8 47.38
16 354 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 1 47.51
17 189 Matej KnapčokMatej Knapčok 08 ZŠ Jána Kupeckého, PezinokZŠ Jána Kupeckého, Pezinok 4 47.53
18 182 Peter KépesPeter Képes 08 ZŠ s MŠ, ČečejovceZŠ s MŠ, Čečejovce 1 47.54
19 22 Matúš MikulaMatúš Mikula 08 BratislavaBratislava 3 48.11
20 176 Petr KijonkaPetr Kijonka 09 Základní škola Náměšť nad Oslavou, KomenZákladní škola Náměšť nad O... 3 48.93
21 195 Tobias Gabriel JanokTobias Gabriel Janok 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 48.97
22 6 Dominik TuškaDominik Tuška 09 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 7 49.37
23 30 Viktor BrabecViktor Brabec 08 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5 49.60
24 201 Matúš BachratýMatúš Bachratý 08 AC MalackyAC Malacky 6 49.63
25 181 Filip DrabikFilip Drabik 08 atleticky oddiel Partizanskeatleticky oddiel Partizanske 2 49.76
26 191 Dawid BartosikDawid Bartosik 08 SP 4 RacibórzSP 4 Racibórz 1 50.38
27 190 Vojtěch HavlátVojtěch Havlát 08 ZŠ OpatovZŠ Opatov 4 50.50
28 178 Přemek HanzlíkPřemek Hanzlík 08 ZŠ a MŠ Předměřice nad LabemZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 2 50.61
29 116 David PospíšilDavid Pospíšil 09 ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí 4 50.84
30 199 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 ZŠ KolováZŠ Kolová 1 51.13
31 209 Mikołaj RodziewiczMikołaj Rodziewicz 08 SP ŁaziskaSP Łaziska 6 51.24
32 27 Piotr TomaszewskiPiotr Tomaszewski 08 SP 13 RacibórzSP 13 Racibórz 6 51.86
33 203 Wojciech KulakWojciech Kulak 08 SP 8 RacibórzSP 8 Racibórz 8 52.34
34 184 Kevin KrzykałaKevin Krzykała 08 SP TworkówSP Tworków 5 52.85
35 194 Juraj KratochvílJuraj Kratochvíl 08 ZŠ Sokolíkova - Run For FunZŠ Sokolíkova - Run For Fun 7 52.91
36 193 Oskar TarnawskiOskar Tarnawski 08 SP 4 RacibórzSP 4 Racibórz 3 53.09
37 105 Pavel BuřičPavel Buřič 08 ZŠ PacovZŠ Pacov 3 53.10
38 98 Gabriel PoznakowskiGabriel Poznakowski 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 2 53.16
39 192 Tymon KuczaTymon Kucza 08 SP 4 RacibórzSP 4 Racibórz 7 53.56
40 67 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 53.60
41 92 Rafał LenortRafał Lenort 08 SP PietrowiceSP Pietrowice 4 57.42
42 64 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík 08 ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina 6 59.36

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Základní škola a Mateřská škola Šenov uZákladní škola a Mateřská š... 4 45.31
2 175 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 5 46.59
3 152 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 46.77
4 349 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.84
5 331 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 47.22
6 133 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 ZŠ dr.M.Horákové,KopřivniceZŠ dr.M.Horákové,Kopřivnice 1 48.17
7 163 Julie MachalováJulie Machalová 19 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 2 48.22
8 131 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 7 48.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Kiara ČervenákováKiara Červenáková 08 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 6 48.67
2 160 Nicol BovanováNicol Bovanová 08 ŠPORT HROU BratislavaŠPORT HROU Bratislava 8 48.80
3 8 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 49.06
4 23 Dominika KlučkaDominika Klučka 08 BratislavaBratislava 3 49.56
5 143 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 7 49.60
6 25 Ivana BaricováIvana Baricová 08 ŠPORT HROU PREŠOVŠPORT HROU PREŠOV 2 50.09
7 123 Vanesa SalaiováVanesa Salaiová 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 50.69
8 333 Anna DvořákováAnna Dvořáková 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.47
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Anna VeiglováAnna Veiglová 08 ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1, příspěvkováZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1,... 8 46.96
2 126 Jana KozákováJana Kozáková 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 48.90
3 171 Nina JuríkováNina Juríková 08 ZŠ Tomášikova 31, KošiceZŠ Tomášikova 31, Košice 3 48.97
4 139 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 ZŠ Opava, Vrchní 19ZŠ Opava, Vrchní 19 5 49.13
5 130 Lucia AndrisováLucia Andrisová 09 ZŠ Pavla Horova MichalovceZŠ Pavla Horova Michalovce 4 49.96
6 49 Emma DinkováEmma Dinková 08 Naša atletikaNaša atletika 2 49.98
7 161 Margaréta LiptajováMargaréta Liptajová 08 ŠPORT HROU BratislavaŠPORT HROU Bratislava 1 50.54
8 169 Vanesa GagováVanesa Gagová 08 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 7 50.96
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 19.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Vrbová VendulaVrbová Vendula 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 48.56
2 59 Ema KrálováEma Králová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 48.59
3 146 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ Přibice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Přibice, příspěvkov... 6 49.19
4 149 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 2 51.38
5 7 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 8 51.43
6 147 Kamila BaierováKamila Baierová 08 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 7 51.68
7 159 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 51.88
8 41 Zuzanna MolendaZuzanna Molenda 08 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 3 52.48
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 19.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Lucie KocourováLucie Kocourová 08 ZŠ PacovZŠ Pacov 4 52.69
2 72 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 53.43
3 96 Anna StieblerAnna Stiebler 08 SP PietrowiceSP Pietrowice 3 53.56
4 167 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 54.07
5 101 Hanna KąśHanna Kąś 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 6 54.56
6 103 Julia RoninJulia Ronin 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 8 54.72
7 111 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 ZŠ PacovZŠ Pacov 2 56.22
8 40 Alicja JaśkowiakAlicja Jaśkowiak 08 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 1 58.99
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 19.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie KnápkováTerezie Knápková 08 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 8 48.72
2 89 Weronika PajkertWeronika Pajkert 08 SP 1 RacibórzSP 1 Racibórz 3 54.73
3 148 Oliwia WitekOliwia Witek 09 SP GołkowieSP Gołkowie 6 54.92
4 155 Julia SmylaJulia Smyla 08 SP SkrzyszówSP Skrzyszów 5 56.03
5 87 Anna SmagaAnna Smaga 09 SP GołkowiceSP Gołkowice 7 58.07
102 Emilia PrzybyłaEmilia Przybyła 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Základní škola a Mateřská škola Šenov uZákladní škola a Mateřská š... 4 45.31
2 175 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha... 5 46.59
3 152 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u... 6 46.77
4 349 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.84
5 132 Anna VeiglováAnna Veiglová 08 ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1, příspěvkováZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1,... 8 46.96
6 331 Lucie ZaoralováLucie Zaoralová 08 Atletické přípravky Olomouc, zapsaný spoAtletické přípravky Olomouc... 8 47.22
7 133 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 ZŠ dr.M.Horákové,KopřivniceZŠ dr.M.Horákové,Kopřivnice 1 48.17
8 163 Julie MachalováJulie Machalová 19 Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š... 2 48.22
9 53 Vrbová VendulaVrbová Vendula 08 ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno 4 48.56
10 59 Ema KrálováEma Králová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 48.59
11 136 Kiara ČervenákováKiara Červenáková 08 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 6 48.67
12 Terezie KnápkováTerezie Knápková 08 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 8 48.72
13 131 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4 7 48.80
13 160 Nicol BovanováNicol Bovanová 08 ŠPORT HROU BratislavaŠPORT HROU Bratislava 8 48.80
15 126 Jana KozákováJana Kozáková 08 Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr... 6 48.90
16 171 Nina JuríkováNina Juríková 08 ZŠ Tomášikova 31, KošiceZŠ Tomášikova 31, Košice 3 48.97
17 8 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 4 49.06
18 139 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 ZŠ Opava, Vrchní 19ZŠ Opava, Vrchní 19 5 49.13
19 146 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ a MŠ Přibice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Přibice, příspěvkov... 6 49.19
20 23 Dominika KlučkaDominika Klučka 08 BratislavaBratislava 3 49.56
21 143 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč 7 49.60
22 130 Lucia AndrisováLucia Andrisová 09 ZŠ Pavla Horova MichalovceZŠ Pavla Horova Michalovce 4 49.96
23 49 Emma DinkováEmma Dinková 08 Naša atletikaNaša atletika 2 49.98
24 25 Ivana BaricováIvana Baricová 08 ŠPORT HROU PREŠOVŠPORT HROU PREŠOV 2 50.09
25 161 Margaréta LiptajováMargaréta Liptajová 08 ŠPORT HROU BratislavaŠPORT HROU Bratislava 1 50.54
26 123 Vanesa SalaiováVanesa Salaiová 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 50.69
27 169 Vanesa GagováVanesa Gagová 08 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 7 50.96
28 149 Veronika CimflováVeronika Cimflová 08 Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š... 2 51.38
29 7 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod ČerchovemMasarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... 8 51.43
30 333 Anna DvořákováAnna Dvořáková 19 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 51.47
31 147 Kamila BaierováKamila Baierová 08 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.ZŠ Schulzovy sady Dvůr Král... 7 51.68
32 159 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 51.88
33 41 Zuzanna MolendaZuzanna Molenda 08 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 3 52.48
34 110 Lucie KocourováLucie Kocourová 08 ZŠ PacovZŠ Pacov 4 52.69
35 72 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr... 5 53.43
36 96 Anna StieblerAnna Stiebler 08 SP PietrowiceSP Pietrowice 3 53.56
37 167 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 7 54.07
38 101 Hanna KąśHanna Kąś 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 6 54.56
39 103 Julia RoninJulia Ronin 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 8 54.72
40 89 Weronika PajkertWeronika Pajkert 08 SP 1 RacibórzSP 1 Racibórz 3 54.73
41 148 Oliwia WitekOliwia Witek 09 SP GołkowieSP Gołkowie 6 54.92
42 155 Julia SmylaJulia Smyla 08 SP SkrzyszówSP Skrzyszów 5 56.03
43 111 Aneta ŠtamberkováAneta Štamberková 08 ZŠ PacovZŠ Pacov 2 56.22
44 87 Anna SmagaAnna Smaga 09 SP GołkowiceSP Gołkowice 7 58.07
45 40 Alicja JaśkowiakAlicja Jaśkowiak 08 SP 18 RacibórzSP 18 Racibórz 1 58.99
102 Emilia PrzybyłaEmilia Przybyła 08 SP 15 RacibórzSP 15 Racibórz 4 DNS

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
346 Vladimír KadlíkVladimír Kadlík
SK Moravia BrnoSK Moravia Brno
77 5 NM 0.0
341 Piotr CieslikPiotr Cieslik
IKS Cieszyn PolandIKS Cieszyn Poland
84 2 NM 0.0
343 Joachim KreźelokJoachim Kreźelok
IKS Cieszyn PolandIKS Cieszyn Poland
70 8 NM 0.0
351 Martin DvořákMartin Dvořák
TJ VS TáborTJ VS Tábor
94 4 NM 0.0
350 Jaroslav KlimešJaroslav Klimeš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
81 7 NM 0.0
317 Jaroslav BrožJaroslav Brož
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
81 1 NM 0.0
323 Stanislav NáčinStanislav Náčin
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
80 10 NM 0.0
318 Matěj DoleželMatěj Doležel
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
93 3 NM 0.0
322 Jan MajoJan Majo
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
81 9 NM 0.0
337 Aleš KisýAleš Kisý
Nové Město na MetujíNové Město na Metují
80 6 NM 0.0
316 Dušan ŠčamburaDušan Ščambura
AK OlomoucAK Olomouc
96 12 NM 0.0
344 Janusz RokickiJanusz Rokicki
IKS Cieszyn PolandIKS Cieszyn Poland
74 11 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
314 Lukáš KuncLukáš Kunc
AK OlomoucAK Olomouc
86 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
342 Adrian ImianowskiAdrian Imianowski
IKS Cieszyn PolandIKS Cieszyn Poland
90 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
325 Jaroslav TeichmannJaroslav Teichmann
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
92 11 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
320 Marek HorskýMarek Horský
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
92 2 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
319 Jisef GruszewskiJisef Gruszewski
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
88 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
324 Jan NigrovičJan Nigrovič
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
66 8 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
321 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
92 5 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Vladimír KonečnýVladimír Konečný
AC Wozmeni ZlínAC Wozmeni Zlín
81 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Přemysl LiškaPřemysl Liška
AC Wozmeni ZlínAC Wozmeni Zlín
88 7 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
315 Michal RotterMichal Rotter
AK OlomoucAK Olomouc
81 10 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
1 Jaroslav PetroušJaroslav Petrouš
Atletika bez bariér PardubiceAtletika bez bariér Pardubice
77 9 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
326 Ludmila ČuboňováLudmila Čuboňová
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
88 1 NM 0.0
327 Veronika KabotováVeronika Kabotová
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
87 2 NM 0.0
330 Lucie VyvošťokováLucie Vyvošťoková
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
98 6 NM 0.0
328 Zuzana KostelňákováZuzana Kostelňáková
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
72 3 NM 0.0
4 Lenka MorcinkováLenka Morcinková
AC Wozmeni ZlínAC Wozmeni Zlín
88 4 NM 0.0
329 Miroslava ObrováMiroslava Obrová
Atletika Ostrava ZTPAtletika Ostrava ZTP
75 5 NM 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(st, 19.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 43 Robert FrankRobert Frank
ZŠ a MŠ Antonína ČermákaZŠ a MŠ Antonína Čermáka
08 29 41.37 41.370.00.041.370.00.00.0
2 180 Dalibor DrdaDalibor Drda
ZŠ HodslaviceZŠ Hodslavice
08 13 41.26 41.260.00.041.260.00.00.0
3 286 Dominik RajznauerDominik Rajznauer
Základní škola a Mateřská škola PozlovicZákladní škola a Mateřská š...
08 20 36.86 36.860.00.036.860.00.00.0
4 34 František NosekFrantišek Nosek
Základní škola a Mateřská škola PeckaZákladní škola a Mateřská š...
09 14 36.43 36.430.00.036.430.00.00.0
5 285 Petr ČechmánekPetr Čechmánek
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 1456ZŠ Veselí nad Moravou, Hutn...
08 28 35.57 35.570.00.035.570.00.00.0
6 287 Prokop VaněkProkop Vaněk
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice,Základní škola T. G. Masary...
09 19 35.54 35.540.00.035.540.00.00.0
7 36 Jakub TruhlářJakub Truhlář
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
08 17 34.87 34.870.00.034.870.00.00.0
8 210 Šimon JanošŠimon Janoš
ZŠ HaťZŠ Hať
08 8 34.78 34.780.00.034.780.00.00.0
9 213 Kristián FančovičKristián Fančovič
ZŠ Provaznická, Ostrava - HrabůvkaZŠ Provaznická, Ostrava - H...
09 12 34.54 34.540.00.034.540.00.00.0
10 Matúš BachratýMatúš Bachratý
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspZákladní škola, Brno, Masar...
08 1 33.39 33.390.00.033.390.00.00.0
11 64 Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík
ZŠ Lidická BílinaZŠ Lidická Bílina
08 10 30.86 30.860.00.030.860.00.00.0
12 156 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 22 30.78 30.780.00.030.780.00.00.0
13 288 Matěj RežňákMatěj Režňák
ZŠ ValticeZŠ Valtice
09 26 30.49 30.490.00.030.490.00.00.0
14 151 Tomáš BártaTomáš Bárta
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
09 7 28.63 28.630.00.028.630.00.00.0
15 348 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 16 28.34 28.340.00.028.340.00.00.0
16 125 Šimon ŘezáčŠimon Řezáč
Základní škola Staňkov, okres Domažlice,Základní škola Staňkov, okr...
08 18 26.14 26.140.00.026.140.00.00.0
17 292 Denis Petr NěmecDenis Petr Němec
Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, PrahaŠkola Kavčí hory, K Sídlišt...
09 23 24.68 24.680.00.024.680.00.00.0
283 Adam BlažekAdam Blažek
2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň
08 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
280 Šimon RadaŠimon Rada
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
09 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
279 Tadeáš KaprasTadeáš Kapras
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
08 24 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Kryštof HrubýKryštof Hrubý
ZŠ a MŠ Lomnice nad LužnicíZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí
09 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Tomáš PrášekTomáš Prášek
ZŠ a MŠ Lomnice nad LužnicíZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí
08 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
106 Vít ČečákVít Čečák
ZŠ PacovZŠ Pacov
08 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
278 David VorelDavid Vorel
Základní škola Karla Klíče HostinnéZákladní škola Karla Klíče ...
08 27 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
290 Milan OndřejMilan Ondřej
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
198 Oliver KrobOliver Krob
ZŠ KolováZŠ Kolová
09 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
174 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 25 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
212 Guziur MichalGuziur Michal
ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres FrýdekZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, ...
08 21 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Samuel HrdýSamuel Hrdý
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspZákladní škola, Brno, Masar...
08 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.6.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 143 Tereza KučerováTereza Kučerová
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 28 39.75 39.750.00.039.750.00.00.0
2 334 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 26 37.39 37.390.00.037.390.00.00.0
3 303 Viktorie HrdáViktorie Hrdá
ZŠ Vysoké PopoviceZŠ Vysoké Popovice
09 19 36.05 36.050.00.036.050.00.00.0
4 163 Julie MachalováJulie Machalová
Základní škola a Mateřská škola BohuňoviZákladní škola a Mateřská š...
19 20 34.97 34.970.00.034.970.00.00.0
5 307 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Základní škola DonovalskáZákladní škola Donovalská
08 25 34.63 34.630.00.034.630.00.00.0
6 146 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
ZŠ a MŠ Přibice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Přibice, příspěvkov...
08 6 33.90 33.900.00.033.900.00.00.0
7 150 Anna DostálováAnna Dostálová
Základní škola a Mateřská škola, PotštejZákladní škola a Mateřská š...
08 9 33.38 33.380.00.033.380.00.00.0
8 152 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Základní škola a Základní umělecká školaZákladní škola a Základní u...
08 24 32.15 32.150.00.032.150.00.00.0
9 308 Julie BártkováJulie Bártková
ZŠ B.DvorskéhoZŠ B.Dvorského
08 15 31.81 31.810.00.031.810.00.00.0
10 175 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-ĎábliceZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha...
08 22 31.41 31.410.00.031.410.00.00.0
11 310 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
ZŠ a MŠ Horymírova 100, Ostrava - ZábřehZŠ a MŠ Horymírova 100, Ost...
09 14 30.29 30.290.00.030.290.00.00.0
12 309 Kristina BastováKristina Bastová
OstravaOstrava
09 10 30.05 30.050.00.030.050.00.00.0
13 158 Tereza KožíškováTereza Kožíšková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 21 29.90 29.900.00.029.900.00.00.0
14 144 Nela NovotnáNela Novotná
ZŠ MPB NeratovicečZŠ MPB Neratoviceč
08 23 29.45 29.450.00.029.450.00.00.0
15 72 Agáta NovákováAgáta Nováková
Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr...
08 13 28.23 28.230.00.028.230.00.00.0
16 54 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
09 11 27.72 27.720.00.027.720.00.00.0
17 305 Eliška NechutováEliška Nechutová
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspZákladní škola, Brno, Masar...
09 7 27.36 27.360.00.027.360.00.00.0
18 Natálie StrahováNatálie Strahová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 1 27.10 27.100.00.027.100.00.00.0
19 53 Vrbová VendulaVrbová Vendula
ZŠ Velké BřeznoZŠ Velké Březno
08 18 27.06 27.060.00.027.060.00.00.0
20 117 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková
ZŠ Školní, VrchlabíZŠ Školní, Vrchlabí
08 5 23.87 23.870.00.023.870.00.00.0
21 71 Anna KamanováAnna Kamanová
Základní škola Humpolec, Hradská 894, okZákladní škola Humpolec, Hr...
08 17 23.32 23.320.00.023.320.00.00.0
229 Eliška KnížkováEliška Knížková
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
281 Magdalena JiránkováMagdalena Jiránková
ZŠ KobylyZŠ Kobyly
09 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
230 Michaela VaňkováMichaela Vaňková
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
08 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
304 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
ZŠ ZašováZŠ Zašová
09 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
227 Anna HejlováAnna Hejlová
ZŠ Starý PlzenecZŠ Starý Plzenec
09 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
291 Šárka LieblováŠárka Lieblová
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
08 27 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
306 Zuzana KottováZuzana Kottová
Základní škola a mateřská škola KošeticeZákladní škola a mateřská š...
09 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 28 závodníků