výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody přípravek

Pardubice (18. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 18.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 07.5
MS Petr BoarPetr Boar 05 AC PardubiceAC Pardubice 08.2
3 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.7
MS František AltmanFrantišek Altman 04 AC PardubiceAC Pardubice 08.8
5 Lukáš MarekLukáš Marek 07 AC PardubiceAC Pardubice 08.9
6 Tomáš HaasTomáš Haas 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.5
7 Jakub ČermákJakub Čermák 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.9
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 18.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anežka DvořáčkováAnežka Dvořáčková 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.4
2 Ema ŠmídováEma Šmídová 07 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
MS Sára ValáškováSára Valášková 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
4 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 09.8
5 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 09.8
MS Katarina Al MonasyKatarina Al Monasy 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.9
7 Olga SládkováOlga Sládková 06 AC PardubiceAC Pardubice 10.1
MS Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 AC PardubiceAC Pardubice 10.2
9 Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 08 AC PardubiceAC Pardubice 10.5
Celkem 9 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 18.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JonášMartin Jonáš 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.3 196.00
2 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.4 178.00
3 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 09.5 161.00
4= Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 09.6 145.00
4= Viktor HančViktor Hanč 08 AC PardubiceAC Pardubice 09.6 145.00
6 Jiří SchejbalJiří Schejbal 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.1 75.00
7 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.2 64.00
8 Matyáš BeděrkaMatyáš Beděrka 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.2 64.00
9 Petr ZákoutskýPetr Zákoutský 08 AC PardubiceAC Pardubice 10.2 64.00
10 Filip MarekFilip Marek 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.3 53.00
11 Matyáš CejpMatyáš Cejp 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.3 53.00
12 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.4 44.00
13 Daniel ŠrajerDaniel Šrajer 12 AC PardubiceAC Pardubice 10.6 27.00
14 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.7 20.00
15 Jonáš KožíšekJonáš Kožíšek 08 AC PardubiceAC Pardubice 10.8 14.00
16 Matouš MartínekMatouš Martínek 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.8 14.00
17 Vojtěch KlímaVojtěch Klíma 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.9 9.00
18 Jan SiglJan Sigl 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.9 9.00
19 Šimon JanešŠimon Janeš 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.0 5.00
20 Adam StupkaAdam Stupka 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.0 5.00
21 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.1 2.00
22 Tobiáš ČermákTobiáš Čermák 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.2 0.00
23 Vondra DanielVondra Daniel 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.2 0.00
24 Šimon JindřišekŠimon Jindřišek 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.3 0.00
25 Milan ZavoralMilan Zavoral 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.9 0.00
26 Jonáš MartínekJonáš Martínek 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.9 0.00
27 Matěj HlavatýMatěj Hlavatý 09 AC PardubiceAC Pardubice 12.1 0.00
28 Jakub ElichJakub Elich 13 AC PardubiceAC Pardubice 12.4 0.00
29 Dominik BeděrkaDominik Beděrka 12 AC PardubiceAC Pardubice 12.5 0.00
30 Samuel ČapekSamuel Čapek 12 AC PardubiceAC Pardubice 13.0 0.00
31 Tibor KuthTibor Kuth 13 AC PardubiceAC Pardubice 13.2 0.00
32 Petr ŠpičákPetr Špičák 13 AC PardubiceAC Pardubice 13.2 0.00
33 Vlastimil MelicharVlastimil Melichar 13 AC PardubiceAC Pardubice 13.4 0.00
34 Matyáš FröhlichMatyáš Fröhlich 13 AC PardubiceAC Pardubice 13.4 0.00
35 Marek BělinaMarek Bělina 13 AC PardubiceAC Pardubice 16.4 0.00
Celkem 35 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 18.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 09.6 369.00
2= Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 10.0 289.00
2= Tereza MacháčkováTereza Macháčková 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.0 289.00
4= Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.3 235.00
4= Eliška DoležalováEliška Doležalová 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.3 235.00
6 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 10.4 218.00
7= Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.6 185.00
7= Karolína ShuimaKarolína Shuima 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.6 185.00
9= Elen ProcházkováElen Procházková 09 AC PardubiceAC Pardubice 10.7 170.00
9= Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 10.7 170.00
11= Nela StloukalováNela Stloukalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.0 128.00
11= Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.0 128.00
13= Pavla LukáškováPavla Lukášková 09 AC PardubiceAC Pardubice 11.1 115.00
13= Štěpánka DoležalováŠtěpánka Doležalová 12 AC PardubiceAC Pardubice 11.1 115.00
13= Aneta ProcházkováAneta Procházková 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.1 115.00
13= Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.1 115.00
17 Markéta BrožkováMarkéta Brožková 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.3 91.00
18= Mariana HanovcováMariana Hanovcová 09 AC PardubiceAC Pardubice 11.4 80.00
18= Eliška PlhováEliška Plhová 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.4 80.00
20= Barbora DolečkováBarbora Dolečková 08 AC PardubiceAC Pardubice 11.6 60.00
20= Věra MajernikováVěra Majerniková 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.6 60.00
20= Tereza MelicharováTereza Melicharová 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.6 60.00
23= Lucie PůlpánováLucie Půlpánová 11 AC PardubiceAC Pardubice 11.8 42.00
23= Evelína BurdychováEvelína Burdychová 10 AC PardubiceAC Pardubice 11.8 42.00
25 Nikola JirouškováNikola Jiroušková 12 AC PardubiceAC Pardubice 12.2 16.00
26 Viktorie HlavatáViktorie Hlavatá 12 AC PardubiceAC Pardubice 12.4 7.00
27 Karin HorákováKarin Horáková 12 AC PardubiceAC Pardubice 12.5 4.00
28 Daniela PeškováDaniela Pešková 13 AC PardubiceAC Pardubice 13.3 0.00
29 Eva FrancováEva Francová 11 AC PardubiceAC Pardubice 13.5 0.00
30 Marianna KrouželováMarianna Krouželová 13 AC PardubiceAC Pardubice 13.6 0.00
31 Anežka PlhováAnežka Plhová 13 AC PardubiceAC Pardubice 14.4 0.00
32 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 13 AC PardubiceAC Pardubice 15.1 0.00
Celkem 32 závodníků