výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Klášterec nad Ohří (22. 6. 2019)

100 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.27
2 Hana KokšálováHana Kokšálová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.66
3 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.13
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 22.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 11.28
2 Lukáš DoležalLukáš Doležal 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 13.22
3 Tomáš LejsekTomáš Lejsek 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 13.36
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 22.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12.79
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 22.6.2019 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex BöhmováAlex Böhmová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 13.54
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 22.6.2019 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 13.51
2 Vendulka KubrtováVendulka Kubrtová 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 13.70
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši

(so, 22.6.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.35
2 Vít DoležalVít Doležal 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.44
3 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.90
4 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 12.64
5 Matěj JežekMatěj Ježek 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 12.79
6 Jan DanišJan Daniš 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.42
7 Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.47
8 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 13.56
9 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 13.91
10 Max MelounMax Meloun 13 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 17.21
Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky

(so, 22.6.2019 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 11.49
2 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.73
3 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.76
4 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 12.24
5 Michaela ŘízkováMichaela Řízková 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 14.14
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 14.69
7 Eliška VysluchováEliška Vysluchová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 15.41
8 Adéla MelounováAdéla Melounová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 19.82
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6:50.16
Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNF
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 22.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 2.01
2 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.98
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.85
4 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 1.80
5 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 1.80
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 1.70
7 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.65
8 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.65
9 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1.55
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 22.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KolářJakub Kolář
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
05 4.22 0.0
2 Tomáš LejsekTomáš Lejsek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
05 3.72 0.0
3 Lukáš DoležalLukáš Doležal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
05 3.71 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 22.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HnátDaniel Hnát
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 4.25 0.0
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 22.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex BöhmováAlex Böhmová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
05 3.97 0.0
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 22.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendulka KubrtováVendulka Kubrtová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 4.00 0.0
2 Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 3.33 0.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 22.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3.70 0.0
2 Vít DoležalVít Doležal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 3.33 0.0
3 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3.15 0.0
4 Jan DanišJan Daniš
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 3.13 0.0
5 Matěj JežekMatěj Ježek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 3.11 0.0
6 Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3.10 0.0
7 Filip RůžekFilip Růžek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2.75 0.0
8 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2.55 0.0
9 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2.22 0.0
10 Max MelounMax Meloun
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 2.15 0.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 22.6.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3.66 0.0
2 Nela GillichováNela Gillichová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 3.25 0.0
3 Lucie OpatováLucie Opatová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3.20 0.0
4 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 2.80 0.0
5 Michaela ŘízkováMichaela Řízková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2.55 0.0
6 Adéla MelounováAdéla Melounová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 2.50 0.0
7 Eliška VysluchováEliška Vysluchová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2.44 0.0
8 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 2.30 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 22.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 50.02 0.0
2 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 34.17 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 22.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 52.37 0.0
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 47.51 0.0
Celkem 2 závodníků