Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Olomouc

Olomouc (17. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kubíčková, Eva 03 gymnázium Olomouc-Hejčín 1535,00
2 Grégr, Jakub 02 gymnázium Šternberk 1471,00
3 Hroch, Michal 03 Střední průmyslová škola Olomouc 1413,00
4 Pospíšil, Jonáš 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 1407,00
5 Nevrla, Daniel 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 1392,00
6 Mautner, Jan 01 Střední škola logistiky a chemie 1357,00
7 Mičunková, Lucie 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 1337,00
8 Dutelly, Justin 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 1324,00
9 Sládek, Kryštof 03 Slovanské gymnázium 1319,00
10 Skopal, Dalibor 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 1301,00
11 Gogela, Martin 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 1297,00
12 Michalík, Štěpán 01 Střední průmyslová škola Olomouc 1239,00
13 Gregušová, Anna 02 gymnázium Olomouc-Hejčín 1179,00
14 Eichlerová, Veronika 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 1168,00
15 Spáčilová, Tereza 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 1163,00
16 Blaťáková, Karolína 01 Slovanské gymnázium 1159,00
17 Schwarcz, Matěj 00 gymnázium Olomouc-Hejčín 1150,00
18 Hošťálek, Ondřej 03 Střední průmyslová škola Olomouc 1130,00
19 Niebauerová, Radka 03 Střední škola logistiky a chemie 1118,00
20 Waclavek, Jakub 02 gymnázium Olomouc-Hejčín 1110,00
21 Novotný, Jiří 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 1082,00
22 Zadinová, Zuzana 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 1071,00
23 Dittmer, Adam 02 Slovanské gymnázium 1057,00
24 Peřina, Petr 02 Slovanské gymnázium 1048,00
25 Korčák, Jiří 01 Střední průmyslová škola Olomouc 1041,00
26 Šišková, Tereza 03 gymnázium Olomouc-Hejčín 1030,00
27 Coufalová, Marta 04 gymnázium Olomouc-Hejčín 1023,00
28 Vymazalová, Ema 02 Slovanské gymnázium 1016,00
29 Kouřil, Kryštof 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 1013,00
30 Lochman, Benedikt 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 1009,00
31 Kupka, Adam 01 gymnázium Šternberk 1008,00
32 Gabriel, Karel 04 Slovanské gymnázium 1002,00
33 Coufal, Daniel 00 gymnázium Olomouc-Hejčín 998,00
34 Kuxová, Natálie 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 993,00
35 Kvapilová, Barbora 00 Slovanské gymnázium 980,00
36 Levková, Tereza 01 gymnázium Olomouc-Hejčín 972,00
37 Wiedermannová, Barbora 04 Střední škola logistiky a chemie 972,00
38 Grégr, Lukáš 02 gymnázium Šternberk 956,00
39 Švébiš, Michal 02 Střední průmyslová škola Olomouc 951,00
40 Kunert, Michal 00 Slovanské gymnázium 948,00
41 Jurča, Matouš 00 gymnázium Šternberk 918,00
42 Bělohoubková, Sandra 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 907,00
43 Zajíček, David 00 gymnázium Olomouc-Hejčín 903,00
44 Dohnal, Adam 02 gymnázium Šternberk 903,00
45 Hejlová, Štěpánka 02 Slovanské gymnázium 883,00
46 Švarcová, Zuzana 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 880,00
47 Navrátil, Kryštof 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 878,00
48 Bílý, Richard 04 Střední škola logistiky a chemie 876,00
49 Holčáková, Lucie 01 Střední škola logistiky a chemie 850,00
50 Zbraněk, Robin 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 848,00
51 Maráčková, Michaela 02 gymnázium Olomouc-Hejčín 803,00
52 Rošt, Daniel 00 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 794,00
53 Janošík, Adam 01 gymnázium Šternberk 792,00
54 Szabó, Veronika 03 gymnázium Olomouc-Hejčín 788,00
55 Merhautová, Alena 03 gymnázium Olomouc-Hejčín 775,00
56 Janotová, Veronika 03 Střední škola logistiky a chemie 775,00
57 Levková, Alena 04 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 736,00
58 Drtil, Pavel 01 Střední škola logistiky a chemie 735,00
59 Vellechová, Irena 01 SOŠ Olomouc spol. s r. o. 715,00
60 Šnobl, Ondřej 00 gymnázium Olomouc-Hejčín 706,00
61 Žlutíř, Marek 00 Slovanské gymnázium 704,00
62 Smital, Kryštof 02 SOŠ Olomouc spol. s r. o. 702,00
63 Šubrt, Roman 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 700,00
64 Švancara, Jan 00 Slovanské gymnázium 692,00
65 Baroš, Daniel 01 Střední průmyslová škola Olomouc 689,00
66 Čislinská, Marie 01 Střední škola logistiky a chemie 688,00
67 Brulík, Ondřej 04 Střední škola logistiky a chemie 687,00
68 Přidal, Tomáš 01 Slovanské gymnázium 677,00
69 Kareisová, Ludmila 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 654,00
70 Koudelka, David 00 gymnázium Olomouc-Hejčín 645,00
71 Přikryl, Martin 00 Střední průmyslová škola Olomouc 625,00
72 Lekeš, David 01 Slovanské gymnázium 624,00
73 Psotka, Vojtěch 02 gymnázium Olomouc-Hejčín 621,00
74 Štěpánková, Zdena 03 Slovanské gymnázium 589,00
75 Holátko, Tomáš 01 gymnázium Olomouc-Hejčín 579,00
76 Rochovanský, Martin 01 gymnázium Olomouc-Hejčín 577,00
77 Duda, Samuel 02 Slovanské gymnázium 577,00
78 Juřičková, Gabriela 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 574,00
79 Válová, Nela 01 SOŠ Olomouc spol. s r. o. 572,00
80 Jenčke, Anna 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 569,00
81 Bezecná, Eliška 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 548,00
82 Richter, Vojtěch 01 Střední průmyslová škola Olomouc 544,00
83 Šesták, František 00 gymnázium Šternberk 538,00
84 Slatinský, Jakub 04 Střední škola logistiky a chemie 537,00
85 Melcrová, Elen 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 526,00
86 Krahulíková, Tereza 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 517,00
87 Richter, Adam 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 501,00
88 Černík, Michal 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 498,00
89 Večerka, Jan 02 gymnázium Šternberk 497,00
90 Benýšková, Ema 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 496,00
91 Krejzlíková, Eliška 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 492,00
92 Rössler, Matyáš 01 SOŠ Olomouc spol. s r. o. 485,00
93 Tomášek, Ondřej 01 Slovanské gymnázium 481,00
94 Podolský, Daniel 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 480,00
95 Skládal, Jindřich 02 gymnázium Olomouc-Hejčín 480,00
96 Peřina, Josef 03 Střední průmyslová škola Olomouc 473,00
97 Malaska, Tomáš 02 gymnázium Olomouc-Hejčín 472,00
98 Koláčková, Valerie 04 Slovanské gymnázium 470,00
99 Knebl, Marcel 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 469,00
100 Spurná, Julie 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 462,00
101 Raclavská, Vlaďka 03 Slovanské gymnázium 442,00
102 Smolka, Roman 01 Střední škola logistiky a chemie 442,00
103 Karásek, František 03 Střední průmyslová škola Olomouc 441,00
104 Bahounková, Tereza 03 gymnázium Olomouc-Hejčín 438,00
105 Karásek, Tomáš 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 418,00
106 Koníček, Filip 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9 414,00
107 Vaňková, Natálie 00 Slovanské gymnázium 405,00
108 Krátká, Magdaléna 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 403,00
109 Juránek, Richard 01 gymnázium Šternberk 396,00
110 Kyša, Daniel 02 SOŠ Olomouc spol. s r. o. 379,00
111 Juřena, Matěj 01 Střední škola logistiky a chemie 354,00
112 Staněk, Jiří 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 353,00
113 Keková, Alexandra 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 350,00
114 Máčalová, Veronika 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 343,00
115 Sovová, Kateřina 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 325,00
116 Veselá, Alena 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 313,00
117 Růžička, Radim 02 Střední škola logistiky a chemie 279,00
118 Albrecht, David 00 Slovanské gymnázium 276,00
119 Dostál, Jiří 00 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 263,00
120 Nemravová, Martina 00 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU 255,00
121 Tužičková, Tereza 01 Střední škola logistiky a chemie 239,00
122 Hrazdil, Lukáš 02 Střední škola logistiky a chemie 235,00