výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Olomouc

Olomouc (17. 9. 2019)

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 17.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.02 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
01 11 1.98 -----------ooooxoooxxx 785.00
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol...
01 9 1.86 ----------oooxxoxoxxx 679.00
3 Jakub WaclavekJakub Waclavek
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
02 18 1.78 -----ooooooooxxx 610.00
4 Petr PeřinaPetr Peřina
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
02 10 1.74 ------xooooooxxx 577.00
5 Martin RochovanskýMartin Rochovanský
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
01 17 1.74 -----ooooooxoxxx 577.00
6 Samuel DudaSamuel Duda
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
02 5 1.74 --------xooxxoxoxxx 577.00
7 Vojtěch RichterVojtěch Richter
Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol...
01 13 1.70 ----oooooxxoxoxxx 544.00
8 Daniel PodolskýDaniel Podolský
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
02 16 1.62 oooooooxooxxx 480.00
9 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
04 15 1.58 oooxoooooxxx 449.00
10 Matouš JurčaMatouš Jurča
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
00 6 1.58 oooooooxoxxx 449.00
11 Adam DohnalAdam Dohnal
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
02 3 1.54 ooxooxooo-xxx 419.00
12 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 14 1.54 ooooooxoxxx 419.00
13 Pavel DrtilPavel Drtil
Střední škola logistiky a chemieStřední škola logistiky a c...
01 4 1.46 -ooxooxxx 360.00
14 Richard BílýRichard Bílý
Střední škola logistiky a chemieStřední škola logistiky a c...
04 2 1.46 ---oxoxxx 360.00
15 David AlbrechtDavid Albrecht
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
00 1 1.34 oxoxxx 276.00
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol...
02 12 DNS
Karel KubínKarel Kubín
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
00 7 DNS
Daniel KuříkDaniel Kuřík
Střední škola logistiky a chemieStřední škola logistiky a c...
02 8 NM xxx
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 17.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.68 Body
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
01 2 1.64 -------ooxoxxoxxoxxx 783.00
2 Alena LevkováAlena Levková
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
04 7 1.60 -------ooxooxxx 736.00
3 Anna GregušováAnna Gregušová
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
02 3 1.60 -----ooxooxxoxoxxx 736.00
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
02 12 1.52 -----ooooxxx 644.00
5 Sandra BělohoubkováSandra Bělohoubková
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
02 1 1.44 oooooxxoxoxxx 555.00
6 Štěpánka HejlováŠtěpánka Hejlová
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
02 4 1.40 oooooxoxxx 512.00
7 Natálie KuxováNatálie Kuxová
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 6 1.36 oooooxxx 470.00
8 Tereza LevkováTereza Levková
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
01 8 1.36 oooxxoxxoxxx 470.00
9 Veronika SzabóVeronika Szabó
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
03 9 1.32 ooooxxx 429.00
10= Alexandra KekováAlexandra Keková
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
04 11 1.24 ooxxx 350.00
10= Veronika JanotováVeronika Janotová
Střední škola logistiky a chemieStřední škola logistiky a c...
03 5 1.24 ooxxx 350.00
12 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová
Střední škola logistiky a chemieStřední škola logistiky a c...
04 10 1.20 xoxxx 312.00
Celkem 12 závodníků