Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Olomoucký kraj

TJ Lokomotiva Olomouc (1. 10. 2019)

skok vysoký - Dorostenci

(út, 1.10.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 2,00 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
01 17 1.96 -----------oooxoxxx 767.00
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol...
01 13 1.84 --------ooooxxx 661.00
3 Marek DrásalMarek Drásal
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
04 6 1.76 ----ooooooxxx 593.00
4= Martin RochovanskýMartin Rochovanský
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
01 28 1.76 ---ooooxoxooxxx 593.00
4= Jiří KubečkaJiří Kubečka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 12 1.76 ---o-oooxxooxxx 593.00
6 Petr MirvaldPetr Mirvald
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
02 14 1.76 --oooooooxxoxxx 593.00
7 101 Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 3 1.72 ----oooxxoxoxxx 560.00
8= Samuel DudaSamuel Duda
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
02 7 1.68 --ooooooxxx 528.00
8= Ondřej KolajaOndřej Kolaja
SLŠ HraniceSLŠ Hranice
00 11 1.68 ooooooooxxx 528.00
8= Jan BartoňJan Bartoň
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 2 1.68 -----oooxxx 528.00
8= Jan VincibrJan Vincibr
SLŠ HraniceSLŠ Hranice
00 22 1.68 ooooooooxxx 528.00
12 Vojtěch RichterVojtěch Richter
Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol...
01 18 1.68 ---oooxooxx 528.00
13 Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 29 1.64 ooooooxoxxx 496.00
14= Filip HošekFilip Hošek
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
03 26 1.64 oooooxoxoxxx 496.00
14= Matěj KarasMatěj Karas
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 27 1.64 oxoooooxoxxx 496.00
16= Jason Za NzambiJason Za Nzambi
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
04 23 1.60 ooooooxxx 464.00
16= Adam DohnalAdam Dohnal
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
02 5 1.60 oooo-oxxx 464.00
18 Jan TrávníčekJan Trávníček
SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO...
02 21 1.60 --ooxooxxx 464.00
19 Tomáš FialaTomáš Fiala
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 8 1.60 --xooxooxxx 464.00
20 Jakub NakládalJakub Nakládal
SLŠ HraniceSLŠ Hranice
03 15 1.60 ooxxoxoxooxxx 464.00
21= Jakub SchneiderJakub Schneider
SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO...
02 19 1.60 oooxooxoxxx 464.00
21= Jiří ŠaršeJiří Šarše
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
01 20 1.60 oooxooxoxxx 464.00
23 Matěj PaličkaMatěj Palička
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
01 16 1.60 xoooxooxoxxx 464.00
24 Pavel JedličkaPavel Jedlička
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 9 1.60 oxoxooxoxoxxx 464.00
25 Lukáš BundilLukáš Bundil
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
02 4 1.56 -ooxoxox 434.00
26 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 24 1.56 -ooxxoxoxxx 434.00
27 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 25 1.52 -oooxxx 404.00
28 Matouš JurčaMatouš Jurča
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
00 10 1.52 oooxoxxx 404.00
29 36 Michal ArnoldMichal Arnold
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
02 1 0.00 0.00
Celkem 29 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 1.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
04 8 1.60 -------ooooxxx 736.00
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
00 20 1.60 --------oxooxxx 736.00
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 10 1.60 ----ooooooxoxxx 736.00
4 Anna GregušováAnna Gregušová
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
02 19 1.56 -----oxoxoxoxoxxx 689.00
5= Michaela VogelováMichaela Vogelová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 11 1.52 ----oooooxxx 644.00
5= Nikola DvorskáNikola Dvorská
Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov
00 4 1.52 ----oooooxxx 644.00
7 Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 17 1.52 -----xooxoxxoxxx 644.00
8= Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
02 18 1.48 ---oooxooxxx 599.00
8= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 3 1.48 ---oooxooxxx 599.00
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov
03 9 1.44 ----oooxxx 555.00
11 Natálie KuxováNatálie Kuxová
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
03 7 1.44 --ooxoxoxxoxxx 555.00
12 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO...
01 2 1.40 ooooooxxx 512.00
13 Alexandra KekováAlexandra Keková
CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH...
04 15 1.36 oooxoxoxx 470.00
14 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
04 16 1.36 ooooxxoxxx 470.00
15= Tereza ŽákováTereza Žáková
Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov
02 12 1.32 ooooxxx 429.00
15= 134 Tereza LevkováTereza Levková
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
01 14 1.32 ooooxxx 429.00
17 Sandra BělohoubkováSandra Bělohoubková
Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk...
02 1 1.32 ooxooxxx 429.00
18 Adéla ChromcováAdéla Chromcová
Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov
03 5 1.32 ooxxoxoxxx 429.00
19 Veronika SzabóVeronika Szabó
gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín
03 13 1.28 oooxxx 389.00
20 Simona JakubskáSimona Jakubská
SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO...
04 6 1.20 oxxx 312.00
Celkem 20 závodníků