Krajské finále SAP - Olomoucký kraj
TJ Lokomotiva Olomouc (1. 10. 2019)60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (út, 1.10.2019 - 10:20) official | Vítr: -3.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | Gymnázium Šumperk | 4 | 07.61 | 678.00 | |||||||||||||
2 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | Gymnázium Šumperk | 6 | 07.69 | 653.00 | |||||||||||||
3 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 5 | 07.70 | 650.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl | 00 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 3 | 07.73 | 640.00 | |||||||||||||
5 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 8 | 07.80 | 619.00 | |||||||||||||
6 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 2 | 07.89 | 592.00 | |||||||||||||
7 | Petr OndrouchPetr Ondrouch | 01 | Gymnázium Jana Blahoslava a... | 1 | 07.94 | 577.00 | |||||||||||||
8 | Martin KarásekMartin Karásek | 00 | SLŠ Hranice | 7 | 08.04 | 548.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 1.10.2019 - 10:20) official | Vítr: -3.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel NěmecPavel Němec | 01 | Gymnázium Jana Blahoslava a... | 7 | 07.63 | 671.00 | |||||||||||||
2 | 47 | Lukáš PekaLukáš Peka | 01 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 8 | 07.83 | 610.00 | ||||||||||||
3 | Daniel ŠmídlDaniel Šmídl | 00 | SLŠ Hranice | 1 | 08.03 | 551.00 | |||||||||||||
4 | Daniel CoufalDaniel Coufal | 00 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 4 | 08.11 | 528.00 | |||||||||||||
5 | Michal KoverMichal Kover | 00 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 2 | 08.17 | 511.00 | |||||||||||||
6 | Tim BližňákTim Bližňák | 02 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 3 | 08.28 | 481.00 | |||||||||||||
7 | 125 | Adam DittmerAdam Dittmer | 02 | Slovanské gymnázium | 6 | 08.32 | 470.00 | ||||||||||||
Radim VavříkRadim Vavřík | 03 | Gymnázium Šumperk | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 1.10.2019 - 10:20) official | Vítr: -2.7 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 6 | 07.43 | 736.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 02 | Slovanské gymnázium | 1 | 07.50 | 713.00 | |||||||||||||
3 | Dalibor SkopalDalibor Skopal | 02 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 8 | 07.57 | 690.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Střední průmyslová škola Ol... | 5 | 07.81 | 616.00 | |||||||||||||
5 | Martin PřikrylMartin Přikryl | 00 | Střední průmyslová škola Ol... | 2 | 07.91 | 586.00 | |||||||||||||
6 | 69 | Matěj SchwarczMatěj Schwarcz | 00 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 7 | 07.93 | 580.00 | ||||||||||||
7 | Aleš BřezinaAleš Březina | 02 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4 | 08.09 | 534.00 | |||||||||||||
8 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | gymnázium Šternberk | 3 | 08.14 | 520.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (út, 1.10.2019 - 10:20) official | Vítr: -2.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 2 | 07.54 | 700.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš BundilLukáš Bundil | 02 | Gymnázium Jana Blahoslava a... | 5 | 08.00 | 560.00 | |||||||||||||
3 | David AlbrechtDavid Albrecht | 00 | Slovanské gymnázium | 4 | 08.04 | 548.00 | |||||||||||||
4 | 218 | Tomáš KoňaříkTomáš Koňařík | 03 | SLŠ Hranice | 3 | 08.19 | 506.00 | ||||||||||||
5 | Jiří ŠaršeJiří Šarše | 01 | gymnázium Šternberk | 7 | 08.41 | 447.00 | |||||||||||||
6 | Marian MostickyjMarian Mostickyj | 03 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 6 | 08.52 | 418.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 6 | 07.43 | 736.00 | |||
2 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 02 | Slovanské gymnázium | 1 | 07.50 | 713.00 | |||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 2 | 07.54 | 700.00 | |||
4 | Dalibor SkopalDalibor Skopal | 02 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 8 | 07.57 | 690.00 | |||
5 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | Gymnázium Šumperk | 4 | 07.61 | 678.00 | |||
6 | Pavel NěmecPavel Němec | 01 | Gymnázium Jana Blahoslava a... | 7 | 07.63 | 671.00 | |||
7 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | Gymnázium Šumperk | 6 | 07.69 | 653.00 | |||
8 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 5 | 07.70 | 650.00 | |||
9 | Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl | 00 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 3 | 07.73 | 640.00 | |||
10 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 8 | 07.80 | 619.00 | |||
11 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Střední průmyslová škola Ol... | 5 | 07.81 | 616.00 | |||
12 | 47 | Lukáš PekaLukáš Peka | 01 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 8 | 07.83 | 610.00 | ||
13 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 2 | 07.89 | 592.00 | |||
14 | Martin PřikrylMartin Přikryl | 00 | Střední průmyslová škola Ol... | 2 | 07.91 | 586.00 | |||
15 | 69 | Matěj SchwarczMatěj Schwarcz | 00 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 7 | 07.93 | 580.00 | ||
16 | Petr OndrouchPetr Ondrouch | 01 | Gymnázium Jana Blahoslava a... | 1 | 07.94 | 577.00 | |||
17 | Lukáš BundilLukáš Bundil | 02 | Gymnázium Jana Blahoslava a... | 5 | 08.00 | 560.00 | |||
18 | Daniel ŠmídlDaniel Šmídl | 00 | SLŠ Hranice | 1 | 08.03 | 551.00 | |||
19 | Martin KarásekMartin Karásek | 00 | SLŠ Hranice | 7 | 08.04 | 548.00 | |||
19 | David AlbrechtDavid Albrecht | 00 | Slovanské gymnázium | 4 | 08.04 | 548.00 | |||
21 | Aleš BřezinaAleš Březina | 02 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 4 | 08.09 | 534.00 | |||
22 | Daniel CoufalDaniel Coufal | 00 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 4 | 08.11 | 528.00 | |||
23 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | gymnázium Šternberk | 3 | 08.14 | 520.00 | |||
24 | Michal KoverMichal Kover | 00 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 2 | 08.17 | 511.00 | |||
25 | 218 | Tomáš KoňaříkTomáš Koňařík | 03 | SLŠ Hranice | 3 | 08.19 | 506.00 | ||
26 | Tim BližňákTim Bližňák | 02 | VOŠ a SPŠ Šumperk | 3 | 08.28 | 481.00 | |||
27 | 125 | Adam DittmerAdam Dittmer | 02 | Slovanské gymnázium | 6 | 08.32 | 470.00 | ||
28 | Jiří ŠaršeJiří Šarše | 01 | gymnázium Šternberk | 7 | 08.41 | 447.00 | |||
29 | Marian MostickyjMarian Mostickyj | 03 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 6 | 08.52 | 418.00 | |||
Radim VavříkRadim Vavřík | 03 | Gymnázium Šumperk | 5 | DNS |
60 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (út, 1.10.2019 - 10:00) official | Vítr: -1.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 4 | 07.98 | 854.00 | |||||||||||||
2 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | Gymnázium Šumperk | 3 | 08.38 | 735.00 | |||||||||||||
3 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | Gymnázium Šumperk | 5 | 08.60 | 673.00 | |||||||||||||
4 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 8 | 08.83 | 610.00 | |||||||||||||
5 | Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová | 02 | CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... | 7 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
6 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | Gymnázium Šumperk | 2 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
7 | Tereza TeličkováTereza Teličková | 04 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 1 | 09.49 | 447.00 | |||||||||||||
MS | Václava OndráčkováVáclava Ondráčková | 02 | Gymnázium Šumperk | 6 | 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 1.10.2019 - 10:00) official | Vítr: -2.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 03 | Reálné gymnázium Prostějov | 2 | 08.46 | 712.00 | |||||||||||||
2 | Marta CoufalováMarta Coufalová | 04 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 5 | 09.15 | 528.00 | |||||||||||||
3 | Barbora SmolováBarbora Smolová | 04 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 3 | 09.27 | 499.00 | |||||||||||||
4 | Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková | 02 | CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... | 1 | 09.36 | 477.00 | |||||||||||||
5 | 44 | Veronika BolfováVeronika Bolfová | 03 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 6 | 09.51 | 442.00 | ||||||||||||
6 | Agáta KubováAgáta Kubová | 04 | Obchodní akademie Přerov | 7 | 09.57 | 428.00 | |||||||||||||
7 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 8 | 09.94 | 348.00 | |||||||||||||
8 | Aneta LosováAneta Losová | 03 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 4 | 10.10 | 316.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 1.10.2019 - 10:00) official | Vítr: -2.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KuxováNatálie Kuxová | 03 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 2 | 08.90 | 592.00 | |||||||||||||
2 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... | 7 | 09.01 | 564.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 8 | 09.21 | 513.00 | |||||||||||||
4 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | Obchodní akademie Přerov | 3 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
5 | Darina DvorskáDarina Dvorská | 03 | Reálné gymnázium Prostějov | 5 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
6 | Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová | 00 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 6 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
7 | 169 | Vendula BurešováVendula Burešová | 01 | Obchodní akademie Přerov | 4 | 09.60 | 422.00 | ||||||||||||
8 | 211 | Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová | 03 | Reálné gymnázium Prostějov | 1 | 09.88 | 361.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 4 | 07.98 | 854.00 | |||
2 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | Gymnázium Šumperk | 3 | 08.38 | 735.00 | |||
3 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 03 | Reálné gymnázium Prostějov | 2 | 08.46 | 712.00 | |||
4 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | Gymnázium Šumperk | 5 | 08.60 | 673.00 | |||
5 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 8 | 08.83 | 610.00 | |||
6 | Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová | 02 | CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... | 7 | 08.86 | 603.00 | |||
6 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | Gymnázium Šumperk | 2 | 08.86 | 603.00 | |||
8 | Natálie KuxováNatálie Kuxová | 03 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 2 | 08.90 | 592.00 | |||
9 | Václava OndráčkováVáclava Ondráčková | 02 | Gymnázium Šumperk | 6 | 08.95 | ||||
10 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... | 7 | 09.01 | 564.00 | |||
11 | Marta CoufalováMarta Coufalová | 04 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 5 | 09.15 | 528.00 | |||
12 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 8 | 09.21 | 513.00 | |||
13 | Barbora SmolováBarbora Smolová | 04 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 3 | 09.27 | 499.00 | |||
14 | Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková | 02 | CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... | 1 | 09.36 | 477.00 | |||
15 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | Obchodní akademie Přerov | 3 | 09.40 | 468.00 | |||
16 | Darina DvorskáDarina Dvorská | 03 | Reálné gymnázium Prostějov | 5 | 09.41 | 465.00 | |||
16 | Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová | 00 | Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... | 6 | 09.41 | 465.00 | |||
18 | Tereza TeličkováTereza Teličková | 04 | Gymnázium Jakuba Škody, Přerov | 1 | 09.49 | 447.00 | |||
19 | 44 | Veronika BolfováVeronika Bolfová | 03 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 6 | 09.51 | 442.00 | ||
20 | Agáta KubováAgáta Kubová | 04 | Obchodní akademie Přerov | 7 | 09.57 | 428.00 | |||
21 | 169 | Vendula BurešováVendula Burešová | 01 | Obchodní akademie Přerov | 4 | 09.60 | 422.00 | ||
22 | 211 | Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová | 03 | Reálné gymnázium Prostějov | 1 | 09.88 | 361.00 | ||
23 | Melánie KunýtováMelánie Kunýtová | 04 | SOŠ podnikání a obchodu (SO... | 8 | 09.94 | 348.00 | |||
24 | Aneta LosováAneta Losová | 03 | gymnázium Olomouc-Hejčín | 4 | 10.10 | 316.00 |