výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Olomoucký kraj

TJ Lokomotiva Olomouc (1. 10. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 1.10.2019 - 10:20) official Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 07.61 678.00
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.69 653.00
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 07.70 650.00
4 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 3 07.73 640.00
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.80 619.00
6 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.89 592.00
7 Petr OndrouchPetr Ondrouch 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 07.94 577.00
8 Martin KarásekMartin Karásek 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 7 08.04 548.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.10.2019 - 10:20) official Vítr: -3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NěmecPavel Němec 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 7 07.63 671.00
2 47 Lukáš PekaLukáš Peka 01 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 8 07.83 610.00
3 Daniel ŠmídlDaniel Šmídl 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 1 08.03 551.00
4 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 08.11 528.00
5 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 08.17 511.00
6 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 08.28 481.00
7 125 Adam DittmerAdam Dittmer 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 6 08.32 470.00
Radim VavříkRadim Vavřík 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.10.2019 - 10:20) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 6 07.43 736.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 1 07.50 713.00
3 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 8 07.57 690.00
4 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 5 07.81 616.00
5 Martin PřikrylMartin Přikryl 00 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 2 07.91 586.00
6 69 Matěj SchwarczMatěj Schwarcz 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 7 07.93 580.00
7 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 08.09 534.00
8 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 08.14 520.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.10.2019 - 10:20) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 2 07.54 700.00
2 Lukáš BundilLukáš Bundil 02 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 08.00 560.00
3 David AlbrechtDavid Albrecht 00 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 4 08.04 548.00
4 218 Tomáš KoňaříkTomáš Koňařík 03 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 3 08.19 506.00
5 Jiří ŠaršeJiří Šarše 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 7 08.41 447.00
6 Marian MostickyjMarian Mostickyj 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 6 08.52 418.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 6 07.43 736.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 1 07.50 713.00
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 2 07.54 700.00
4 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 8 07.57 690.00
5 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 07.61 678.00
6 Pavel NěmecPavel Němec 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 7 07.63 671.00
7 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.69 653.00
8 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 07.70 650.00
9 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 3 07.73 640.00
10 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 07.80 619.00
11 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 5 07.81 616.00
12 47 Lukáš PekaLukáš Peka 01 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 8 07.83 610.00
13 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.89 592.00
14 Martin PřikrylMartin Přikryl 00 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 2 07.91 586.00
15 69 Matěj SchwarczMatěj Schwarcz 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 7 07.93 580.00
16 Petr OndrouchPetr Ondrouch 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 07.94 577.00
17 Lukáš BundilLukáš Bundil 02 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 08.00 560.00
18 Daniel ŠmídlDaniel Šmídl 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 1 08.03 551.00
19 Martin KarásekMartin Karásek 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 7 08.04 548.00
19 David AlbrechtDavid Albrecht 00 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 4 08.04 548.00
21 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 08.09 534.00
22 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 08.11 528.00
23 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 08.14 520.00
24 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 08.17 511.00
25 218 Tomáš KoňaříkTomáš Koňařík 03 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 3 08.19 506.00
26 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 08.28 481.00
27 125 Adam DittmerAdam Dittmer 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 6 08.32 470.00
28 Jiří ŠaršeJiří Šarše 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 7 08.41 447.00
29 Marian MostickyjMarian Mostickyj 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 6 08.52 418.00
Radim VavříkRadim Vavřík 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 1.10.2019 - 10:00) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 07.98 854.00
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.38 735.00
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.60 673.00
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 08.83 610.00
5 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 7 08.86 603.00
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.86 603.00
7 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 09.49 447.00
MS Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.95
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.10.2019 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 2 08.46 712.00
2 Marta CoufalováMarta Coufalová 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.15 528.00
3 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 09.27 499.00
4 Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 1 09.36 477.00
5 44 Veronika BolfováVeronika Bolfová 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 6 09.51 442.00
6 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 7 09.57 428.00
7 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 8 09.94 348.00
8 Aneta LosováAneta Losová 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 10.10 316.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.10.2019 - 10:00) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KuxováNatálie Kuxová 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 2 08.90 592.00
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 7 09.01 564.00
3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 8 09.21 513.00
4 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 3 09.40 468.00
5 Darina DvorskáDarina Dvorská 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 5 09.41 465.00
6 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 6 09.41 465.00
7 169 Vendula BurešováVendula Burešová 01 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 4 09.60 422.00
8 211 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 1 09.88 361.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 07.98 854.00
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.38 735.00
3 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 2 08.46 712.00
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.60 673.00
5 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 08.83 610.00
6 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 7 08.86 603.00
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.86 603.00
8 Natálie KuxováNatálie Kuxová 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 2 08.90 592.00
9 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.95
10 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 7 09.01 564.00
11 Marta CoufalováMarta Coufalová 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.15 528.00
12 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 8 09.21 513.00
13 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 09.27 499.00
14 Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 1 09.36 477.00
15 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 3 09.40 468.00
16 Darina DvorskáDarina Dvorská 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 5 09.41 465.00
16 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 6 09.41 465.00
18 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 09.49 447.00
19 44 Veronika BolfováVeronika Bolfová 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 6 09.51 442.00
20 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 7 09.57 428.00
21 169 Vendula BurešováVendula Burešová 01 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 4 09.60 422.00
22 211 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 1 09.88 361.00
23 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 8 09.94 348.00
24 Aneta LosováAneta Losová 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 10.10 316.00