výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Olomoucký kraj

TJ Lokomotiva Olomouc (1. 10. 2019)
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 2641
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 2601
3 Matěj SchwarczMatěj Schwarcz 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 2338
4 Martin KarásekMartin Karásek 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 2144
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 00 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 1895
6 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1837
7 Lukáš PekaLukáš Peka 01 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 1741
8 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 1696
9 Lukáš BundilLukáš Bundil 02 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1624
10 Michal HrochMichal Hroch 03 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 1434
11 Kryštof SládekKryštof Sládek 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 1348
12 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1346
13 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1331
14 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1312
15 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík 01 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 1299
16 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1295
17 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1282
18 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1279
19 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1256
20 David SkřečekDavid Skřeček 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1252
21 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1230
22 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 1224
23 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1217
24 Pavel NěmecPavel Němec 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1193
25 Petr OndrouchPetr Ondrouch 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1146
26 Jiří KorčákJiří Korčák 01 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 1142
27 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1107
28 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1089
29 Vojtěch FňukalVojtěch Fňukal 01 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 1087
30 Jakub DerkaJakub Derka 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 1040
31 David AlbrechtDavid Albrecht 00 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 1015
32 Jan VincibrJan Vincibr 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0989
33 Michal GlocmanMichal Glocman 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0986
34 Daniel ŠmídlDaniel Šmídl 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0959
35 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0938
36 Jan TrávníčekJan Trávníček 02 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0935
37 Jiří ŠaršeJiří Šarše 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0911
38 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0870
39 Václav RaškaVáclav Raška 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0763
40 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0743
41 Václav ŠkodaVáclav Škoda 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0737
42 Tomáš PřidalTomáš Přidal 01 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0701
43 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 0698
44 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0685
45 Tomáš ŠišmaTomáš Šišma 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0681
46 Jan ŠvancaraJan Švancara 00 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0670
47 Roman ŠubrtRoman Šubrt 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0668
48 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0653
49 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0647
50 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0640
51 Karel GabrielKarel Gabriel 04 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0622
52 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0621
53 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0619
54 David KoudelkaDavid Koudelka 02 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0612
55 Ondřej GrmelaOndřej Grmela 01 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0611
56 Roman KrásaRoman Krása 02 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0608
57 Martin JurčíkMartin Jurčík 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0603
58= Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0593
58= Marek DrásalMarek Drásal 04 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0593
58= Martin RochovanskýMartin Rochovanský 01 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0593
58= Petr MirvaldPetr Mirvald 02 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0593
62 Ondřej BahounekOndřej Bahounek 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0589
63 Jan FenclJan Fencl 02 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0588
64 Martin PřikrylMartin Přikryl 00 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 0586
65 Michal ArnoldMichal Arnold 02 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0571
66 Tomáš HolátkoTomáš Holátko 01 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0568
67 Josef PeřinaJosef Peřina 03 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 0565
68 Petr KomínekPetr Komínek 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0543
69= Ondřej KolajaOndřej Kolaja 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0528
69= Samuel DudaSamuel Duda 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0528
69= Vojtěch RichterVojtěch Richter 01 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 0528
72 Tomáš MalaskaTomáš Malaska 02 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0521
73 Davis KulkaDavis Kulka 02 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0520
74 David SchwarzDavid Schwarz 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0511
75 Jan VečerkaJan Večerka 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0507
76 František ŠestákFrantišek Šesták 00 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0504
77 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0500
78 Ondřej SlámaOndřej Sláma 04 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0499
79= Vojtěch JavorekVojtěch Javorek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0496
79= Filip HošekFilip Hošek 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0496
79= Matěj KarasMatěj Karas 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0496
79= Daniel JakubecDaniel Jakubec 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0496
83 Jakub JančíkJakub Jančík 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0479
84 Matouš JurčaMatouš Jurča 00 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0467
85= Jakub SchneiderJakub Schneider 02 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0464
85= Adam DohnalAdam Dohnal 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0464
85= Matěj PaličkaMatěj Palička 01 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0464
85= Tomáš FialaTomáš Fiala 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0464
85= Jason Za NzambiJason Za Nzambi 04 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0464
90 Ondřej TomášekOndřej Tomášek 01 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0463
91 Adam ŠiškaAdam Šiška 02 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0462
92 Tomáš KoňaříkTomáš Koňařík 03 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0457
93 Robin ZbraněkRobin Zbraněk 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0454
94 David ZajíčekDavid Zajíček 00 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0451
95 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0412
96 Pavel JedličkaPavel Jedlička 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0405
97 Vít MaitnerVít Maitner 02 Střední průmyslová škola OlomoucStřední průmyslová škola Ol... 0344
98 Jaroslav TylichJaroslav Tylich 01 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0335
99 Adam EhrembergerAdam Ehremberger 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0321
100 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0000
101= Jakub NakládalJakub Nakládal 03 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0000
101= Marcel KneblMarcel Knebl 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
101= Jakub SvobodaJakub Svoboda 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
101= Radim VavříkRadim Vavřík 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
101= Lukáš FialaLukáš Fiala 01 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 0000
101= Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
101= Marián MostickyjMarián Mostickyj 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0000
101= Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
101= Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0000
101= Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
101= Radim HrtoňRadim Hrtoň 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
101= Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0000
101= David AgnewDavid Agnew 01 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0000
101= Denis VohrabalDenis Vohrabal 01 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 0000
101= Adam KupkaAdam Kupka 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 0000
101= Marian MostickyjMarian Mostickyj 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0000
101= Adam DittmerAdam Dittmer 02 Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium 0000
Celkem 117 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2441
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2418
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 2369
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 2262
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 2175
6 Gabriela JuřičkováGabriela Juřičková 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1773
7 Veronika BolfováVeronika Bolfová 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 1651
8 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 1579
9 Tereza ŽákováTereza Žáková 02 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 1518
10 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1416
11 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1355
12 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 1349
13 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 1257
14 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1228
15= Alena LevkováAlena Levková 04 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1208
15= Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1208
17 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 1202
18 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 1192
19 Natálie KuxováNatálie Kuxová 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 1147
20 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 1108
21 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1073
22 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 1056
23 Michaela ČepováMichaela Čepová 00 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 1031
24 Karolína PlánkováKarolína Plánková 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0990
25 Tereza LevkováTereza Levková 01 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0897
26 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 0793
27 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0774
28 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 0767
29 Darina DvorskáDarina Dvorská 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 0764
30 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0735
31 Michaela VogelováMichaela Vogelová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0644
32 Ludmila KareisováLudmila Kareisová 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0614
33 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0563
34 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0560
35 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0552
36 Jana HrudíkováJana Hrudíková 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0546
37 Simona JakubskáSimona Jakubská 04 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0541
38 Marta CoufalováMarta Coufalová 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0528
39 Martina HolešinskáMartina Holešinská 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0525
40 Eliška KrejzlíkováEliška Krejzlíková 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0522
41 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0513
42 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0509
43 Ema BenýškováEma Benýšková 01 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0508
44 Elen MelcrováElen Melcrová 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0503
45 Barbora SmolováBarbora Smolová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0499
46= Natálie ČačalováNatálie Čačalová 01 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 0488
46= Michaela BrtníčkováMichaela Brtníčková 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0488
48 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0482
49 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0479
50 Alexandra KekováAlexandra Keková 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0470
51 Tereza BahounkováTereza Bahounková 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0469
52 Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková 02 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0464
53 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0454
54 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 01 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 0449
55 Tereza KrahulíkováTereza Krahulíková 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0447
56 Adéla BednaříkováAdéla Bednaříková 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0445
57 Alena MerhautováAlena Merhautová 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0443
58 Adéla ChromcováAdéla Chromcová 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 0429
59 Vendula KučerováVendula Kučerová 02 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 0422
60 Radka SchubertováRadka Schubertová 04 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 0413
61 Zuzana VítkováZuzana Vítková 02 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 0411
62 Michaela MarkováMichaela Marková 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0407
63 Kateřina SmičkováKateřina Smičková 03 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 0363
64 Sára ŠenkováSára Šenková 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0361
65 Vendula BurešováVendula Burešová 01 Obchodní akademie PřerovObchodní akademie Přerov 0354
66 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0270
67 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 03 Reálné gymnázium ProstějovReálné gymnázium Prostějov 0215
68= Alena MerhautováAlena Merhautová 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0000
68= Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0000
70= Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
70= Martina ZemanováMartina Zemanová 02 SOŠ podnikání a obchodu (SOŠPO)SOŠ podnikání a obchodu (SO... 0000
70= Barbora OndrouškováBarbora Ondroušková 03 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
70= Veronika SzabóVeronika Szabó 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0000
70= Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
70= Nikola FochrováNikola Fochrová 03 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0000
70= Elena KřistkováElena Křistková 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
70= Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
70= Elena KřistkováElena Křistková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
70= Sandra BělohoubkováSandra Bělohoubková 02 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
70= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
70= Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium Olomouc, Čajkovsk... 0000
70= Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
70= Aneta LosováAneta Losová 03 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0000
70= Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
70= Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
70= Michaela MaráčkováMichaela Maráčková 02 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 0000
70= Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 0000
70= Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
Celkem 88 závodníků