Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

T.KOP CUP 2019

Praha-Eden (10. - 11. 8. 2019)

skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina 1 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 4.70 819.00
2 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4.60 790.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.30 431.00
4 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.30 431.00
5 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.80 309.00
6 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.60 264.00
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 NM 0.00
Celkem 7 závodníků
Skupina 2 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 3.20 406.00
2 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.50 242.00
3 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 2.40 220.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina 1 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 3.40 457.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM 0.00
Celkem 2 závodníků
Skupina 2 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2.40 220.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina 1 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.80 562.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.40 457.00
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM 0.00
Celkem 3 závodníků
Skupina 2 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 NM 0.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ženy (Skupina)

Skupina 1 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.60
Celkem 1 závodníků
Skupina 2 (ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.20 282.00
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.10 251.00
Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.70 452.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.20 282.00
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.10 251.00
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 11.8.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 2.50 382.00
Celkem 1 závodníků