Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň
Praha - Eden (7. 9. 2019)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 7.9.2019 - 11:45) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.32 | QA | |||||||||||||
2 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.62 | qA | |||||||||||||
3 | 461 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 7 | 07.77 | qB | ||||||||||||
4 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.87 | qB | |||||||||||||
5 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.92 | qB | |||||||||||||
6 | 75 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.51 | |||||||||||||
Bruno SlavíčekBruno Slavíček | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 7.9.2019 - 11:45) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.60 | QA | |||||||||||||
2 | 349 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.63 | qA | ||||||||||||
3 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.75 | qB | |||||||||||||
4 | Filip StudničnýFilip Studničný | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.98 | qB | |||||||||||||
5 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.18 | ||||||||||||||
6 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 7.9.2019 - 11:45) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.67 | QA | |||||||||||||
2 | Adam HolečekAdam Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.69 | qA | |||||||||||||
3 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.95 | qB | |||||||||||||
4 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.03 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
6 | Kryštof BaschKryštof Basch | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.32 | QA | |||
2 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.60 | QA | |||
3 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.62 | qA | |||
4 | 349 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.63 | qA | ||
5 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.67 | QA | |||
6 | Adam HolečekAdam Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.69 | qA | |||
7 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.75 | qB | |||
8 | 461 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 7 | 07.77 | qB | ||
9 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.87 | qB | |||
10 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.92 | qB | |||
11 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.95 | qB | |||
12 | Filip StudničnýFilip Studničný | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.98 | qB | |||
13 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 08.03 | ||||
14 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.18 | ||||
15 | 75 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.51 | |||
16 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.55 | ||||
17 | Kryštof BaschKryštof Basch | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 09.00 | ||||
18 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.18 | ||||
Bruno SlavíčekBruno Slavíček | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 7.9.2019 - 13:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.40 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.63 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.66 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.70 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Adam HolečekAdam Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.75 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 349 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.79 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 7.9.2019 - 13:15) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.84 | 4.00 | |||||||||||||
2 | 461 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.89 | 3.00 | ||||||||||||
3 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 7 | 07.90 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 6 | 07.95 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
6 | Filip StudničnýFilip Studničný | 05 | SK Jeseniova | 2 | 08.01 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 7.9.2019 - 11:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.99 | QA | |||||||||||||
2 | Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 5 | 08.30 | qB | |||||||||||||
3 | Julie DurychováJulie Durychová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 08.51 | ||||||||||||||
4 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.67 | ||||||||||||||
5 | 1 | Karolína ŠtélováKarolína Štélová | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 08.76 | |||||||||||||
6 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.80 | ||||||||||||||
7 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.87 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 7.9.2019 - 11:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.12 | QA | |||||||||||||
2 | 2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 5 | 08.30 | qB | ||||||||||||
3 | Klára NovákováKlára Nováková | 05 | A. C. Sparta Praha | 3 | 08.58 | ||||||||||||||
4 | Karolína JečnáKarolína Ječná | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.74 | ||||||||||||||
5 | Lucie BaldováLucie Baldová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.86 | ||||||||||||||
6 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.87 | ||||||||||||||
7 | Barbora PetržilkováBarbora Petržilková | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
8 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 14.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 7.9.2019 - 11:30) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.10 | QA | |||||||||||||
2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 08.13 | qA | |||||||||||||
3 | 294 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.45 | qB | ||||||||||||
4 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.49 | qB | |||||||||||||
5 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
6 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.23 | ||||||||||||||
7 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 09.25 | ||||||||||||||
8 | Markéta ProkelováMarkéta Prokelová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 7.9.2019 - 11:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.14 | QA | |||||||||||||
2 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.18 | qA | |||||||||||||
3 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.25 | qB | |||||||||||||
4 | 8 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 08.50 | qB | ||||||||||||
5 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 09.15 | ||||||||||||||
7 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 09.37 | ||||||||||||||
Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.99 | QA | |||
2 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.10 | QA | |||
3 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.12 | QA | |||
4 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 08.13 | qA | |||
5 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.14 | QA | |||
6 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.18 | qA | |||
7 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.25 | qB | |||
8 | Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 5 | 08.30 | qB | |||
8 | 2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 5 | 08.30 | qB | ||
10 | 294 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.45 | qB | ||
11 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.49 | qB | |||
12 | 8 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 08.50 | qB | ||
13 | Julie DurychováJulie Durychová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 08.51 | ||||
14 | Klára NovákováKlára Nováková | 05 | A. C. Sparta Praha | 3 | 08.58 | ||||
15 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.67 | ||||
16 | Karolína JečnáKarolína Ječná | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.74 | ||||
17 | 1 | Karolína ŠtélováKarolína Štélová | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 08.76 | |||
18 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.80 | ||||
19 | Lucie BaldováLucie Baldová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.86 | ||||
20 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.87 | ||||
20 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.87 | ||||
22 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.89 | ||||
23 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.93 | ||||
24 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 09.15 | ||||
25 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.23 | ||||
26 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 09.25 | ||||
27 | Markéta ProkelováMarkéta Prokelová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.32 | ||||
28 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 09.37 | ||||
29 | Barbora PetržilkováBarbora Petržilková | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 09.54 | ||||
30 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 14.47 | ||||
Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 7.9.2019 - 13:00) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.83 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 7 | 07.98 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 08.09 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 08.16 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.19 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.25 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 7.9.2019 - 13:00) official | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.29 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 3 | 08.35 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 8 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.38 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 5 | 08.52 | 1.00 | ||||||||||||
5 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.59 | ||||||||||||||
6 | 294 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.63 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 17.25 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 349 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 17.90 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 18.42 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.53 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 18.56 | 5.00 | |||||||||||||
6 | 453 | Tomáš KocnárTomáš Kocnár | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 18.61 | 4.00 | ||||||||||||
7 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 18.94 | 2.50 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 18.94 | 2.50 | ||||||||||||
2 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 19.18 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 5 | 19.24 | ||||||||||||||
4 | Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | 19.36 | ||||||||||||||
5 | Tomáš OravaTomáš Orava | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 19.46 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 19.53 | ||||||||||||||
7 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 19.84 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.57 | ||||||||||||||
2 | 188 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 19.58 | |||||||||||||
3 | 3 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 7 | 20.00 | |||||||||||||
4 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 20.59 | ||||||||||||||
5 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 20.67 | ||||||||||||||
6 | 341 | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.01 | |||||||||||||
7 | 161 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 21.31 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 15:30) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HolečekAdam Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 18.55 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 19.96 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 20.78 | ||||||||||||||
4 | Marek VeselýMarek Veselý | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 21.23 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.67 | ||||||||||||||
6 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 23.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 17.25 | 11.00 | |||
2 | 349 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 17.90 | 9.00 | ||
3 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 18.42 | 8.00 | |||
4 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.53 | 7.00 | |||
5 | Adam HolečekAdam Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 18.55 | 6.00 | |||
6 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 18.56 | 5.00 | |||
7 | 453 | Tomáš KocnárTomáš Kocnár | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 18.61 | 4.00 | ||
8 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 18.94 | 2.50 | |||
8 | 6 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 18.94 | 2.50 | ||
10 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 19.18 | 1.00 | |||
11 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 5 | 19.24 | ||||
12 | Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | 19.36 | ||||
13 | Tomáš OravaTomáš Orava | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 19.46 | ||||
14 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 19.53 | ||||
15 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 19.57 | ||||
16 | 188 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 19.58 | |||
17 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 19.84 | ||||
18 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 19.96 | ||||
19 | 3 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 7 | 20.00 | |||
20 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 20.59 | ||||
21 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 20.67 | ||||
22 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 20.78 | ||||
23 | 341 | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.01 | |||
24 | Marek VeselýMarek Veselý | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 21.23 | ||||
25 | 161 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 21.31 | |||
26 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.67 | ||||
27 | Vítězslav EndrštVítězslav Endršt | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 23.85 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 15:15) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 3 | 19.02 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 19.36 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 19.72 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 20.01 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4 | 20.42 | 3.00 | |||||||||||||
6 | 2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 6 | 20.46 | 1.00 | ||||||||||||
Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 15:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 19.93 | 7.00 | ||||||||||||
2 | Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 2 | 20.35 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 8 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 20.40 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 355 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 20.45 | 2.00 | ||||||||||||
5 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 8 | 21.55 | ||||||||||||||
6 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 21.88 | ||||||||||||||
7 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 22.06 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 15:15) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 20.89 | ||||||||||||||
2 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.78 | ||||||||||||||
3 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 21.83 | ||||||||||||||
4 | Karolína JečnáKarolína Ječná | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 21.96 | ||||||||||||||
5 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.16 | ||||||||||||||
Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 15:15) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea MacháčkováAndrea Macháčková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 22.10 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 22.67 | ||||||||||||||
3 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.73 | ||||||||||||||
4 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 7 | 22.96 | ||||||||||||||
5 | Barbora FantováBarbora Fantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 22.97 | ||||||||||||||
6 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 23.23 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 3 | 19.02 | 11.00 | |||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 19.36 | 9.00 | |||
3 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 19.72 | 8.00 | |||
4 | 5 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 19.93 | 7.00 | ||
5 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 20.01 | 6.00 | |||
6 | Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 2 | 20.35 | 5.00 | |||
7 | 8 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 20.40 | 4.00 | ||
8 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4 | 20.42 | 3.00 | |||
9 | 355 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 20.45 | 2.00 | ||
10 | 2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 6 | 20.46 | 1.00 | ||
11 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 20.89 | ||||
12 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 8 | 21.55 | ||||
13 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.78 | ||||
14 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 21.83 | ||||
15 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 21.88 | ||||
16 | Karolína JečnáKarolína Ječná | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 21.96 | ||||
17 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 22.06 | ||||
18 | Andrea MacháčkováAndrea Macháčková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 22.10 | ||||
19 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.16 | ||||
20 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 22.67 | ||||
21 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.73 | ||||
22 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 7 | 22.96 | ||||
23 | Barbora FantováBarbora Fantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 22.97 | ||||
24 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 23.23 | ||||
Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||
Anna SvobodováAnna Svobodová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 36.84 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 37.16 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 38.75 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 3 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 38.93 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 39.94 | 6.00 | |||||||||||||
6 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 41.51 | 3.00 | |||||||||||||
7 | Tomáš OravaTomáš Orava | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 42.51 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 40.94 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 352 | Adam HrubýAdam Hrubý | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 41.35 | 4.00 | ||||||||||||
3 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 43.34 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Hugo HamanHugo Haman | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 45.43 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KindlOndřej Kindl | 05 | SK Jeseniova | 2 | 45.59 | ||||||||||||||
6 | Kryštof KunickýKryštof Kunický | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 47.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 36.84 | 11.00 | ||
2 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 37.16 | 9.00 | |||
3 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 38.75 | 8.00 | |||
4 | 3 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 38.93 | 7.00 | ||
5 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 39.94 | 6.00 | |||
6 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 40.94 | 5.00 | |||
7 | 352 | Adam HrubýAdam Hrubý | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 41.35 | 4.00 | ||
8 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 41.51 | 3.00 | |||
9 | Tomáš OravaTomáš Orava | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 42.51 | 2.00 | |||
10 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 43.34 | 1.00 | |||
11 | Hugo HamanHugo Haman | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 45.43 | ||||
12 | Ondřej KindlOndřej Kindl | 05 | SK Jeseniova | 2 | 45.59 | ||||
13 | Kryštof KunickýKryštof Kunický | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 47.98 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 42.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 42.89 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 355 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 43.30 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 184 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 43.45 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 45.64 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 182 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 47.45 | 3.00 | ||||||||||||
7 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 47.90 | 1.00 | |||||||||||||
8 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 48.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 46.23 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 46.38 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 47.66 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 48.41 | ||||||||||||||
5 | 6 | Karolína GladišováKarolína Gladišová | 04 | SK Jeseniova | 3 | 49.07 | |||||||||||||
6 | Marie TrojanováMarie Trojanová | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 49.32 | ||||||||||||||
7 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 49.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 42.06 | 11.00 | |||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 42.89 | 9.00 | |||
3 | 355 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 43.30 | 8.00 | ||
4 | 184 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 43.45 | 7.00 | ||
5 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 45.64 | 6.00 | |||
6 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 46.23 | 5.00 | |||
7 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 46.38 | 4.00 | |||
8 | 182 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 47.45 | 3.00 | ||
9 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 47.66 | 2.00 | |||
10 | Eva PotočkováEva Potočková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 47.90 | 1.00 | |||
11 | Veronika DobrováVeronika Dobrová | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 48.38 | ||||
12 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 48.41 | ||||
13 | 6 | Karolína GladišováKarolína Gladišová | 04 | SK Jeseniova | 3 | 49.07 | |||
14 | Marie TrojanováMarie Trojanová | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 49.32 | ||||
15 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 49.44 |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 2:02.61 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 349 | Denis SulejmaniDenis Sulejmani | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:03.97 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 453 | Tomáš KocnárTomáš Kocnár | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:10.17 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 461 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 2:14.36 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 2 | 2:17.54 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 6 | Jindřich KubákJindřich Kubák | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:18.82 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 188 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:20.05 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 5 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 1 | 2:20.06 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 407 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 2:20.72 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 2 | Simon ŠtiborSimon Štibor | 05 | SK Jeseniova | 1 | 2:26.79 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 341 | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 2:29.68 | |||||||||||||
12 | 2 | Václav PěknicVáclav Pěknic | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:30.84 | |||||||||||||
13 | 161 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:34.13 | |||||||||||||
14 | 3 | Matouš ZástěraMatouš Zástěra | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 2:43.52 | |||||||||||||
15 | 1 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:43.86 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 2:34.89 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 2:35.66 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 1 | Karolína ŠtélováKarolína Štélová | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:37.57 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 283 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:38.22 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Karolína GladišováKarolína Gladišová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 2:39.78 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 347 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:42.40 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 4 | Linda GrecmanováLinda Grecmanová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:45.24 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 8 | Eliška KlimtováEliška Klimtová | 05 | A. C. Sparta Praha | 8 | 2:45.80 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 182 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:49.26 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 7 | Markéta ŠtélováMarkéta Štélová | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 2:55.34 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 342 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:56.35 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 04 | SK Jeseniova | 3 | 4:40.51 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 308 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 4:43.16 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 332 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 4:54.20 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 209 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 5:09.25 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 343 | Šimon MacháčekŠimon Macháček | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 5:12.17 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 5:26.02 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 13 | Klára HonzíkováKlára Honzíková | 05 | A. C. Sparta Praha | 3 | 5:33.28 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 1 | Anna RobkováAnna Robková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 5:33.64 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 197 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 5:33.81 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 3 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 5:34.46 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 7 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 10 | 5:42.25 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 2 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 5:54.33 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 5 | Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková | 04 | A. C. Sparta Praha | 8 | 6:05.65 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 4 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 6:06.76 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 5 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 9 | 6:30.68 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 289 | Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 10:35.50 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 325 | Marek DolejšMarek Dolejš | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 10:44.56 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Matyáš KočkaMatyáš Kočka | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 11:02.86 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 183 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 11:05.10 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 199 | Matěj KárníkMatěj Kárník | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 12:09.90 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 355 | Daniel MatejDaniel Matej | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 12:14.46 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 12:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 14.23 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 8 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 14.40 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 3 | 14.83 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.90 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Dan JánskýDan Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 15.06 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.13 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 12:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 15.31 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 5 | 15.53 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.89 | ||||||||||||||
4 | 4 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 3 | 16.22 | |||||||||||||
5 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 16.25 | ||||||||||||||
6 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 18.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 12:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 15.78 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 16.54 | ||||||||||||||
3 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 2 | 16.88 | ||||||||||||||
4 | 222 | Julián BoschatJulián Boschat | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 16.94 | |||||||||||||
5 | Alex ObstAlex Obst | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 17.24 | ||||||||||||||
6 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 17.54 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 12:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomas JärvinenTomas Järvinen | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 15.14 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 16.06 | ||||||||||||||
3 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 18.45 | ||||||||||||||
4 | Lukáš BabickýLukáš Babický | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 19.77 | ||||||||||||||
5 | Adam SchejbalAdam Schejbal | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 19.81 | ||||||||||||||
6 | Kryštof BaschKryštof Basch | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 19.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 14.23 | 11.00 | |||
2 | 8 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 14.40 | 9.00 | ||
3 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 3 | 14.83 | 8.00 | |||
4 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 14.90 | 7.00 | |||
5 | Dan JánskýDan Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 15.06 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.13 | 5.00 | |||
7 | Tomas JärvinenTomas Järvinen | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 15.14 | 4.00 | |||
8 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 15.31 | 3.00 | |||
9 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 5 | 15.53 | 2.00 | |||
10 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 15.78 | 1.00 | |||
11 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 15.89 | ||||
12 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 16.06 | ||||
13 | 4 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 3 | 16.22 | |||
14 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 16.25 | ||||
15 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 16.54 | ||||
16 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 2 | 16.88 | ||||
17 | 222 | Julián BoschatJulián Boschat | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 16.94 | |||
18 | Alex ObstAlex Obst | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 17.24 | ||||
19 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 17.54 | ||||
20 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 18.45 | ||||
21 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 18.56 | ||||
22 | Lukáš BabickýLukáš Babický | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 19.77 | ||||
23 | Adam SchejbalAdam Schejbal | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 19.81 | ||||
24 | Kryštof BaschKryštof Basch | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 19.85 |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 12:30) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 15.05 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 15.31 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 15.50 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.83 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 16.25 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 6 | 18.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 12:30) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 16.01 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 16.07 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 16.79 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | SK Jeseniova | 7 | 16.87 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 17.74 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Evelína ZafarováEvelína Zafarová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 18.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 12:30) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | SK Jeseniova | 6 | 17.89 | ||||||||||||||
2 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | SK Jeseniova | 5 | 17.90 | ||||||||||||||
3 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 17.94 | ||||||||||||||
4 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 18.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie FreslováNatálie Freslová | 05 | SK Jeseniova | 3 | 18.37 | ||||||||||||||
Alena HatiarováAlena Hatiarová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 15.05 | 11.00 | |||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 15.31 | 9.00 | |||
3 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 15.50 | 8.00 | |||
4 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.83 | 7.00 | |||
5 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 16.01 | 6.00 | |||
6 | Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 16.07 | 5.00 | |||
7 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 16.25 | 4.00 | |||
8 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 16.79 | 3.00 | |||
9 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | SK Jeseniova | 7 | 16.87 | 2.00 | |||
10 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 17.74 | 1.00 | |||
11 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | SK Jeseniova | 6 | 17.89 | ||||
12 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | SK Jeseniova | 5 | 17.90 | ||||
13 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 17.94 | ||||
14 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 18.00 | ||||
15 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 6 | 18.16 | ||||
16 | Natálie FreslováNatálie Freslová | 05 | SK Jeseniova | 3 | 18.37 | ||||
17 | Evelína ZafarováEvelína Zafarová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 18.88 | ||||
Alena HatiarováAlena Hatiarová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DNS |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 15:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 27.73 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 27.95 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 3 | 28.99 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 3 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 29.34 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 30.12 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 15:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 29.91 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 5 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 4 | 30.07 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 30.73 | 1.00 | ||||||||||||
4 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 31.58 | ||||||||||||||
Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 15:00) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 29.80 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 5 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 3 | 30.05 | 4.00 | ||||||||||||
3 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 32.10 | ||||||||||||||
4 | 222 | Julián BoschatJulián Boschat | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 32.80 | |||||||||||||
5 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 33.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 15:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 31.07 | ||||||||||||||
2 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 33.50 | ||||||||||||||
3 | Lukáš BabickýLukáš Babický | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | 34.59 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 35.31 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | A. C. Sparta Praha | 4 | 27.73 | 11.00 | |||
2 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 27.95 | 9.00 | |||
3 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 3 | 28.99 | 8.00 | |||
4 | 3 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 29.34 | 7.00 | ||
5 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 29.80 | 6.00 | |||
6 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 29.91 | 5.00 | |||
7 | 5 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 3 | 30.05 | 4.00 | ||
8 | 5 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 4 | 30.07 | 3.00 | ||
9 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 30.12 | 2.00 | |||
10 | 6 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 30.73 | 1.00 | ||
11 | Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 31.07 | ||||
12 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 31.58 | ||||
13 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 32.10 | ||||
14 | 222 | Julián BoschatJulián Boschat | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 32.80 | |||
15 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 33.34 | ||||
16 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 33.50 | ||||
17 | Lukáš BabickýLukáš Babický | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | 34.59 | ||||
18 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 35.31 | ||||
Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 14:45) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 29.94 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 30.26 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 30.41 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 30.73 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 31.82 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 33.05 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 14:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 184 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 31.67 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 345 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 33.08 | 1.00 | ||||||||||||
3 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 33.30 | ||||||||||||||
4 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 33.55 | ||||||||||||||
5 | Evelína ZafarováEvelína Zafarová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 33.62 | ||||||||||||||
6 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 36.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 14:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 33.03 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 34.63 | ||||||||||||||
3 | 3 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 34.64 | |||||||||||||
4 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 36.26 | ||||||||||||||
Jasna PeštováJasna Peštová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | NM | |||||||||||||||
Kateřina KrupkováKateřina Krupková | 05 | SK Jeseniova | 6 | NM | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 14:45) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína RouskováKarolína Rousková | 05 | SK Jeseniova | 4 | 32.92 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 34.10 | ||||||||||||||
3 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | SK Jeseniova | 3 | 35.04 | ||||||||||||||
4 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 36.61 | ||||||||||||||
5 | Natálie FreslováNatálie Freslová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 36.83 | ||||||||||||||
6 | Aneta PastuchováAneta Pastuchová | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 37.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 7.9.2019 - 14:45) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 35.23 | ||||||||||||||
2 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 39.23 | ||||||||||||||
Alena HatiarováAlena Hatiarová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 29.94 | 11.00 | |||
2 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 30.26 | 9.00 | |||
3 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 30.41 | 8.00 | |||
4 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 30.73 | 7.00 | |||
5 | 184 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 31.67 | 6.00 | ||
6 | Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 31.82 | 5.00 | |||
7 | Karolína RouskováKarolína Rousková | 05 | SK Jeseniova | 4 | 32.92 | 4.00 | |||
8 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 33.03 | 3.00 | |||
9 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 33.05 | 2.00 | |||
10 | 345 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 33.08 | 1.00 | ||
11 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 33.30 | ||||
12 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 33.55 | ||||
13 | Evelína ZafarováEvelína Zafarová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 33.62 | ||||
14 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 34.10 | ||||
15 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 34.63 | ||||
16 | 3 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 34.64 | |||
17 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | SK Jeseniova | 3 | 35.04 | ||||
18 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 35.23 | ||||
19 | Johana BurdováJohana Burdová | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 36.26 | ||||
20 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 36.61 | ||||
21 | Natálie FreslováNatálie Freslová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 36.83 | ||||
22 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 36.94 | ||||
23 | Aneta PastuchováAneta Pastuchová | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 37.94 | ||||
24 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 39.23 | ||||
25 | Jasna PeštováJasna Peštová | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | NM | ||||
25 | Kateřina KrupkováKateřina Krupková | 05 | SK Jeseniova | 6 | NM | ||||
Alena HatiarováAlena Hatiarová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | DNS |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 3 | 5:09.47 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 335 | Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 5:09.80 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 5:09.83 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 310 | Václav DlabačVáclav Dlabač | 05 | SK Jeseniova | 7 | 5:15.11 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 355 | Matyáš MoggMatyáš Mogg | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 5:16.33 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 338 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 5:23.49 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 190 | Adam ČernochAdam Černoch | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 5:51.72 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 280 | Daniel ŘíhaDaniel Říha | 04 | Spartak Praha 4 | 9 | 5:56.71 | 3.00 | ||||||||||||
1 | Jakub SurgaJakub Surga | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 5:27.17 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 283 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 5:59.37 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 186 | Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 6:00.27 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 7 | Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 3 | 6:19.98 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 294 | Hana Elizabeth PavlíčkováHana Elizabeth Pavlíčková | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 6:31.48 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 335 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 6:47.26 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák, Solský, Hrdlička, Hlaváček Horák, Solský, Hrdlička, Hlaváček | SK Jeseniova | 2 | 29.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šulc, Procházka, Beseda, Čáp Šulc, Procházka, Beseda, Čáp | ASK Slavia Praha | 1 | 29.81 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zelenka, Beneš, Jakeš, Hrubý Zelenka, Beneš, Jakeš, Hrubý | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 30.26 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | 188 | Hrádocký, Suchan, Zedník, Babický Hrádocký, Suchan, Zedník, Babický | TJ Dukla Praha | 5 | 32.07 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Haranta, Kunický, Haman, Šulc Haranta, Kunický, Haman, Šulc | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 32.98 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Endršt, Svoboda, Schejbal, Říha Endršt, Svoboda, Schejbal, Říha | Spartak Praha 4 | 3 | 34.02 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fritz, Loucký, Krása, Měchura Fritz, Loucký, Krása, Měchura | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 30.13 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jeřábek, Duroň, Kára, Štibor Jeřábek, Duroň, Kára, Štibor | SK Jeseniova | 2 | 31.08 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Bílý, Tichý, Kadaně, Nop Bílý, Tichý, Kadaně, Nop | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 31.71 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Oliva, Matej, Kopenec, Vandírek Oliva, Matej, Kopenec, Vandírek | ASK Slavia Praha | 5 | 31.91 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák, Solský, Hrdlička, Hlaváček Horák, Solský, Hrdlička, Hlaváček | SK Jeseniova | 2 | 29.59 | 11.00 | ||||
2 | Šulc, Procházka, Beseda, Čáp Šulc, Procházka, Beseda, Čáp | ASK Slavia Praha | 1 | 29.81 | 9.00 | ||||
3 | Fritz, Loucký, Krása, Měchura Fritz, Loucký, Krása, Měchura | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 30.13 | 8.00 | ||||
4 | Zelenka, Beneš, Jakeš, Hrubý Zelenka, Beneš, Jakeš, Hrubý | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 30.26 | 7.00 | ||||
5 | Jeřábek, Duroň, Kára, Štibor Jeřábek, Duroň, Kára, Štibor | SK Jeseniova | 2 | 31.08 | 6.00 | ||||
6 | Bílý, Tichý, Kadaně, Nop Bílý, Tichý, Kadaně, Nop | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 31.71 | 5.00 | ||||
7 | Oliva, Matej, Kopenec, Vandírek Oliva, Matej, Kopenec, Vandírek | ASK Slavia Praha | 5 | 31.91 | 4.00 | ||||
8 | 188 | Hrádocký, Suchan, Zedník, Babický Hrádocký, Suchan, Zedník, Babický | TJ Dukla Praha | 5 | 32.07 | 3.00 | |||
9 | Haranta, Kunický, Haman, Šulc Haranta, Kunický, Haman, Šulc | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 32.98 | 2.00 | ||||
10 | Endršt, Svoboda, Schejbal, Říha Endršt, Svoboda, Schejbal, Říha | Spartak Praha 4 | 3 | 34.02 | 1.00 |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfmarková, Kaňáková, Jelínková, Šebková Elfmarková, Kaňáková, Jelínková, Šebková | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 31.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Machová, Hrušková, Ledvinková, Noasová Machová, Hrušková, Ledvinková, Noasová | Spartak Praha 4 | 1 | 32.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Skálová, Holková, Potočková, Holá Skálová, Holková, Potočková, Holá | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 33.06 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Hájková, Floriánková, Svobodová, Krimláková Hájková, Floriánková, Svobodová, Krimláková | A. C. Sparta Praha | 4 | 33.24 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Honsů, Fialková, Vorlová, Šeflová Honsů, Fialková, Vorlová, Šeflová | SK Jeseniova | 2 | 33.88 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Ječná, Palečková, Horáková, Trojanová Ječná, Palečková, Horáková, Trojanová | TJ Dukla Praha | 5 | 34.44 | 1.00 | ||||||||||||||
Rákosníková, Černá, Brodilová, Charousková Rákosníková, Černá, Brodilová, Charousková | ASK Slavia Praha | 6 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Götzová, Pitt, Štrosová, Vacková Götzová, Pitt, Štrosová, Vacková | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 32.53 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | 197 | Konířová, Honzíková, Nováková, Klimtová Konířová, Honzíková, Nováková, Klimtová | A. C. Sparta Praha | 2 | 33.50 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Jelínková, Baldová, Kolářová, Mrázová Jelínková, Baldová, Kolářová, Mrázová | Spartak Praha 4 | 4 | 33.99 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Sojková, Pěnkavová, Bezová, Moravcová Sojková, Pěnkavová, Bezová, Moravcová | SK Jeseniova | 1 | 34.33 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Landová, Durajová, Haasová, Robková Landová, Durajová, Haasová, Robková | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 35.47 | |||||||||||||||
6 | 7 | Štélová, Petržilková, Pavlíčková, Větrovská Štélová, Petržilková, Pavlíčková, Větrovská | TJ Dukla Praha | 7 | 35.87 | ||||||||||||||
7 | 5 | Špičáková, Pastuchová, Čadová, Burianová Špičáková, Pastuchová, Čadová, Burianová | A. C. Sparta Praha | 6 | 37.16 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elfmarková, Kaňáková, Jelínková, Šebková Elfmarková, Kaňáková, Jelínková, Šebková | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 31.21 | 11.00 | ||||
2 | Machová, Hrušková, Ledvinková, Noasová Machová, Hrušková, Ledvinková, Noasová | Spartak Praha 4 | 1 | 32.02 | 9.00 | ||||
3 | Götzová, Pitt, Štrosová, Vacková Götzová, Pitt, Štrosová, Vacková | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 32.53 | 8.00 | ||||
4 | Skálová, Holková, Potočková, Holá Skálová, Holková, Potočková, Holá | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 33.06 | 7.00 | ||||
5 | Hájková, Floriánková, Svobodová, Krimláková Hájková, Floriánková, Svobodová, Krimláková | A. C. Sparta Praha | 4 | 33.24 | 6.00 | ||||
6 | 197 | Konířová, Honzíková, Nováková, Klimtová Konířová, Honzíková, Nováková, Klimtová | A. C. Sparta Praha | 2 | 33.50 | 5.00 | |||
7 | Honsů, Fialková, Vorlová, Šeflová Honsů, Fialková, Vorlová, Šeflová | SK Jeseniova | 2 | 33.88 | 4.00 | ||||
8 | Jelínková, Baldová, Kolářová, Mrázová Jelínková, Baldová, Kolářová, Mrázová | Spartak Praha 4 | 4 | 33.99 | 2.00 | ||||
9 | Sojková, Pěnkavová, Bezová, Moravcová Sojková, Pěnkavová, Bezová, Moravcová | SK Jeseniova | 1 | 34.33 | 1.00 | ||||
10 | Ječná, Palečková, Horáková, Trojanová Ječná, Palečková, Horáková, Trojanová | TJ Dukla Praha | 5 | 34.44 | 1.00 | ||||
11 | Landová, Durajová, Haasová, Robková Landová, Durajová, Haasová, Robková | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 35.47 | |||||
12 | 7 | Štélová, Petržilková, Pavlíčková, Větrovská Štélová, Petržilková, Pavlíčková, Větrovská | TJ Dukla Praha | 7 | 35.87 | ||||
13 | 5 | Špičáková, Pastuchová, Čadová, Burianová Špičáková, Pastuchová, Čadová, Burianová | A. C. Sparta Praha | 6 | 37.16 | ||||
Rákosníková, Černá, Brodilová, Charousková Rákosníková, Černá, Brodilová, Charousková | ASK Slavia Praha | 6 | DQ |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šebek, Rajmon, Zuzánek, Češka Šebek, Rajmon, Zuzánek, Češka | Spartak Praha 4 | 7 | 2:41.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavlas, Sup, Walter, Mozga Pavlas, Sup, Walter, Mozga | TJ Dukla Praha | 1 | 2:41.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 453 | Kocnár, Myslivec, Kopenec, Procházka Kocnár, Myslivec, Kopenec, Procházka | ASK Slavia Praha | 5 | 2:45.57 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 5 | Blatný, Janovský, Dlabač, Hrdlička Blatný, Janovský, Dlabač, Hrdlička | SK Jeseniova | 2 | 2:47.13 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Beneš, Krása, Loucký, Hrubý Beneš, Krása, Loucký, Hrubý | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:54.78 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | 407 | Schnajberk, Orava, Kopřiva, Boschat Schnajberk, Orava, Kopřiva, Boschat | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:55.56 | 4.00 | |||||||||||||
7 | 341 | Bendičák, Bolehovský, Rozkydálek, Hanousek Bendičák, Bolehovský, Rozkydálek, Hanousek | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:57.77 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sýkora, Mogg, Martínek, Kukla Sýkora, Mogg, Martínek, Kukla | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 2:52.01 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jakeš, Tichý, Kadaně, Měchura Jakeš, Tichý, Kadaně, Měchura | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:55.76 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Greger, Jelínek, Svoboda, Radzo Greger, Jelínek, Svoboda, Radzo | TJ Dukla Praha | 4 | 2:55.84 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Veselý, Říha, Svoboda, Kočka Veselý, Říha, Svoboda, Kočka | Spartak Praha 4 | 7 | 3:01.07 | |||||||||||||||
5 | Endršt, Fritz, Bílý, Bedrník Endršt, Fritz, Bílý, Bedrník | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 3:01.45 | |||||||||||||||
6 | 338 | Vandírek, Ševčík, Matej, Pěknic Vandírek, Ševčík, Matej, Pěknic | ASK Slavia Praha | 6 | 3:01.88 | ||||||||||||||
7 | Kindl, Kolínský, Jeřábek, Duroň Kindl, Kolínský, Jeřábek, Duroň | SK Jeseniova | 5 | 3:06.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šebek, Rajmon, Zuzánek, Češka Šebek, Rajmon, Zuzánek, Češka | Spartak Praha 4 | 7 | 2:41.20 | 11.00 | ||||
2 | Pavlas, Sup, Walter, Mozga Pavlas, Sup, Walter, Mozga | TJ Dukla Praha | 1 | 2:41.89 | 9.00 | ||||
3 | 453 | Kocnár, Myslivec, Kopenec, Procházka Kocnár, Myslivec, Kopenec, Procházka | ASK Slavia Praha | 5 | 2:45.57 | 8.00 | |||
4 | 5 | Blatný, Janovský, Dlabač, Hrdlička Blatný, Janovský, Dlabač, Hrdlička | SK Jeseniova | 2 | 2:47.13 | 7.00 | |||
5 | Sýkora, Mogg, Martínek, Kukla Sýkora, Mogg, Martínek, Kukla | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 2:52.01 | 6.00 | ||||
6 | Beneš, Krása, Loucký, Hrubý Beneš, Krása, Loucký, Hrubý | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:54.78 | 5.00 | ||||
7 | 407 | Schnajberk, Orava, Kopřiva, Boschat Schnajberk, Orava, Kopřiva, Boschat | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:55.56 | 4.00 | |||
8 | Jakeš, Tichý, Kadaně, Měchura Jakeš, Tichý, Kadaně, Měchura | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:55.76 | 3.00 | ||||
9 | Greger, Jelínek, Svoboda, Radzo Greger, Jelínek, Svoboda, Radzo | TJ Dukla Praha | 4 | 2:55.84 | 2.00 | ||||
10 | 341 | Bendičák, Bolehovský, Rozkydálek, Hanousek Bendičák, Bolehovský, Rozkydálek, Hanousek | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:57.77 | 1.00 | |||
11 | Veselý, Říha, Svoboda, Kočka Veselý, Říha, Svoboda, Kočka | Spartak Praha 4 | 7 | 3:01.07 | |||||
12 | Endršt, Fritz, Bílý, Bedrník Endršt, Fritz, Bílý, Bedrník | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 3:01.45 | |||||
13 | 338 | Vandírek, Ševčík, Matej, Pěknic Vandírek, Ševčík, Matej, Pěknic | ASK Slavia Praha | 6 | 3:01.88 | ||||
14 | Kindl, Kolínský, Jeřábek, Duroň Kindl, Kolínský, Jeřábek, Duroň | SK Jeseniova | 5 | 3:06.08 |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 7.9.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Fliegelová, Florová, Konířová, Honzíková Fliegelová, Florová, Konířová, Honzíková | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:02.29 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Kaňáková, Šebková, Štrosová, Skočdopolová Kaňáková, Šebková, Štrosová, Skočdopolová | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:03.00 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | 283 | Šimůnková, Anderlová, Wicková, Vodová Šimůnková, Anderlová, Wicková, Vodová | ASK Slavia Praha | 6 | 3:04.91 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 7 | Floriánková, Svobodová, Hájková, Krimláková Floriánková, Svobodová, Hájková, Krimláková | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:14.65 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Dolistová, Gladišová, Krupková, Derková Dolistová, Gladišová, Krupková, Derková | SK Jeseniova | 3 | 3:18.28 | |||||||||||||||
6 | Kněžková, Robková, Macháčková, Jindrová Kněžková, Robková, Macháčková, Jindrová | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 3:18.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobrová, Štélová, Brdičková, Grabovská Dobrová, Štélová, Brdičková, Grabovská | TJ Dukla Praha | 3 | 3:01.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Muzikářová, Suchá, Lavičková, Tomanová Muzikářová, Suchá, Lavičková, Tomanová | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 3:07.10 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Ledvinková, Marešová, Hrušková, Šmeralová Ledvinková, Marešová, Hrušková, Šmeralová | Spartak Praha 4 | 5 | 3:07.13 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Götzová, Prokelová, Pitt, Vacková Götzová, Prokelová, Pitt, Vacková | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 3:09.87 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | 186 | Rychlovská, Brejchová, Burdová, Charousková Rychlovská, Brejchová, Burdová, Charousková | ASK Slavia Praha | 6 | 3:17.10 | 2.00 | |||||||||||||
6 | 8 | Klimtová, Pastuchová, Jeřábková, Prejzková Klimtová, Pastuchová, Jeřábková, Prejzková | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:17.67 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobrová, Štélová, Brdičková, Grabovská Dobrová, Štélová, Brdičková, Grabovská | TJ Dukla Praha | 3 | 3:01.33 | 11.00 | ||||
2 | 5 | Fliegelová, Florová, Konířová, Honzíková Fliegelová, Florová, Konířová, Honzíková | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:02.29 | 9.00 | |||
3 | Kaňáková, Šebková, Štrosová, Skočdopolová Kaňáková, Šebková, Štrosová, Skočdopolová | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:03.00 | 8.00 | ||||
4 | 283 | Šimůnková, Anderlová, Wicková, Vodová Šimůnková, Anderlová, Wicková, Vodová | ASK Slavia Praha | 6 | 3:04.91 | 7.00 | |||
5 | Muzikářová, Suchá, Lavičková, Tomanová Muzikářová, Suchá, Lavičková, Tomanová | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 3:07.10 | 6.00 | ||||
6 | Ledvinková, Marešová, Hrušková, Šmeralová Ledvinková, Marešová, Hrušková, Šmeralová | Spartak Praha 4 | 5 | 3:07.13 | 5.00 | ||||
7 | Götzová, Prokelová, Pitt, Vacková Götzová, Prokelová, Pitt, Vacková | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 3:09.87 | 4.00 | ||||
8 | 7 | Floriánková, Svobodová, Hájková, Krimláková Floriánková, Svobodová, Hájková, Krimláková | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:14.65 | 3.00 | |||
9 | 186 | Rychlovská, Brejchová, Burdová, Charousková Rychlovská, Brejchová, Burdová, Charousková | ASK Slavia Praha | 6 | 3:17.10 | 2.00 | |||
10 | 8 | Klimtová, Pastuchová, Jeřábková, Prejzková Klimtová, Pastuchová, Jeřábková, Prejzková | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:17.67 | 1.00 | |||
11 | Dolistová, Gladišová, Krupková, Derková Dolistová, Gladišová, Krupková, Derková | SK Jeseniova | 3 | 3:18.28 | |||||
12 | Kněžková, Robková, Macháčková, Jindrová Kněžková, Robková, Macháčková, Jindrová | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 3:18.92 |
skok vysoký - Žáci
(so, 7.9.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,38 1,43 1,48 1,52 1,56 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 21 | 1.75 | ------oooooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 | 8 |
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 20 | 1.72 | ----o-ooooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3= |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 17 | 1.69 | --ooooxooxoxxx | 7.50 | |||||||||||||
3= |
Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1 | 1.69 | --oo-ooxoxoxxx | 7.50 | |||||||||||||
5 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 19 | 1.66 | ---o-ooxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 9 | 1.56 | -ooxxooxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta Praha |
04 | 2 | 1.56 | xooxoxoxoxxx | 4.00 | |||||||||||||
8= |
Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 16 | 1.56 | --ooxxoxxx | 2.50 | |||||||||||||
8= |
Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia Praha |
05 | 10 | 1.56 | -oooxxoxxx | 2.50 | |||||||||||||
10= |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 18 | 1.52 | --oo---x- | 0.50 | |||||||||||||
10= |
Jan KristaJan Krista
SK Jeseniova |
04 | 12 | 1.52 | ooooxxx | 0.50 | |||||||||||||
12 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 14 | 1.52 | ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
13 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 13 | 1.48 | oooxxx | ||||||||||||||
14= | 355 |
Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 6 | 1.48 | ooxoxxx | |||||||||||||
14= |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 7 | 1.48 | ooxoxxx | ||||||||||||||
16 |
Adam HolečekAdam Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 1.43 | oo---xxx | ||||||||||||||
17 |
Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK Jeseniova |
05 | 8 | 1.43 | xooxxx | ||||||||||||||
18 | 310 |
Václav DlabačVáclav Dlabač
SK Jeseniova |
05 | 5 | 1.38 | oxxx | |||||||||||||
19 |
Hugo HamanHugo Haman
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 3 | 1.38 | xoxxx | ||||||||||||||
Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
7 |
David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla Praha |
05 | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,28 1,33 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 310 |
Sabina DerkováSabina Derková
SK Jeseniova |
04 | 15 | 1.54 | -ooxooxxoxxo | 11.00 | ||||||||||||
2 | 345 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 10 | 1.50 | -oooooxxx | 9.00 | ||||||||||||
3 |
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta Praha |
05 | 14 | 1.50 | --oooxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha |
05 | 9 | 1.46 | -ooooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
05 | 13 | 1.46 | ooooxo-xxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 11 | 1.46 | ooooxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 12 | 1.42 | -oxooxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4 |
05 | 3 | 1.42 | ooxoxoxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha |
04 | 2 | 1.38 | ooxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha |
05 | 1 | 1.38 | oxxoxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 6 | 1.33 | ooxxx | ||||||||||||||
12= |
Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 5 | 1.33 | oxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Karolína RouskováKarolína Rousková
SK Jeseniova |
05 | 7 | 1.33 | oxoxxx | ||||||||||||||
14 |
Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova |
05 | 4 | 1.28 | oxxx | ||||||||||||||
Amálie DurajováAmálie Durajová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 7.9.2019 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,25 2,35 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,60 3,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 8 | 3.60 | --------o-xooo-oxx- | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 7 | 3.35 | ---------o-oxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 6 | 3.35 | ------xo-ooxoxxox- | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 4 | 3.25 | -----oxooxoooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 5 | 3.05 | -----o-oxxo-xxx | 6.00 | |||||||||||||
Filip StudničnýFilip Studničný
SK Jeseniova |
05 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Ondřej KindlOndřej Kindl
SK Jeseniova |
05 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 3 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 9 | 3.00 | -----------xo-xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 2.80 | ----oooxoxooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Lia HeryánováLia Heryánová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 8 | 2.80 | -------o-xxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta Praha |
04 | 4 | 2.70 | o-ooooxoxoxxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 2.60 | ---oooooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 5 | 2.40 | -o-xoooxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta Praha |
05 | 3 | 2.20 | ooxooxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Natálie FreslováNatálie Freslová
SK Jeseniova |
05 | 2 | 2.10 | xoxoxxoxxx | 3.00 | |||||||||||||
Anika BurdováAnika Burdová
SK Jeseniova |
05 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 7.9.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 18 | 6.04 +0.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 17 | 5.91 +0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 16 | 5.87 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 11 | 5.73 +0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 10 | 5.67 +2.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 |
04 | 9 | 5.51 +1.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 4 |
Martin ŠímaMartin Šíma
SK Jeseniova |
05 | 8 | 5.23 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||
8 |
Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 15 | 5.18 +1.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Filip StudničnýFilip Studničný
SK Jeseniova |
05 | 14 | 5.17 +0.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha |
04 | 12 | 5.03 +1.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 4 | 4.99 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 5 | 4.96 +0.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova |
05 | 13 | 4.87 +0.5 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 7 | 4.80 +1.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia Praha |
05 | 6 | 4.76 +1.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 2 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Bruno SlavíčekBruno Slavíček
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 1 | DNS +0.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 26 | 5.33 +1.9 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 28 | 5.18 +1.8 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia Praha |
04 | 23 | 5.04 +1.2 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta Praha |
05 | 20 | 5.01 +1.3 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 27 | 5.00 +0.3 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 25 | 4.98 +0.2 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK Jeseniova |
05 | 21 | 4.75 +1.8 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 22 | 4.70 +2.1 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 7 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 17 | 4.56 +1.1 m/s | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 7 |
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 10 | 4.47 +1.4 m/s | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 16 | 4.47 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Karolína RouskováKarolína Rousková
SK Jeseniova |
05 | 15 | 4.47 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 18 | 4.41 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK Jeseniova |
05 | 6 | 4.41 +1.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 294 |
Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia Praha |
05 | 24 | 4.39 +0.9 m/s | 0.0 | |||||||||||||
16 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 9 | 4.38 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 11 | 4.34 +2.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4 |
05 | 8 | 4.29 +1.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 310 |
Sabina DerkováSabina Derková
SK Jeseniova |
04 | 14 | 4.26 +1.4 m/s | 0.0 | |||||||||||||
20 |
Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 4.14 +1.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha |
05 | 19 | 4.12 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Veronika MaláVeronika Malá
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 7 | 4.08 +3.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Adéla BrabcováAdéla Brabcová
TJ Dukla Praha |
05 | 5 | 4.00 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 12 | 3.97 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Amálie DurajováAmálie Durajová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 2 | 3.96 +1.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova |
05 | 3 | 3.88 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Andrea MacháčkováAndrea Macháčková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 1 | 3.57 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 13 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 21 | 11.86 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 22 | 11.49 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha |
05 | 17 | 10.32 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 20 | 09.99 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 13 | 09.96 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova |
04 | 18 | 09.89 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 15 | 09.85 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta Praha |
04 | 16 | 09.67 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 11 | 09.01 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha |
05 | 14 | 08.91 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Klára HonsůKlára Honsů
SK Jeseniova |
05 | 19 | 08.88 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK Jeseniova |
05 | 12 | 08.81 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 9 | 08.57 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Kateřina BezováKateřina Bezová
SK Jeseniova |
05 | 7 | 08.56 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 10 | 08.49 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 1 | 08.43 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha |
05 | 8 | 08.18 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla Praha |
05 | 3 | 08.10 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 5 | 07.96 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Barbora PetržilkováBarbora Petržilková
TJ Dukla Praha |
04 | 4 | 07.94 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha |
05 | 6 | 07.62 | 0.0 | ||||||||||||||
22 | 294 |
Michaela VětrovskáMichaela Větrovská
TJ Dukla Praha |
04 | 2 | 05.52 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 7.9.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 38 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 13 | 12.56 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 |
Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 16 | 12.12 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 9 | 12.08 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 14 | 11.84 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 15 | 11.80 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 6 |
Jindřich KubákJindřich Kubák
ASK Slavia Praha |
04 | 10 | 11.42 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Karel JarešKarel Jareš
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 12 | 10.74 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 7 | 10.45 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
David KlusoňDavid Klusoň
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 5 | 10.21 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4 | 10.19 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 11 | 10.12 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
SK Jeseniova |
04 | 6 | 10.07 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jan KristaJan Krista
SK Jeseniova |
04 | 8 | 09.83 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jakub JechJakub Jech
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 3 | 09.65 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 332 |
Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4 |
04 | 2 | 09.56 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 199 |
Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 08.64 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 28 | 31.13 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 27.62 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Klára HonsůKlára Honsů
SK Jeseniova |
05 | 27 | 27.45 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova |
05 | 29 | 26.43 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 30 | 25.42 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova |
04 | 25 | 25.40 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
04 | 17 | 22.36 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Dita BurianováDita Burianová
A. C. Sparta Praha |
04 | 23 | 22.15 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 15 | 21.73 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia Praha |
04 | 22 | 21.44 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Michaela LopuškováMichaela Lopušková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 21 | 21.40 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 12 | 21.37 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 |
05 | 18 | 21.27 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 280 |
Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 24 | 20.51 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 283 |
Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
A. C. Sparta Praha |
05 | 26 | 20.28 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 4 |
Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 20.25 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 186 |
Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia Praha |
05 | 19 | 20.05 | 0.0 | |||||||||||||
18 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 9 | 20.00 | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 7 |
Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 6 | 19.47 | 0.0 | |||||||||||||
20 |
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 8 | 19.27 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Hana SojkováHana Sojková
SK Jeseniova |
04 | 11 | 18.48 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK Jeseniova |
04 | 10 | 18.28 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta Praha |
04 | 16 | 17.25 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 7 | 17.03 | 0.0 | ||||||||||||||
25 | 2 |
Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 5 | 16.09 | 0.0 | |||||||||||||
26 |
Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
05 | 20 | 16.08 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Adéla HaasováAdéla Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 3 | 15.58 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 14 | 15.46 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 13 | 15.12 | 0.0 | ||||||||||||||
30 | 184 |
Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 4 | 14.14 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 7.9.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 19 | 37.92 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 15 | 35.03 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 18 | 33.83 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 16 | 33.70 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 13 | 32.95 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 38 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 17 | 31.00 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Jakub JechJakub Jech
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 9 | 27.80 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK Jeseniova |
04 | 7 | 27.63 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 14 | 26.70 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova |
05 | 5 | 24.88 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 10 | 24.09 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova |
04 | 11 | 24.02 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 252 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 12 | 23.63 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 6 |
Matyáš KočkaMatyáš Kočka
Spartak Praha 4 |
04 | 6 | 23.49 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 8 |
Albert KuklaAlbert Kukla
SK Jeseniova |
05 | 4 | 22.39 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 2 |
Václav PěknicVáclav Pěknic
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 21.10 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 3 |
Matouš ZástěraMatouš Zástěra
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 3 | 16.22 | 0.0 | |||||||||||||
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Igor PokornyIgor Pokorny
A. C. Sparta Praha |
04 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 13 | 32.70 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 9 | 31.48 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK Jeseniova |
04 | 11 | 28.01 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Hana SojkováHana Sojková
SK Jeseniova |
04 | 12 | 27.93 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 280 |
Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 10 | 25.06 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 |
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 23.51 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
04 | 2 | 21.97 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 4 | 19.75 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 6 | 19.24 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10= |
Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta Praha |
04 | 7 | 19.15 | 0.0 | 0.50 | |||||||||||||
10= |
Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | 19.15 | 0.0 | 0.50 | |||||||||||||
12 |
Dita BurianováDita Burianová
A. C. Sparta Praha |
04 | 5 | 19.14 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 186 |
Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 19.10 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 7.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 12 | 31.50 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK Jeseniova |
04 | 11 | 30.89 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 3 | 27.42 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 10 | 27.18 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 9 | 23.85 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 2 | 22.97 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 190 |
Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 6 | 17.71 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 |
Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 5 | 16.35 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 7 | 15.40 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
Igor PokornyIgor Pokorny
A. C. Sparta Praha |
04 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 7.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jolana AnderlováJolana Anderlová
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | 32.94 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova |
05 | 13 | 31.69 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 14 | 31.42 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 283 |
Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 29.89 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova |
04 | 10 | 28.72 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 12 | 28.62 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 6 | 27.33 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 11 | 25.68 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia Praha |
04 | 7 | 24.44 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 4 | 23.80 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 2 |
Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 3 | 21.88 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 283 |
Zuzana PrejzkováZuzana Prejzková
A. C. Sparta Praha |
05 | 9 | 21.67 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 4 |
Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 20.83 | 0.0 | |||||||||||||
14 |
Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 2 | 16.33 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 7 |
Markéta ŠtélováMarkéta Štélová
TJ Dukla Praha |
05 | 1 | 09.19 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 7.9.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta Praha |
04 | 19 | 42.62 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jan KristaJan Krista
SK Jeseniova |
04 | 18 | 40.99 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 16 | 40.50 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 17 | 39.35 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova |
05 | 14 | 35.29 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 407 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 10 | 32.50 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 252 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 12 | 31.81 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 |
Jakub LouckýJakub Loucký
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 8 | 28.12 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 2 |
Simon ŠtiborSimon Štibor
SK Jeseniova |
05 | 11 | 28.05 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 |
Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 9 | 27.59 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova |
04 | 7 | 24.89 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Karel JarešKarel Jareš
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 15 | 24.80 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 5 | 22.46 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jakub GregerJakub Greger
TJ Dukla Praha |
05 | 4 | 20.87 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 224 |
Jan BedrníkJan Bedrník
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1 | 19.60 | 0.0 | |||||||||||||
16 |
Jan HendrychJan Hendrych
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 13 | 17.90 | 0.0 | ||||||||||||||
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Igor PokornyIgor Pokorny
A. C. Sparta Praha |
04 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Marek VeselýMarek Veselý
Spartak Praha 4 |
05 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | David ZedníkDavid Zedník | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 22:59.41 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 8 | Albert KuklaAlbert Kukla | 05 | SK Jeseniova | 2 | 23:00.26 | 9.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 7.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 186 | Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 23:05.40 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 294 | Michaela VětrovskáMichaela Větrovská | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 23:16.01 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 184 | Tereza PristačováTereza Pristačová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 23:48.57 | 8.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |