Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (7. 9. 2019)

skok daleký - Žáci

(so, 7.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 6.04 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 5.91 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 16 5.87 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11 5.73 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 5.67 +2.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 5.51 +1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 4 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 5.23 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 5.18 +1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Filip StudničnýFilip Studničný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 14 5.17 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 12 5.03 +1.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4 4.99 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5 4.96 +0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 4.87 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 7 4.80 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 4.76 +1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 2 4.71 0.00.00.00.00.00.00.0
Bruno SlavíčekBruno Slavíček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 DNS +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 7.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 26 5.33 +1.9 m/s 0.0 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 28 5.18 +1.8 m/s 0.0 9.00
3 Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 23 5.04 +1.2 m/s 0.0 8.00
4 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 20 5.01 +1.3 m/s 0.0 7.00
5 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 27 5.00 +0.3 m/s 0.0 6.00
6 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 25 4.98 +0.2 m/s 0.0 5.00
7 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 21 4.75 +1.8 m/s 0.0 4.00
8 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 22 4.70 +2.1 m/s 0.0 3.00
9 7 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 17 4.56 +1.1 m/s 0.0 2.00
10 7 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 10 4.47 +1.4 m/s 0.0 1.00
11 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 16 4.47 +0.4 m/s 0.0
12 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 4.47 +1.1 m/s 0.0
13 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 18 4.41 +1.0 m/s 0.0
14 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 4.41 +1.7 m/s 0.0
15 294 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 24 4.39 +0.9 m/s 0.0
16 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 9 4.38 +0.8 m/s 0.0
17 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 11 4.34 +2.1 m/s 0.0
18 Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 8 4.29 +1.2 m/s 0.0
19 310 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 4.26 +1.4 m/s 0.0
20 Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 4.14 +1.7 m/s 0.0
21 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 19 4.12 +0.4 m/s 0.0
22 Veronika MaláVeronika Malá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 7 4.08 +3.0 m/s 0.0
23 Adéla BrabcováAdéla Brabcová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 5 4.00 +0.3 m/s 0.0
24 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 12 3.97 +1.0 m/s 0.0
25 Amálie DurajováAmálie Durajová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 2 3.96 +1.2 m/s 0.0
26 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 3.88 +0.7 m/s 0.0
27 Andrea MacháčkováAndrea Macháčková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 1 3.57 +1.0 m/s 0.0
Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 13 DNS 0.0
Celkem 28 závodníků