výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (7. 9. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.23 11.00
2 8 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.40 9.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.83 8.00
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.90 7.00
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.06 6.00
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.31 3.00
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.53 2.00
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
4 4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.22
5 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.25
6 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 18.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.78 1.00
2 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.54
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.88
4 222 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 16.94
5 Alex ObstAlex Obst 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.24
6 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 17.54
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 12:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 15.14 4.00
2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 16.06
3 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.45
4 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.77
5 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.81
6 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 19.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.23 11.00
2 8 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.40 9.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.83 8.00
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.90 7.00
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.06 6.00
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.13 5.00
7 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 15.14 4.00
8 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.31 3.00
9 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.53 2.00
10 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.78 1.00
11 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
12 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 16.06
13 4 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.22
14 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.25
15 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.54
16 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.88
17 222 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 16.94
18 Alex ObstAlex Obst 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.24
19 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 17.54
20 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.45
21 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 18.56
22 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.77
23 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.81
24 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 19.85

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.05 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.31 9.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.50 8.00
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.83 7.00
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 16.25 4.00
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 18.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 12:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.01 6.00
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 16.07 5.00
3 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 16.79 3.00
4 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.87 2.00
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.74 1.00
6 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 12:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.89
2 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.90
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.94
4 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.00
5 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.37
Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.05 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.31 9.00
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.50 8.00
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.83 7.00
5 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.01 6.00
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 16.07 5.00
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 16.25 4.00
8 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 16.79 3.00
9 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.87 2.00
10 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.74 1.00
11 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.89
12 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.90
13 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.94
14 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.00
15 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 18.16
16 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.37
17 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 18.88
Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS