výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (7. 9. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.73 11.00
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.95 9.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.99 8.00
4 3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 29.34 7.00
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.12 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.91 5.00
2 5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 30.07 3.00
3 6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 30.73 1.00
4 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.58
Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 29.80 6.00
2 5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.05 4.00
3 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 32.10
4 222 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 32.80
5 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.34
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 31.07
2 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 33.50
3 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 34.59
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 35.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.73 11.00
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.95 9.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.99 8.00
4 3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 29.34 7.00
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 29.80 6.00
6 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.91 5.00
7 5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.05 4.00
8 5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 30.07 3.00
9 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.12 2.00
10 6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 30.73 1.00
11 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 31.07
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 31.58
13 Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 32.10
14 222 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 32.80
15 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.34
16 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 33.50
17 Lukáš BabickýLukáš Babický 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 34.59
18 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 35.31
Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.94 11.00
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.26 9.00
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 30.41 8.00
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.73 7.00
5 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 31.82 5.00
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 33.05 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 31.67 6.00
2 345 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.08 1.00
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 33.30
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 33.55
5 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 33.62
6 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 36.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 33.03 3.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 34.63
3 3 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 34.64
4 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 36.26
Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 NM
Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 NM
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.92 4.00
2 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 34.10
3 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 35.04
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 36.61
5 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 36.83
6 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.94
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 7.9.2019 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 35.23
2 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.23
Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.94 11.00
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 30.26 9.00
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 30.41 8.00
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.73 7.00
5 184 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 31.67 6.00
6 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 31.82 5.00
7 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.92 4.00
8 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 33.03 3.00
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 33.05 2.00
10 345 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.08 1.00
11 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 33.30
12 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 33.55
13 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 33.62
14 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 34.10
15 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 34.63
16 3 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 34.64
17 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 35.04
18 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 35.23
19 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 36.26
20 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 36.61
21 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 36.83
22 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 36.94
23 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.94
24 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.23
25 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 NM
25 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 NM
Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS