Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D
Praha - Eden (11. 9. 2019)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 17:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.20 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 08.61 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.66 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 08.77 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Robin VeselýRobin Veselý | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 6 | 09.04 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub UrbanJakub Urban | 07 | ASK Slavia Praha A | 7 | 09.21 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 8 | 09.30 | 3.00 | |||||||||||||
8 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha C | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 17:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 09.35 | 1.50 | |||||||||||||
1= | Jan Josef HalounJan Josef Haloun | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | 09.35 | 1.50 | |||||||||||||
3 | Adam BabickýAdam Babický | 08 | ASK Slavia Praha C | 3 | 09.55 | ||||||||||||||
4 | Jáchym KajmlJáchym Kajml | 08 | ASK Slavia Praha D | 6 | 09.83 | ||||||||||||||
5 | Matěj KanclířMatěj Kanclíř | 07 | ASK Slavia Praha D | 7 | 09.85 | ||||||||||||||
6 | Jan BendaJan Benda | 08 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.88 | ||||||||||||||
Matouš VotavaMatouš Votava | 08 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 17:00) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik MatejErik Matej | 06 | ASK Slavia Praha A | 6 | 09.15 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Michal PetýrekMichal Petýrek | 07 | ASK Slavia Praha C | 4 | 10.24 | ||||||||||||||
3 | David JandaDavid Janda | 08 | TJ Sokol Horní Počernice | 5 | 10.54 | ||||||||||||||
4 | Matěj RingelhánMatěj Ringelhán | 07 | ASK Slavia Praha D | 2 | 10.85 | ||||||||||||||
5 | Marek MoravecMarek Moravec | 08 | SK Aktis Praha z.s. A | 7 | 10.91 | ||||||||||||||
6 | Viktor KrausViktor Kraus | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 3 | 11.25 | ||||||||||||||
Jakub RyndaJakub Rynda | 06 | TJ Dukla Praha B | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 16:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha A | 5 | 08.69 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Andrea BatalováAndrea Batalová | 06 | ASK Slavia Praha C | 8 | 08.84 | 8.00 | |||||||||||||
3 | 75 | Erika OsičkováErika Osičková | 08 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.87 | 7.00 | ||||||||||||
4 | Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 4 | 08.99 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 09.00 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 2 | 09.05 | 2.50 | |||||||||||||
7 | 7 | Valerie LiškováValerie Lišková | 06 | ASK Slavia Praha A | 7 | 09.11 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 16:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška JarošováEliška Jarošová | 08 | ASK Slavia Praha C | 5 | 08.77 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.05 | 2.50 | |||||||||||||
3 | Lucie FilipováLucie Filipová | 06 | TJ Dukla Praha B | 6 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | 209 | Klára HonzejkováKlára Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha D | 4 | 09.22 | |||||||||||||
5 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 09.44 | ||||||||||||||
6 | Leontýna JelenováLeontýna Jelenová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | 09.51 | ||||||||||||||
7 | Marianna VaňkováMarianna Vaňková | 08 | SK Aktis Praha z.s. A | 8 | 09.81 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 16:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lisa HlostováLisa Hlostová | 07 | ASK Slavia Praha C | 5 | 10.05 | ||||||||||||||
2 | Sára NagyováSára Nagyová | 07 | ASK Slavia Praha D | 4 | 10.05 | ||||||||||||||
3 | Viktorie BalákováViktorie Baláková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 10.06 | ||||||||||||||
4 | Maryam BenlalamMaryam Benlalam | 07 | ASK Slavia Praha D | 3 | 10.29 | ||||||||||||||
5 | Anežka NoskováAnežka Nosková | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | 10.64 | ||||||||||||||
325 | Adéla BajtlováAdéla Bajtlová | 07 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 11.9.2019 - 16:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.91 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Tereza PokornáTereza Pokorná | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 09.42 | ||||||||||||||
3 | Nikola PlacháNikola Plachá | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 09.71 | ||||||||||||||
4 | Kristýna JochováKristýna Jochová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 09.84 | ||||||||||||||
5 | Barbora CesnekováBarbora Cesneková | 08 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 10.18 | ||||||||||||||
6 | Leona KaslováLeona Kaslová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 3 | 10.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 18:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 20.07 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 21.62 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Erik MatejErik Matej | 06 | ASK Slavia Praha A | 2 | 22.38 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Robin VeselýRobin Veselý | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 1 | 23.16 | 4.00 | |||||||||||||
5 | 261 | Ondřej KůrkaOndřej Kůrka | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 23.36 | 2.00 | ||||||||||||
6 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | ASK Slavia Praha C | 7 | 25.27 | ||||||||||||||
Lukáš KadlecLukáš Kadlec | 07 | TJ Dukla Praha B | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 18:00) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 23.03 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Adam HruškaAdam Hruška | 07 | ASK Slavia Praha A | 2 | 23.34 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 4 | 23.56 | ||||||||||||||
4 | Jakub HeřmánekJakub Heřmánek | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 24.23 | ||||||||||||||
5 | Jan BendaJan Benda | 08 | ASK Slavia Praha | 1 | 25.06 | ||||||||||||||
6 | Vincent HorváthVincent Horváth | 08 | ASK Slavia Praha D | 7 | 25.92 | ||||||||||||||
Richard NavaraRichard Navara | 07 | ASK Slavia Praha D | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 18:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola MorozNikola Moroz | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | 21.19 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KadlečekVojtěch Kadleček | 07 | ASK Slavia Praha D | 2 | 23.08 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán MaléřŠtěpán Maléř | 08 | ASK Slavia Praha C | 5 | 23.51 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch CoufalVojtěch Coufal | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.98 | ||||||||||||||
5 | Sebastián HingarSebastián Hingar | 08 | ASK Slavia Praha C | 4 | 27.75 | ||||||||||||||
6 | Marek MoravecMarek Moravec | 08 | SK Aktis Praha z.s. A | 1 | 28.51 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 17:45) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | 21.38 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karolína TužilováKarolína Tužilová | 07 | ASK Slavia Praha A | 2 | 21.75 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 6 | 21.90 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Veronika HuclováVeronika Huclová | 07 | ASK Slavia Praha A | 5 | 22.51 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | 22.71 | ||||||||||||||
6 | 8 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 23.42 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 17:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 4 | 21.91 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.32 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie StránskáViktorie Stránská | 07 | TJ Dukla Praha B | 7 | 22.54 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Anežka BronskáAnežka Bronská | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 23.33 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BalcerováKateřina Balcerová | 07 | ASK Slavia Praha C | 6 | 23.41 | ||||||||||||||
Anežka PoliakováAnežka Poliaková | 07 | ASK Slavia Praha C | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 17:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná | 07 | TJ Dukla Praha B | 4 | 24.30 | ||||||||||||||
2 | Alžběta KopkováAlžběta Kopková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 24.37 | ||||||||||||||
3 | Veronika HonzejkováVeronika Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha D | 7 | 25.14 | ||||||||||||||
4 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 25.55 | ||||||||||||||
5 | Markéta ŠpačkováMarkéta Špačková | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | 25.66 | ||||||||||||||
Rozálie RuisováRozálie Ruisová | 06 | ASK Slavia Praha C | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 11.9.2019 - 17:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 22.01 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Lenka NovákováLenka Nováková | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | 22.39 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 23.06 | ||||||||||||||
4 | 199 | Ida KratochvílováIda Kratochvílová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | 23.97 | |||||||||||||
5 | Viktorie HradeckáViktorie Hradecká | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | 27.02 | ||||||||||||||
6 | Lucie LeišováLucie Leišová | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 3 | 28.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (st, 11.9.2019 - 17:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 22.06 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Ella RoseckáElla Rosecká | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 8 | 22.64 | ||||||||||||||
3 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 24.32 | ||||||||||||||
4 | Natalie SchönNatalie Schön | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 26.26 | ||||||||||||||
5 | Leona KaslováLeona Kaslová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 3 | 28.55 | ||||||||||||||
6 | Alena SlavkováAlena Slavková | 08 | ASK Slavia Praha D | 7 | 30.96 | ||||||||||||||
Nikol OplíštilováNikol Oplíštilová | 07 | ASK Slavia Praha D | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (st, 11.9.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jan MachalickýJan Machalický | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 2:25.82 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Matěj BednářMatěj Bednář | 06 | ASK Slavia Praha | 11 | 2:29.47 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | 2:41.86 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | 2:43.46 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 261 | Ondřej KůrkaOndřej Kůrka | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 2:43.81 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 283 | Petr HřebíčekPetr Hřebíček | 06 | ASK Slavia Praha C | 8 | 2:45.15 | 4.00 | ||||||||||||
7 | 335 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 9 | 2:57.45 | |||||||||||||
8 | 341 | Albert ČermákAlbert Čermák | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10 | 3:07.20 | |||||||||||||
7 | Albert HlaváčekAlbert Hlaváček | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
6 | Antonín PomahačAntonín Pomahač | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Ml. žáci 02 (st, 11.9.2019 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 445 | Jan KolovratníkJan Kolovratník | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 2:39.30 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 182 | Jan FrýdlJan Frýdl | 06 | ASK Slavia Praha C | 11 | 2:46.01 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 460 | Patrik SedláčekPatrik Sedláček | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 6 | 2:50.62 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 407 | Tom ŠabackýTom Šabacký | 07 | ASK Slavia Praha C | 4 | 2:55.30 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 342 | Ondřej BrožOndřej Brož | 07 | ASK Slavia Praha | 1 | 3:03.23 | |||||||||||||
6 | 461 | David KolářDavid Kolář | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 3:05.28 | |||||||||||||
7 | 347 | Vojtěch PirkVojtěch Pirk | 07 | ASK Slavia Praha D | 2 | 3:06.87 | |||||||||||||
8 | 349 | Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 3:09.45 | |||||||||||||
9 | 161 | Jiří DěckýJiří Děcký | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 3:14.88 | |||||||||||||
10 | 222 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 10 | 3:20.10 | |||||||||||||
188 | Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil | 07 | ASK Slavia Praha A | 9 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Valerie LiškováValerie Lišková | 06 | ASK Slavia Praha A | 5 | 2:43.73 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 3 | Helena VaňkováHelena Vaňková | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 2 | 2:45.61 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 190 | Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová | 07 | ASK Slavia Praha C | 10 | 2:45.86 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 2:47.15 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 2 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 1 | 2:50.13 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 183 | Tereza StekláTereza Steklá | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 9 | 2:51.75 | 4.00 | ||||||||||||
7 | 5 | Veronika PanuškováVeronika Panušková | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | 2:54.10 | 2.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 2:55.14 | |||||||||||||
38 | Martina VojtováMartina Vojtová | 07 | ASK Slavia Praha C | 7 | DNS | ||||||||||||||
75 | Erika OsičkováErika Osičková | 08 | ASK Slavia Praha A | 8 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 199 | Ida KratochvílováIda Kratochvílová | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | 2:48.81 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 214 | Sára LandováSára Landová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 2:52.77 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 209 | Klára HonzejkováKlára Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha D | 9 | 2:54.15 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 355 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 2:55.33 | |||||||||||||
5 | 294 | Nicole BasileNicole Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 3:00.79 | |||||||||||||
6 | 184 | Klára BesedováKlára Besedová | 08 | ASK Slavia Praha D | 1 | 3:03.91 | |||||||||||||
7 | 289 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 3:49.69 | |||||||||||||
325 | Adéla BajtlováAdéla Bajtlová | 07 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
338 | Nela KlausováNela Klausová | 07 | ASK Slavia Praha D | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 16:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠestákMartin Šesták | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 10.66 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 11.47 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 4 | Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška | 06 | ASK Slavia Praha A | 5 | 11.98 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Filip ChovanecFilip Chovanec | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 7 | 12.03 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 3 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 4 | 12.70 | 4.00 | ||||||||||||
6 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 12.75 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 16:30) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LacykVojtěch Lacyk | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 12.16 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Filip ČepelákFilip Čepelák | 08 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.30 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Arsen AloyanArsen Aloyan | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 13.39 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč | 08 | ASK Slavia Praha | 7 | 13.95 | 1.00 | |||||||||||||
188 | Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil | 07 | ASK Slavia Praha A | 2 | DNS | ||||||||||||||
Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha | 07 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 16:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | 10.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ilona MarkováIlona Marková | 06 | ASK Slavia Praha C | 6 | 10.80 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Karolína TužilováKarolína Tužilová | 07 | ASK Slavia Praha A | 5 | 10.88 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová | 07 | ASK Slavia Praha C | 3 | 10.94 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Julie MálkováJulie Málková | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 7 | 11.22 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 8 | 11.96 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 13.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 16:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta AdamkováMarkéta Adamková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 10.90 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 11.81 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 6 | 11.85 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 11.99 | ||||||||||||||
5 | 38 | Martina VojtováMartina Vojtová | 07 | ASK Slavia Praha C | 7 | 12.81 | |||||||||||||
6 | 2 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 8 | 12.95 | |||||||||||||
7 | 338 | Nela KlausováNela Klausová | 07 | ASK Slavia Praha D | 2 | 13.11 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 16:15) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana CaldrováJana Caldrová | 06 | ASK Slavia Praha D | 4 | 11.36 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Lenka NovákováLenka Nováková | 07 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.54 | ||||||||||||||
3 | Anna DědečkováAnna Dědečková | 07 | ASK Slavia Praha D | 6 | 12.83 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠpačkováMarkéta Špačková | 07 | TJ Sokol Horní Počernice | 5 | 13.90 | ||||||||||||||
5 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 14.39 | ||||||||||||||
Beáta HlavatáBeáta Hlavatá | 06 | ASK Slavia Praha A | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Mix (Běh)
Běh 01 (st, 11.9.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petýrek, Šabacký, Poliaková, Balcerová Petýrek, Šabacký, Poliaková, Balcerová | ASK Slavia Praha | 3 | 34.69 | |||||||||||||||
2 | Krumphanzlová, Panušková, Poděbradský, Hamerník Krumphanzlová, Panušková, Poděbradský, Hamerník | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 36.26 | |||||||||||||||
3 | Batalová, Jarošová, Hingar, Babický Batalová, Jarošová, Hingar, Babický | ASK Slavia Praha | 2 | 37.54 | |||||||||||||||
4 | Šimša, Landová, Heřmánek, Dudová Šimša, Landová, Heřmánek, Dudová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 37.79 | |||||||||||||||
5 | 161 | Děcký, Kolář, Bronská, Basile Děcký, Kolář, Bronská, Basile | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 38.90 | ||||||||||||||
Kanclíř, Ringelhán, Kulhavá, Dědečková Kanclíř, Ringelhán, Kulhavá, Dědečková | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 11.9.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schmidt, Sikač, Krejdlová, Vítkovská Schmidt, Sikač, Krejdlová, Vítkovská | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 35.23 | |||||||||||||||
2 | Řezníček, Kolovratník, Váchová, Jochová Řezníček, Kolovratník, Váchová, Jochová | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 36.39 | |||||||||||||||
3 | Kajml, Kadleček, Honzejková, Honzejková Kajml, Kadleček, Honzejková, Honzejková | ASK Slavia Praha | 2 | 37.30 | |||||||||||||||
4 | Haloun, Sedláček, Kratochvílová, Jelenová Haloun, Sedláček, Kratochvílová, Jelenová | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 38.73 | |||||||||||||||
5 | Schwarz, Šimek, Jelínková, Chaloupková Schwarz, Šimek, Jelínková, Chaloupková | ASK Slavia Praha | 3 | 39.42 | |||||||||||||||
6 | Janda, Hlaváček, Špačková, Kmentová Janda, Hlaváček, Špačková, Kmentová | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | 41.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 11.9.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ježek, Maléř, Mecerová, Marková Ježek, Maléř, Mecerová, Marková | ASK Slavia Praha | 3 | 35.07 | |||||||||||||||
2 | Moroz, Coufal, Fojtíková, Růžičková Moroz, Coufal, Fojtíková, Růžičková | ASK Slavia Praha | 4 | 35.20 | |||||||||||||||
3 | Lacyk, Popko Děcký, Lokajíčková, Adamková Lacyk, Popko Děcký, Lokajíčková, Adamková | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 36.24 | |||||||||||||||
4 | Kovařík, Machalický, Průšová, Plachá Kovařík, Machalický, Průšová, Plachá | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 37.25 | |||||||||||||||
5 | 335 | Petrů, Jirák, Čápová, Rosecká Petrů, Jirák, Čápová, Rosecká | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 37.26 | ||||||||||||||
6 | Aloyan, Kůrka, Cesneková, Cesneková Aloyan, Kůrka, Cesneková, Cesneková | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 37.36 | |||||||||||||||
7 | 347 | Pirk, Horváth, Klausová, Žižková Pirk, Horváth, Klausová, Žižková | ASK Slavia Praha | 5 | 40.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (st, 11.9.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej, Zajíček, Kalendová, Hofmanová Matej, Zajíček, Kalendová, Hofmanová | ASK Slavia Praha | 7 | 33.01 | |||||||||||||||
2 | 2 | Bednář, Zlatuška, Lišková, Migová Bednář, Zlatuška, Lišková, Migová | ASK Slavia Praha | 8 | 34.92 | ||||||||||||||
3 | Tomášek, Veselý, Wogurková, Málková Tomášek, Veselý, Wogurková, Málková | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 35.14 | |||||||||||||||
4 | Čepelák, Brož, Nováková, Sekáčová Čepelák, Brož, Nováková, Sekáčová | ASK Slavia Praha | 3 | 37.20 | |||||||||||||||
5 | 341 | Čermák, Karbulka, Součková, Součková Čermák, Karbulka, Součková, Součková | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 37.53 | ||||||||||||||
MS | Schön, Kratochvílová, Hradecká, Saidlová Schön, Kratochvílová, Hradecká, Saidlová | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 40.32 | |||||||||||||||
Urban, Šesták, Tužilová, Huclová Urban, Šesták, Tužilová, Huclová | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(st, 11.9.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,18 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha |
08 | 7 | 1.23 | ooxxx | 10.00 | |||||||||||||
1= |
Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia Praha A |
06 | 10 | 1.23 | ooxxx | 10.00 | |||||||||||||
3 |
Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 9 | 1.18 | oxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan JirákJan Jirák
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 8 | 1.18 | xoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Matěj KanclířMatěj Kanclíř
ASK Slavia Praha D |
07 | 6 | 1.18 | xxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
342 |
Ondřej BrožOndřej Brož
ASK Slavia Praha |
07 | 4 | DNS | |||||||||||||||
Matyáš ForgáčMatyáš Forgáč
ASK Slavia Praha |
08 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia Praha D |
08 | 5 | NM | xxx | |||||||||||||||
Adam BabickýAdam Babický
ASK Slavia Praha C |
08 | 3 | NM | xxx | |||||||||||||||
Matěj RingelhánMatěj Ringelhán
ASK Slavia Praha D |
07 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(st, 11.9.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,12 1,17 1,22 1,27 1,32 1,37 1,40 1,43 1,46 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia Praha A |
06 | 20 | 1.32 | ooooxoxxx | 11.00 | |||||||||||||
2= |
Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha C |
08 | 10 | 1.32 | oooxoxxoxxx | 8.50 | |||||||||||||
2= |
Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia Praha C |
06 | 16 | 1.32 | oxoooxxoxxx | 8.50 | |||||||||||||
4 |
Adéla HofmanováAdéla Hofmanová
ASK Slavia Praha A |
06 | 22 | 1.27 | ooxoxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5= |
Anežka PoliakováAnežka Poliaková
ASK Slavia Praha C |
07 | 18 | 1.22 | oooxxx | 5.00 | |||||||||||||
5= |
Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 21 | 1.22 | oooxxx | 5.00 | |||||||||||||
5= |
Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia Praha A |
07 | 19 | 1.22 | oooxxx | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 14 | 1.22 | oxxooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 17 | 1.22 | ooxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp Praha, z.s. B |
06 | 12 | 1.22 | oxoxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 3 | 1.22 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
12= | 214 |
Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 13 | 1.17 | oxoxxx | |||||||||||||
12= |
Natalie SchönNatalie Schön
PSK Olymp Praha, z.s. B |
07 | 9 | 1.17 | oxoxxx | ||||||||||||||
14= |
Veronika HonzejkováVeronika Honzejková
ASK Slavia Praha D |
08 | 7 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
14= |
Anežka NoskováAnežka Nosková
TJ Sokol Horní Počernice |
07 | 15 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
14= |
Barbora CesnekováBarbora Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
08 | 2 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
14= |
Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia Praha |
06 | 4 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
14= |
Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 11 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
14= |
Kristýna JochováKristýna Jochová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 5 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
14= |
Maryam BenlalamMaryam Benlalam
ASK Slavia Praha D |
07 | 1 | 1.12 | oxxx | ||||||||||||||
Ella KuníkováElla Kuníková
ASK Slavia Praha |
06 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Sára NagyováSára Nagyová
ASK Slavia Praha D |
07 | 8 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 11.9.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia Praha A |
06 | 15 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Jakub UrbanJakub Urban
ASK Slavia Praha A |
07 | 16 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 13 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 12 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 11 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 2 |
Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia Praha A |
06 | 1 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||
7 | 461 |
David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 3 | 3.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||
8 |
Martin ŠimšaMartin Šimša
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 9 | 3.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Jan Josef HalounJan Josef Haloun
PSK Olymp Praha, z.s. B |
08 | 2 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ASK Slavia Praha |
07 | 10 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Michal PetýrekMichal Petýrek
ASK Slavia Praha C |
07 | 5 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 407 |
Tom ŠabackýTom Šabacký
ASK Slavia Praha C |
07 | 6 | 2.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 1 |
Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 14 | 2.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Jakub RyndaJakub Rynda
TJ Dukla Praha B |
06 | 17 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Matouš VotavaMatouš Votava
ASK Slavia Praha |
08 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha C |
08 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
6 |
Antonín PomahačAntonín Pomahač
ASK Slavia Praha |
07 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 11.9.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia Praha A |
06 | 24 | 4.59 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lucie FilipováLucie Filipová
TJ Dukla Praha B |
06 | 10 | 4.16 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 23 | 4.13 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 3 |
Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 20 | 4.02 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 18 | 3.88 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha C |
07 | 19 | 3.87 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 3 | 3.68 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Tereza PrůšováTereza Průšová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 22 | 3.66 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
TJ Sokol Horní Počernice |
07 | 14 | 3.63 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová
PSK Olymp Praha, z.s. B |
06 | 8 | 3.63 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia Praha A |
06 | 21 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 15 | 3.51 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia Praha C |
07 | 16 | 3.49 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Monika SekáčováMonika Sekáčová
ASK Slavia Praha |
06 | 12 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
ASK Slavia Praha |
06 | 13 | 3.44 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 5 |
Veronika PanuškováVeronika Panušková
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 9 | 3.44 | 0.0 | |||||||||||||
17 |
Anna DědečkováAnna Dědečková
ASK Slavia Praha D |
07 | 7 | 3.27 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 17 | 3.25 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Lisa HlostováLisa Hlostová
ASK Slavia Praha C |
07 | 5 | 3.20 | 0.0 | ||||||||||||||
20 | 294 |
Nicole BasileNicole Basile
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 1 | 3.17 | 0.0 | |||||||||||||
21 |
Alena SlavkováAlena Slavková
ASK Slavia Praha D |
08 | 4 | 2.57 | 0.0 | ||||||||||||||
Nikol OplíštilováNikol Oplíštilová
ASK Slavia Praha D |
07 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Ella KuníkováElla Kuníková
ASK Slavia Praha |
06 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Beáta HlavatáBeáta Hlavatá
ASK Slavia Praha A |
06 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(st, 11.9.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 22 | 09.28 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 15 | 09.02 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia Praha D |
06 | 21 | 08.80 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia Praha A |
06 | 17 | 08.70 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia Praha C |
06 | 20 | 08.57 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha A |
06 | 18 | 08.42 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7= |
Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 9 | 08.17 | 0.0 | 3.50 | |||||||||||||
7= | 183 |
Tereza StekláTereza Steklá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 16 | 08.17 | 0.0 | 3.50 | ||||||||||||
9 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 13 | 07.82 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia Praha D |
06 | 14 | 07.75 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
ASK Slavia Praha |
06 | 1 | 07.63 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia Praha C |
06 | 10 | 07.57 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Karolína ŽižkováKarolína Žižková
ASK Slavia Praha D |
07 | 6 | 07.22 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla Praha B |
07 | 11 | 06.60 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla Praha B |
07 | 7 | 05.98 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 12 | 05.95 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 289 |
Barbora DenemarkováBarbora Denemarková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 8 | 05.85 | 0.0 | |||||||||||||
18 |
Monika SekáčováMonika Sekáčová
ASK Slavia Praha |
06 | 5 | 05.18 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Lucie LeišováLucie Leišová
TJ Sokol Horní Počernice |
07 | 3 | 02.53 | 0.0 | ||||||||||||||
Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia Praha |
06 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Adéla HofmanováAdéla Hofmanová
ASK Slavia Praha A |
06 | 19 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Rozálie RuisováRozálie Ruisová
ASK Slavia Praha C |
06 | 4 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(st, 11.9.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha A |
06 | 12 | 07.94 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
ASK Slavia Praha |
06 | 11 | 07.55 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 10 | 07.30 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia Praha A |
06 | 9 | 07.15 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 7 | 06.20 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia Praha |
07 | 2 | 05.93 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch KadlečekVojtěch Kadleček
ASK Slavia Praha D |
07 | 4 | 05.72 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Arsen AloyanArsen Aloyan
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 6 | 05.59 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 161 |
Jiří DěckýJiří Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 1 | 05.00 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
Richard NavaraRichard Navara
ASK Slavia Praha D |
07 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Matouš ZachMatouš Zach
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 3 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha |
08 | 5 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 11.9.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 26 | 51.54 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha A |
06 | 25 | 48.44 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha |
08 | 21 | 44.34 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 182 |
Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia Praha C |
06 | 1 | 43.41 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Adam HruškaAdam Hruška
ASK Slavia Praha A |
07 | 24 | 42.34 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 7 |
Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia Praha |
07 | 22 | 42.09 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Martin ŠimšaMartin Šimša
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 23 | 41.80 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Jakub HeřmánekJakub Heřmánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 2 | 40.65 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Filip ChovanecFilip Chovanec
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 19 | 38.64 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 283 |
Petr HřebíčekPetr Hřebíček
ASK Slavia Praha C |
06 | 11 | 38.22 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 335 |
Kryštof PetrůKryštof Petrů
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 14 | 37.96 | 0.0 | |||||||||||||
12 |
Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia Praha |
07 | 18 | 37.63 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
ASK Slavia Praha |
06 | 16 | 37.21 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 445 |
Jan KolovratníkJan Kolovratník
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 6 | 32.36 | 0.0 | |||||||||||||
15 |
Matouš ZachMatouš Zach
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 15 | 32.06 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Vincent HorváthVincent Horváth
ASK Slavia Praha D |
08 | 4 | 29.18 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 341 |
Albert ČermákAlbert Čermák
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 12 | 27.30 | 0.0 | |||||||||||||
18 |
Viktor KrausViktor Kraus
TJ Sokol Horní Počernice |
07 | 7 | 24.71 | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 347 |
Vojtěch PirkVojtěch Pirk
ASK Slavia Praha D |
07 | 10 | 23.99 | 0.0 | |||||||||||||
20 |
David JandaDavid Janda
TJ Sokol Horní Počernice |
08 | 5 | 23.14 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Sebastián HingarSebastián Hingar
ASK Slavia Praha C |
08 | 3 | 23.12 | 0.0 | ||||||||||||||
22 | 349 |
Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 9 | 22.38 | 0.0 | |||||||||||||
23 | 222 |
Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček
TJ Sokol Horní Počernice |
07 | 8 | 19.21 | 0.0 | |||||||||||||
Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 17 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Lukáš KadlecLukáš Kadlec
TJ Dukla Praha B |
07 | 13 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
27 |
Lukáš JelenLukáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
08 | 20 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 11.9.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia Praha A |
06 | 20 | 42.26 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia Praha C |
06 | 19 | 41.24 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 3 | 41.15 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 17 | 40.57 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha A |
06 | 18 | 39.79 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 355 |
Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4 | 37.10 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 16 | 35.82 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 6 |
Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 14 | 33.09 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 |
Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia Praha D |
06 | 13 | 30.65 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Viktorie BalákováViktorie Baláková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 15 | 30.09 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 184 |
Klára BesedováKlára Besedová
ASK Slavia Praha D |
08 | 10 | 29.96 | 0.0 | |||||||||||||
12 |
Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s. A |
08 | 11 | 27.92 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 8 | 26.15 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia Praha |
06 | 6 | 23.63 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 190 |
Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia Praha C |
07 | 12 | 23.11 | 0.0 | |||||||||||||
16 |
Karolína ŽižkováKarolína Žižková
ASK Slavia Praha D |
07 | 9 | 21.60 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Viktorie HradeckáViktorie Hradecká
PSK Olymp Praha, z.s. B |
08 | 1 | 17.75 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Alžběta KopkováAlžběta Kopková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
07 | 2 | 16.65 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s. B |
08 | 5 | 13.11 | 0.0 | ||||||||||||||
Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia Praha |
06 | 7 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |