Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D

Praha - Eden (11. 9. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 11.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 26 51.54 0.0 11.00
2 Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 25 48.44 0.0 9.00
3 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 21 44.34 0.0 8.00
4 182 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 1 43.41 0.0 7.00
5 Adam HruškaAdam Hruška
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 24 42.34 0.0 6.00
6 7 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 42.09 0.0 5.00
7 Martin ŠimšaMartin Šimša
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 23 41.80 0.0 4.00
8 Jakub HeřmánekJakub Heřmánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 2 40.65 0.0 3.00
9 Filip ChovanecFilip Chovanec
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 19 38.64 0.0 2.00
10 283 Petr HřebíčekPetr Hřebíček
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 11 38.22 0.0 1.00
11 335 Kryštof PetrůKryštof Petrů
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 14 37.96 0.0
12 Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 18 37.63 0.0
13 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 37.21 0.0
14 445 Jan KolovratníkJan Kolovratník
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 6 32.36 0.0
15 Matouš ZachMatouš Zach
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 15 32.06 0.0
16 Vincent HorváthVincent Horváth
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 4 29.18 0.0
17 341 Albert ČermákAlbert Čermák
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 27.30 0.0
18 Viktor KrausViktor Kraus
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
07 7 24.71 0.0
19 347 Vojtěch PirkVojtěch Pirk
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
07 10 23.99 0.0
20 David JandaDavid Janda
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
08 5 23.14 0.0
21 Sebastián HingarSebastián Hingar
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
08 3 23.12 0.0
22 349 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 22.38 0.0
23 222 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
07 8 19.21 0.0
Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 17 DNS 0.0
Lukáš KadlecLukáš Kadlec
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 13 DNS 0.0
27 Lukáš JelenLukáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 20 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 11.9.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 20 42.26 0.0 11.00
2 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
06 19 41.24 0.0 9.00
3 Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 41.15 0.0 8.00
4 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 17 40.57 0.0 7.00
5 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 18 39.79 0.0 6.00
6 355 Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 4 37.10 0.0 5.00
7 Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 16 35.82 0.0 4.00
8 6 Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 14 33.09 0.0 3.00
9 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 13 30.65 0.0 2.00
10 Viktorie BalákováViktorie Baláková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 15 30.09 0.0 1.00
11 184 Klára BesedováKlára Besedová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
08 10 29.96 0.0
12 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 11 27.92 0.0
13 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 8 26.15 0.0
14 Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 23.63 0.0
15 190 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 12 23.11 0.0
16 Karolína ŽižkováKarolína Žižková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
07 9 21.60 0.0
17 Viktorie HradeckáViktorie Hradecká
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 1 17.75 0.0
18 Alžběta KopkováAlžběta Kopková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 2 16.65 0.0
19 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 5 13.11 0.0
Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků