výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Domažlice

Domažlice (6. 9. 2019)

60 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 07.1 765.00
2 Filip SukFilip Suk 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 08.0 492.00
3 Vlastimil WeinerVlastimil Weiner 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 08.1 465.00
4 Marek SvobodaMarek Svoboda 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 2 08.8 295.00
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanůJan Janů 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 07.4 668.00
2 Jaroslav KonopíkJaroslav Konopík 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 2 08.0 492.00
3 Bohdan DobrotvorBohdan Dobrotvor 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 08.1 465.00
4 Karel PeckaKarel Pecka 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 5 08.2 439.00
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 03 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 07.6 607.00
2 Thomas WolfThomas Wolf 01 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 5 08.2 439.00
Martin ŠulcMartin Šulc 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 DNS
Aleš FictumAleš Fictum 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 04 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch FořtVojtěch Fořt 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 07.5
MS Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 07.6
MS Martin ŠperlMartin Šperl 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 07.5
MS Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 07.4
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 05 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 07.9
MS Karel ŠperlKarel Šperl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.0
MS Vítězslav MärzVítězslav März 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 07.4
MS Daniel KožiolDaniel Kožiol 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.2
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (pá, 6.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.1 747.00
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.3 690.00
3 Nikita KodadováNikita Kodadová 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 08.4 662.00
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 5 08.7 582.00
5 Sabina RubešováSabina Rubešová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 1 09.5 391.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenky 02 (pá, 6.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Veronika VěnečkováVeronika Věnečková 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 08.8 556.00
1= Nathalia MildnerováNathalia Mildnerová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 08.8 556.00
3 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 2 09.2 458.00
Barbora VogeltanzováBarbora Vogeltanzová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 DQ
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 03 (pá, 6.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika RadováMonika Radová 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 5 09.1 482.00
2 Eva PlacháEva Plachá 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 2 09.9 308.00
MS Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 09.5
Markéta OríškováMarkéta Oríšková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (pá, 6.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 27.6 643.00
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 3 27.9 620.00
3 Nikita KodadováNikita Kodadová 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 29.0 537.00
4 Barbora VogeltanzováBarbora Vogeltanzová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 32.7 297.00
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (pá, 6.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Nathalia MildnerováNathalia Mildnerová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 30.3 445.00
1= Veronika VěnečkováVeronika Věnečková 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 30.3 445.00
3 Monika RadováMonika Radová 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 31.2 386.00
Natálie SvobodováNatálie Svobodová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 03 (pá, 6.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 30.5 432.00
2 Tereza SlačíkováTereza Slačíková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 32.0 337.00
3 Lenka VáchalováLenka Váchalová 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 4 32.8 291.00
4 Markéta OríškováMarkéta Oríšková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 33.1 274.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (pá, 6.9.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 54.5 613.00
2 Jan JanůJan Janů 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 55.4 577.00
3 Matěj ChodoraMatěj Chodora 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 3 61.7 353.00
Vlastimil WeinerVlastimil Weiner 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (pá, 6.9.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 3 56.0 554.00
2 Martin SuchýMartin Suchý 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 4 63.5 298.00
3 Aleš FictumAleš Fictum 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 66.2 223.00
Michal KubizňákMichal Kubizňák 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 03 (pá, 6.9.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas WolfThomas Wolf 01 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 4 68.8 160.00
MS Vítězslav MärzVítězslav März 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 60.0
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 59.8
MS Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 60.3
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(pá, 6.9.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 11 2:35.1 630.00
2 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 2:49.7 467.00
3 Barbora VolfíkováBarbora Volfíková 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 2:53.0 433.00
4 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 2:53.6 427.00
5 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 8 2:56.6 397.00
6 Eliška BíláEliška Bílá 04 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 3:00.4 361.00
7 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 12 3:11.0 270.00
8 Aneta HeřboltováAneta Heřboltová 04 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 7 3:20.0 202.00
9 Jana MlezivováJana Mlezivová 04 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 9 3:26.8 157.00
10 Jitka FelixováJitka Felixová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 5 3:27.9 150.00
11 Kristýna NekudováKristýna Nekudová 00 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 10 3:47.1 54.00
12 Sabina HaškováSabina Hašková 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 6 3:53.7 32.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(pá, 6.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 4:53.1 600.00
2 Karel JahnKarel Jahn 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 5 4:53.9 595.00
3 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 5:05.0 531.00
4 Jan SuchýJan Suchý 00 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 7 5:15.2 475.00
5 Václav VitoňVáclav Vitoň 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 10 5:15.4 474.00
6 Jaroslav KonopíkJaroslav Konopík 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 6 5:16.6 468.00
7 Michal VotavaMichal Votava 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 11 5:21.6 442.00
8 Martin SuchýMartin Suchý 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 8 5:24.4 427.00
9 Daniel KožiolDaniel Kožiol 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 5:29.5 402.00
10 Bohdan DobrotvorBohdan Dobrotvor 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 4 5:34.7 376.00
Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 9 DNS
Celkem 11 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (pá, 6.9.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hammer, Říha, Suk, Fictum Hammer, Říha, Suk, Fictum VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1 1:42.9 1113.0
2 Konopík, Chodora, Suchý, Suchý Konopík, Chodora, Suchý, Suchý Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 2 1:49.1 1019.0
3 Šulc, Weiner, Bešta, Vitoň Šulc, Weiner, Bešta, Vitoň SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 1:52.4 970.00
Rottenborn, Rottenborn, Souček, Soukup Rottenborn, Rottenborn, Souček, Soukup Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (pá, 6.9.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kocián, Janů, Jansa, Pančík Kocián, Janů, Jansa, Pančík Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 1:43.2 1109.0
MS Sodoma, Šperl, Šlégl, Fořt Sodoma, Šperl, Šlégl, Fořt Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 1:43.8
März, Švajner, Soukup, Šperl März, Švajner, Soukup, Šperl Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(pá, 6.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Haasová, Pivoňková, Vogeltanzová, Gerberová Haasová, Pivoňková, Vogeltanzová, Gerberová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 2:01.5 1093.0
2 Mildnerová, Rašková, Doušová, Šebestová Mildnerová, Rašková, Doušová, Šebestová VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 5 2:01.8 1088.0
3 Kvasničková, Krejčová, Věnečková, Kodadová Kvasničková, Krejčová, Věnečková, Kodadová SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 4 2:04.0 1054.0
4 Hrubá, Konopíková, Radová, Rajšlová Hrubá, Konopíková, Radová, Rajšlová SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 3 2:11.9 937.00
5 Čapská, Váchalová, Felixová, Svobodová Čapská, Váchalová, Felixová, Svobodová Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 1 2:12.9 923.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 6.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 12 1.76 593.00
2 Michael RubášMichael Rubáš
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
01 3 1.72 560.00
3 Benjamin HardyBenjamin Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 11 1.60 464.00
4 Petr ŠupPetr Šup
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 6 1.56 434.00
5= Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 2 1.44 345.00
5= Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 8 1.44 345.00
7= Filip SukFilip Suk
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 5 1.40 317.00
7= Michal VotavaMichal Votava
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 7 1.40 317.00
Tadeáš BeštaTadeáš Bešta
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
00 1 DNS
Jiří SlavíkJiří Slavík
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
01 4 NM
9= Vojtěch FořtVojtěch Fořt
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 9 1.68
9= Jan PluhařJan Pluhař
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 10 1.68
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 6.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Dominika SmidováDominika Smidová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 12 1.48 599.00
2= Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 7 1.40 512.00
2= Anna RaškováAnna Rašková
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
04 8 1.40 512.00
4 Renata DoušováRenata Doušová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
04 1 1.36 470.00
5 Monika HrubáMonika Hrubá
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 4 1.32 429.00
6= Adéla VrbováAdéla Vrbová
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
03 9 1.28 389.00
6= Zuzana JiřincováZuzana Jiřincová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 5 1.28 389.00
8 Nikola NováčkováNikola Nováčková
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
01 1.24 350.00
9= Eliška Marie HiklováEliška Marie Hiklová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
03 3 1.24 350.00
9= Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 11 1.24 350.00
11 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 10 1.20 312.00
12= Monika RadováMonika Radová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 6 1.28
12= Viktorie FialováViktorie Fialová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 2 1.28
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 6.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 19 5.85 0.0 554.00
2= Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 7 5.39 0.0 459.00
2= Michael RubášMichael Rubáš
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
01 6 5.39 0.0 459.00
4 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 18 5.15 0.0 411.00
5 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 8 5.09 0.0 400.00
6= Jan KociánJan Kocián
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 16 5.06 0.0 394.00
6= Aleš FictumAleš Fictum
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 1 5.06 0.0 394.00
8 Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 2 5.00 0.0 382.00
9 Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 3 4.91 0.0 365.00
10 Karel PeckaKarel Pecka
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 5 4.83 0.0 350.00
11 Marek SvobodaMarek Svoboda
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 9 4.56 0.0 301.00
12 Václav VitoňVáclav Vitoň
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 12 4.25 0.0 247.00
Martin ŠulcMartin Šulc
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
00 11 DNS 0.0
MS Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 10 5.12 0.0
MS Vojtěch RoutVojtěch Rout
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 17 4.63 0.0
MS Karel ŠperlKarel Šperl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 14 4.96 0.0
MS Martin ŠperlMartin Šperl
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 15 5.39 0.0
MS Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 13 5.44 0.0
MS Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 4 5.02 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 6.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 3 4.81 0.0 508.00
2 Simona HaasováSimona Haasová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 16 4.80 0.0 506.00
3 Dominika SmidováDominika Smidová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 15 4.44 0.0 413.00
4 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
02 10 4.19 0.0 352.00
5 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
03 11 3.89 0.0 283.00
6 Markéta OríškováMarkéta Oríšková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 14 3.87 0.0 279.00
7 Eliška BíláEliška Bílá
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
04 1 3.83 0.0 270.00
8 Eva PlacháEva Plachá
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
03 9 3.71 0.0 244.00
9 Jana MlezivováJana Mlezivová
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
04 6 3.66 0.0 233.00
10 Kristýna NekudováKristýna Nekudová
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
00 7 3.58 0.0 216.00
11 Sára MarešováSára Marešová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
03 4 3.27 0.0 155.00
12 Jitka FelixováJitka Felixová
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
03 2 3.17 0.0 137.00
13 Eliška NovotnáEliška Novotná
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
03 8 3.03 0.0 112.00
Adéla VrbováAdéla Vrbová
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
03 12 DNS 0.0
MS Lucie MatějovičováLucie Matějovičová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
04 5 3.73 0.0
MS Tereza SlačíkováTereza Slačíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 13 3.93 0.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 6.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 3 11.00 0.0 595.00
2 Tereza ForstováTereza Forstová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 12 09.84 0.0 519.00
3 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 11 09.69 0.0 509.00
4 Tereza KonopíkováTereza Konopíková
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
00 2 09.22 0.0 479.00
5 Lucie MatějovičováLucie Matějovičová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
04 4 09.21 0.0 478.00
6 Sabina RubešováSabina Rubešová
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
03 7 09.11 0.0 471.00
7 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 13 08.73 0.0 447.00
8 Šárka WolfováŠárka Wolfová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 9 08.44 0.0 428.00
9 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
03 8 08.05 0.0 403.00
10 Eliška NovotnáEliška Novotná
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
03 5 07.85 0.0 390.00
MS Monika RadováMonika Radová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 6 08.51 0.0
MS Lucie BudkováLucie Budková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 10 09.19 0.0
MS Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
01 1 08.48 0.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 6.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 13 12.92 0.0 662.00
2 Michal KubizňákMichal Kubizňák
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
03 5 12.09 0.0 612.00
3 Benjamin HardyBenjamin Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 4 11.80 0.0 594.00
4 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 7 11.69 0.0 588.00
5 Václav BurešVáclav Bureš
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
02 2 11.63 0.0 584.00
6 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
00 6 10.93 0.0 542.00
7 Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice
01 3 09.90 0.0 480.00
8 Daniel ŠmalclDaniel Šmalcl
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
02 9 09.31 0.0 444.00
9 Jiří SlavíkJiří Slavík
Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D...
01 8 08.85 0.0 417.00
Tadeáš BeštaTadeáš Bešta
SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn
00 1 DNS 0.0
MS Oldřich JahnOldřich Jahn
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 11 10.84 0.0
MS Matěj SoukupMatěj Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 12 11.23 0.0
Celkem 12 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav KonopíkJaroslav Konopík 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 1979
2 Teodor HammerTeodor Hammer 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1593
3 Jan JanůJan Janů 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1245
4 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1167
5 Jan KociánJan Kocián 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1109
6 Benjamin HardyBenjamin Hardy 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1058
7 Michael RubášMichael Rubáš 01 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 1019
8 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1013
9 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0988
10 Martin ŠulcMartin Šulc 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0970
11 Bohdan DobrotvorBohdan Dobrotvor 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0841
12 Filip SukFilip Suk 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0809
13 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0765
14 Michal VotavaMichal Votava 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0759
15 Václav VitoňVáclav Vitoň 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0721
16 Lukáš LiškaLukáš Liška 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0662
17 Aleš FictumAleš Fictum 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0617
18 Michal KubizňákMichal Kubizňák 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0612
19 Tomáš SoučekTomáš Souček 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0600
20 Karel JahnKarel Jahn 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0595
21 Jakub PančíkJakub Pančík 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0593
22 Václav BurešVáclav Bureš 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0584
23 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0531
24 Jan SuchýJan Suchý 00 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0475
25 Vlastimil WeinerVlastimil Weiner 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0465
26 Daniel ŠmalclDaniel Šmalcl 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0444
27 Thomas WolfThomas Wolf 01 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0439
28 Petr ŠupPetr Šup 01 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0434
29 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0411
30 Matěj ChodoraMatěj Chodora 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0353
31 Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0345
32 Martin SuchýMartin Suchý 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0298
33= Tadeáš BeštaTadeáš Bešta 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
33= Jiří SlavíkJiří Slavík 01 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0000
33= Karel PeckaKarel Pecka 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0000
33= Marek SvobodaMarek Svoboda 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0000
33= Daniel KožiolDaniel Kožiol 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
33= Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Jan PluhařJan Pluhař 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Oldřich JahnOldřich Jahn 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Vojtěch FořtVojtěch Fořt 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Martin ŠperlMartin Šperl 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Karel ŠperlKarel Šperl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Matěj SoukupMatěj Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Vítězslav MärzVítězslav März 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
39= Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Celkem 49 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Simona HaasováSimona Haasová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2289
2 Nathalia MildnerováNathalia Mildnerová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 2089
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 1543
4 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1451
5 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1390
6 Nikita KodadováNikita Kodadová 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1199
7 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1103
8 Anna RaškováAnna Rašková 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1094
9 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 1062
10 Dominika SmidováDominika Smidová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1012
11 Veronika VěnečkováVeronika Věnečková 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 1001
12 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0864
13 Sabina RubešováSabina Rubešová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0862
14 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0686
15 Tereza ForstováTereza Forstová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0519
16 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0509
17 Tereza KonopíkováTereza Konopíková 00 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0479
18 Renata DoušováRenata Doušová 04 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0470
19 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0467
20 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0458
21 Barbora VolfíkováBarbora Volfíková 01 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0433
22 Monika HrubáMonika Hrubá 02 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0429
23 Šárka WolfováŠárka Wolfová 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0428
24= Eliška NovotnáEliška Novotná 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0390
24= Jana MlezivováJana Mlezivová 04 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0390
26 Adéla VrbováAdéla Vrbová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0389
27 Eliška BíláEliška Bílá 04 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0361
28 Nikola NováčkováNikola Nováčková 01 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0350
29 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0350
30 Tereza SlačíkováTereza Slačíková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0337
31 Lenka VáchalováLenka Váchalová 02 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0291
32 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0270
33 Eva PlacháEva Plachá 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0244
34 Kristýna NekudováKristýna Nekudová 00 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0216
35 Jitka FelixováJitka Felixová 03 Střední odborné učiliště, DomažliceStřední odborné učiliště, D... 0150
36= Lucie MatějovičováLucie Matějovičová 04 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
36= Sára MarešováSára Marešová 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0000
36= Eliška Marie HiklováEliška Marie Hiklová 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0000
36= Zuzana JiřincováZuzana Jiřincová 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
36= Barbora VogeltanzováBarbora Vogeltanzová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
36= Monika RadováMonika Radová 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
36= Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
36= Sabina HaškováSabina Hašková 03 VOŠ, OA a SZŠ DomažliceVOŠ, OA a SZŠ Domažlice 0000
44= Lucie BudkováLucie Budková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
44= Viktorie FialováViktorie Fialová 03 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
44= Aneta HeřboltováAneta Heřboltová 04 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
44= Markéta OríškováMarkéta Oríšková 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
44= Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová 01 SOŠ a SOU Horšovský TýnSOŠ a SOU Horšovský Týn 0000
Celkem 48 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 1979
2 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 1593
3 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1245
4 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1167
5 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1109
6 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1058
7 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 1019
8 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 1013
9 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 988
10 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 970
11 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 841
12 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 809
13 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 765
14 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 759
15 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 721
16 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 662
17 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 617
18 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 612
19 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 600
20 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 595
21 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 593
22 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 584
23 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 531
24 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 475
25 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 465
26 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 444
27 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 439
28 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 434
29 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 411
30 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 353
31 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 345
32 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 298
33 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 0
33 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
33 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
Celkem 49 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 2289
2 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 2089
3 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 1543
4 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 1451
5 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1390
6 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 1199
7 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 1103
8 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 1094
9 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 1062
10 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 1012
11 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 1001
12 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 864
13 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 862
14 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 686
15 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 519
16 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 509
17 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 479
18 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 470
19 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 467
20 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 458
21 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 433
22 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 429
23 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 428
24 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 390
24 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 390
26 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 389
27 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 361
28 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 350
28 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 350
30 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 337
31 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 291
32 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 270
33 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 244
34 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 216
35 Střední odborné učiliště, Domažlice{8} 150
36 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 0
36 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
36 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
36 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
36 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
36 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
36 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
36 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
36 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
36 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 0
36 VOŠ, OA a SZŠ Domažlice{8} 0
36 SOŠ a SOU Horšovský Týn{8} 0
36 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice{8} 0
Celkem 48 závodníků