Okresní kolo SAP - Domažlice
Domažlice (6. 9. 2019)60 m - Dorostenci
Dorostenci 01 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 07.1 | 765.00 | |||||||||||||
2 | Filip SukFilip Suk | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 4 | 08.0 | 492.00 | |||||||||||||
3 | Vlastimil WeinerVlastimil Weiner | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 5 | 08.1 | 465.00 | |||||||||||||
4 | Marek SvobodaMarek Svoboda | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 2 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 02 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JanůJan Janů | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 4 | 07.4 | 668.00 | |||||||||||||
2 | Jaroslav KonopíkJaroslav Konopík | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 2 | 08.0 | 492.00 | |||||||||||||
3 | Bohdan DobrotvorBohdan Dobrotvor | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 3 | 08.1 | 465.00 | |||||||||||||
4 | Karel PeckaKarel Pecka | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 5 | 08.2 | 439.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 03 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 4 | 07.6 | 607.00 | |||||||||||||
2 | Thomas WolfThomas Wolf | 01 | Střední odborné učiliště, D... | 5 | 08.2 | 439.00 | |||||||||||||
Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 2 | DNS | |||||||||||||||
Aleš FictumAleš Fictum | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 04 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch FořtVojtěch Fořt | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 4 | 07.5 | ||||||||||||||
MS | Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 07.6 | ||||||||||||||
MS | Martin ŠperlMartin Šperl | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 07.5 | ||||||||||||||
MS | Tomáš SoučekTomáš Souček | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 5 | 07.4 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 05 (pá, 6.9.2019 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 07.9 | ||||||||||||||
MS | Karel ŠperlKarel Šperl | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 08.0 | ||||||||||||||
MS | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 4 | 07.4 | ||||||||||||||
MS | Daniel KožiolDaniel Kožiol | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 5 | 08.2 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Dorostenky
Dorostenky 01 (pá, 6.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 4 | 08.1 | 747.00 | |||||||||||||
2 | Simona HaasováSimona Haasová | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 08.3 | 690.00 | |||||||||||||
3 | Nikita KodadováNikita Kodadová | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 2 | 08.4 | 662.00 | |||||||||||||
4 | Anna RaškováAnna Rašková | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 5 | 08.7 | 582.00 | |||||||||||||
5 | Sabina RubešováSabina Rubešová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 1 | 09.5 | 391.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenky 02 (pá, 6.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Veronika VěnečkováVeronika Věnečková | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 5 | 08.8 | 556.00 | |||||||||||||
1= | Nathalia MildnerováNathalia Mildnerová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 4 | 08.8 | 556.00 | |||||||||||||
3 | Natálie SvobodováNatálie Svobodová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 2 | 09.2 | 458.00 | |||||||||||||
Barbora VogeltanzováBarbora Vogeltanzová | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenky 03 (pá, 6.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika RadováMonika Radová | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 5 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
2 | Eva PlacháEva Plachá | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 2 | 09.9 | 308.00 | |||||||||||||
MS | Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová | 01 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | 09.5 | ||||||||||||||
Markéta OríškováMarkéta Oríšková | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky
Dorostenky 01 (pá, 6.9.2019 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 27.6 | 643.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 3 | 27.9 | 620.00 | |||||||||||||
3 | Nikita KodadováNikita Kodadová | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | 29.0 | 537.00 | |||||||||||||
4 | Barbora VogeltanzováBarbora Vogeltanzová | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 32.7 | 297.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenky 02 (pá, 6.9.2019 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Nathalia MildnerováNathalia Mildnerová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1 | 30.3 | 445.00 | |||||||||||||
1= | Veronika VěnečkováVeronika Věnečková | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | 30.3 | 445.00 | |||||||||||||
3 | Monika RadováMonika Radová | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 2 | 31.2 | 386.00 | |||||||||||||
Natálie SvobodováNatálie Svobodová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenky 03 (pá, 6.9.2019 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 3 | 30.5 | 432.00 | |||||||||||||
2 | Tereza SlačíkováTereza Slačíková | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 32.0 | 337.00 | |||||||||||||
3 | Lenka VáchalováLenka Váchalová | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 4 | 32.8 | 291.00 | |||||||||||||
4 | Markéta OríškováMarkéta Oríšková | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 33.1 | 274.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci
Dorostenci 01 (pá, 6.9.2019 - 11:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 54.5 | 613.00 | |||||||||||||
2 | Jan JanůJan Janů | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 55.4 | 577.00 | |||||||||||||
3 | Matěj ChodoraMatěj Chodora | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 3 | 61.7 | 353.00 | |||||||||||||
Vlastimil WeinerVlastimil Weiner | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 02 (pá, 6.9.2019 - 11:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 3 | 56.0 | 554.00 | |||||||||||||
2 | Martin SuchýMartin Suchý | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 4 | 63.5 | 298.00 | |||||||||||||
3 | Aleš FictumAleš Fictum | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1 | 66.2 | 223.00 | |||||||||||||
Michal KubizňákMichal Kubizňák | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 03 (pá, 6.9.2019 - 11:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas WolfThomas Wolf | 01 | Střední odborné učiliště, D... | 4 | 68.8 | 160.00 | |||||||||||||
MS | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 60.0 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 59.8 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch RoutVojtěch Rout | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 60.3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Dorostenky
(pá, 6.9.2019 - 11:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 11 | 2:35.1 | 630.00 | |||||||||||||
2 | Anna GerberováAnna Gerberová | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 2:49.7 | 467.00 | |||||||||||||
3 | Barbora VolfíkováBarbora Volfíková | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 2:53.0 | 433.00 | |||||||||||||
4 | Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 2:53.6 | 427.00 | |||||||||||||
5 | Ivana KvasničkováIvana Kvasničková | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 8 | 2:56.6 | 397.00 | |||||||||||||
6 | Eliška BíláEliška Bílá | 04 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | 3:00.4 | 361.00 | |||||||||||||
7 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 12 | 3:11.0 | 270.00 | |||||||||||||
8 | Aneta HeřboltováAneta Heřboltová | 04 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 7 | 3:20.0 | 202.00 | |||||||||||||
9 | Jana MlezivováJana Mlezivová | 04 | Střední odborné učiliště, D... | 9 | 3:26.8 | 157.00 | |||||||||||||
10 | Jitka FelixováJitka Felixová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 5 | 3:27.9 | 150.00 | |||||||||||||
11 | Kristýna NekudováKristýna Nekudová | 00 | Střední odborné učiliště, D... | 10 | 3:47.1 | 54.00 | |||||||||||||
12 | Sabina HaškováSabina Hašková | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 6 | 3:53.7 | 32.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(pá, 6.9.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SoučekTomáš Souček | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 4:53.1 | 600.00 | |||||||||||||
2 | Karel JahnKarel Jahn | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 5 | 4:53.9 | 595.00 | |||||||||||||
3 | Vladimír JansaVladimír Jansa | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 5:05.0 | 531.00 | |||||||||||||
4 | Jan SuchýJan Suchý | 00 | Střední odborné učiliště, D... | 7 | 5:15.2 | 475.00 | |||||||||||||
5 | Václav VitoňVáclav Vitoň | 01 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 10 | 5:15.4 | 474.00 | |||||||||||||
6 | Jaroslav KonopíkJaroslav Konopík | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 6 | 5:16.6 | 468.00 | |||||||||||||
7 | Michal VotavaMichal Votava | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 11 | 5:21.6 | 442.00 | |||||||||||||
8 | Martin SuchýMartin Suchý | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 8 | 5:24.4 | 427.00 | |||||||||||||
9 | Daniel KožiolDaniel Kožiol | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 5:29.5 | 402.00 | |||||||||||||
10 | Bohdan DobrotvorBohdan Dobrotvor | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 4 | 5:34.7 | 376.00 | |||||||||||||
Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci
Dorostenci 01 (pá, 6.9.2019 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammer, Říha, Suk, Fictum Hammer, Říha, Suk, Fictum | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1 | 1:42.9 | 1113.0 | ||||||||||||||
2 | Konopík, Chodora, Suchý, Suchý Konopík, Chodora, Suchý, Suchý | Střední odborné učiliště, D... | 2 | 1:49.1 | 1019.0 | ||||||||||||||
3 | Šulc, Weiner, Bešta, Vitoň Šulc, Weiner, Bešta, Vitoň | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | 1:52.4 | 970.00 | ||||||||||||||
Rottenborn, Rottenborn, Souček, Soukup Rottenborn, Rottenborn, Souček, Soukup | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 02 (pá, 6.9.2019 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocián, Janů, Jansa, Pančík Kocián, Janů, Jansa, Pančík | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1 | 1:43.2 | 1109.0 | ||||||||||||||
MS | Sodoma, Šperl, Šlégl, Fořt Sodoma, Šperl, Šlégl, Fořt | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 3 | 1:43.8 | |||||||||||||||
März, Švajner, Soukup, Šperl März, Švajner, Soukup, Šperl | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky
(pá, 6.9.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haasová, Pivoňková, Vogeltanzová, Gerberová Haasová, Pivoňková, Vogeltanzová, Gerberová | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2 | 2:01.5 | 1093.0 | ||||||||||||||
2 | Mildnerová, Rašková, Doušová, Šebestová Mildnerová, Rašková, Doušová, Šebestová | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 5 | 2:01.8 | 1088.0 | ||||||||||||||
3 | Kvasničková, Krejčová, Věnečková, Kodadová Kvasničková, Krejčová, Věnečková, Kodadová | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 4 | 2:04.0 | 1054.0 | ||||||||||||||
4 | Hrubá, Konopíková, Radová, Rajšlová Hrubá, Konopíková, Radová, Rajšlová | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 3 | 2:11.9 | 937.00 | ||||||||||||||
5 | Čapská, Váchalová, Felixová, Svobodová Čapská, Váchalová, Felixová, Svobodová | Střední odborné učiliště, D... | 1 | 2:12.9 | 923.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(pá, 6.9.2019 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 12 | 1.76 | 593.00 | ||||||||||||||
2 |
Michael RubášMichael Rubáš
Střední odborné učiliště, D... |
01 | 3 | 1.72 | 560.00 | ||||||||||||||
3 |
Benjamin HardyBenjamin Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 11 | 1.60 | 464.00 | ||||||||||||||
4 |
Petr ŠupPetr Šup
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
01 | 6 | 1.56 | 434.00 | ||||||||||||||
5= |
Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 2 | 1.44 | 345.00 | ||||||||||||||
5= |
Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 8 | 1.44 | 345.00 | ||||||||||||||
7= |
Filip SukFilip Suk
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
02 | 5 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
7= |
Michal VotavaMichal Votava
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
02 | 7 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
9= |
Vojtěch FořtVojtěch Fořt
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
01 | 9 | 1.68 | |||||||||||||||
9= |
Jan PluhařJan Pluhař
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
01 | 10 | 1.68 | |||||||||||||||
Tadeáš BeštaTadeáš Bešta
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Jiří SlavíkJiří Slavík
Střední odborné učiliště, D... |
01 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(pá, 6.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika SmidováDominika Smidová
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
01 | 12 | 1.48 | 599.00 | ||||||||||||||
2= |
Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
02 | 7 | 1.40 | 512.00 | ||||||||||||||
2= |
Anna RaškováAnna Rašková
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
04 | 8 | 1.40 | 512.00 | ||||||||||||||
4 |
Renata DoušováRenata Doušová
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
04 | 1 | 1.36 | 470.00 | ||||||||||||||
5 |
Monika HrubáMonika Hrubá
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
02 | 4 | 1.32 | 429.00 | ||||||||||||||
6= |
Adéla VrbováAdéla Vrbová
Střední odborné učiliště, D... |
03 | 9 | 1.28 | 389.00 | ||||||||||||||
6= |
Zuzana JiřincováZuzana Jiřincová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 5 | 1.28 | 389.00 | ||||||||||||||
8 |
Nikola NováčkováNikola Nováčková
Střední odborné učiliště, D... |
01 | 1.24 | 350.00 | |||||||||||||||
9= |
Eliška Marie HiklováEliška Marie Hiklová
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
03 | 3 | 1.24 | 350.00 | ||||||||||||||
9= |
Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
03 | 11 | 1.24 | 350.00 | ||||||||||||||
11 |
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 10 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
12= |
Monika RadováMonika Radová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 6 | 1.28 | |||||||||||||||
12= |
Viktorie FialováViktorie Fialová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 2 | 1.28 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(pá, 6.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 19 | 5.85 | 0.0 | 554.00 | |||||||||||||
2= |
Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
02 | 7 | 5.39 | 0.0 | 459.00 | |||||||||||||
2= |
Michael RubášMichael Rubáš
Střední odborné učiliště, D... |
01 | 6 | 5.39 | 0.0 | 459.00 | |||||||||||||
4 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 18 | 5.15 | 0.0 | 411.00 | |||||||||||||
5 |
Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 8 | 5.09 | 0.0 | 400.00 | |||||||||||||
6= |
Jan KociánJan Kocián
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
04 | 16 | 5.06 | 0.0 | 394.00 | |||||||||||||
6= |
Aleš FictumAleš Fictum
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
02 | 1 | 5.06 | 0.0 | 394.00 | |||||||||||||
8 |
Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
01 | 2 | 5.00 | 0.0 | 382.00 | |||||||||||||
9 |
Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 3 | 4.91 | 0.0 | 365.00 | |||||||||||||
10 |
Karel PeckaKarel Pecka
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 5 | 4.83 | 0.0 | 350.00 | |||||||||||||
11 |
Marek SvobodaMarek Svoboda
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 9 | 4.56 | 0.0 | 301.00 | |||||||||||||
12 |
Václav VitoňVáclav Vitoň
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
01 | 12 | 4.25 | 0.0 | 247.00 | |||||||||||||
MS |
Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 10 | 5.12 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Vojtěch RoutVojtěch Rout
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 17 | 4.63 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Karel ŠperlKarel Šperl
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 14 | 4.96 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Martin ŠperlMartin Šperl
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 15 | 5.39 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 13 | 5.44 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Jakub PančíkJakub Pančík
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 4 | 5.02 | 0.0 | ||||||||||||||
Martin ŠulcMartin Šulc
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
00 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(pá, 6.9.2019 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KrejčováBarbora Krejčová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 3 | 4.81 | 0.0 | 508.00 | |||||||||||||
2 |
Simona HaasováSimona Haasová
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 16 | 4.80 | 0.0 | 506.00 | |||||||||||||
3 |
Dominika SmidováDominika Smidová
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
01 | 15 | 4.44 | 0.0 | 413.00 | |||||||||||||
4 |
Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
02 | 10 | 4.19 | 0.0 | 352.00 | |||||||||||||
5 |
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
03 | 11 | 3.89 | 0.0 | 283.00 | |||||||||||||
6 |
Markéta OríškováMarkéta Oríšková
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
04 | 14 | 3.87 | 0.0 | 279.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška BíláEliška Bílá
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
04 | 1 | 3.83 | 0.0 | 270.00 | |||||||||||||
8 |
Eva PlacháEva Plachá
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
03 | 9 | 3.71 | 0.0 | 244.00 | |||||||||||||
9 |
Jana MlezivováJana Mlezivová
Střední odborné učiliště, D... |
04 | 6 | 3.66 | 0.0 | 233.00 | |||||||||||||
10 |
Kristýna NekudováKristýna Nekudová
Střední odborné učiliště, D... |
00 | 7 | 3.58 | 0.0 | 216.00 | |||||||||||||
11 |
Sára MarešováSára Marešová
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
03 | 4 | 3.27 | 0.0 | 155.00 | |||||||||||||
12 |
Jitka FelixováJitka Felixová
Střední odborné učiliště, D... |
03 | 2 | 3.17 | 0.0 | 137.00 | |||||||||||||
13 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
Střední odborné učiliště, D... |
03 | 8 | 3.03 | 0.0 | 112.00 | |||||||||||||
MS |
Lucie MatějovičováLucie Matějovičová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
04 | 5 | 3.73 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Tereza SlačíkováTereza Slačíková
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
04 | 13 | 3.93 | 0.0 | ||||||||||||||
Adéla VrbováAdéla Vrbová
Střední odborné učiliště, D... |
03 | 12 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(pá, 6.9.2019 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KrejčováBarbora Krejčová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 3 | 11.00 | 0.0 | 595.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza ForstováTereza Forstová
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
01 | 12 | 09.84 | 0.0 | 519.00 | |||||||||||||
3 |
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 11 | 09.69 | 0.0 | 509.00 | |||||||||||||
4 |
Tereza KonopíkováTereza Konopíková
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
00 | 2 | 09.22 | 0.0 | 479.00 | |||||||||||||
5 |
Lucie MatějovičováLucie Matějovičová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
04 | 4 | 09.21 | 0.0 | 478.00 | |||||||||||||
6 |
Sabina RubešováSabina Rubešová
Střední odborné učiliště, D... |
03 | 7 | 09.11 | 0.0 | 471.00 | |||||||||||||
7 |
Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
03 | 13 | 08.73 | 0.0 | 447.00 | |||||||||||||
8 |
Šárka WolfováŠárka Wolfová
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
02 | 9 | 08.44 | 0.0 | 428.00 | |||||||||||||
9 |
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
03 | 8 | 08.05 | 0.0 | 403.00 | |||||||||||||
10 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
Střední odborné učiliště, D... |
03 | 5 | 07.85 | 0.0 | 390.00 | |||||||||||||
MS |
Monika RadováMonika Radová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 6 | 08.51 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Lucie BudkováLucie Budková
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
04 | 10 | 09.19 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
01 | 1 | 08.48 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(pá, 6.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš LiškaLukáš Liška
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 13 | 12.92 | 0.0 | 662.00 | |||||||||||||
2 |
Michal KubizňákMichal Kubizňák
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
03 | 5 | 12.09 | 0.0 | 612.00 | |||||||||||||
3 |
Benjamin HardyBenjamin Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 4 | 11.80 | 0.0 | 594.00 | |||||||||||||
4 |
Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 7 | 11.69 | 0.0 | 588.00 | |||||||||||||
5 |
Václav BurešVáclav Bureš
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
02 | 2 | 11.63 | 0.0 | 584.00 | |||||||||||||
6 |
Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
00 | 6 | 10.93 | 0.0 | 542.00 | |||||||||||||
7 |
Teodor HammerTeodor Hammer
VOŠ, OA a SZŠ Domažlice |
01 | 3 | 09.90 | 0.0 | 480.00 | |||||||||||||
8 |
Daniel ŠmalclDaniel Šmalcl
Střední odborné učiliště, D... |
02 | 9 | 09.31 | 0.0 | 444.00 | |||||||||||||
9 |
Jiří SlavíkJiří Slavík
Střední odborné učiliště, D... |
01 | 8 | 08.85 | 0.0 | 417.00 | |||||||||||||
MS |
Oldřich JahnOldřich Jahn
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
01 | 11 | 10.84 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Matěj SoukupMatěj Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice |
02 | 12 | 11.23 | 0.0 | ||||||||||||||
Tadeáš BeštaTadeáš Bešta
SOŠ a SOU Horšovský Týn |
00 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
středoškolský pohár - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav KonopíkJaroslav Konopík | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 1979 | |||||||||||||||
2 | Teodor HammerTeodor Hammer | 01 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1593 | |||||||||||||||
3 | Jan JanůJan Janů | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1245 | |||||||||||||||
4 | Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1167 | |||||||||||||||
5 | Jan KociánJan Kocián | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1109 | |||||||||||||||
6 | Benjamin HardyBenjamin Hardy | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1058 | |||||||||||||||
7 | Michael RubášMichael Rubáš | 01 | Střední odborné učiliště, D... | 1019 | |||||||||||||||
8 | Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1013 | |||||||||||||||
9 | Daniel SchwarzDaniel Schwarz | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0988 | |||||||||||||||
10 | Martin ŠulcMartin Šulc | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0970 | |||||||||||||||
11 | Bohdan DobrotvorBohdan Dobrotvor | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0841 | |||||||||||||||
12 | Filip SukFilip Suk | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0809 | |||||||||||||||
13 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0765 | |||||||||||||||
14 | Michal VotavaMichal Votava | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0759 | |||||||||||||||
15 | Václav VitoňVáclav Vitoň | 01 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0721 | |||||||||||||||
16 | Lukáš LiškaLukáš Liška | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0662 | |||||||||||||||
17 | Aleš FictumAleš Fictum | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0617 | |||||||||||||||
18 | Michal KubizňákMichal Kubizňák | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0612 | |||||||||||||||
19 | Tomáš SoučekTomáš Souček | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0600 | |||||||||||||||
20 | Karel JahnKarel Jahn | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0595 | |||||||||||||||
21 | Jakub PančíkJakub Pančík | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0593 | |||||||||||||||
22 | Václav BurešVáclav Bureš | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0584 | |||||||||||||||
23 | Vladimír JansaVladimír Jansa | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0531 | |||||||||||||||
24 | Jan SuchýJan Suchý | 00 | Střední odborné učiliště, D... | 0475 | |||||||||||||||
25 | Vlastimil WeinerVlastimil Weiner | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0465 | |||||||||||||||
26 | Daniel ŠmalclDaniel Šmalcl | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0444 | |||||||||||||||
27 | Thomas WolfThomas Wolf | 01 | Střední odborné učiliště, D... | 0439 | |||||||||||||||
28 | Petr ŠupPetr Šup | 01 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0434 | |||||||||||||||
29 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0411 | |||||||||||||||
30 | Matěj ChodoraMatěj Chodora | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0353 | |||||||||||||||
31 | Patrik KohlíčekPatrik Kohlíček | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0345 | |||||||||||||||
32 | Martin SuchýMartin Suchý | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 0298 | |||||||||||||||
33= | Tadeáš BeštaTadeáš Bešta | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
33= | Jiří SlavíkJiří Slavík | 01 | Střední odborné učiliště, D... | 0000 | |||||||||||||||
33= | Karel PeckaKarel Pecka | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0000 | |||||||||||||||
33= | Marek SvobodaMarek Svoboda | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0000 | |||||||||||||||
33= | Daniel KožiolDaniel Kožiol | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
33= | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Jan PluhařJan Pluhař | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Vojtěch RoutVojtěch Rout | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Oldřich JahnOldřich Jahn | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Vojtěch FořtVojtěch Fořt | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Martin ŠperlMartin Šperl | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Karel ŠperlKarel Šperl | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Matěj SoukupMatěj Soukup | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
39= | Miloslav ŠléglMiloslav Šlégl | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 49 závodníků |
středoškolský pohár - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona HaasováSimona Haasová | 00 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 2289 | |||||||||||||||
2 | Nathalia MildnerováNathalia Mildnerová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 2089 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 1543 | |||||||||||||||
4 | Ivana KvasničkováIvana Kvasničková | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 1451 | |||||||||||||||
5 | Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1390 | |||||||||||||||
6 | Nikita KodadováNikita Kodadová | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 1199 | |||||||||||||||
7 | Barbora KrejčováBarbora Krejčová | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 1103 | |||||||||||||||
8 | Anna RaškováAnna Rašková | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1094 | |||||||||||||||
9 | Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 1062 | |||||||||||||||
10 | Dominika SmidováDominika Smidová | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 1012 | |||||||||||||||
11 | Veronika VěnečkováVeronika Věnečková | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 1001 | |||||||||||||||
12 | Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0864 | |||||||||||||||
13 | Sabina RubešováSabina Rubešová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 0862 | |||||||||||||||
14 | Andrea SoukupováAndrea Soukupová | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0686 | |||||||||||||||
15 | Tereza ForstováTereza Forstová | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0519 | |||||||||||||||
16 | Aneta KmetíkováAneta Kmetíková | 02 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0509 | |||||||||||||||
17 | Tereza KonopíkováTereza Konopíková | 00 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0479 | |||||||||||||||
18 | Renata DoušováRenata Doušová | 04 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0470 | |||||||||||||||
19 | Anna GerberováAnna Gerberová | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0467 | |||||||||||||||
20 | Natálie SvobodováNatálie Svobodová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 0458 | |||||||||||||||
21 | Barbora VolfíkováBarbora Volfíková | 01 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0433 | |||||||||||||||
22 | Monika HrubáMonika Hrubá | 02 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0429 | |||||||||||||||
23 | Šárka WolfováŠárka Wolfová | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0428 | |||||||||||||||
24= | Eliška NovotnáEliška Novotná | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 0390 | |||||||||||||||
24= | Jana MlezivováJana Mlezivová | 04 | Střední odborné učiliště, D... | 0390 | |||||||||||||||
26 | Adéla VrbováAdéla Vrbová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 0389 | |||||||||||||||
27 | Eliška BíláEliška Bílá | 04 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0361 | |||||||||||||||
28 | Nikola NováčkováNikola Nováčková | 01 | Střední odborné učiliště, D... | 0350 | |||||||||||||||
29 | Zdeňka MarešováZdeňka Marešová | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0350 | |||||||||||||||
30 | Tereza SlačíkováTereza Slačíková | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0337 | |||||||||||||||
31 | Lenka VáchalováLenka Váchalová | 02 | Střední odborné učiliště, D... | 0291 | |||||||||||||||
32 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0270 | |||||||||||||||
33 | Eva PlacháEva Plachá | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0244 | |||||||||||||||
34 | Kristýna NekudováKristýna Nekudová | 00 | Střední odborné učiliště, D... | 0216 | |||||||||||||||
35 | Jitka FelixováJitka Felixová | 03 | Střední odborné učiliště, D... | 0150 | |||||||||||||||
36= | Lucie MatějovičováLucie Matějovičová | 04 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
36= | Sára MarešováSára Marešová | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
36= | Eliška Marie HiklováEliška Marie Hiklová | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
36= | Zuzana JiřincováZuzana Jiřincová | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
36= | Barbora VogeltanzováBarbora Vogeltanzová | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
36= | Monika RadováMonika Radová | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
36= | Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová | 03 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
36= | Sabina HaškováSabina Hašková | 03 | VOŠ, OA a SZŠ Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
44= | Lucie BudkováLucie Budková | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
44= | Viktorie FialováViktorie Fialová | 03 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
44= | Aneta HeřboltováAneta Heřboltová | 04 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
44= | Markéta OríškováMarkéta Oríšková | 04 | Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice | 0000 | |||||||||||||||
44= | Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová | 01 | SOŠ a SOU Horšovský Týn | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 48 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 1979 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1593 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1245 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1167 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1109 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1058 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1019 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 1013 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 988 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 970 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 841 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 809 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 765 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 759 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 721 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 662 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 617 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 612 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 600 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 595 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 593 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 584 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 531 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 475 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 465 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 444 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 439 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 434 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 411 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 353 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 345 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 298 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 49 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 2289 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 2089 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1543 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1451 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1390 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1199 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1103 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 1094 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 1062 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 1012 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 1001 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 864 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 862 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 686 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 519 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 509 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 479 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 470 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 467 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 458 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 433 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 429 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 428 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 390 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 390 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 389 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 361 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 350 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 350 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 337 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 291 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 270 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 244 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 216 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 150 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 48 závodníků |