Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance

Domažlice (1. 9. 2019)
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.14
2 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.06
3 Lenka ValešováLenka Valešová 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.86
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.84
2 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 17.40
3 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.16
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.67
2 Ihor MusiyenkoIhor Musiyenko 93 UkrajinaUkrajina 18.65
3 Ladislav PrášilLadislav Prášil 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.39
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.89
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková 83 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.54
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.56
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ForejtJakub Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.56
2 Michal ForejtMichal Forejt 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.00
3 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 49.66
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bartlomiej StójBartlomiej Stój 96 PolskoPolsko 63.60
2 Kristjan ČehKristjan Čeh 99 SlovinskoSlovinsko 61.93
3 Marek BártaMarek Bárta 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 60.86
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 47.20
2 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina 28.85
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 62.72
2 Lenka ValešováLenka Valešová 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.12
3 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.75
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin RybářMartin Rybář 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.82
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.50
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.96
2 Petr KouckýPetr Koucký 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.29
3 Michal FialaMichal Fiala 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.36
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 34.97
2 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.12
3 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.24
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.12
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.98
3 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.03
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 46.07
2 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.70
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 37.78
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.89
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.25
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.05
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Annu RaniAnnu Rani 92 IndieIndie 61.79
2 Haruka KitaguchiHaruka Kitaguchi 98 JaponskoJaponsko 60.64
3 Réka SzilágyiRéka Szilágyi 96 MaďarskoMaďarsko 59.57
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 40.23
2 Eliška PapežováEliška Papežová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.93
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 58.38
2 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.41
3 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.20
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Shi Vpal SinghShi Vpal Singh 95 IndieIndie 76.48
2 Patriks GailumsPatriks Gailums 98 LotyšskoLotyšsko 75.27
3 Lukasz GrzeszczukLukasz Grzeszczuk 90 PolskoPolsko 74.88
hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JůdaRadek Jůda 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66.13
2 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 61.02
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 56.28
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 1.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.35
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 58.20
3 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.82