výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance

Domažlice (1. 9. 2019)

200 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.01
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.04
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.73
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.39
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.03
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.17
3 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.46
4 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 30.87
5 David BauerDavid Bauer 73 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.01
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.04
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.73
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.39
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.03
6 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.17
7 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.46
8 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 30.87
9 David BauerDavid Bauer 73 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.91
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

200 m překážek - Žáci

(ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 28.54
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.99
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 29.77
4 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 30.75
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melissa GonzalesMelissa Gonzales 94 KolumbieKolumbie 4 27.48
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.23
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.20
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.43
2 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SlovenskoSlovensko 3 29.81
3 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 30.86
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 31.94
Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melissa GonzalesMelissa Gonzales 94 KolumbieKolumbie 4 27.48
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.23
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.43
4 Simona MalatincovaSimona Malatincova 97 SlovenskoSlovensko 3 29.81
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 30.86
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.20
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 31.94
Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 29.27
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 30.55
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.45
4 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 32.53
5 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 33.14
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 33.34
3 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 33.39
4 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 33.61
5 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 34.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.9.2019 - 15:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 31.98
2 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 36.97
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 37.62
Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 29.27
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 30.55
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 31.45
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 31.98
5 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 32.53
6 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 33.14
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 33.34
8 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 33.39
9 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 33.61
10 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.70
11 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 34.15
12 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 36.97
13 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 37.62
Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS