výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Roztoky (6. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.08
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.19
3 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.27
4 79 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.93
5 95 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.68
2 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.31
3 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.32
4 46 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.43
5 99 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.49
2 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.52
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.74
4 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.09
5 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.28
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.32
3 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.52
4 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.64
Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.82
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.28
3 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
4 38 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.04
5 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.87
2 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.40
3 33 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
4 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.64
30 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.98
2 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.36
3 29 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.67
4 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.54
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.21
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.37
3 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.85
4 40 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.89
2 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.18
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.24
4 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.17
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.85
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.15
3 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.41
4 43 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.08
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.28
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.49
4 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.68
5 74 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.82
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.85
7 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.87
8 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.89
9 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.98
10 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.15
11 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.18
12 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.19
13 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.21
14 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.24
15 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.27
16 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.28
17 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.31
18 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.32
18 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.32
20 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.36
21 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 09.37
22 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.40
23 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.41
24 46 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.43
25 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.52
25 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.52
27 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.64
28 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.67
28 29 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.67
30 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.74
31 33 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
32 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.85
33 79 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.93
34 95 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.00
35 38 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.04
35 43 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.04
37 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.09
38 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.17
39 40 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.18
40 99 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.28
41 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10.34
42 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.47
43 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.54
44 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.64
Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
30 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 6.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.96 11.00
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.16 9.00
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59 8.00
4 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.89 7.00
5 74 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.07 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 6.9.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.66 5.00
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.81 4.00
3 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.86 3.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.90 2.00
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.21 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.56
2 39 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.38
3 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.63
4 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.29
5 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.92
2 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.03
3 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.60
4 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.84
5 52 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.45
2 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.34
3 88 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.74
4 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.82
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.70
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.69
3 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.77
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.07
5 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.06
2 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.59
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.84
4 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.86
5 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.90
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.26
3 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.61
4 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
5 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.16
2 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.23
3 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.25
4 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.91
5 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.02
2 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.32
3 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.60
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.63
5 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.97
2 75 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.40
3 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.74
4 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.07
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.83
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.49
3 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.89
4 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.20
5 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.06
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.40
3 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.50
4 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.94
5 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.12
2 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.52
3 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.86
4 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.98
5 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.18
2 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.36
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.26
Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (pá, 6.9.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.75
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.62
2 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.04
Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.45
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.56
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.70
4 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.83
5 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.90
6 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.92
7 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.97
8 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.02
9 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.03
10 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.06
10 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.06
12 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.12
13 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.16
14 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.18
15 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.23
16 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.25
17 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.26
18 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.32
19 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.34
20 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.36
21 39 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.38
22 75 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.40
22 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.40
24 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.49
25 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.50
26 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.52
27 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.59
28 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.60
28 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.60
30 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.61
31 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.62
31 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.62
33 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.63
33 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.63
35 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.69
36 88 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.74
36 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.74
38 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.75
39 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.77
40 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.82
41 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.84
41 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.84
43 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.86
43 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.86
45 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.89
46 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.90
47 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.91
48 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.94
49 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.98
50 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.07
50 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.07
52 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.09
53 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.10
53 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.10
55 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.13
56 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.20
57 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.25
58 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.26
59 Nikola BrátováNikola Brátová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.29
60 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.31
61 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.42
62 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.63
63 52 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.80
64 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.99
65 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.04
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Tereza ŠamšulováTereza Šamšulová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 6.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.41 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.46 9.00
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.71 8.00
4 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.88 7.00
Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 6.9.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.73 5.00
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.83 4.00
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.90 3.00
4 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.94 2.00
5 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.11 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 44.78 11.00
2 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 46.60 6.00
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 48.09 2.00
4 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 54.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 45.70 9.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 46.76 5.00
3 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 48.33 1.00
4 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 49.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.57 4.00
2 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 50.05
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.52
4 96 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 58.01
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 53.64
2 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 54.56
3 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 55.68
Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 45.80 8.00
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 46.04 7.00
3 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 50.60
4 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 52.74
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 48.44
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 49.28
3 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 50.34
4 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 52.92
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 48.05 3.00
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 51.73
3 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.57
4 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 57.41
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 54.76
2 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 56.75
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 58.72
4 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 59.28
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 6.9.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.51
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 52.31
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 44.78 11.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 45.70 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 45.80 8.00
4 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 46.04 7.00
5 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 46.60 6.00
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 46.76 5.00
7 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 47.57 4.00
8 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 48.05 3.00
9 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 48.09 2.00
10 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 48.33 1.00
11 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 48.44
12 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.51
13 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 49.11
14 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 49.28
15 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 50.05
16 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 50.34
17 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.52
18 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 50.60
19 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 51.73
20 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 52.31
21 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 52.74
22 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 52.92
23 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 53.64
24 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 54.42
25 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 54.56
26 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 54.76
27 Jakub MračekJakub Mraček 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.57
28 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 55.68
29 Jáchym KubánekJáchym Kubánek 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 56.75
30 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 57.41
31 96 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 58.01
32 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 58.72
33 Ondřej HamouzOndřej Hamouz 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 59.28
Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 46.87 11.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.29 6.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 48.98 2.00
4 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 54.10
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 47.24 8.00
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.48 5.00
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 54.69
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.82
2 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 51.16
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 51.60
4 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 51.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.73
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.45
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 51.53
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.04
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 53.04
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 56.11
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 57.23
4 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 62.77
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 47.29 7.00
2 10 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 55.83
3 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 56.00
4 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 59.08
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 47.07 9.00
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 49.92
3 Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.61
4 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 54.84
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.91 3.00
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 49.64 1.00
3 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.81
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 53.14
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.91
2 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 53.95
3 71 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 56.27
4 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 59.15
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.49 4.00
2 11 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 55.43
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 56.27
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 58.14
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.21
2 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 54.95
3 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 57.78
4 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 58.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 46.87 11.00
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 47.07 9.00
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 47.24 8.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 47.29 7.00
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.29 6.00
6 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.48 5.00
7 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.49 4.00
8 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 48.91 3.00
9 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 48.98 2.00
10 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 49.64 1.00
11 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.91
12 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 49.92
13 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.21
14 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 50.73
15 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.82
16 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 51.16
17 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 51.45
18 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 51.53
19 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 51.60
20 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 51.69
21 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.81
22 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 52.04
23 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 53.04
24 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 53.14
25 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 53.95
26 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 54.10
27 Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 54.61
28 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 54.69
29 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 54.84
30 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 54.95
31 11 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 55.43
32 10 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 55.83
33 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 56.00
34 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 56.11
35 71 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 56.27
35 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 56.27
37 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 57.23
38 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 57.78
39 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 58.14
40 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 58.83
41 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 59.08
42 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 59.15
43 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 62.77
Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS

1500 m - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 5:10.12 11.00
2 74 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 5:13.50 9.00
3 55 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 5:26.74 8.00
4 35 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 5:30.37 7.00
5 36 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 13 5:36.69 6.00
6 46 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 15 5:45.25 5.00
7 22 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 17 5:45.96 4.00
8 43 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 5:48.83 3.00
9 79 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 5:50.27 2.00
10 29 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 6:02.05 1.00
11 95 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 6:04.16
12 96 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14 6:18.01
13 99 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 6:34.32
14 38 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 6:38.46
15 40 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 9 6:43.86
30 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 5:10.16 11.00
2 94 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 5:43.51 9.00
3 75 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12 5:50.89 8.00
4 59 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 5:52.37 7.00
5 61 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 5:54.51 6.00
6 50 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:55.11 5.00
7 88 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 5:55.59 4.00
8 71 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 6:07.44 3.00
9 10 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 6:11.74 2.00
10 52 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 6:13.62 1.00
11 11 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 6:42.51
12 25 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 6:45.08
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 10.66 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.93 9.00
3 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14 11.16 8.00
4 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 11.19 7.00
5 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 11.29 6.00
6 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11.67 5.00
7 36 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 11.71 4.00
8 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 12.03 3.00
9 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.31 2.00
10 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 12.46 1.00
11 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.58
12 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 12.81
13 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 13.36
14 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 14.44
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.04 11.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.34 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.98 8.00
4 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.99 7.00
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.09 6.00
6 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.28 5.00
7 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 11.70 4.00
8 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 11.71 3.00
9 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 13 12.03 2.00
MS Nikoleta LarNikoleta Lar 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 15 12.23
11 61 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 22 12.30 1.00
12 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11 12.31
13 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24 12.38
14 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23 12.42
15 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.44
16 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 12.63
17 50 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 16 12.81
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 18 12.92
19 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 25 13.18
20 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 17 13.19
21 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20 13.76
Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 14 DNS
Celkem 22 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 6.9.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budín, Horník, Krůta, Tesař Budín, Horník, Krůta, Tesař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 34.87 8.00
2 Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.23 7.00
3 Císař, Fořt, Burghelea, Sitek Císař, Fořt, Burghelea, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 37.68
4 Daniš, Fanta, Karneth, Pacner Daniš, Fanta, Karneth, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 6.9.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Komrska, Klicpera, Strnad Avmedoski, Komrska, Klicpera, Strnad TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 33.98 11.00
2 Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 35.97 6.00
3 Chytil, Skalník, Šarvaš, Vít Chytil, Skalník, Šarvaš, Vít Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 36.93 1.00
4 Hertl, Hrubý, Hartman, Sojka Hertl, Hrubý, Hartman, Sojka TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 37.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 6.9.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Obst, Čurda, Cedidla, Klusoň Obst, Čurda, Cedidla, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 30.40
2 Červený, Janík, Havelka, Větrovský Červený, Janík, Havelka, Větrovský SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 36.37 3.00
3 Hacker, Kramoliš, Kubánek, Pika Hacker, Kramoliš, Kubánek, Pika Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 37.11
4 Aulický, Veselý, Tretiník, Zrzavý Aulický, Veselý, Tretiník, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 37.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 6.9.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Bacílek, Cardoso, Mišík, Štěpánek Bacílek, Cardoso, Mišík, Štěpánek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.84 9.00
2 Herbs, Charvát, Lipert, Šašek Herbs, Charvát, Lipert, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.99 5.00
3 Černý, Hůla, Šašek, Šátek Černý, Hůla, Šašek, Šátek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 36.36 4.00
4 Havel, Najman, Nežerný, Selichar Havel, Najman, Nežerný, Selichar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 36.62 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 6.9.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beneš, Klouček, Matoušek, Pavlíček Beneš, Klouček, Matoušek, Pavlíček A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 38.19
2 Lang, Klain, Ploch, Šidík Lang, Klain, Ploch, Šidík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.79
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Obst, Čurda, Cedidla, Klusoň Obst, Čurda, Cedidla, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 30.40
2 Avmedoski, Komrska, Klicpera, Strnad Avmedoski, Komrska, Klicpera, Strnad TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 33.98 11.00
3 74 Bacílek, Cardoso, Mišík, Štěpánek Bacílek, Cardoso, Mišík, Štěpánek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.84 9.00
4 Budín, Horník, Krůta, Tesař Budín, Horník, Krůta, Tesař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 34.87 8.00
5 Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.23 7.00
6 Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Vošický, Špicl, Strnad, Somsedík Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 35.97 6.00
7 Herbs, Charvát, Lipert, Šašek Herbs, Charvát, Lipert, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.99 5.00
8 Černý, Hůla, Šašek, Šátek Černý, Hůla, Šašek, Šátek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 36.36 4.00
9 Červený, Janík, Havelka, Větrovský Červený, Janík, Havelka, Větrovský SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 36.37 3.00
10 Havel, Najman, Nežerný, Selichar Havel, Najman, Nežerný, Selichar A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 36.62 2.00
11 Chytil, Skalník, Šarvaš, Vít Chytil, Skalník, Šarvaš, Vít Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 36.93 1.00
12 Hertl, Hrubý, Hartman, Sojka Hertl, Hrubý, Hartman, Sojka TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 37.11
12 Hacker, Kramoliš, Kubánek, Pika Hacker, Kramoliš, Kubánek, Pika Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 37.11
14 Aulický, Veselý, Tretiník, Zrzavý Aulický, Veselý, Tretiník, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 37.49
15 Císař, Fořt, Burghelea, Sitek Císař, Fořt, Burghelea, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 37.68
16 Daniš, Fanta, Karneth, Pacner Daniš, Fanta, Karneth, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.99
17 Beneš, Klouček, Matoušek, Pavlíček Beneš, Klouček, Matoušek, Pavlíček A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 38.19
18 Lang, Klain, Ploch, Šidík Lang, Klain, Ploch, Šidík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.79

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 6.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Menclová, Švarcová, Schönová Fialová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.89 11.00
2 Lednická, Bramborová, Míková, Valachová Lednická, Bramborová, Míková, Valachová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 35.07 6.00
3 Konečná, Krátká, Nedvědová, Vrbová Konečná, Krátká, Nedvědová, Vrbová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 35.79 4.00
4 Bošková, Marešová, Pokorná, Šedivá Bošková, Marešová, Pokorná, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 37.97
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 6.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vágnerová, Veselá, Pischnothová, Baumrukrová Vágnerová, Veselá, Pischnothová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 34.89 8.00
2 Kocourková, Kučerová, Machová, Vilímová Kocourková, Kučerová, Machová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 35.00 7.00
3 Brodská, Kmeťová, Rambousková, Řeháčková Brodská, Kmeťová, Rambousková, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 37.41
4 Jirouchová, Křížková, Makris, Štruplová Jirouchová, Křížková, Makris, Štruplová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 37.44
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 6.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Hodíková, Macáková, Káňová Čermáková, Hodíková, Macáková, Káňová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 34.59 9.00
2 Antošová, Hanousková, Jakabová, Studenovská Antošová, Hanousková, Jakabová, Studenovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 35.71 5.00
3 Jandusová, Krajánková, Nyžnyková, Štěrbová Jandusová, Krajánková, Nyžnyková, Štěrbová TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 37.30
4 Aulická, Farfánová, Šporclová, Trešlová Aulická, Farfánová, Šporclová, Trešlová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 40.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 6.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Langová, Dubská, Baxová Novotná, Langová, Dubská, Baxová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.37 3.00
2 Berková, Hovorková, Lebdušková, Peterková Berková, Hovorková, Lebdušková, Peterková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 36.80
3 Brátová, Kubizňáková, Pavlíčková, Plochová Brátová, Kubizňáková, Pavlíčková, Plochová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 37.92
4 Hamerníková, Marková, Chaloupecká, Šteflová Hamerníková, Marková, Chaloupecká, Šteflová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 38.64
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 6.9.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hoďáková, Matoušková, Nedvědová, Šestáková Hoďáková, Matoušková, Nedvědová, Šestáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 36.47 2.00
2 Dragounová, Dražanová, Jeníková, Kubová Dragounová, Dražanová, Jeníková, Kubová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.48 1.00
3 11 Horová, Filipová, Lukešová, Skalová Horová, Filipová, Lukešová, Skalová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 39.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Menclová, Švarcová, Schönová Fialová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.89 11.00
2 Čermáková, Hodíková, Macáková, Káňová Čermáková, Hodíková, Macáková, Káňová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 34.59 9.00
3 Vágnerová, Veselá, Pischnothová, Baumrukrová Vágnerová, Veselá, Pischnothová, Baumrukrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 34.89 8.00
4 Kocourková, Kučerová, Machová, Vilímová Kocourková, Kučerová, Machová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 35.00 7.00
5 Lednická, Bramborová, Míková, Valachová Lednická, Bramborová, Míková, Valachová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 35.07 6.00
6 Antošová, Hanousková, Jakabová, Studenovská Antošová, Hanousková, Jakabová, Studenovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 35.71 5.00
7 Konečná, Krátká, Nedvědová, Vrbová Konečná, Krátká, Nedvědová, Vrbová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 35.79 4.00
8 Novotná, Langová, Dubská, Baxová Novotná, Langová, Dubská, Baxová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.37 3.00
9 Hoďáková, Matoušková, Nedvědová, Šestáková Hoďáková, Matoušková, Nedvědová, Šestáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 36.47 2.00
10 Dragounová, Dražanová, Jeníková, Kubová Dragounová, Dražanová, Jeníková, Kubová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.48 1.00
11 Berková, Hovorková, Lebdušková, Peterková Berková, Hovorková, Lebdušková, Peterková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 36.80
12 Jandusová, Krajánková, Nyžnyková, Štěrbová Jandusová, Krajánková, Nyžnyková, Štěrbová TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 37.30
13 Brodská, Kmeťová, Rambousková, Řeháčková Brodská, Kmeťová, Rambousková, Řeháčková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 37.41
14 Jirouchová, Křížková, Makris, Štruplová Jirouchová, Křížková, Makris, Štruplová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 37.44
15 Brátová, Kubizňáková, Pavlíčková, Plochová Brátová, Kubizňáková, Pavlíčková, Plochová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 37.92
16 Bošková, Marešová, Pokorná, Šedivá Bošková, Marešová, Pokorná, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 37.97
17 Hamerníková, Marková, Chaloupecká, Šteflová Hamerníková, Marková, Chaloupecká, Šteflová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 38.64
18 11 Horová, Filipová, Lukešová, Skalová Horová, Filipová, Lukešová, Skalová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 39.51
19 Aulická, Farfánová, Šporclová, Trešlová Aulická, Farfánová, Šporclová, Trešlová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 40.06

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.61 Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 10 1.43 --ooooxooxxx 11.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 1.43 -ooooooxoxxx 9.00
3 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 11 1.40 -ooooxooxxx 8.00
4 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 7 1.35 -ooooxoxxx 7.00
5= Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 4 1.30 oooooxxx 5.50
5= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 1.30 -ooooxx 5.50
7 Patrik SukPatrik Suk
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 1.25 -oooxxx 4.00
8 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 1.20 oooxxx 3.00
9 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 1.20 ooxxoxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.53 Body
1= Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 17 1.41 -oooooxxooxoxxx 10.00
1= Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 12 1.41 oooooxoxooxoxxx 10.00
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 18 1.38 -oooooxxooxxx 8.00
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 13 1.35 oooooooxxx 7.00
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 16 1.30 --ooooxxx 6.00
6 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 15 1.30 oooooxoxx 5.00
7 94 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 9 1.30 -ooxoxoxoxx 4.00
8 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 11 1.25 ooxoooxx 3.00
9 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 14 1.25 --ooxoxxx 2.00
10 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 1.25 -xoooxxoxxx 1.00
MS Nikoleta LarNikoleta Lar
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 1.20 xooxxoox
12 25 Natálie NarguetNatálie Narguet
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3 1.15 oooxxx
13 Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 8 1.15 oxooxx
14 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 2 1.15 oxxoxoxxx
15 Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1 1.10 -oxxx
16 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 10 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1 4.68 4.684.424.494.684.474.55x 11.00
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 36 4.47 4.194.474.434.473.894.34x 9.00
3 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 26 4.45 4.274.224.454.454.214.054.42 8.00
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 23 4.44 4.354.374.444.444.22x4.28 7.00
5 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 29 4.42 3.994.42x4.423.944.103.33 6.00
6 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 35 4.38 4.384.063.954.384.184.334.10 5.00
7 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 33 4.34 4.084.344.054.344.204.28x 4.00
8 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 32 4.31 x4.314.124.314.454.422.88 3.00
9 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 34 4.27 4.214.224.154.220.00.00.0 2.00
10 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 30 4.25 4.254.25x4.250.00.00.0 1.00
11 Václav HerbsVáclav Herbs
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 2 4.20 x4.054.204.200.00.00.0
12 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 24 4.15 3.694.154.154.150.00.00.0
13 Adam PikaAdam Pika
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 21 4.05 x3.804.054.050.00.00.0
14 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 22 4.05 4.053.783.434.050.00.00.0
15 22 Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 28 3.96 3.953.833.963.960.00.00.0
16 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 19 3.95 3.723.953.523.950.00.00.0
17 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 13 3.94 3.643.933.743.930.00.00.0
18 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 27 3.93 xx3.933.930.00.00.0
19 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 31 3.92 3.753.413.923.920.00.00.0
20 Rudolf SelicharRudolf Selichar
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 7 3.91 x3.91x3.910.00.00.0
21 Adam KomrskaAdam Komrska
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 14 3.89 3.893.62x3.890.00.00.0
22 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 20 3.86 3.863.803.843.860.00.00.0
23 Jakub FantaJakub Fanta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 10 3.86 3.74x3.863.860.00.00.0
24 Šimon TeskaŠimon Teska
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 17 3.84 3.663.253.843.840.00.00.0
25 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 15 3.83 3.623.593.833.830.00.00.0
26 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 25 3.77 3.753.723.773.770.00.00.0
27 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12 3.76 3.753.763.753.760.00.00.0
28 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 8 3.63 x3.63x3.630.00.00.0
29 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 9 3.61 3.573.613.603.610.00.00.0
30 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 18 3.61 3.503.613.543.610.00.00.0
31 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 11 3.57 3.573.363.463.570.00.00.0
32 Ondra PacnerOndra Pacner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 6 3.55 3.323.523.553.550.00.00.0
33 Jaroslav MatoušekJaroslav Matoušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 5 3.55 3.443.553.423.550.00.00.0
34 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 16 3.51 3.513.182.963.510.00.00.0
35 Antonín KolbekAntonín Kolbek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 4 3.40 x3.223.403.400.00.00.0
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 34 4.67 4.374.674.484.67x4.454.46 11.00
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 39 4.59 x4.594.554.594.414.184.38 9.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 35 4.45 4.454.354.374.454.30x4.32 8.00
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 38 4.41 4.41xx4.414.083.824.13 7.00
5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 36 4.29 4.294.084.014.293.853.72x 6.00
6 Pavla FiškováPavla Fišková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 31 4.28 4.113.524.284.284.233.984.03 5.00
7 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 24 4.19 4.194.07x4.194.143.904.18 4.00
8 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 23 4.12 4.084.123.844.124.043.914.04 3.00
9 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 30 4.05 4.053.883.974.050.00.00.0 2.00
10 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 25 4.02 4.023.893.974.020.00.00.0 1.00
11 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 27 4.02 2.873.744.024.020.00.00.0
12 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 29 3.98 3.793.953.983.980.00.00.0
13 Michaela JakabováMichaela Jakabová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 20 3.96 3.863.933.963.960.00.00.0
14 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 22 3.87 x3.783.873.870.00.00.0
15 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 13 3.86 3.803.863.773.860.00.00.0
16 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3 3.77 3.773.653.113.770.00.00.0
17 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 19 3.71 3.623.473.713.710.00.00.0
18 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 1 3.70 3.283.703.333.700.00.00.0
19 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 3.67 3.673.373.493.670.00.00.0
20 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 26 3.66 3.553.453.663.660.00.00.0
21 Agáta MarkováAgáta Marková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 9 3.62 x3.62x3.620.00.00.0
22 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 3.61 3.61xx3.610.00.00.0
23 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 8 3.60 x3.553.603.600.00.00.0
24 Sára FarfánováSára Farfánová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 18 3.49 2.923.493.423.490.00.00.0
25 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 28 3.46 3.46xx3.460.00.00.0
26 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 3.43 3.243.433.003.430.00.00.0
27 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 10 3.38 3.293.38x3.380.00.00.0
28 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 12 3.37 3.373.373.193.370.00.00.0
29 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 6 3.34 3.263.223.343.340.00.00.0
30 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 21 3.30 3.30xx3.300.00.00.0
31 Nikola BrátováNikola Brátová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 7 3.25 3.252.992.963.250.00.00.0
32 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 32 3.16 2.783.16x3.160.00.00.0
33 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 14 3.10 3.093.063.103.100.00.00.0
34 Markéta PedálováMarkéta Pedálová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 2 3.07 3.073.042.873.070.00.00.0
Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 37 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 19 11.13 0.0 11.00
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 18 11.11 0.0 9.00
3 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 20 10.42 0.0 8.00
4 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 09.62 0.0 7.00
5 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 17 09.17 0.0 6.00
6 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 14 08.83 0.0 5.00
7 Barbora LapuníkováBarbora Lapuníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 11 08.70 0.0 4.00
8 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 13 08.40 0.0 3.00
9 Kateřina BečkováKateřina Bečková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 12 07.86 0.0 2.00
10 Anna FilipováAnna Filipová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 10 07.45 0.0 1.00
11 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 9 07.42 0.0
12 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 5 07.37 0.0
13 59 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 7 07.20 0.0
14 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 8 07.15 0.0
15 Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1 06.73 0.0
16 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 2 06.72 0.0
17 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4 06.57 0.0
18 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3 06.19 0.0
Tereza ČornyjováTereza Čornyjová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 6 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 14 10.72 0.0 11.00
2 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 10.37 0.0 9.00
3 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 10.17 0.0 8.00
4 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 12 09.02 0.0 7.00
5 Václav HavelkaVáclav Havelka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 11 08.18 0.0 6.00
6 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 10 07.43 0.0 5.00
7 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 6 07.32 0.0 4.00
8 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 9 07.21 0.0 3.00
9 Teodor DanišTeodor Daniš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 8 06.74 0.0 2.00
10 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 5 06.72 0.0 1.00
11 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 7 06.54 0.0
12 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1 06.09 0.0
13 Jakub TůmaJakub Tůma
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 4 05.50 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 12 29.30 0.0 11.00
2 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 13 29.09 0.0 9.00
3 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 26.02 0.0 8.00
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 11 25.13 0.0 7.00
5 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 10 24.67 0.0 6.00
6 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 9 24.38 0.0 5.00
7 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 23.73 0.0 4.00
8 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 1 21.40 0.0 3.00
9 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 19.47 0.0 2.00
10 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 6 18.50 0.0 1.00
11 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 7 17.62 0.0
12 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 2 16.44 0.0
13 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 5 16.08 0.0
14 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 4 14.22 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 31 32.47 0.0 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 34 32.37 0.0 9.00
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 33 29.67 0.0 8.00
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 28 29.23 0.0 7.00
5 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 32 29.19 0.0 6.00
6 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 29 26.65 0.0 5.00
7 Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 26 24.40 0.0 4.00
8 Adam PikaAdam Pika
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 6 22.47 0.0 3.00
9 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 21.53 0.0 2.00
10 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 20 21.11 0.0 1.00
11 Patrik SukPatrik Suk
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 25 20.99 0.0
12 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 1 19.17 0.0
MS Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 10 18.99 0.0
14 55 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 23 18.91 0.0
15 Šimon SojkaŠimon Sojka
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 24 18.79 0.0
16 David ZrzavýDavid Zrzavý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 14 18.07 0.0
17 Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3 17.45 0.0
18 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 16.49 0.0
19 35 Adam HůlaAdam Hůla
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 22 16.40 0.0
20 Jonáš VaněkJonáš Vaněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 12 14.82 0.0
21 Tomáš PlochTomáš Ploch
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 19 14.63 0.0
22 Jakub TůmaJakub Tůma
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 17 12.63 0.0
23 Denis HackerDenis Hacker
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 15 12.03 0.0
Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 5 DNS 0.0
Matěj KloučekMatěj Klouček
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 16 NM 0.0
Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 18 NM 0.0
Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 30 NM 0.0
Tomáš LangTomáš Lang
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 11 NM 0.0
Rudolf SelicharRudolf Selichar
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 21 NM 0.0
Celkem 29 závodníků