Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A

Roztoky (6. 9. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(pá, 6.9.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 10.66 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.93 9.00
3 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14 11.16 8.00
4 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 11.19 7.00
5 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 11.29 6.00
6 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11.67 5.00
7 36 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 11.71 4.00
8 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 12.03 3.00
9 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.31 2.00
10 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 12.46 1.00
11 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.58
12 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 12.81
13 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 13.36
14 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 14.44
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(pá, 6.9.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.04 11.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.34 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.98 8.00
4 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.99 7.00
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.09 6.00
6 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.28 5.00
7 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 11.70 4.00
8 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 11.71 3.00
9 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 13 12.03 2.00
MS Nikoleta LarNikoleta Lar 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 15 12.23
11 61 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 22 12.30 1.00
12 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11 12.31
13 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24 12.38
14 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23 12.42
15 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.44
16 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 12.63
17 50 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 16 12.81
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 18 12.92
19 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 25 13.18
20 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 17 13.19
21 Karolína ŠpírkováKarolína Špírková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20 13.76
Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 14 DNS
Celkem 22 závodníků