výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A

Kladno (29. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.89 QA
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.10 QA
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.31 qA
4 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.53 qB
5 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.59 qB
6 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1 08.60 qB
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.65
8 František TrávníkFrantišek Trávník 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 08.01 QA
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.17 QA
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 08.40 qA
4 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.50 qB
5 Adam TlustýAdam Tlustý 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.55 qB
6 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.57 qB
7 David BárdošDavid Bárdoš 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 08.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.89 QA
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 08.01 QA
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.10 QA
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.17 QA
5 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.31 qA
6 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 08.40 qA
7 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.50 qB
8 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.53 qB
9 Adam TlustýAdam Tlustý 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.55 qB
10 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.57 qB
11 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.59 qB
12 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 1 08.60 qB
13 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.65
14 David BárdošDavid Bárdoš 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 08.76
15 František TrávníkFrantišek Trávník 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 09.24

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 13:05) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.68 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 07.86 9.00
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 08.13 8.00
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.23 7.00
5 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.48
6 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 08.51 6.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.9.2019 - 13:05) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 08.60 5.00
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.66 4.00
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.73 3.00
4 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 08.79 2.00
5 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 08.81
6 Adam TlustýAdam Tlustý 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 08.87 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.15 QA
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.34 QA
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.41 qA
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.67 qA
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.78 qB
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.80 qB
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 08.93
8 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 09.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 08.28 QA
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.31 QA
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.67 qB
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.68 qB
5 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.83 qB
6 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.84 qB
7 Anna GruntováAnna Gruntová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.86
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 08.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.15 QA
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 08.28 QA
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.31 QA
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.34 QA
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.41 qA
6 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.67 qA
6 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.67 qB
8 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.68 qB
9 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 08.72
10 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.78 qB
11 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.80 qB
12 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.83 qB
13 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.84 qB
14 Anna GruntováAnna Gruntová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.86
15 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 08.93
16 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 09.03

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 13:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.17 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.23 9.00
3 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.29 8.00
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.34 7.00
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.53 6.00
6 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 7 08.69 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.9.2019 - 13:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.56
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 08.67 4.00
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 08.73 3.00
4= Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.74
4= Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.74 2.00
6 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 08.81 1.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 18.68 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 19.02 9.00
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.06 6.00
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.20
5 Jan BarátJan Barát 07 Ústecký krajÚstecký kraj 2 22.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 19.86 8.00
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 19.97 7.00
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.49 5.00
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 20.74 4.00
Filip PalásekFilip Palásek 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 20.92 3.00
2 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 20.94 2.00
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 21.47 1.00
4 David BímanDavid Bíman 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 22.10
5 František TrávníkFrantišek Trávník 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 22.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 18.68 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 19.02 9.00
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 19.86 8.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 19.97 7.00
5 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.06 6.00
6 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.49 5.00
7 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 20.74 4.00
8 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 20.92 3.00
9 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 20.94 2.00
10 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.20
11 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 21.47 1.00
12 David BímanDavid Bíman 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 22.10
13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 22.73
14 Jan BarátJan Barát 07 Ústecký krajÚstecký kraj 2 22.82
Filip PalásekFilip Palásek 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 19.95 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.41 8.00
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 20.41 7.00
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.49 6.00
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 19.96 9.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 20.64
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 20.85 5.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 21.62 3.00
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 21.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 4 21.56 4.00
2 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 21.62
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 22.02 2.00
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 22.22 1.00
5 Tereza SkalováTereza Skalová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 22.46
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 19.95 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 19.96 9.00
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.41 8.00
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 20.41 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.49 6.00
6 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 20.64
7 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 20.85 5.00
8 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 4 21.56 4.00
9 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 21.62 3.00
9 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 21.62
11 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 21.82
12 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 22.02 2.00
13 Nella TrinerováNella Trinerová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 22.22 1.00
14 Tereza SkalováTereza Skalová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 22.46
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 DNS

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BurlováTereza Burlová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 1:45.27 11.00
2 Barbora MíkováBarbora Míková 07 Středočeský krajStředočeský kraj 1 1:45.42 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 12 1:46.23 8.00
4 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 10 1:47.57 7.00
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 15 1:48.11 6.00
6 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 14 1:48.36 5.00
7 Aneta BenešováAneta Benešová 07 Středočeský krajStředočeský kraj 5 1:48.40 4.00
8 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 11 1:49.58 3.00
9 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 1:49.82
10 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 1:49.92 2.00
11 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 9 1:49.94 1.00
12 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 13 1:51.24
13 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 1:52.90
14 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 1:53.73
15 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 1:54.84
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 3:02.88 11.00
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 14 3:04.58 9.00
3 Petr KlíčekPetr Klíček 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 3:06.14 8.00
4 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 3:11.32 7.00
5 Daniel MarákDaniel Marák 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 3:14.58 6.00
6 Jiří StrnadJiří Strnad 06 Středočeský krajStředočeský kraj 7 3:15.32 5.00
7 Viktor KomasViktor Komas 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 12 3:15.35 4.00
8 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 8 3:17.43 0.00
9 Filip KalaziFilip Kalazi 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 3:18.03 3.00
10 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 13 3:22.53 2.00
11 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Ústecký krajÚstecký kraj 11 3:23.37 0.00
12 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 9 3:24.37 1.00
13 Martin AustMartin Aust 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 10 3:25.36 0.00
14 David BímanDavid Bíman 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 3:25.65 0.00
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 09.34 11.00
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 09.66 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 09.78
4 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 09.81 8.00
5 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 09.92 7.00
6 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 10.11 6.00
7 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 10.19 4.00
MS Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 09.57
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 10.14 5.00
2 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 10.22 3.00
3 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 10.51
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 10.95
5 Matěj DenkMatěj Denk 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 11.56 2.00
6 Jan BarátJan Barát 07 Ústecký krajÚstecký kraj 2 12.21
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 12.37 1.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 09.34 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 09.57
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 09.66 9.00
4 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 09.78
5 Michal RadaMichal Rada 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 09.81 8.00
6 Jan SeveraJan Severa 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 09.92 7.00
7 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 10.11 6.00
8 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 10.14 5.00
9 Adam CísařAdam Císař 06 Ústecký krajÚstecký kraj 1 10.19 4.00
10 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 10.22 3.00
11 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 10.51
12 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 10.95
13 Matěj DenkMatěj Denk 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 11.56 2.00
14 Jan BarátJan Barát 07 Ústecký krajÚstecký kraj 2 12.21
15 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 12.37 1.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 09.57 11.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 10.18 9.00
3 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 10.23 8.00
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.32 7.00
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 10.40 6.00
6 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 10.53 5.00
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 10.55 4.00
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.76
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 11.03 3.00
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 11.28 2.00
5 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 11.34
6 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.58 1.00
7 Helena JanákováHelena Janáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 11.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 09.57 11.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 10.18 9.00
3 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 10.23 8.00
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.32 7.00
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 10.40 6.00
6 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 10.53 5.00
7 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 10.55 4.00
8 Jolana SmržováJolana Smržová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 10.76
9 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 11.03 3.00
10 Lucie MaškováLucie Mašková 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 11.28 2.00
11 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 11.34
12 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 11.58 1.00
13 Helena JanákováHelena Janáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 11.62
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fleisig, Smolík, Severa, Fric Fleisig, Smolík, Severa, Fric Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 30.32 11.00
2 Avmedoski, Křída, Slavík, Buchta Avmedoski, Křída, Slavík, Buchta Středočeský krajStředočeský kraj 4 31.17 9.00
3 Švec, Bárdoš, Tlustý, Císař Švec, Bárdoš, Tlustý, Císař Ústecký krajÚstecký kraj 1 31.51 8.00
4 Kroupa, Böhm, Kořánek, Maloň Kroupa, Böhm, Kořánek, Maloň Jihočeský krajJihočeský kraj 2 31.70 7.00
5 Kvasnička, Novák, Kratochvíl, Rada Kvasnička, Novák, Kratochvíl, Rada Jihočeský krajJihočeský kraj 6 32.63 0.00
6 Denk, Krbec, Kučera, Trávník Denk, Krbec, Kučera, Trávník Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 32.68 6.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mertlová, Košátková, Ulčová, Jánská Mertlová, Košátková, Ulčová, Jánská Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 31.10 11.00
2 Hassmannová, Káňová, Plíšková, Nováková Hassmannová, Káňová, Plíšková, Nováková Středočeský krajStředočeský kraj 4 32.09 9.00
3 Zwolińská, Nováková, Balášová, Gruntová Zwolińská, Nováková, Balášová, Gruntová Ústecký krajÚstecký kraj 6 32.42 8.00
4 Peterková, Mašková, Farářová, Skalová Peterková, Mašková, Farářová, Skalová Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 32.83 7.00
Šefránková, Lorencová, Marušová, Frydrychová Šefránková, Lorencová, Marušová, Frydrychová Jihočeský krajJihočeský kraj 2 DQ
Poznámky:
štafeta Jihočeský kraj - 2. dráha DQ - pravidlo 170.7 přeběhnutí předávacího území
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holušová, Chválová, Zikmundová, Voldřichová Holušová, Chválová, Zikmundová, Voldřichová Jihočeský krajJihočeský kraj 4 33.99 6.00
2 Švábková, Machová, Kolínková, Burlová Švábková, Machová, Kolínková, Burlová Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 34.00 5.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mertlová, Košátková, Ulčová, Jánská Mertlová, Košátková, Ulčová, Jánská Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 31.10 11.00
2 Hassmannová, Káňová, Plíšková, Nováková Hassmannová, Káňová, Plíšková, Nováková Středočeský krajStředočeský kraj 4 32.09 9.00
3 Zwolińská, Nováková, Balášová, Gruntová Zwolińská, Nováková, Balášová, Gruntová Ústecký krajÚstecký kraj 6 32.42 8.00
4 Peterková, Mašková, Farářová, Skalová Peterková, Mašková, Farářová, Skalová Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 32.83 7.00
5 Holušová, Chválová, Zikmundová, Voldřichová Holušová, Chválová, Zikmundová, Voldřichová Jihočeský krajJihočeský kraj 4 33.99 6.00
6 Švábková, Machová, Kolínková, Burlová Švábková, Machová, Kolínková, Burlová Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 34.00 5.00
Šefránková, Lorencová, Marušová, Frydrychová Šefránková, Lorencová, Marušová, Frydrychová Jihočeský krajJihočeský kraj 2 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 1.59 --ooooooxo 11.00
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 1.56 --ooooxoxoxxx 9.00
3 Tobiáš FricTobiáš Fric
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 7 1.50 ooxoxoxooxxx 8.00
4 Josef NovákJosef Novák
Ústecký krajÚstecký kraj
06 6 1.45 --xoooxxx 7.00
5 Jan ŠvachJan Švach
Středočeský krajStředočeský kraj
06 8 1.45 oooxxooxxx 6.00
6 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 9 1.45 --ooxxoxxx 5.00
7 Petr KřesťanPetr Křesťan
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 5 1.40 xxooxooxxx 4.00
8 Matouš ČernýMatouš Černý
Ústecký krajÚstecký kraj
06 4 1.40 oooxxoxxx 3.00
9 Čeněk TesnerČeněk Tesner
Ústecký krajÚstecký kraj
06 1 1.35 oooxxx 0.00
10 Jakub StaněkJakub Staněk
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 1.35 oxxooxxx 2.00
11 Tobias LinhartTobias Linhart
Karlovarský krajKarlovarský kraj
07 3 1.30 ooxxx 1.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.731.761.791.82 Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 14 1.50 oooooxxoxxx 11.00
2= Adéla ChválováAdéla Chválová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 9 1.45 ooooxoxxx 8.50
2= Monika AdámkováMonika Adámková
Středočeský krajStředočeský kraj
06 8 1.45 ooooxoxxx 8.50
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 7 1.45 ooxooxoxxx 7.00
5= Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 12 1.45 -oooxxoxxx 5.50
5= Gabriela FarářováGabriela Farářová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 10 1.45 --ooxxoxxx 5.50
7 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 1.45 -ooxoxxoxxx
8 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 13 1.40 ooooxxx 4.00
9 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 5 1.40 oxoxooxxx 3.00
10 Martina BöhmováMartina Böhmová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 1.40 --oxoxxx
11 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 4 1.40 oooxxoxxx
12 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 3 1.40 oxooxxoxxx 2.00
13 Kateřina KrausováKateřina Krausová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 1.35 oooxxx 1.00
14 Kateřina KrausováKateřina Krausová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 1 1.35 oxxoxxoxxx
Celkem 14 závodníků

8 x 200 m - Mix (Finále)

Finále (ne, 29.9.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozlová, Otta, Dupalová, Sadil, Sahulková, Vejrosta, Vydrová, Motl Kozlová, Otta, Dupalová, Sadil, Sahulková, Vejrosta, Vydrová, Motl Středočeský krajStředočeský kraj 4 3:42.60 10.00
2 Zitterbart, Škarban, Jindrová, Franková, Zajíc, Janáková, Záhořová, Šimice Zitterbart, Škarban, Jindrová, Franková, Zajíc, Janáková, Záhořová, Šimice Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 3:42.91 8.00
3 Trinerová, Fischbachová, Drobná, Kadlecová, Klíček, Ševčík, Aust, Plaňanský Trinerová, Fischbachová, Drobná, Kadlecová, Klíček, Ševčík, Aust, Plaňanský Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 3:53.15 6.00
4 Mikulková, Davídková, Fišerová, Kožnarová, Mikovec, Chudina, Pavlas, Hrabě Mikulková, Davídková, Fišerová, Kožnarová, Mikovec, Chudina, Pavlas, Hrabě Ústecký krajÚstecký kraj 6 3:53.96 4.00
5 Janda, Chmátalová, Radová, Kortan, Petr, Stejskalová, Dohnal, Řádová Janda, Chmátalová, Radová, Kortan, Petr, Stejskalová, Dohnal, Řádová Jihočeský krajJihočeský kraj 2 3:56.01 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 5.50 5.153.825.505.505.110.00.0 11.00
2 Tobiáš FricTobiáš Fric
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 7 5.16 4.795.074.825.075.160.00.0 9.00
3 Michal RadaMichal Rada
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 9 5.05 x4.904.924.925.050.00.0 8.00
4 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 12 4.98 4.624.184.984.984.940.00.0 7.00
5 Jakub SmolíkJakub Smolík
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 3 4.85 4.834.754.854.854.640.00.0 6.00
6 Jan HraběJan Hrabě
Ústecký krajÚstecký kraj
06 10 4.81 4.464.144.814.814.760.00.0 5.00
7 Čeněk TesnerČeněk Tesner
Ústecký krajÚstecký kraj
06 4 4.76 4.763.304.574.764.630.00.0 4.00
8 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 13 4.72 4.72xx4.72x0.00.0 3.00
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
Středočeský krajStředočeský kraj
06 6 4.66 4.504.66x4.664.380.00.0
10 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 4.54 4.54x4.364.540.00.00.0
11 David BárdošDavid Bárdoš
Ústecký krajÚstecký kraj
06 8 4.53 x4.484.534.534.420.00.0
12 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 5 4.52 4.524.284.424.524.060.00.0
13 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 1 4.25 3.934.154.254.254.170.00.0 2.00
Tobias LinhartTobias Linhart
Karlovarský krajKarlovarský kraj
07 2 NM xxx0.0x0.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 15 5.21 5.185.215.085.215.070.00.0 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 14 4.99 4.99x4.954.994.730.00.0 9.00
3 Marie KozlováMarie Kozlová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 12 4.91 x4.664.914.91x0.00.0 8.00
4 Aneta MertlováAneta Mertlová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
07 13 4.79 4.474.484.794.79x0.00.0 7.00
5 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
Ústecký krajÚstecký kraj
06 9 4.77 4.734.654.564.734.770.00.0 6.00
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 6 4.71 4.664.714.534.714.590.00.0 5.00
7 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 8 4.59 3.534.394.574.574.590.00.0 4.00
8 Nina RadováNina Radová
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 10 4.58 4.584.454.004.584.480.00.0 3.00
9 Barbora KáňováBarbora Káňová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 4.47 4.274.464.474.47x0.00.0
10 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 5 4.44 4.444.44x4.444.340.00.0
11 Terezie DrobnáTerezie Drobná
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 1 4.42 4.314.424.404.424.180.00.0 2.00
12 Nella TrinerováNella Trinerová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
07 3 4.38 xx4.224.224.380.00.0 1.00
13 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 7 4.30 x4.30x4.304.240.00.0
14 Eliška BabkováEliška Babková
Ústecký krajÚstecký kraj
06 4 4.28 4.213.864.284.284.050.00.0
15 Lucie MaškováLucie Mašková
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 4.14 4.144.144.074.144.030.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MachováKarolína Machová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 13 14.78 0.0 11.00
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 12 12.65 0.0 9.00
3 Veronika DivišováVeronika Divišová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 8 11.67 0.0 8.00
4 Barbora LeváBarbora Levá
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 11.00 0.0 7.00
5 Viktorie VítováViktorie Vítová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 7 10.87 0.0
6 Eleonor MakrisEleonor Makris
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 10.80 0.0 6.00
7 Viktorie BočanováViktorie Bočanová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 5 10.57 0.0 5.00
8 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 6 10.44 0.0
9 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 4 09.92 0.0 4.00
10 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 1 09.08 0.0 3.00
11 Martina ŠidákováMartina Šidáková
Ústecký krajÚstecký kraj
07 3 09.04 0.0 2.00
12 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
Ústecký krajÚstecký kraj
07 2 08.53 0.0
Karolína KuncováKarolína Kuncová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 9 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KorešJakub Koreš
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 14 11.91 11.910.00.011.910.00.00.0 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
Středočeský krajStředočeský kraj
06 13 11.43 11.430.00.011.430.00.00.0 9.00
3 Abdunazar SaidovAbdunazar Saidov
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 12 11.27 11.270.00.011.270.00.00.0 8.00
4 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
Ústecký krajÚstecký kraj
71 1 10.68 10.680.00.010.680.00.00.0 7.00
5 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
Ústecký krajÚstecký kraj
06 10 10.48 10.480.00.010.480.00.00.0 6.00
6 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 10.44 10.440.00.010.440.00.00.0
7 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 10.29 10.290.00.010.290.00.00.0 5.00
8 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 8 10.11 10.110.00.010.110.00.00.0 4.00
9 Jakub KřehlaJakub Křehla
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 09.74 09.740.00.009.740.00.00.0
10 Jan SeveraJan Severa
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 5 09.13 09.130.00.009.130.00.00.0 3.00
11 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 7 09.12 09.120.00.009.120.00.00.0 2.00
12 Radim ŠvajnerRadim Švajner
Plzeňský krajPlzeňský kraj
07 3 08.69 08.690.00.008.690.00.00.0 1.00
13 Daniel VondrašDaniel Vondraš
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 4 07.84 07.840.00.007.840.00.00.0
Michal BabukaMichal Babuka
Středočeský krajStředočeský kraj
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 14 34.38 0.0 11.00
2 Karolína MachováKarolína Machová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 15 34.09 0.0 9.00
3 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Středočeský krajStředočeský kraj
07 13 31.84 0.0 8.00
4 Ester ParohováEster Parohová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 7 30.54 0.0 7.00
5 Barbora FrankováBarbora Franková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 9 30.10 0.0 6.00
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
Středočeský krajStředočeský kraj
07 12 27.65 0.0 5.00
7 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 10 27.53 0.0
8 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 6 25.71 0.0 4.00
9 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 8 25.38 0.0 3.00
10 Eleonor MakrisEleonor Makris
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 24.32 0.0
11 Amálie FučíkováAmálie Fučíková
Ústecký krajÚstecký kraj
06 4 21.44 0.0
12 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 1 20.73 0.0 2.00
13 Klára FloderováKlára Floderová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 19.98 0.0 1.00
14 Ema ChramostováEma Chramostová
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 5 19.35 0.0
15 Nikola HořtováNikola Hořtová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
07 3 15.95 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
Ústecký krajÚstecký kraj
06 12 45.08 0.0 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl
Středočeský krajStředočeský kraj
07 13 43.81 0.0 9.00
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 35.12 0.0 8.00
4 Petr JordánPetr Jordán
Středočeský krajStředočeský kraj
06 9 34.31 0.0 0.00
5 Jan HraběJan Hrabě
Ústecký krajÚstecký kraj
06 10 33.86 0.0 7.00
6 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 8 33.67 0.0 6.00
7 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 5 29.43 0.0 5.00
8 Daniel BártaDaniel Bárta
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 7 28.38 0.0 4.00
9 Radek PetránekRadek Petránek
Ústecký krajÚstecký kraj
07 6 27.56 0.0 0.00
10 Adrian SivákAdrian Sivák
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 4 24.58 0.0 0.00
11 Jakub StaněkJakub Staněk
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 1 24.07 0.0 3.00
12 Jan ŠkarbanJan Škarban
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 3 20.10 0.0 2.00
13 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 19.97 0.0 1.00
Celkem 13 závodníků