výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A

Kladno (29. 9. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 29.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 1.59 --ooooooxo 11.00
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 1.56 --ooooxoxoxxx 9.00
3 Tobiáš FricTobiáš Fric
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 7 1.50 ooxoxoxooxxx 8.00
4 Josef NovákJosef Novák
Ústecký krajÚstecký kraj
06 6 1.45 --xoooxxx 7.00
5 Jan ŠvachJan Švach
Středočeský krajStředočeský kraj
06 8 1.45 oooxxooxxx 6.00
6 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 9 1.45 --ooxxoxxx 5.00
7 Petr KřesťanPetr Křesťan
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 5 1.40 xxooxooxxx 4.00
8 Matouš ČernýMatouš Černý
Ústecký krajÚstecký kraj
06 4 1.40 oooxxoxxx 3.00
9 Čeněk TesnerČeněk Tesner
Ústecký krajÚstecký kraj
06 1 1.35 oooxxx 0.00
10 Jakub StaněkJakub Staněk
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 1.35 oxxooxxx 2.00
11 Tobias LinhartTobias Linhart
Karlovarský krajKarlovarský kraj
07 3 1.30 ooxxx 1.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.731.761.791.82 Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 14 1.50 oooooxxoxxx 11.00
2= Adéla ChválováAdéla Chválová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 9 1.45 ooooxoxxx 8.50
2= Monika AdámkováMonika Adámková
Středočeský krajStředočeský kraj
06 8 1.45 ooooxoxxx 8.50
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 7 1.45 ooxooxoxxx 7.00
5= Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 12 1.45 -oooxxoxxx 5.50
5= Gabriela FarářováGabriela Farářová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 10 1.45 --ooxxoxxx 5.50
7 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 1.45 -ooxoxxoxxx
8 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 13 1.40 ooooxxx 4.00
9 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 5 1.40 oxoxooxxx 3.00
10 Martina BöhmováMartina Böhmová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 1.40 --oxoxxx
11 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 4 1.40 oooxxoxxx
12 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 3 1.40 oxooxxoxxx 2.00
13 Kateřina KrausováKateřina Krausová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 1.35 oooxxx 1.00
14 Kateřina KrausováKateřina Krausová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 1 1.35 oxxoxxoxxx
Celkem 14 závodníků