Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A

Kladno (29. 9. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 18.68 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 19.02 9.00
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.06 6.00
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.20
5 Jan BarátJan Barát 07 Ústecký krajÚstecký kraj 2 22.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 19.86 8.00
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 19.97 7.00
3 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.49 5.00
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 20.74 4.00
Filip PalásekFilip Palásek 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:35) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 20.92 3.00
2 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 20.94 2.00
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 21.47 1.00
4 David BímanDavid Bíman 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 22.10
5 František TrávníkFrantišek Trávník 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 22.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 18.68 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 Středočeský krajStředočeský kraj 4 19.02 9.00
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 19.86 8.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 19.97 7.00
5 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.06 6.00
6 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.49 5.00
7 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 20.74 4.00
8 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 20.92 3.00
9 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 20.94 2.00
10 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.20
11 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 21.47 1.00
12 David BímanDavid Bíman 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 22.10
13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 22.73
14 Jan BarátJan Barát 07 Ústecký krajÚstecký kraj 2 22.82
Filip PalásekFilip Palásek 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 19.95 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.41 8.00
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 20.41 7.00
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.49 6.00
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 19.96 9.00
2 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 20.64
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 20.85 5.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 21.62 3.00
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 21.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 4 21.56 4.00
2 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 21.62
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 22.02 2.00
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 22.22 1.00
5 Tereza SkalováTereza Skalová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 22.46
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 19.95 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 4 19.96 9.00
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.41 8.00
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 20.41 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.49 6.00
6 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 20.64
7 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 20.85 5.00
8 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 4 21.56 4.00
9 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 21.62 3.00
9 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 6 21.62
11 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 21.82
12 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 22.02 2.00
13 Nella TrinerováNella Trinerová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 22.22 1.00
14 Tereza SkalováTereza Skalová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 22.46
Aneta SchönováAneta Schönová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 DNS
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 DNS