výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C

Vyškov (29. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Zach, Matyáš 06 Moravskoslezský kraj 22,00
2 Musilová, Nikola 06 Vysočina 22,00
3 Hanáková, Adéla 06 Zlínský kraj 22,00
4 Dreisig, Mikuláš 06 Vysočina 20,00
5 Bartoň, Šimon 06 Moravskoslezský kraj 19,50
6 Hanzelka, Daniel 06 Moravskoslezský kraj 19,00
7 Turek, Vojtěch 06 Moravskoslezský kraj 19,00
8 Skopálková, Natálie 06 Zlínský kraj 19,00
9 Lieblová, Tereza 06 Zlínský kraj 19,00
10 Závodský, Jan 07 Olomoucký kraj 19,00
11 Hurina, Alex 06 Moravskoslezský kraj 18,00
12 Křížová, Viktorie 06 Jihomoravský kraj 18,00
13 Koucký, Jakub 06 Vysočina 18,00
14 Stypa, Vojtěch 06 Moravskoslezský kraj 16,00
15 Bok, Lukáš 06 Jihomoravský kraj 16,00
16 Pešlová, Patricie 06 Moravskoslezský kraj 16,00
17 Meindlschmid, Petr 06 Zlínský kraj 16,00
18 Škopová, Marie 06 Olomoucký kraj 15,00
19 Dobešová, Anna 06 Vysočina 15,00
20 Bundilová, Eliška 06 Olomoucký kraj 13,00
21 Sedláček, Jiří 06 Jihomoravský kraj 13,00
22 Cholewa, Andrej 06 Moravskoslezský kraj 12,00
23 Vrbancová, Lenka 06 Moravskoslezský kraj 12,00
24 Bezdíčková, Dominika 06 Jihomoravský kraj 12,00
25 Němec, Matouš 06 Vysočina 12,00
26 Staňková, Vendula 06 Vysočina 12,00
27 Staňková, Kateřina 06 Vysočina 12,00
28 Šandorová, Kristýna 06 Moravskoslezský kraj 12,00
29 Marghold, Petr 06 Olomoucký kraj 12,00
30 Beneš, Michal 06 Vysočina 11,00
31 Hudečková, Lucie 06 Jihomoravský kraj 11,00
32 Štoplová, Marie 06 Olomoucký kraj 11,00
33 Zbořil, Lukáš 06 Zlínský kraj 10,50
34 Lopour, Šimon 06 Jihomoravský kraj 10,00
35 Svobodová, Sabina 06 Moravskoslezský kraj 10,00
36 Lochmanová, Anna Marie 06 Olomoucký kraj 9,00
37 Zápařka, Filip 06 Vysočina 9,00
38 Prášilová, Markéta 07 Zlínský kraj 9,00
39 Bugárová, Markéta 06 Moravskoslezský kraj 8,00
40 Jurečková, Lucie 06 Olomoucký kraj 8,00
41 Holzer, Metoděj 06 Jihomoravský kraj 8,00
42 Mayerhofer, Nikita 06 Jihomoravský kraj 8,00
43 Fiala, Jan 06 Jihomoravský kraj 8,00
44 Lambertucci, Ayrton 06 Olomoucký kraj 8,00
45 Pechmann, Vojtěch 06 Jihomoravský kraj 8,00
46 Sedlecký, Martin 06 Jihomoravský kraj 8,00
47 Schwarz, Eduard 06 Olomoucký kraj 8,00
48 Šťastná, Sára 06 Jihomoravský kraj 8,00
49 Andělová, Agáta 06 Jihomoravský kraj 8,00
50 Sadílková, Arleta 06 Jihomoravský kraj 7,00
51 Kasparová, Kateřina 06 Olomoucký kraj 7,00
52 Juránková, Karolína 06 Olomoucký kraj 7,00
53 Losík, Leonard 06 Olomoucký kraj 7,00
54 Dvořák, Dalibor 06 Moravskoslezský kraj 7,00
55 Suchanová, Emma 06 Olomoucký kraj 7,00
56 Mendreková, Kateřina 06 Moravskoslezský kraj 6,00
57 Mišunová, Lucie 08 Zlínský kraj 6,00
58 Nollová, Kristýna 06 Jihomoravský kraj 6,00
59 Holub, Tomáš 06 Zlínský kraj 6,00
60 Mikulík, Ondřej 06 Zlínský kraj 6,00
61 Bílek, Jan 06 Jihomoravský kraj 6,00
62 Humpolíková, Natálie 06 Jihomoravský kraj 6,00
63 Švandová, Veronika 06 Vysočina 6,00
64 Homoláčová, Darina 06 Olomoucký kraj 6,00
65 Kozojedová, Lucie 06 Vysočina 5,00
66 Neužilová, Eliška 06 Jihomoravský kraj 5,00
67 Dubcová, Štěpánka 06 Zlínský kraj 5,00
68 Valeriánová, Vendula 06 Zlínský kraj 5,00
69 Baránková, Simona 06 Jihomoravský kraj 5,00
70 Derka, Michal 06 Jihomoravský kraj 5,00
71 Krobot, Adam 06 Olomoucký kraj 5,00
72 Hrubý, Ondřej 06 Olomoucký kraj 5,00
73 Paulík, Štěpán 06 Jihomoravský kraj 5,00
74 Fialová, Nela 06 Vysočina 5,00
75 Uchytil, Jiří 06 Vysočina 5,00
76 Petrošová, Tereza 07 Zlínský kraj 4,00
77 Küschner, Tadeáš 06 Olomoucký kraj 4,00
78 Mezulianik, Ondřej 07 Zlínský kraj 4,00
79 Hýbl, Pavel 07 Olomoucký kraj 4,00
80 Matějovský, Jakub 06 Zlínský kraj 4,00
81 Španěl, Jan 06 Zlínský kraj 4,00
82 Zásměta, Dominik 06 Vysočina 4,00
83 Kotzmannová, Emma 06 Olomoucký kraj 4,00
84 Láníková, Renata 06 Vysočina 4,00
85 Balúchová, Anna 06 Jihomoravský kraj 4,00
86 Petrželová, Michaela 06 Zlínský kraj 3,00
87 Mlčoch, Martin 06 Olomoucký kraj 3,00
88 Beroun, Filip 06 Vysočina 3,00
89 Hastík, David 06 Olomoucký kraj 3,00
90 Ressler, Jan 06 Zlínský kraj 3,00
91 Kobieluszová, Terezie 06 Moravskoslezský kraj 3,00
92 Miková, Vendula 07 Zlínský kraj 3,00
93 Kunovský, Michal 07 Jihomoravský kraj 3,00
94 Kopunec, Šimon 07 Zlínský kraj 3,00
95 Huňková, Alexandra 07 Moravskoslezský kraj 2,00
96 Poláčková, Natálie 06 Jihomoravský kraj 2,00
97 Žáková, Markéta 06 Olomoucký kraj 2,00
98 Pekařová, Karolína 07 Zlínský kraj 2,00
99 Knedlová, Viktorie 07 Zlínský kraj 2,00
100 Navrátilová, Eva 06 Vysočina 2,00
101 Musil, Ondřej 06 Vysočina 2,00
102 Spiller, Maxmilián 06 Olomoucký kraj 2,00
103 Böhm, Filip 06 Moravskoslezský kraj 2,00
104 Svoboda, Tomáš 06 Vysočina 1,00
105 Vožický, Šimon 06 Vysočina 1,00
106 Kloc, Albert 06 Olomoucký kraj 1,00
107 Holasová, Barbora 06 Moravskoslezský kraj 1,00
108 Heřmánková, Michaela 06 Vysočina 1,00
109 Němčicová, Adéla 06 Moravskoslezský kraj 1,00
110 Žouželková, Anna 06 Olomoucký kraj 1,00
111 Mezlíková, Šárka 07 Vysočina 1,00
112 Bělunková, Michaela 06 Moravskoslezský kraj 1,00
113 Sáblíková, Karolína 07 Vysočina 1,00
114 Kopová, Monika 06 Olomoucký kraj 1,00