výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD a J ml. žactva

Jaroměř (15. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.37 11.00
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.48 9.00
3 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.66 8.00
4 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.75 7.00
MS Jakub SamlerJakub Samler 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 09.10
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 09.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.77 6.00
2 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.25 3.00
3 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.34 2.00
4 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.37 1.00
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.58
Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.10 5.00
2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.21 4.00
3 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.77
4 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.86
5 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.03
6 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.65
2 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.97
3 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.14
4 Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.15
5 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.66
6 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 11.22
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.05
2 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.98
3 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.13
4 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 12.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.37 11.00
2 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.48 9.00
3 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.66 8.00
4 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.75 7.00
5 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.77 6.00
6 Jakub SamlerJakub Samler 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 09.10
6 71 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.10 5.00
8 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.21 4.00
9 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.25 3.00
10 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 09.32
11 Matěj HovorkaMatěj Hovorka 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.34 2.00
12 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.37 1.00
13 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.58
14 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.65
15 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.77
16 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.86
17 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.97
18 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.03
19 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.05
20 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.14
21 Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 10.15
22 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 10.18
23 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.66
24 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.98
25 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 11.22
26 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.13
27 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 12.25
Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.68 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.72 8.50
3 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.72 8.50
4 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.77 7.00
5 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.89 6.00
Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 08.95 5.00
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.07 4.00
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.08 3.00
4 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.16 1.00
5 Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.21
6 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.15 2.00
2 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.17
3 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.29
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.37
5 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.54
6 58 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.43
2 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.54
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.57
4 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.58
5 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.77
6 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.64
1= Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.64
3 53 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.69
4 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.77
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.81
6 Barbora UhlíkováBarbora Uhlíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.23
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.72
2 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.73
3 67 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.81
4 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.99
5 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.07
6 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.14
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.87
2 64 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.07
3 50 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.08
4 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.18
5 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.76
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.24
2 65 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 10.60
3 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.63
4 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.70
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 15.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.51
2 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.83
3 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.45
4 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.68 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.72 8.50
2 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.72 8.50
4 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.77 7.00
5 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.89 6.00
6 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 08.95 5.00
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.07 4.00
8 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.08 3.00
9 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.15 2.00
10 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.16 1.00
11 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.17
12 Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.21
13 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.29
14 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.37
15 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.39
16 Sabina MorkesováSabina Morkesová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.43
17 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.51
18 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 09.54
18 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.54
20 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.57
21 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.58
22 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.64
22 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.64
24 53 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.69
25 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.72
26 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.73
27 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.77
27 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.77
29 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.81
29 67 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.81
31 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.83
32 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.87
33 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.99
33 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.99
35 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.07
35 64 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.07
37 50 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.08
38 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.14
39 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.18
40 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.24
41 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.45
42 65 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 10.60
43 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 10.63
44 Adéla MaláAdéla Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.76
45 58 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.81
46 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.87
47 Barbora UhlíkováBarbora Uhlíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.23
48 Jolana RichterováJolana Richterová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 11.70
Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.84 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 21.07 9.00
3 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 22.37 8.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.44 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 22.34
2 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.89 6.00
3 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.65 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 23.09 5.00
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 24.11 2.00
3 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 24.40 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PeterkaAdam Peterka 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.32 4.00
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 25.37
3 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 32.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.84 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 21.07 9.00
3 Tadeáš MacákTadeáš Macák 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 22.34
4 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 22.37 8.00
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.44 7.00
6 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 22.89 6.00
7 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 23.09 5.00
8 Adam PeterkaAdam Peterka 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.32 4.00
9 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.65 3.00
10 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 24.11 2.00
11 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 24.40 1.00
12 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 25.37
13 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 32.58

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.77 11.00
2 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.42 8.00
3 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 22.58
Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.19 9.00
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 21.49 7.00
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 21.61 6.00
4 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.55 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.29 4.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 22.53 2.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 23.42
4 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 24.13
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 21.94 5.00
2 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.52 3.00
3 66 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.98
4 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.20
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 22.84
2 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 24.12
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.47
4 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.87
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 24.12
2 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.47
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.66
4 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.87
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.22
2 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 23.32
3 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.95
4 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 27.71
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.72
2 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 23.51
3 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 24.54
4 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 26.08
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 15.9.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.72
2 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.13
3 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 26.86
Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.77 11.00
2 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.19 9.00
3 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.42 8.00
4 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 21.49 7.00
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 21.61 6.00
6 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 21.94 5.00
7 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.29 4.00
8 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 22.52 3.00
9 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 22.53 2.00
10 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.55 1.00
11 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 22.58
12 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.72
12 60 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 22.72
14 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 22.84
15 66 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.98
16 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.13
17 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.20
18 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.22
19 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 23.32
20 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 23.42
21 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 23.51
22 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.95
23 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 24.12
23 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 24.12
25 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 24.13
26 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.47
26 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 24.47
28 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 24.54
29 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.66
30 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.87
30 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.87
32 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 26.08
33 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 26.86
34 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 27.71
Tereza DostálkováTereza Dostálková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 DNS
Tereza UherováTereza Uherová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:48.78 8.00
2 63 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:49.12 7.00
3 66 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:51.71 6.00
4 62 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:55.11 5.00
5 67 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:57.08 2.00
6 65 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 3:00.85 1.00
7 64 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 3:01.31
8 60 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:10.77
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 16 2:43.61 11.00
2 55 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:45.55 9.00
3 53 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:55.92 4.00
4 51 Anna KloudováAnna Kloudová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 15 2:56.17 3.00
5 52 Tereza KošťálováTereza Košťálová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 3:04.36
6 54 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 3:05.36
7 58 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 13 3:07.31
8 50 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 3:18.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 16 2:43.61 11.00
2 55 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:45.55 9.00
3 61 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:48.78 8.00
4 63 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:49.12 7.00
5 66 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:51.71 6.00
6 62 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:55.11 5.00
7 53 Ema JonákováEma Jonáková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:55.92 4.00
8 51 Anna KloudováAnna Kloudová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 15 2:56.17 3.00
9 67 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 2:57.08 2.00
10 65 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 3:00.85 1.00
11 64 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 3:01.31
12 52 Tereza KošťálováTereza Košťálová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 3:04.36
13 54 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 3:05.36
14 58 Magdalena HojnáMagdalena Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 13 3:07.31
15 60 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:10.77
16 50 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 3:18.07

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 3:04.82 11.00
2 74 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:07.39 9.00
3 69 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 3:13.51 8.00
4 28 Bager FilizBager Filiz 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 9 3:38.32 7.00
5 29 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13 3:47.37 6.00
6 33 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 3:49.12 5.00
7 70 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:49.37 4.00
8 30 Daniel DvořákDaniel Dvořák 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 3:50.01 3.00
9 71 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:51.65 2.00
10 31 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:53.63 1.00
11 34 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 3:59.58
12 72 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 4:18.63
68 Jiří PeterkaJiří Peterka 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 09:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.91 11.00
2 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.45 9.00
3 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.71 8.00
4 31 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.93 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 09:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.28 6.00
2 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 13.76 5.00
3 34 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 13.90 4.00
4 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.54 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.91 11.00
2 Matěj VítMatěj Vít 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.45 9.00
3 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.71 8.00
4 31 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.93 7.00
5 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.28 6.00
6 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 13.76 5.00
7 34 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 13.90 4.00
8 Kryštof HrbekKryštof Hrbek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.54 3.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 09:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.50 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.68 9.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.83 8.00
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.86 7.00
5 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 12.13 4.50
6 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.43 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.06 6.00
2 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 12.13 4.50
3 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.81 2.00
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.82 1.00
5 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 13.03
6 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 13.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 10.50 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.68 9.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 11.83 8.00
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.86 7.00
5 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.06 6.00
6 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 12.13 4.50
6 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 12.13 4.50
8 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.43 3.00
9 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.81 2.00
10 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 12.82 1.00
11 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 13.03
12 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 13.42

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hovorka, Kloutvor, Šulc, Čermák Hovorka, Kloutvor, Šulc, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.19 11.00
2 Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 35.00 9.00
3 Grim, Hájek, Švorčík, Janouch Grim, Hájek, Švorčík, Janouch SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.20 8.00
71 Javůrek, Pecina, Pašek, Rejsek Javůrek, Pecina, Pašek, Rejsek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Synek, Peterka, Jirásko, Wenke Synek, Peterka, Jirásko, Wenke TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.30 7.00
2 Lánský, Kloutvor, Hanák, Elicer Lánský, Kloutvor, Hanák, Elicer Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 37.63 6.00
3 31 Gloser, Hrbek, Horák, Arnošt Gloser, Hrbek, Horák, Arnošt TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 38.46 4.00
4 Dušek, Hůlka, Bělík, Dvořák Dušek, Hůlka, Bělík, Dvořák TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 40.23 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křivánek, Vitvar, Koldovský, Křížek Křivánek, Vitvar, Koldovský, Křížek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 38.42 5.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hovorka, Kloutvor, Šulc, Čermák Hovorka, Kloutvor, Šulc, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.19 11.00
2 Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy Kopecký, Veinfurter, Horák, Nagy TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 35.00 9.00
3 Grim, Hájek, Švorčík, Janouch Grim, Hájek, Švorčík, Janouch SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 35.20 8.00
4 Synek, Peterka, Jirásko, Wenke Synek, Peterka, Jirásko, Wenke TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.30 7.00
5 Lánský, Kloutvor, Hanák, Elicer Lánský, Kloutvor, Hanák, Elicer Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 37.63 6.00
6 Křivánek, Vitvar, Koldovský, Křížek Křivánek, Vitvar, Koldovský, Křížek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 38.42 5.00
7 31 Gloser, Hrbek, Horák, Arnošt Gloser, Hrbek, Horák, Arnošt TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 38.46 4.00
8 Dušek, Hůlka, Bělík, Dvořák Dušek, Hůlka, Bělík, Dvořák TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 40.23 3.00
71 Javůrek, Pecina, Pašek, Rejsek Javůrek, Pecina, Pašek, Rejsek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Krouželová, Šmídová, Součková Čechová, Krouželová, Šmídová, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.80 11.00
2 Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.88 9.00
3 Tázlerová, Horáčková, Kopecká, Lžíčařová Tázlerová, Horáčková, Kopecká, Lžíčařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 34.48 5.00
4 Stejskalová, Ovčariková, Štětinová, Frejvaldová Stejskalová, Ovčariková, Štětinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.81 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ficencová, Gultová, Kohlová, Uherová Ficencová, Gultová, Kohlová, Uherová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 34.14 8.00
2 Šírová, Vávrová, Jakouběová, Pokorná Šírová, Vávrová, Jakouběová, Pokorná TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.15 7.00
3 Hronovská, Lukášková, Mulačová, Vokolková Hronovská, Lukášková, Mulačová, Vokolková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 35.06 3.00
4 53 Jonáková, Exnarová, Ježková, Pittnerová Jonáková, Exnarová, Ježková, Pittnerová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 36.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.21 6.00
2 Soukupová, Kovačičová, Patschová, Lišková Soukupová, Kovačičová, Patschová, Lišková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 35.76
3 Pecháčková, Kholová, Schönigerová, Součková Pecháčková, Kholová, Schönigerová, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.57
4 Bořková, Grusová, Lukášová, Šturmová Bořková, Grusová, Lukášová, Šturmová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horská, Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková Horská, Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 35.35 2.00
2 67 Bláhová, Blažková, Hladíková, Kloudová Bláhová, Blažková, Hladíková, Kloudová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 36.77
3 60 Žalská, Krtičková, Tužová, Morkesová Žalská, Krtičková, Tužová, Morkesová TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 37.60
4 Sedláčková, Tomášková, Tomášková, Erbenová Sedláčková, Tomášková, Tomášková, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 39.39
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 15.9.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Thiele, Součková, Picková Novotná, Thiele, Součková, Picková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.42 1.00
2 Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Peterková Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Peterková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 37.00
3 Andrejsová, Klimeková, Štveráková, Richterová Andrejsová, Klimeková, Štveráková, Richterová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 38.73
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Krouželová, Šmídová, Součková Čechová, Krouželová, Šmídová, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.80 11.00
2 Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Horníková, Besperátová, Kloutvorová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.88 9.00
3 Ficencová, Gultová, Kohlová, Uherová Ficencová, Gultová, Kohlová, Uherová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 34.14 8.00
4 Šírová, Vávrová, Jakouběová, Pokorná Šírová, Vávrová, Jakouběová, Pokorná TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.15 7.00
5 Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková Polívková, Ducháčová, Dittrichová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.21 6.00
6 Tázlerová, Horáčková, Kopecká, Lžíčařová Tázlerová, Horáčková, Kopecká, Lžíčařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 34.48 5.00
7 Stejskalová, Ovčariková, Štětinová, Frejvaldová Stejskalová, Ovčariková, Štětinová, Frejvaldová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.81 4.00
8 Hronovská, Lukášková, Mulačová, Vokolková Hronovská, Lukášková, Mulačová, Vokolková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 35.06 3.00
9 Horská, Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková Horská, Fejová, Čtvrtečková, Dvořáková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 35.35 2.00
10 Novotná, Thiele, Součková, Picková Novotná, Thiele, Součková, Picková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.42 1.00
11 Soukupová, Kovačičová, Patschová, Lišková Soukupová, Kovačičová, Patschová, Lišková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 35.76
12 53 Jonáková, Exnarová, Ježková, Pittnerová Jonáková, Exnarová, Ježková, Pittnerová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 36.07
13 Pecháčková, Kholová, Schönigerová, Součková Pecháčková, Kholová, Schönigerová, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.57
14 67 Bláhová, Blažková, Hladíková, Kloudová Bláhová, Blažková, Hladíková, Kloudová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 36.77
15 Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Peterková Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Peterková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 37.00
16 Bořková, Grusová, Lukášová, Šturmová Bořková, Grusová, Lukášová, Šturmová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.33
17 60 Žalská, Krtičková, Tužová, Morkesová Žalská, Krtičková, Tužová, Morkesová TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 37.60
18 Andrejsová, Klimeková, Štveráková, Richterová Andrejsová, Klimeková, Štveráková, Richterová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 38.73
19 Sedláčková, Tomášková, Tomášková, Erbenová Sedláčková, Tomášková, Tomášková, Erbenová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 39.39

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.411.45 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 9 1.41 o-o-ooooxxx 11.00
MS Jakub SamlerJakub Samler
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 4 1.35 ooooooxxx
3 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 7 1.30 oxooooxxx 9.00
4 29 Jan VitvarJan Vitvar
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 5 1.30 oxooxxoxxoxxx 8.00
5 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 8 1.25 ooooxxx 7.00
6 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 1.25 oooxoxx 6.00
7= Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 6 1.20 oooxxx 4.50
7= Lukáš MichalLukáš Michal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3 1.20 oooxxx 4.50
9 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 1.20 ooxxoxxx 3.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.331.351.371.40 Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 18 1.37 -oo-ooooxxooxxx 11.00
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17 1.35 -----oooxoxxx 9.00
3 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 1 1.33 ooxooooooxxx 8.00
4 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 14 1.31 -ooooxoxoxxx 7.00
5 Tereza LuštincováTereza Luštincová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 1.31 ooxoxxoxooxoxxx 6.00
6= 62 Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 8 1.31 ooooxoxoxxoxxx 4.50
6= Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 12 1.31 ooooxxooxxoxxx 4.50
8 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 7 1.28 oooooxoxxx 3.00
9 51 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 11 1.28 ooooxoxoxxx 2.00
10 57 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 16 1.28 oooooxxoxxx 1.00
11 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3 1.25 oooooxxx
12= Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 13 1.25 ooxxooxxoxxx
12= Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 1.25 -oxxooxxoxxx
14 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 15 1.20 oooxoxxx
15 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 5 1.20 xxoxoxxoxoxxx
16 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 1.20 xoooxxoxxx
17 Karolína HornichováKarolína Hornichová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 6 1.15 oooxxx
18 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 1.10 ooxxx
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 19 4.69 +0.8 m/s 4.44  +0.04.69  +0.84.42  -0.14.694.42  +0.52.57  +0.0x 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 4.56 +0.8 m/s 4.30  +0.0x4.17  +0.14.304.56  +0.8xx 9.00
3 74 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 14 4.54 +0.0 m/s 4.48  +0.04.36  +0.04.28  +0.04.48x4.54  +0.04.42  +0.0 8.00
4 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 18 4.43 +0.0 m/s 4.33  +0.04.36  +1.34.22  -0.24.364.43  +0.04.24  +0.24.43  +0.2 7.00
5 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 17 4.22 +0.0 m/s 4.22  +0.03.78  +0.8x4.223.79  +0.0-- 6.00
6 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 16 4.18 +0.0 m/s 4.18  +0.04.17  -0.64.16  -0.34.182.73  +0.04.03  -0.13.93  -0.6 5.00
7 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 13 4.11 +0.0 m/s 4.07  +0.23.92  -0.33.90  +0.44.074.11  +0.03.82  +0.03.71  +0.0 4.00
8 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 12 4.07 -1.0 m/s 3.79  +0.54.07  -1.03.89  +0.04.07-3.90  +0.0- 3.00
9 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 4.03 -1.3 m/s 3.90  +0.04.03  -1.33.41  +0.04.030.00.00.0 2.00
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 2 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.03.98  +0.03.73  +0.04.010.00.00.0
11 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 5 4.00 +0.0 m/s 3.68  +0.04.00  +0.03.89  +0.04.000.00.00.0 1.00
12 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 8 3.91 +0.0 m/s 3.91  +0.0x3.88  +0.03.910.00.00.0
13 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 3.89 +1.0 m/s 3.89  +1.03.65  -1.33.00  +0.03.890.00.00.0
14 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 10 3.62 -0.3 m/s 3.48  +0.03.62  -0.33.55  +0.03.620.00.00.0
15 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 7 3.38 +0.0 m/s 3.33  +0.03.38  +0.0x3.380.00.00.0
16 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 3.30 +0.0 m/s 3.30  +0.03.26  +0.02.91  +0.03.300.00.00.0
17 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 2.98 +0.0 m/s 2.98  +0.0x2.74  +0.02.980.00.00.0
18 30 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 2.79 +0.0 m/s 2.53  +0.02.79  +0.01.77  +0.02.790.00.00.0
19 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 2.51 +0.0 m/s 2.46  +0.02.51  +0.0x2.510.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 29 4.70 +0.0 m/s xx4.70  +0.04.704.56  -1.4x4.52  +0.0 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 27 4.48 -1.1 m/s 4.15  +0.03.86  +0.04.38  +0.04.384.06  +0.0x4.48  -1.1 9.00
3 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 25 4.45 +0.0 m/s 4.45  +0.03.54  +0.04.12  +0.04.454.24  +0.03.95  -2.24.45  -0.2 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 18 4.32 +0.0 m/s 4.07  +0.04.25  +0.04.03  -1.44.254.32  +0.04.06  +0.04.30  +0.0 7.00
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 26 4.30 +0.0 m/s x4.30  +0.0x4.30xxx 6.00
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 24 4.27 +0.0 m/s 4.27  +0.03.83  +0.04.15  +1.14.273.97  +0.64.24  +0.04.09  -0.2 5.00
7 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 21 4.24 +0.0 m/s 3.84  +0.04.14  +0.04.05  +0.04.144.24  +0.03.98  -0.74.14  +0.0 4.00
8 Aneta GultováAneta Gultová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 23 4.18 +0.5 m/s 4.15  +0.04.18  +0.53.65  +0.84.184.05  +0.03.83  -1.63.48  +0.0 3.00
9 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 4.03 +0.0 m/s 3.84  +0.03.87  -1.14.03  +0.04.030.00.00.0 2.00
10 61 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 22 4.02 +0.6 m/s 3.97  -0.53.97  +0.04.02  +0.64.020.00.00.0 1.00
11 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 1 4.01 +0.0 m/s 3.39  -0.34.01  +0.03.72  -0.14.010.00.00.0
12 Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 11 4.00 -1.1 m/s 4.00  -1.13.78  +0.03.97  +0.04.000.00.00.0
13 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 15 3.94 +0.0 m/s 3.76  +0.03.94  +0.03.91  -2.63.940.00.00.0
14 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 20 3.89 +0.0 m/s x3.89  +0.0x3.890.00.00.0
15 Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 4 3.86 +0.0 m/s 3.86  +0.03.82  +0.03.83  -0.33.860.00.00.0
16 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 19 3.84 +0.0 m/s 3.75  +0.03.77  +0.03.84  +0.03.840.00.00.0
17 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 5 3.84 +0.0 m/s 3.84  +0.03.60  -0.8x3.840.00.00.0
18 Lucie KrouželováLucie Krouželová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 14 3.83 +0.0 m/s 3.83  +0.03.74  +0.03.82  -0.83.830.00.00.0
19 54 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17 3.77 +0.0 m/s 3.34  -0.23.77  +0.0x3.770.00.00.0
20 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 3.69 +0.0 m/s 3.58  +0.0x3.69  +0.03.690.00.00.0
21 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 2 3.64 +0.0 m/s 3.21  -0.53.39  +0.03.64  +0.03.640.00.00.0
22 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16 3.60 +0.0 m/s 3.60  +0.03.59  +0.03.59  -1.13.600.00.00.0
23 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 28 3.60 +0.0 m/s xx3.60  +0.03.600.00.00.0
24 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 9 3.46 -0.5 m/s x3.17  -0.33.46  -0.53.460.00.00.0
25 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 7 3.39 -2.1 m/s 3.26  +0.03.39  -2.13.35  +0.03.390.00.00.0
26 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 13 3.38 +0.0 m/s 3.18  +0.03.38  +0.03.22  -0.93.380.00.00.0
27 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 3.14 +0.0 m/s 2.85  +0.03.14  +0.02.68  -1.73.140.00.00.0
28 Tereza UherováTereza Uherová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.09 +0.0 m/s 3.09  +0.02.98  -0.72.92  +0.03.090.00.00.0
29 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 2.88 +0.0 m/s x2.88  +0.0x2.880.00.00.0
30 Barbora UhlíkováBarbora Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 6 2.65 +0.0 m/s 2.65  +0.02.65  -0.92.62  +0.02.650.00.00.0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 22 11.00 10.5210.0309.8110.5211.0010.3010.97 11.00
2 55 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 19 09.60 08.2508.8408.6108.8409.2909.6009.07 9.00
3 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 21 09.59 08.7409.0808.0409.0809.1509.1509.59 8.00
4 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 16 09.54 08.8209.3909.2709.3909.5008.6109.54 7.00
5 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 20 09.51 08.7808.71x08.78x08.3009.51 6.00
6 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 18 09.26 09.2608.19-09.2609.2008.1407.31 5.00
7 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 2 09.00 xx09.0009.0006.4708.0808.08 4.00
8 Barbora BrádlováBarbora Brádlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 1 08.95 08.6208.9508.4908.9507.7807.1108.68 3.00
9 Vendula ExnarováVendula Exnarová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 17 08.48 08.4808.1707.5108.480.00.00.0 2.00
10 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 08.01 08.0107.9107.9908.010.00.00.0 1.00
11 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 12 07.98 06.2607.5107.9807.980.00.00.0
12 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 13 07.86 07.0007.1207.8607.860.00.00.0
13 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 07.45 06.4007.1507.4507.450.00.00.0
14 Marie CoufalováMarie Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 11 07.44 07.0406.6107.4407.440.00.00.0
15 63 Tereza JežkováTereza Ježková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 14 07.22 06.3307.2206.3907.220.00.00.0
16 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3 07.20 x07.2007.0707.200.00.00.0
17 52 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 9 07.08 07.0806.1206.7007.080.00.00.0
18 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 10 07.00 07.0006.5506.8907.000.00.00.0
19 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 06.79 06.7906.5906.1006.790.00.00.0
20 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 06.52 06.5205.71-06.520.00.00.0
21 Adéla MaláAdéla Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 5 05.49 04.8705.4905.4505.490.00.00.0
22 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 05.42 05.00x05.4205.420.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 11 09.72 09.7208.9309.4109.7208.9308.92x 11.00
2 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 08.34 08.3408.2307.5908.3407.7607.8508.30 9.00
3 28 Bager FilizBager Filiz
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 07.81 07.81x07.6407.8107.1807.6907.57 8.00
4 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 5 07.66 06.6006.2807.2207.2207.3707.6607.31 7.00
5 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 07.49 x06.4407.0607.0607.4907.3807.30 6.00
6 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 7 07.45 06.9106.8406.7606.9107.4507.3806.82 5.00
7 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 07.19 06.3507.1906.2107.19x06.8407.13 4.00
8 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 9 06.63 x06.2306.5906.5906.6305.9706.36 3.00
9 72 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 06.45 05.6505.8606.4506.450.00.00.0 2.00
10 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4 05.44 05.30x05.4405.440.00.00.0 1.00
11 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3 03.75 03.6703.75x03.750.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 58.63 0.0 11.00
2 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 48.35 0.0 9.00
3 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 21 47.79 0.0 8.00
4 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 20 46.70 0.0 7.00
5 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 18 45.57 0.0 6.00
6 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 44.39 0.0 5.00
7 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 2 43.49 0.0 4.00
8 Adam PeterkaAdam Peterka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 10 39.17 0.0 3.00
9 Vojtěch StierandVojtěch Stierand
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 5 39.00 0.0 2.00
10 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 16 38.96 0.0 1.00
11 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 17 38.46 0.0
12 Jan KrištofJan Krištof
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 8 37.79 0.0
13 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 19 36.68 0.0
14 Lukáš MichalLukáš Michal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14 36.60 0.0
15 Dominik PotměšilDominik Potměšil
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 9 34.74 0.0
16 Ondřej KloutvorOndřej Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 33.93 0.0
17 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 13 31.12 0.0
18 33 Petr TopalovskýPetr Topalovský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 30.89 0.0
19 70 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 30.44 0.0
20 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 12 27.89 0.0
21 Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 27.66 0.0
22 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 25.00 0.0
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 22 55.10 0.0 11.00
2 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23 48.54 0.0 9.00
3 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 24 47.02 0.0 8.00
4 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 21 46.63 0.0 7.00
5 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 16 42.75 0.0 6.00
6 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 17 42.63 0.0 5.00
7 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 19 41.80 0.0 4.00
8 Karolína HornichováKarolína Hornichová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 20 40.80 0.0 3.00
9 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14 39.98 0.0 2.00
10 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 9 39.80 0.0 1.00
11 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 13 38.88 0.0
12 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 37.70 0.0
13 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 10 37.58 0.0
14 Sabina MorkesováSabina Morkesová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 11 36.93 0.0
15 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 18 36.30 0.0
16 Nikol FlečkováNikol Flečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3 35.10 0.0
17 Karolína TrnovskáKarolína Trnovská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 33.61 0.0
18 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 12 33.37 0.0
19 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2 32.99 0.0
20 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 15 32.01 0.0
21 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 4 29.34 0.0
22 Barbora BrádlováBarbora Brádlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 8 28.90 0.0
23 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 28.40 0.0
24 Jolana RichterováJolana Richterová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 17.10 0.0
Celkem 24 závodníků