Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD a J ml. žactva

Jaroměř (15. 9. 2019)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 19 4.69 +0.8 m/s 4.44  +0.04.69  +0.84.42  -0.14.694.42  +0.52.57  +0.0x 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 4.56 +0.8 m/s 4.30  +0.0x4.17  +0.14.304.56  +0.8xx 9.00
3 74 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 14 4.54 +0.0 m/s 4.48  +0.04.36  +0.04.28  +0.04.48x4.54  +0.04.42  +0.0 8.00
4 Adrian KováčAdrian Kováč
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 18 4.43 +0.0 m/s 4.33  +0.04.36  +1.34.22  -0.24.364.43  +0.04.24  +0.24.43  +0.2 7.00
5 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 17 4.22 +0.0 m/s 4.22  +0.03.78  +0.8x4.223.79  +0.0-- 6.00
6 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 16 4.18 +0.0 m/s 4.18  +0.04.17  -0.64.16  -0.34.182.73  +0.04.03  -0.13.93  -0.6 5.00
7 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 13 4.11 +0.0 m/s 4.07  +0.23.92  -0.33.90  +0.44.074.11  +0.03.82  +0.03.71  +0.0 4.00
8 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 12 4.07 -1.0 m/s 3.79  +0.54.07  -1.03.89  +0.04.07-3.90  +0.0- 3.00
9 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 4.03 -1.3 m/s 3.90  +0.04.03  -1.33.41  +0.04.030.00.00.0 2.00
MS Tadeáš MacákTadeáš Macák
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
07 2 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.03.98  +0.03.73  +0.04.010.00.00.0
11 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 5 4.00 +0.0 m/s 3.68  +0.04.00  +0.03.89  +0.04.000.00.00.0 1.00
12 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 8 3.91 +0.0 m/s 3.91  +0.0x3.88  +0.03.910.00.00.0
13 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 11 3.89 +1.0 m/s 3.89  +1.03.65  -1.33.00  +0.03.890.00.00.0
14 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 10 3.62 -0.3 m/s 3.48  +0.03.62  -0.33.55  +0.03.620.00.00.0
15 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 7 3.38 +0.0 m/s 3.33  +0.03.38  +0.0x3.380.00.00.0
16 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 3.30 +0.0 m/s 3.30  +0.03.26  +0.02.91  +0.03.300.00.00.0
17 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3 2.98 +0.0 m/s 2.98  +0.0x2.74  +0.02.980.00.00.0
18 30 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 2.79 +0.0 m/s 2.53  +0.02.79  +0.01.77  +0.02.790.00.00.0
19 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 2.51 +0.0 m/s 2.46  +0.02.51  +0.0x2.510.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 29 4.70 +0.0 m/s xx4.70  +0.04.704.56  -1.4x4.52  +0.0 11.00
2 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 27 4.48 -1.1 m/s 4.15  +0.03.86  +0.04.38  +0.04.384.06  +0.0x4.48  -1.1 9.00
3 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 25 4.45 +0.0 m/s 4.45  +0.03.54  +0.04.12  +0.04.454.24  +0.03.95  -2.24.45  -0.2 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 18 4.32 +0.0 m/s 4.07  +0.04.25  +0.04.03  -1.44.254.32  +0.04.06  +0.04.30  +0.0 7.00
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 26 4.30 +0.0 m/s x4.30  +0.0x4.30xxx 6.00
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 24 4.27 +0.0 m/s 4.27  +0.03.83  +0.04.15  +1.14.273.97  +0.64.24  +0.04.09  -0.2 5.00
7 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 21 4.24 +0.0 m/s 3.84  +0.04.14  +0.04.05  +0.04.144.24  +0.03.98  -0.74.14  +0.0 4.00
8 Aneta GultováAneta Gultová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 23 4.18 +0.5 m/s 4.15  +0.04.18  +0.53.65  +0.84.184.05  +0.03.83  -1.63.48  +0.0 3.00
9 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 4.03 +0.0 m/s 3.84  +0.03.87  -1.14.03  +0.04.030.00.00.0 2.00
10 61 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 22 4.02 +0.6 m/s 3.97  -0.53.97  +0.04.02  +0.64.020.00.00.0 1.00
11 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 1 4.01 +0.0 m/s 3.39  -0.34.01  +0.03.72  -0.14.010.00.00.0
12 Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 11 4.00 -1.1 m/s 4.00  -1.13.78  +0.03.97  +0.04.000.00.00.0
13 Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 15 3.94 +0.0 m/s 3.76  +0.03.94  +0.03.91  -2.63.940.00.00.0
14 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 20 3.89 +0.0 m/s x3.89  +0.0x3.890.00.00.0
15 Tereza MikešováTereza Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 4 3.86 +0.0 m/s 3.86  +0.03.82  +0.03.83  -0.33.860.00.00.0
16 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 19 3.84 +0.0 m/s 3.75  +0.03.77  +0.03.84  +0.03.840.00.00.0
17 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 5 3.84 +0.0 m/s 3.84  +0.03.60  -0.8x3.840.00.00.0
18 Lucie KrouželováLucie Krouželová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 14 3.83 +0.0 m/s 3.83  +0.03.74  +0.03.82  -0.83.830.00.00.0
19 54 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 17 3.77 +0.0 m/s 3.34  -0.23.77  +0.0x3.770.00.00.0
20 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 3.69 +0.0 m/s 3.58  +0.0x3.69  +0.03.690.00.00.0
21 Viola VokolkováViola Vokolková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 2 3.64 +0.0 m/s 3.21  -0.53.39  +0.03.64  +0.03.640.00.00.0
22 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16 3.60 +0.0 m/s 3.60  +0.03.59  +0.03.59  -1.13.600.00.00.0
23 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 28 3.60 +0.0 m/s xx3.60  +0.03.600.00.00.0
24 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 9 3.46 -0.5 m/s x3.17  -0.33.46  -0.53.460.00.00.0
25 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 7 3.39 -2.1 m/s 3.26  +0.03.39  -2.13.35  +0.03.390.00.00.0
26 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 13 3.38 +0.0 m/s 3.18  +0.03.38  +0.03.22  -0.93.380.00.00.0
27 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 3.14 +0.0 m/s 2.85  +0.03.14  +0.02.68  -1.73.140.00.00.0
28 Tereza UherováTereza Uherová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.09 +0.0 m/s 3.09  +0.02.98  -0.72.92  +0.03.090.00.00.0
29 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 2.88 +0.0 m/s x2.88  +0.0x2.880.00.00.0
30 Barbora UhlíkováBarbora Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 6 2.65 +0.0 m/s 2.65  +0.02.65  -0.92.62  +0.02.650.00.00.0
Celkem 30 závodníků