výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve čtyřboji přípravek

Jaroměř (28. 9. 2019)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.48 60.00
2 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.38 1.00
3 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.47 0.00
4 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.62 0.00
5 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.11 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.49 205.00
2 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.99 17.00
3 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.20 6.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.10 0.00
5 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.65 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.12 103.00
2 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.52 55.00
3 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.62 46.00
4 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.91 22.00
5 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.94 20.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.49 205.00
2 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.12 103.00
3 Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.48 60.00
4 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.52 55.00
5 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.62 46.00
6 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.91 22.00
7 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 10.94 20.00
8 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.99 17.00
9 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.20 6.00
10 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.38 1.00
11 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.47 0.00
12 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.62 0.00
13 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.10 0.00
14 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 13.11 0.00
15 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 13.65 0.00

60 m - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 09.84 145.00
2 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.01 119.00
3 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.14 101.00
4 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.28 83.00
5 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.36 73.00
Celkem 5 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.17 268.00
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.27 247.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.55 194.00
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.80 151.00
5 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.28 83.00
6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.40 68.00
Celkem 6 závodníků
Skupin 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.40 222.00
2 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.42 218.00
3 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.55 52.00
4 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.81 29.00
5 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.09 11.00
Celkem 5 závodníků
Skupin 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.66 174.00
2 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.18 95.00
3 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.65 43.00
4 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 11.09 11.00
5 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.97 0.00
Celkem 5 závodníků
Skupin 05 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.81 149.00
2 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.16 98.00
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.18 95.00
4 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.24 88.00
5 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 10.92 21.00
Celkem 5 závodníků
Skupin 06 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.19 264.00
2 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.37 227.00
3 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.68 171.00
4 Michal MatějkaMichal Matějka 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.55 52.00
5 Daniel RifelDaniel Rifel 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.95 19.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.86 365.00
2 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.87 363.00
3 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.43 254.00
4 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10.55 233.00
5 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.61 223.00
6 Andrea StolínováAndrea Stolínová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.66 214.00
7 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.70 208.00
Celkem 7 závodníků
Skupin 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 09.47 451.00
2 Kateřina KrmačováKateřina Krmačová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.76 386.00
3 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 10.06 324.00
4 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.22 293.00
5 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.37 265.00
6 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.58 228.00
Celkem 6 závodníků
Skupin 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.91 355.00
2 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.97 342.00
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.20 297.00
4 Nikola JanošicováNikola Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.37 265.00
5 Aneta JanošicováAneta Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.47 247.00
Celkem 5 závodníků
Skupin 05 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie LinkováAmálie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.81 376.00
2 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.00 336.00
3 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.02 332.00
4 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.10 316.00
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.87 181.00
6 Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.28 122.00
Celkem 6 závodníků
Skupin 06 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.25 504.00
2 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.51 442.00
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.86 365.00
4 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.89 359.00
5 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.73 203.00
6 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.16 138.00
Celkem 6 závodníků
Skupin 07 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.48 449.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.91 355.00
3 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.96 344.00
4 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.57 229.00
5 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.64 218.00
6 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11.21 132.00
Celkem 6 závodníků
Skupin 08 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.67 406.00
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.80 378.00
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 09.90 357.00
4 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.40 259.00
5 Izabela PlaceIzabela Place 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 10.66 214.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.85 367.00
2 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.17 302.00
3 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.70 208.00
4 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 11.01 160.00
5 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.92 52.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.78 195.00
2 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.99 163.00
3 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.08 150.00
4 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 11.16 138.00
5 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 11.46 100.00
6 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.99 46.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.79 193.00
2 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.83 187.00
3 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.04 155.00
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.52 93.00
5 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.17 32.00
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.52 440.00
2 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.57 428.00
3 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 12.18 32.00
Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 DNS
Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.52 440.00
2 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.57 428.00
3 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.85 367.00
4 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.17 302.00
5 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.70 208.00
6 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.78 195.00
7 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.79 193.00
8 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.83 187.00
9 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.99 163.00
10 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 11.01 160.00
11 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.04 155.00
12 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.08 150.00
13 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 11.16 138.00
14 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 11.46 100.00
15 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.52 93.00
16 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 11.92 52.00
17 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.99 46.00
18 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 12.17 32.00
19 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 12.18 32.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 DNS
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNS
Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 DNS
Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1:56.12 567.00
2 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:56.31 564.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1:59.89 510.00
4 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.32 504.00
5 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:14.04 322.00
6 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.12 286.00
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:18.00 276.00
Celkem 7 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:59.64 514.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.50 487.00
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:08.53 390.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.23 308.00
5 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:27.16 184.00
6 Michal MatějkaMichal Matějka 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.02 158.00
7 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:31.02 150.00
8 Daniel RifelDaniel Rifel 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.37 70.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:09.29 381.00
2 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:14.29 319.00
3 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:15.59 304.00
4 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.27 241.00
5 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.41 240.00
6 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:34.33 124.00
7 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.49 108.00
8 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:03.45 0.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:58.29 534.00
2 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:59.53 516.00
3 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:02.95 466.00
4 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.89 336.00
5 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:14.47 317.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:15.93 300.00
7 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:21.29 241.00
8 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.17 133.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.91 311.00
2 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.73 257.00
3 Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.93 168.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.34 88.00
5 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.61 33.00
6 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.73 4.00
7 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.13 2.00
8 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.15 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:11.70 350.00
2 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.77 325.00
3 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.29 296.00
4 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.54 293.00
5 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.92 224.00
6 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.51 171.00
Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:11.70 350.00
2 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.77 325.00
3 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.91 311.00
4 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.29 296.00
5 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.54 293.00
6 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.73 257.00
7 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.92 224.00
8 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.51 171.00
9 Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.93 168.00
10 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.34 88.00
11 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.61 33.00
12 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.73 4.00
13 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.13 2.00
14 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.15 2.00
Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNF

600 m - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.27 381.00
2 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:14.22 320.00
3 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:15.59 304.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:15.76 302.00
5 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:17.58 281.00
6 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.14 232.00
7 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:27.69 179.00
8 Andrea StolínováAndrea Stolínová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:31.92 143.00
9 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:34.48 122.00
Celkem 9 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:03.62 457.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.46 366.00
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:12.32 343.00
4 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.14 321.00
5 Izabela PlaceIzabela Place 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:16.75 290.00
6 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:17.73 279.00
7 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:21.49 239.00
8 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.16 202.00
9 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:35.62 114.00
Celkem 9 závodníků
Skupin 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1:56.85 556.00
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:59.88 510.00
3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.64 485.00
4 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:05.35 433.00
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:05.68 428.00
6 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.83 225.00
7 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.27 192.00
8 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.86 186.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.95 398.00
2 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:08.92 385.00
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.23 320.00
4 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:16.95 288.00
5 Amálie LinkováAmálie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.71 280.00
6 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.55 270.00
7 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.23 263.00
8 Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.36 131.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 05 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrmačováKateřina Krmačová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.98 398.00
2 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.38 367.00
3 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.45 366.00
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.49 365.00
5 Nikola JanošicováNikola Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.16 253.00
6 Aneta JanošicováAneta Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.37 220.00
7 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.85 196.00
8 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.42 181.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:13.74 325.00
2 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:16.44 294.00
3 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.30 251.00
4 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:28.86 168.00
5 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.38 116.00
6 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.59 87.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:02.11 478.00
2 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.18 320.00
3 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.36 318.00
4 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.73 106.00
5 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.97 104.00
6 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.07 104.00
Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.12 212.00
2 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.44 163.00
3 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.39 155.00
4 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:43.80 61.00
5 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.30 59.00
6 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:58.86 6.00
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:02.11 478.00
2 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:13.74 325.00
3 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.18 320.00
4 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.36 318.00
5 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:16.44 294.00
6 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.30 251.00
7 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.12 212.00
8 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:28.86 168.00
9 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.44 163.00
10 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.39 155.00
11 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.38 116.00
12 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.73 106.00
13 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.97 104.00
14 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.07 104.00
15 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.59 87.00
16 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:43.80 61.00
17 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.30 59.00
18 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:58.86 6.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 3 4.15 0.0 230.00
2 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 16 4.03 0.0 211.00
3= Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 4.00 0.0 206.00
3= Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 4.00 0.0 206.00
5 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 22 3.97 0.0 201.00
6= Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 15 3.90 0.0 190.00
6= Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 3.90 0.0 190.00
8 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 6 3.88 0.0 187.00
9 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 3.86 0.0 184.00
10 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 19 3.80 0.0 174.00
11 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 3.77 0.0 170.00
12 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 27 3.73 0.0 164.00
13 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 31 3.67 0.0 155.00
14 Michal ŠimekMichal Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 23 3.63 0.0 149.00
15= Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 3.60 0.0 145.00
15= Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 14 3.60 0.0 145.00
17 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 30 3.56 0.0 139.00
18 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 3.55 0.0 137.00
19 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 24 3.52 0.0 133.00
20 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 2 3.50 0.0 130.00
21 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 3.43 0.0 121.00
22 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 28 3.38 0.0 114.00
23 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 26 3.36 0.0 111.00
24 Michal MatějkaMichal Matějka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 13 3.30 0.0 103.00
25 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 32 3.27 0.0 99.00
26= Jakub ŠťastnýJakub Šťastný
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 25 3.23 0.0 94.00
26= Matěj SchmidtMatěj Schmidt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 20 3.23 0.0 94.00
28 Jakub MartinekJakub Martinek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 12 3.14 0.0 83.00
29 Jakub VeberJakub Veber
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 29 3.11 0.0 79.00
30 Daniel RifelDaniel Rifel
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 18 2.90 0.0 54.00
31 Vít ErlebachVít Erlebach
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 8 2.75 0.0 39.00
Celkem 31 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 8 3.83 0.0 179.00
2 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 7 3.33 0.0 107.00
3 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 1 3.24 0.0 95.00
4 Jan PolednoJan Poledno
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 10 3.20 0.0 90.00
5 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 13 3.16 0.0 85.00
6 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 6 3.12 0.0 80.00
7 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 2 3.01 0.0 67.00
8= Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 3 2.87 0.0 51.00
8= Antonín JánskýAntonín Jánský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 5 2.87 0.0 51.00
10 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 12 2.78 0.0 42.00
11 Luláš ChladilLuláš Chladil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 4 2.76 0.0 40.00
12 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 14 2.52 0.0 18.00
13= Martin MoravecMartin Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 9 2.45 0.0 13.00
13= Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 11 2.45 0.0 13.00
15 Jakub ŽilkaJakub Žilka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 15 2.44 0.0 12.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 4.26 0.0 369.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 11 4.25 0.0 367.00
3 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 39 4.23 0.0 362.00
4 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 22 4.06 0.0 322.00
5 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 14 3.93 0.0 292.00
6 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 3.88 0.0 281.00
7 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 3.83 0.0 270.00
8= Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 31 3.78 0.0 259.00
8= Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 25 3.78 0.0 259.00
10 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 29 3.77 0.0 257.00
11 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 28 3.76 0.0 254.00
12 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 20 3.75 0.0 252.00
13 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 37 3.73 0.0 248.00
14 Veronika JandurováVeronika Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 17 3.70 0.0 242.00
15 Kateřina KrmačováKateřina Krmačová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 24 3.67 0.0 235.00
16 Aneta JanošicováAneta Janošicová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 18 3.64 0.0 229.00
17 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 35 3.63 0.0 227.00
18 Amálie LinkováAmálie Linková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 26 3.49 0.0 198.00
19 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15 3.47 0.0 194.00
20 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 42 3.46 0.0 192.00
21 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 33 3.44 0.0 188.00
22 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 30 3.42 0.0 184.00
23 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 27 3.40 0.0 180.00
24 Barbora DusováBarbora Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 3.36 0.0 172.00
25 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 3.35 0.0 170.00
26 Kateřina JonákováKateřina Jonáková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 21 3.33 0.0 167.00
27= Thea DoležalováThea Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 6 3.26 0.0 153.00
27= Andrea StolínováAndrea Stolínová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 38 3.26 0.0 153.00
29 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 5 3.24 0.0 150.00
30 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 36 3.22 0.0 146.00
31= Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 16 3.18 0.0 139.00
31= Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 3.18 0.0 139.00
33 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 40 3.17 0.0 137.00
34= Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 3.14 0.0 131.00
34= Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 41 3.14 0.0 131.00
36 Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 10 3.11 0.0 126.00
37 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 34 3.09 0.0 122.00
38 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 23 3.08 0.0 121.00
39 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 3.04 0.0 114.00
40 Adéla ŠkopováAdéla Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 2.94 0.0 97.00
41 Izabela PlaceIzabela Place
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 32 2.89 0.0 89.00
42 Nikola JanošicováNikola Janošicová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 19 2.80 0.0 75.00
Celkem 42 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 18 3.75 0.0 252.00
2 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 19 3.58 0.0 216.00
3 Adéla NoskováAdéla Nosková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 3.41 0.0 182.00
4 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 6 3.30 0.0 161.00
5 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 22 3.27 0.0 155.00
6 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 9 3.22 0.0 146.00
7 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 7 3.20 0.0 142.00
8 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 12 3.08 0.0 121.00
9 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 16 3.05 0.0 116.00
10 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 1 3.00 0.0 107.00
11= Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 14 2.90 0.0 91.00
11= Kateřina MayerováKateřina Mayerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 11 2.90 0.0 91.00
13 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 21 2.83 0.0 80.00
14 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 8 2.79 0.0 73.00
15 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 3 2.68 0.0 57.00
16 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 15 2.54 0.0 39.00
17 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 23 2.47 0.0 30.00
18 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 10 2.40 0.0 22.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 4 DNS 0.0 0.00
Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 DNS 0.0 0.00
Apolena ČesákováApolena Česáková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 5 DNS 0.0 0.00
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 15 37.86 0.0 207.00
2 David JirmanDavid Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 37.45 0.0 203.00
3 Tomáš PeteraTomáš Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 16 37.28 0.0 202.00
4 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 6 37.01 0.0 200.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 27 35.90 0.0 191.00
6 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 35.19 0.0 185.00
7 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 24 35.02 0.0 184.00
8 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 34.56 0.0 180.00
9 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 28 34.09 0.0 176.00
10 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 26 33.04 0.0 168.00
11 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 32.47 0.0 163.00
12 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 31 32.46 0.0 163.00
13 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 32.43 0.0 163.00
14 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 32.13 0.0 160.00
15 Michal MatějkaMichal Matějka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 13 32.02 0.0 159.00
16 Kristián BarvaKristián Barva
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 2 31.80 0.0 158.00
17 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 14 31.78 0.0 157.00
18 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 30 31.11 0.0 152.00
19 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 3 30.35 0.0 146.00
20 Michal ŠimekMichal Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 23 29.91 0.0 143.00
21 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 19 29.89 0.0 142.00
22 Jakub MartinekJakub Martinek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 12 29.71 0.0 141.00
23 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 28.97 0.0 135.00
24 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 27.54 0.0 124.00
25 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 22 27.11 0.0 121.00
26 Vít ErlebachVít Erlebach
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 8 25.69 0.0 110.00
27 Matěj SchmidtMatěj Schmidt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 20 23.39 0.0 92.00
28 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 25 21.32 0.0 76.00
29 Jakub VeberJakub Veber
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 29 20.45 0.0 70.00
30 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 32 18.70 0.0 57.00
31 Daniel RifelDaniel Rifel
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 18 16.89 0.0 44.00
Celkem 31 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 8 41.44 0.0 236.00
2 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 29.54 0.0 140.00
3 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 28.07 0.0 128.00
4 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 3 24.78 0.0 103.00
5 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 13 24.29 0.0 99.00
6 Antonín JánskýAntonín Jánský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 5 22.21 0.0 83.00
7 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 6 20.70 0.0 72.00
8 Martin MoravecMartin Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 9 20.21 0.0 68.00
9 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
12 14 19.50 0.0 63.00
10 Jan PolednoJan Poledno
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 10 18.27 0.0 54.00
11 Jakub ŽilkaJakub Žilka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 15 15.97 0.0 38.00
12 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 12 14.95 0.0 30.00
13 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 11 13.80 0.0 23.00
14 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 7 13.70 0.0 22.00
15 Luláš ChladilLuláš Chladil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 4 12.29 0.0 13.00
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 11 40.52 0.0 362.00
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 22 34.81 0.0 293.00
3 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 34.72 0.0 292.00
4 Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 20 31.10 0.0 249.00
5 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 36 28.28 0.0 215.00
6 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 29 28.23 0.0 215.00
7 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 33 27.90 0.0 211.00
8 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 31 26.99 0.0 200.00
9 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 5 26.35 0.0 193.00
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 26.26 0.0 192.00
11 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 39 25.97 0.0 189.00
12 Barbora DusováBarbora Dusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 25.28 0.0 181.00
13 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 37 25.17 0.0 179.00
14 Kateřina KrmačováKateřina Krmačová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 24 25.02 0.0 178.00
15 Veronika JandurováVeronika Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 17 24.23 0.0 169.00
16 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 28 24.13 0.0 167.00
17 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 40 24.06 0.0 167.00
18 Thea DoležalováThea Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 6 23.39 0.0 159.00
19 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 22.36 0.0 147.00
20 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 35 22.18 0.0 145.00
21 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 41 21.43 0.0 137.00
22 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 21.13 0.0 134.00
23 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15 20.43 0.0 126.00
24 Barbora HockeBarbora Hocke
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 14 19.96 0.0 121.00
25 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 23 19.82 0.0 119.00
26 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 30 19.68 0.0 117.00
27 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 27 19.61 0.0 117.00
28 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 19.53 0.0 116.00
29 Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 10 17.99 0.0 99.00
30 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 42 17.53 0.0 94.00
31 Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 16 17.32 0.0 92.00
32 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 17.13 0.0 90.00
33 Aneta JanošicováAneta Janošicová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 18 16.90 0.0 87.00
34 Amálie LinkováAmálie Linková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 26 16.47 0.0 82.00
35 Nikola JanošicováNikola Janošicová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 19 16.46 0.0 82.00
36 Kateřina JonákováKateřina Jonáková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 15.92 0.0 77.00
37 Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 25 15.63 0.0 74.00
38 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 34 15.08 0.0 68.00
39 Andrea StolínováAndrea Stolínová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 38 14.94 0.0 66.00
40 Izabela PlaceIzabela Place
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 32 14.30 0.0 60.00
41 Adéla ŠkopováAdéla Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 13.06 0.0 47.00
42 Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 12.46 0.0 41.00
Celkem 42 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 16 25.99 0.0 189.00
2 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 19 21.77 0.0 141.00
3 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 21 18.92 0.0 109.00
4 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 6 18.54 0.0 105.00
5 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 18 17.57 0.0 94.00
6 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 14 16.82 0.0 86.00
7 Adéla NoskováAdéla Nosková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 16.58 0.0 84.00
8 Kateřina MayerováKateřina Mayerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 11 16.21 0.0 80.00
9 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 8 15.48 0.0 72.00
10 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 12 15.36 0.0 71.00
11 Nela JindrováNela Jindrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 9 14.65 0.0 63.00
12 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 22 14.53 0.0 62.00
13 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 10 12.99 0.0 46.00
14 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 7 12.30 0.0 39.00
15 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 1 10.77 0.0 24.00
16 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 3 09.95 0.0 16.00
17 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 23 08.74 0.0 6.00
18 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
13 15 08.69 0.0 5.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 4 DNS 0.0 0.00
Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 DNS 0.0 0.00
Apolena ČesákováApolena Česáková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 5 DNS 0.0 0.00
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0010
1= Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
2= Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0011
2= Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
2= Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0003
3= Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0011
3= Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
4= Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0012
4= Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
4= Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
5= Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0013
5= Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
6 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
7 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0003
8 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
Celkem 15 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1191
2 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1190
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1118
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1101
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1042
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0980
7 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0955
8 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0927
9 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0917
10 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0882
11 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0853
12 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0806
13 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0797
14 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0784
15 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0773
16 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0764
17 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0709
18 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0707
19 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0702
20 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0665
21 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0650
22 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0630
23 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0562
24 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0517
25 Michal MatějkaMichal Matějka 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0472
26 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0446
27 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0320
28 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0291
29 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0268
30 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0224
31 Daniel RifelDaniel Rifel 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0187
Celkem 31 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1263
2 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1106
3 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0884
4 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0813
5 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0682
6 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0671
7 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0666
8 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0663
9 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0516
10 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0476
11 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0468
12 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0462
13 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0306
14= Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0241
14= Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0241
16 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0212
17 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0174
18 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0159
19 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0138
20= Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0000
20= Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0000
20= Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
20= Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0000
Celkem 23 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0010
1= Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0004
2= Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0010
2= Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
3= Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0010
3= Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0000
3= Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0004
4= Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0011
4= Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0000
4= Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0004
5 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0011
6= Andrea StolínováAndrea Stolínová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0011
6= Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0004
7= Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0011
7= Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
8 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0004
10 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0004
11 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0004
12 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0004
13 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
14 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0004
15 Kateřina KrmačováKateřina Krmačová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0004
16 Aneta JanošicováAneta Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0004
17 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0004
18 Amálie LinkováAmálie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
19 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
20 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
21 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0003
22 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
23 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
24 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
25 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
29 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
30 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
31= Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0003
31= Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0003
33 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
34 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
36 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
38 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
41 Izabela PlaceIzabela Place 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0003
42 Nikola JanošicováNikola Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0003
Celkem 42 závodníků