výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve čtyřboji přípravek

Jaroměř (28. 9. 2019)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.91 311.00
2 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.73 257.00
3 Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.93 168.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.34 88.00
5 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.61 33.00
6 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.73 4.00
7 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.13 2.00
8 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.15 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:11.70 350.00
2 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.77 325.00
3 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.29 296.00
4 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.54 293.00
5 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.92 224.00
6 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.51 171.00
Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:11.70 350.00
2 Jan PolednoJan Poledno 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.77 325.00
3 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.91 311.00
4 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.29 296.00
5 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.54 293.00
6 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.73 257.00
7 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.92 224.00
8 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.51 171.00
9 Antonín JánskýAntonín Jánský 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:28.93 168.00
10 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.34 88.00
11 Matěj PonikelskýMatěj Ponikelský 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.61 33.00
12 Luláš ChladilLuláš Chladil 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.73 4.00
13 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.13 2.00
14 Jakub ŽilkaJakub Žilka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:01.15 2.00
Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNF

600 m - Atletická přípravka-hoši (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1:56.12 567.00
2 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:56.31 564.00
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1:59.89 510.00
4 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.32 504.00
5 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:14.04 322.00
6 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.12 286.00
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:18.00 276.00
Celkem 7 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PeteraTomáš Petera 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:59.64 514.00
2 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.50 487.00
3 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:08.53 390.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.23 308.00
5 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:27.16 184.00
6 Michal MatějkaMichal Matějka 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:30.02 158.00
7 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:31.02 150.00
8 Daniel RifelDaniel Rifel 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.37 70.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:09.29 381.00
2 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:14.29 319.00
3 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:15.59 304.00
4 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.27 241.00
5 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.41 240.00
6 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:34.33 124.00
7 Jakub VeberJakub Veber 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.49 108.00
8 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:03.45 0.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:58.29 534.00
2 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:59.53 516.00
3 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:02.95 466.00
4 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:12.89 336.00
5 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:14.47 317.00
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:15.93 300.00
7 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:21.29 241.00
8 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.17 133.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Skupin)

Skupin 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:09.27 381.00
2 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:14.22 320.00
3 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:15.59 304.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:15.76 302.00
5 Thea DoležalováThea Doležalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:17.58 281.00
6 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:22.14 232.00
7 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:27.69 179.00
8 Andrea StolínováAndrea Stolínová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:31.92 143.00
9 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:34.48 122.00
Celkem 9 závodníků
Skupin 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:03.62 457.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.46 366.00
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:12.32 343.00
4 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.14 321.00
5 Izabela PlaceIzabela Place 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:16.75 290.00
6 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:17.73 279.00
7 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:21.49 239.00
8 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.16 202.00
9 Nicol HoncůNicol Honců 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:35.62 114.00
Celkem 9 závodníků
Skupin 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1:56.85 556.00
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:59.88 510.00
3 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.64 485.00
4 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:05.35 433.00
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:05.68 428.00
6 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:22.83 225.00
7 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:26.27 192.00
8 Aneta ErbenováAneta Erbenová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.86 186.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 04 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.95 398.00
2 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:08.92 385.00
3 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.23 320.00
4 Kateřina JonákováKateřina Jonáková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:16.95 288.00
5 Amálie LinkováAmálie Linková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.71 280.00
6 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.55 270.00
7 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.23 263.00
8 Markéta BedrošováMarkéta Bedrošová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.36 131.00
Celkem 8 závodníků
Skupin 05 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrmačováKateřina Krmačová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.98 398.00
2 Barbora DusováBarbora Dusová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.38 367.00
3 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.45 366.00
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.49 365.00
5 Nikola JanošicováNikola Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.16 253.00
6 Aneta JanošicováAneta Janošicová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.37 220.00
7 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.85 196.00
8 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.42 181.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:13.74 325.00
2 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:16.44 294.00
3 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.30 251.00
4 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:28.86 168.00
5 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.38 116.00
6 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.59 87.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:02.11 478.00
2 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.18 320.00
3 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.36 318.00
4 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.73 106.00
5 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.97 104.00
6 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.07 104.00
Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 28.9.2019 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.12 212.00
2 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.44 163.00
3 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.39 155.00
4 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:43.80 61.00
5 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.30 59.00
6 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:58.86 6.00
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:02.11 478.00
2 Rozálie HavlíčkováRozálie Havlíčková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:13.74 325.00
3 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.18 320.00
4 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.36 318.00
5 Katrin ŠpačkováKatrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:16.44 294.00
6 Adéla NoskováAdéla Nosková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.30 251.00
7 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.12 212.00
8 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:28.86 168.00
9 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:29.44 163.00
10 Kateřina MayerováKateřina Mayerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.39 155.00
11 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.38 116.00
12 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:36.73 106.00
13 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.97 104.00
14 Nela JindrováNela Jindrová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:37.07 104.00
15 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.59 87.00
16 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:43.80 61.00
17 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.30 59.00
18 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:58.86 6.00
Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Apolena ČesákováApolena Česáková 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNS
Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS