výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále A MPD mladšího žactva

Praha - Přátelství (10. 9. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 10.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 22 10.60 0.0 11.00
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 20 10.26 0.0 9.00
3 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 21 10.05 0.0 8.00
4 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 12 09.65 0.0 7.00
5 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 19 09.37 0.0 6.00
6 Karolína JedličkováKarolína Jedličková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 09.08 0.0 5.00
7 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 15 08.85 0.0 4.00
8 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 17 08.81 0.0 3.00
9 Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 14 08.55 0.0 2.00
10 Markéta ZítkováMarkéta Zítková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 16 08.36 0.0 1.00
11 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 18 08.25 0.0
12 279 Karolína KaškováKarolína Kašková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 13 08.05 0.0
13 Juliana FrimlováJuliana Frimlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 1 07.36 0.0
14 258 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 07.21 0.0
15 285 Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 8 07.03 0.0
16 Anna NedvědováAnna Nedvědová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 6 06.67 0.0
17 Ema ŠárováEma Šárová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 3 06.43 0.0
18 Leona VaňkováLeona Vaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 7 06.36 0.0
19 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 5 06.34 0.0
20 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 11 06.07 0.0
21 177 Týna HavlíkováTýna Havlíková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 2 05.41 0.0
Rose RozkydálkováRose Rozkydálková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 4 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků