výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

83. ročník Velké ceny Kolína

Kolín (21. 8. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 21.8.2019 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 07.16 826.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.20 813.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.26 792.00
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 07.31 775.00
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.34 765.00
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.37 755.00
MS Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.52
8 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.55 697.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 21.8.2019 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.47 723.00
2 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.57 690.00
3 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 07.61 678.00
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.62 675.00
MS Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.67
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.68
MS Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.82
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 21.8.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.67 659.00
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.87 598.00
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.90 589.00
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.08 537.00
MS Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.44
Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 21.8.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.99 563.00
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5 08.32 470.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.67 381.00
4 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.36 229.00
Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 07.16 826.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.20 813.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.26 792.00
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 07.31 775.00
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.34 765.00
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.37 755.00
7 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.47 723.00
8 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.52
9 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.55 697.00
10 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.57 690.00
11 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 07.61 678.00
12 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.62 675.00
13 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.67
13 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.67 659.00
15 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.68
16 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.82
17 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.87 598.00
18 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.90 589.00
19 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.99 563.00
20 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.08 537.00
21 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5 08.32 470.00
22 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.44
23 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.67 381.00
24 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.36 229.00
Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 21.8.2019 - 15:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.62 968.00
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.88 885.00
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.14 806.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.41 726.00
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.42 723.00
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.47 709.00
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.61 670.00
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 21.8.2019 - 15:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.23 779.00
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.29 761.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.33 749.00
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.45 715.00
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.52 695.00
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.53 692.00
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 21.8.2019 - 15:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.49 704.00
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.54 690.00
MS Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.70
MS Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.72
5 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.88 597.00
MS Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.91
MS Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.13
Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 21.8.2019 - 15:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.67 654.00
2 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.69 648.00
3 Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.90 592.00
MS Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.01
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.42 463.00
Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
10 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.62 968.00
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.88 885.00
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.14 806.00
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.23 779.00
5 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.29 761.00
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.33 749.00
7 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.41 726.00
8 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.42 723.00
9 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.45 715.00
10 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.47 709.00
11 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.49 704.00
12 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.52 695.00
13 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.53 692.00
14 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.54 690.00
15 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.61 670.00
16 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 08.67 654.00
17 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.69 648.00
18 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.70
19 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.72
20 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.88 597.00
21 Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 08.90 592.00
22 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.91
23 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.01
24 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.13
25 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.42 463.00
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
10 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS