výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

83. ročník Velké ceny Kolína

Kolín (21. 8. 2019)
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2465
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2457
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2236
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2191
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2123
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2049
7 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2039
8 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1928
9 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1861
10 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1844
11 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1661
12 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1601
13 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1488
14 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1365
15 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0967
16 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0764
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... DNF
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 28 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2530
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2327
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2313
4 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2194
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2176
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2161
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2133
8 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2070
9 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2021
10 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1944
11 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1936
12 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1928
13 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1880
14 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1872
15 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1837
16 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1755
17 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1575
18 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1173
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Anna StrakováAnna Straková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNF
Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 35 závodníků