výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

22. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s.

Louny (10. 8. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.8.2019 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.28
2 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 13.68
3 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 14.64
Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.8.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.62
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.40
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.53
Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.8.2019 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.24
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.37
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 13.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.62
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.24
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.40
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.53
6 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.28
7 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.37
8 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 13.68
9 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 13.72
10 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 14.64
Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 DNS
Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 10.8.2019 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.70
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.03
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.40
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.80
5 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.43
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 10.8.2019 - 11:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.20
2 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 13.60
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 6 14.05
4 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 14.57
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále B (so, 10.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.74
2 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.13
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.34
4 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 14.39
Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.8.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.94
2 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 4 14.13
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.19
4 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.54
5 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 15.09
6 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.8.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.50
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.10
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.11
4 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 14.47
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 5 15.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.50
2 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.94
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.10
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.11
5 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 4 14.13
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.19
7 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 14.47
8 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.54
9 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 5 15.00
10 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 15.09
11 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.37

100 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.8.2019 - 12:05) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 14.13
2 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 14.47
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.57
4 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 15.22
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 2 15.37
Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 DNS
Celkem 6 závodníků