Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019

Ostrava - Vítkovice (27. 8. 2019)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 27.8.2019 - 15:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11.63 0.0
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10.92 0.0
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10.45 0.0
4 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10.17 0.0
5 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10.09 0.0
6 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 09.71 0.0
7 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 09.63 0.0
8 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 09.61 0.0
9 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 09.59 0.0
10 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 08.68 0.0
11 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 08.67 0.0
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 08.33 0.0
13 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 08.32 0.0
14 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 08.17 0.0
15 Jana PannováJana Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 08.17 0.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 27.8.2019 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12.80 0.0
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10.10 0.0
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 07.85 0.0
4 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 07.16 0.0
5 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 06.72 0.0
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 27.8.2019 - 15:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14.96 0.0
2 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11.14 0.0
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10.57 0.0
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.84 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 27.8.2019 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10.85 0.0
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.19 0.0
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.92 0.0
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 09.28 0.0
5 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.03 0.0
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.79 0.0
7 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.63 0.0
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.62 0.0
9 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.16 0.0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 27.8.2019 - 13:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 13.86 0.0
2 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11.30 0.0
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10.69 0.0
4 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10.27 0.0
5 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10.11 0.0
6 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10.06 0.0
7 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 09.60 0.0
8 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 08.93 0.0
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 27.8.2019 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 27.8.2019 - 13:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 26.84 0.0
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 26.64 0.0
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24.35 0.0
4 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20.50 0.0
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20.10 0.0
6 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 19.28 0.0
7 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15.47 0.0
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 NM 0.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 27.8.2019 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 37.49 0.0
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 33.16 0.0
3 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 32.19 0.0
4 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 32.17 0.0
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 31.91 0.0
6 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 29.20 0.0
7 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 26.29 0.0
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 25.50 0.0
9 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19.43 0.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 27.8.2019 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 37.74 0.0
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 28.22 0.0
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 23.07 0.0
4 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 22.10 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 27.8.2019 - 15:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(út, 27.8.2019 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 44.59 0.0
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 27.70 0.0
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 21.52 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 27.8.2019 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 43.70 0.0
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 28.00 0.0
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 27.72 0.0
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 25.35 0.0
5 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18.73 0.0
6 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 16.60 0.0
7 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 16.36 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 27.8.2019 - 16:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 40.28 0.0
2 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 37.42 0.0
3 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 34.06 0.0
4 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 31.52 0.0
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 31.45 0.0
6 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.32 0.0
7 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 28.53 0.0
8 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 28.27 0.0
9 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 26.46 0.0
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(út, 27.8.2019 - 16:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 27.8.2019 - 16:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 31.77 0.0
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 29.69 0.0
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 28.48 0.0
4 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 27.72 0.0
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27.68 0.0
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 27.14 0.0
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 26.60 0.0
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 25.87 0.0
9 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 21.88 0.0
10 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 21.17 0.0
11 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 20.40 0.0
12 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 20.15 0.0
13 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15.78 0.0
14 Jana PannováJana Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 14.89 0.0
15 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13.93 0.0
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 27.8.2019 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 36.09 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 32.76 0.0
3 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31.54 0.0
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30.30 0.0
5 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 22.30 0.0
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20.36 0.0
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 DNS 0.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 27.8.2019 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 27.78 0.0
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 25.30 0.0
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 22.87 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 27.8.2019 - 15:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 31.18 0.0
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 30.08 0.0
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.96 0.0
4 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 26.71 0.0
5 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 23.49 0.0
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22.67 0.0
7 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20.24 0.0
8 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13.89 0.0
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 NM 0.0
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 27.8.2019 - 14:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 43.08 0.0
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 38.24 0.0
3 Dalibor MikulokDalibor Mikulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 30.40 0.0
4 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 26.21 0.0
5 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24.37 0.0
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 27.8.2019 - 13:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠebestaDavid Šebesta
TJ UničovTJ Uničov
02 35.50 0.0
Celkem 1 závodníků