Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019

Ostrava - Vítkovice (27. 8. 2019)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 27.8.2019 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12.80 0.0
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10.10 0.0
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 07.85 0.0
4 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 07.16 0.0
5 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 06.72 0.0
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 27.8.2019 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14.96 0.0
2 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11.14 0.0
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10.57 0.0
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.84 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 27.8.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10.85 0.0
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.19 0.0
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.92 0.0
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 09.28 0.0
5 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.03 0.0
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.79 0.0
7 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.63 0.0
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.62 0.0
9 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.16 0.0
Celkem 9 závodníků