Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Olomouc (21. 8. 2019)
Skok vysoký - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař 930612 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.93
2 Tomáš MráčekTomáš Mráček 950109 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.90
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 970303 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.85
Skok vysoký - Ženy (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna StejskalováAnna Stejskalová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.53
2 Anna GregušováAnna Gregušová 020815 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.53
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 040221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.50
Skok o tyči - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.00
2= Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.60
2= Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.60
Skok o tyči - Ženy (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Skok daleký - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 960618 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.64
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 010202 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.23
3 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.20
Skok daleký - Ženy (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.25
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 031103 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4.96
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 051211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4.96
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 020710 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.57
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.05
Vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.34
Vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 810718 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.87
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.50
Hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 020710 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.58
2 Martina MazurováMartina Mazurová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.97
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 39.90
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 021009 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 000523 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.19
Hod diskem 2kg - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří HorkýJiří Horký 920705 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.13
2 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 810718 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.42
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 31.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 020205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 41.30
2 Lucie PetrlováLucie Petrlová 050201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.56
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.87
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim VavříkRadim Vavřík 030912 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 34.54
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 28.88
Hod oštěpem 800g - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký 951231 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 55.15
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.67
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 650510 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 34.90