Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Olomouc (21. 8. 2019)
skok vysoký - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.93
2 Tomáš MráčekTomáš Mráček 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.90
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.85
skok vysoký - Ženy (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.53
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.53
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.50
skok o tyči - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.00
2= Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.60
2= Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.60
skok o tyči - Ženy (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.64
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.23
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.20
skok daleký - Ženy (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.25
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4.96
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4.96
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.57
vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.05
vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.34
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.87
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.50
hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.58
2 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.97
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 39.90
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.19
hod diskem 2kg - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří HorkýJiří Horký 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.13
2 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 32.42
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 31.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 41.30
2 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.56
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.87
hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 34.54
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 28.88
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 21.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 55.15
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.67
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 34.90