Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj

Otrokovice (3. 8. 2019)
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1535
2 René NovákRené Novák 71 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1445
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1360
4 Marek BaškaMarek Baška 76 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1162
5 Pavel BeznoskaPavel Beznoska 78 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1061
6 Aleš PrudkýAleš Prudký 66 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1047
7 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0935
8 Jaroslav VicherJaroslav Vicher 87 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0867
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNF
Celkem 9 závodníků
vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1578
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1081
3 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0939
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0838
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0803
Celkem 5 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1025
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0879
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0834
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0772
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1162
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0620
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0486
Celkem 3 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová 88 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1272
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1051
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0907
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0830
Celkem 3 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1193
Celkem 1 závodníků