Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Tábor

Tábor (17. 9. 2019)

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 17.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 11 4:47.3 635.00
2 Jan BenediktJan Benedikt 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 1 4:58.5 568.00
3 Josef LuňáčekJosef Luňáček 02 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 8 4:59.7 561.00
4 Filip ŠirokýFilip Široký 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 12 5:04.7 533.00
5 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 4 5:10.4 501.00
6 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 14 5:12.4 490.00
7 Petr JůnPetr Jůn 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí AVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí A 6 5:17.2 465.00
8 Adam ZíkaAdam Zíka 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 16 5:34.7 376.00
9 Matyáš JíraMatyáš Jíra 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 5:55.9 281.00
10 Tomáš SkořepaTomáš Skořepa 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 10 6:01.2 259.00
11 Daniel PauknerDaniel Paukner 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 9 6:02.2 255.00
12 Jan FaflíkJan Faflík 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3 6:36.8 134.00
Filip KotalíkFilip Kotalík 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 7 DNS
Štěpán BudilŠtěpán Budil 03 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 2 DNS
MS Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 13 5:42.0
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 17.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin BartákMartin Barták 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 4:31.2 737.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 11 4:34.0 719.00
3 Martin KozojedMartin Kozojed 04 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí BVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí B 9 4:36.1 705.00
4 Robert KostlánRobert Kostlán 04 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 4:36.9 700.00
5 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí AVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí A 2 4:40.8 675.00
6 Marek KoubaMarek Kouba 02 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 8 5:05.4 529.00
7 Filip ŠtrinclFilip Štrincl 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 15 5:06.1 525.00
8 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 16 5:10.1 503.00
9 Adam CetlovskýAdam Cetlovský 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 5:14.2 481.00
10 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 13 5:28.4 407.00
11 Lukáš LhotaLukáš Lhota 00 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 10 5:35.1 375.00
12 Vladislav BragucaVladislav Braguca 03 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 5:42.6 339.00
13 Lukáš KoblasaLukáš Koblasa 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 5:47.4 318.00
14 Vladimír RollVladimír Roll 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 14 5:54.4 287.00
15 Michal1.1.2001 VeseckýMichal1.1.2001 Vesecký 02 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 17 5:55.4 283.00
Marek PešataMarek Pešata 01 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 12 DNS
Jakub HrubýJakub Hrubý 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 DNF
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin BartákMartin Barták 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 4:31.2 737.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 11 4:34.0 719.00
3 Martin KozojedMartin Kozojed 04 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí BVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí B 9 4:36.1 705.00
4 Robert KostlánRobert Kostlán 04 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 4:36.9 700.00
5 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí AVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí A 2 4:40.8 675.00
6 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 11 4:47.3 635.00
7 Jan BenediktJan Benedikt 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 1 4:58.5 568.00
8 Josef LuňáčekJosef Luňáček 02 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 8 4:59.7 561.00
9 Filip ŠirokýFilip Široký 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 12 5:04.7 533.00
10 Marek KoubaMarek Kouba 02 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 8 5:05.4 529.00
11 Filip ŠtrinclFilip Štrincl 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 15 5:06.1 525.00
12 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 16 5:10.1 503.00
13 Tomáš GondekTomáš Gondek 04 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 4 5:10.4 501.00
14 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 14 5:12.4 490.00
15 Adam CetlovskýAdam Cetlovský 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 5:14.2 481.00
16 Petr JůnPetr Jůn 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí AVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí A 6 5:17.2 465.00
17 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 13 5:28.4 407.00
18 Adam ZíkaAdam Zíka 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 16 5:34.7 376.00
19 Lukáš LhotaLukáš Lhota 00 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 10 5:35.1 375.00
20 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 13 5:42.0
21 Vladislav BragucaVladislav Braguca 03 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 5:42.6 339.00
22 Lukáš KoblasaLukáš Koblasa 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 5:47.4 318.00
23 Vladimír RollVladimír Roll 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 14 5:54.4 287.00
24 Michal1.1.2001 VeseckýMichal1.1.2001 Vesecký 02 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 17 5:55.4 283.00
25 Matyáš JíraMatyáš Jíra 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 5:55.9 281.00
26 Tomáš SkořepaTomáš Skořepa 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 10 6:01.2 259.00
27 Daniel PauknerDaniel Paukner 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 9 6:02.2 255.00
28 Jan FaflíkJan Faflík 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3 6:36.8 134.00
Filip KotalíkFilip Kotalík 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 7 DNS
Štěpán BudilŠtěpán Budil 03 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 2 DNS
Marek PešataMarek Pešata 01 SŠ obchodu, služeb a řemesel TáborSŠ obchodu, služeb a řemese... 12 DNS
Jakub HrubýJakub Hrubý 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 DNF