Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Beroun

Beroun (19. 9. 2019)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan MachJan Mach 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 2200
2 Filip KračmerFilip Kračmer 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1684
3 Roman ČernoušekRoman Černoušek 01 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 1591
4 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1481
5 Roman PošmurnýRoman Pošmurný 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 1395
6 Josef KuníkJosef Kuník 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 1191
7 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1172
8 Jan JankovecJan Jankovec 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 1108
9 Jakub TlamsaJakub Tlamsa 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 1100
10 Jan FojtíkJan Fojtík 00 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 1038
11 Marek BeňoMarek Beňo 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1004
12 Tadeáš NovákTadeáš Novák 01 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0959
13 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0939
14 Adam HrdinaAdam Hrdina 02 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0809
15 Jan NosekJan Nosek 04 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0685
16 Michal SmetanaMichal Smetana 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0640
17 Petr SvobodaPetr Svoboda 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0627
18 David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0621
19 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0589
20 Matěj SoučekMatěj Souček 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0565
21 Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0544
22 Aleš PetrusAleš Petrus 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0520
23 Jaroslav HrůzaJaroslav Hrůza 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0475
24 Matyáš KůdaMatyáš Kůda 01 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0473
25 Tomáš TenkrátTomáš Tenkrát 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0464
26 Jáchym ValentaJáchym Valenta 03 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0455
27 Michal VospálekMichal Vospálek 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0454
28 Vojtěch BalvínVojtěch Balvín 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0449
29 Michal BorovskýMichal Borovský 03 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0419
30 Dominik SchmidtDominik Schmidt 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0415
31 Filip SrpFilip Srp 03 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0345
32= Karel MaříkKarel Mařík 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
32= Petr BrázdaPetr Brázda 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
32= Tomáš ČernýTomáš Černý 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
32= Ondřej SušankaOndřej Sušanka 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
32= Lukáš PechLukáš Pech 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
32= David MittelbachDavid Mittelbach 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
32= David MyslivečekDavid Mysliveček 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
32= David LudvíkDavid Ludvík 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
32= Kristian PetřvalskýKristian Petřvalský 00 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
32= Jan LoněkJan Loněk 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
Celkem 41 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2555
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 2240
3 Adéla KřivánkováAdéla Křivánková 03 GVH HořoviceGVH Hořovice 1625
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 1302
5 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1144
6 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 GVH HořoviceGVH Hořovice 1115
7 Jitka MenclováJitka Menclová 03 GVH HořoviceGVH Hořovice 1112
8 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1085
9 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1063
10 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0930
11 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 19 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0635
12 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 01 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0626
13 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0608
14 Johana ErnestováJohana Ernestová 01 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0582
15 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0551
16 Anna ŠtědráAnna Štědrá 02 GVH HořoviceGVH Hořovice 0531
17 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0524
18 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 19 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0517
19 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0512
20 Klára KuncováKlára Kuncová 04 GVH HořoviceGVH Hořovice 0494
21 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0492
22= Petra KlikováPetra Kliková 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0460
22= Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 GVH HořoviceGVH Hořovice 0460
22= Jana BřezovskáJana Březovská 04 GVH HořoviceGVH Hořovice 0460
22= Lucie BeckováLucie Becková 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0460
26 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0456
27 Emílie StaráEmílie Stará 01 GVH HořoviceGVH Hořovice 0445
28 Kristýna TomáškováKristýna Tomášková 01 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0390
29 Karolína NovákováKarolína Nováková 01 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0385
30 Agáta KaráskováAgáta Karásková 04 GVH HořoviceGVH Hořovice 0350
31 Eliška BendováEliška Bendová 04 GVH HořoviceGVH Hořovice 0303
32 Alžběta BrůnováAlžběta Brůnová 02 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0270
33 Nikol MachačováNikol Machačová 03 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0244
34 Natálie BeťárováNatálie Beťárová 04 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0194
35 Nicole JelínkováNicole Jelínková 03 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0123
36= Kateřina VoříškováKateřina Voříšková 00 GVH HořoviceGVH Hořovice 0000
36= Julie SilaveckáJulie Silavecká 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
36= Helena AdameckáHelena Adamecká 03 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0000
36= Eliška KomancováEliška Komancová 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
36= Bára VernerováBára Vernerová 04 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
36= Kateřina MikulováKateřina Mikulová 03 GVH HořoviceGVH Hořovice 0000
36= Kateřina VondalováKateřina Vondalová 04 GVH HořoviceGVH Hořovice 0000
36= Dita KottováDita Kottová 03 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
36= Natálie MrkáčkováNatálie Mrkáčková 02 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0000
36= Andy LojínováAndy Lojínová 04 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
36= Klára BičanovskáKlára Bičanovská 03 Střední zdravotnická škola BerounStřední zdravotnická škola ... 0000
36= Karolína ŠornováKarolína Šornová 01 OA a SPgŠ BerounOA a SPgŠ Beroun 0000
36= Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
36= Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
Celkem 49 závodníků