Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Stará Boleslav (31. 8. 2019)
100 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.23 9.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.57 7.00
3 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.63 6.00
100 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.11 2.00
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.56 1.00
3 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.76
100 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.45 2.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.46 1.00
3 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.51
100 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.61 9.00
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.86 7.00
3 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90 6.00
100 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.89 7.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.13 5.00
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.14 4.00
100 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.52 11.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.72 9.00
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.84 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.64 4.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.93 3.00
3 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.98 2.00
200 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.48 4.00
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.65 3.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.02 1.00
200 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.23 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.43 7.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.82 6.00
200 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.12 11.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.92 9.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.97 8.00
200 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.98 7.00
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.08 3.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 25.52 1.00
200 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.21 4.00
2 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.44 2.00
3 24 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.72
200 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.22 7.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.44 5.00
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.53 4.00
200 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 15 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.70 3.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.23 1.00
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 30.05
200 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.94
2 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.15
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 31.25
200 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 77 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 27.37 6.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.45 5.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 27.63 4.00
200 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 27.89 3.00
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 28.74 1.00
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.47
200 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.11 11.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 26.41 9.00
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.62 8.00
400 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.59 9.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.30 7.00
3 86 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 52.60 6.00
400 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.79 3.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 54.19 2.00
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 54.71 1.00
400 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.66 9.00
2 15 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 61.14 7.00
400 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 70 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.39 7.00
2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.76 5.00
3 71 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.51 4.00
400 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.12 11.00
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 60.13 9.00
3 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.51 8.00
800 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:59.67 9.00
2 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.41 7.00
3 86 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:00.82 6.00
800 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 31 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.40 9.00
2 24 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:11.84 7.00
3 15 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:26.02 6.00
800 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 70 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:18.02 7.00
2 71 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.83 5.00
3 72 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.21 4.00
800 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 77 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:22.33 11.00
2 76 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:30.12 9.00
3 83 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:37.91 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:14.26 9.00
2 74 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:16.64 7.00
3 71 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:26.83 6.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 83 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:28.03 9.00
2 70 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:31.77 7.00
3 72 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.22 6.00
1500 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 12 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:57.89 7.00
2 31 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:18.79 5.00
3 6 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:23.77 4.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 88 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.94 11.00
2 86 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:45.09 9.00
3000 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:13.49 7.00
2 77 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11:19.33 5.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 215 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 15:44.46
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.50 7.00
2 31 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.51 5.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 15.15 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.25 9.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.38 8.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.00 9.00
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.39 7.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.42 6.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.76 9.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.96 7.00
3 83 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.25 6.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 46.32 11.00
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 47.57 9.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.81 8.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 50.73 6.00
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 50.90 5.00
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.22 4.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.32 9.00
2 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.45 7.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 66.84 7.00
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 70.28 5.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 71.55 4.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hadrbolec, Lehar, Hlaváček, Kučera Hadrbolec, Lehar, Hlaváček, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.88 9.00
2 Koška, Krakuvčík, Puczek, Řehák Koška, Krakuvčík, Puczek, Řehák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.27 7.00
3 Höfner, Chlubna, Podnecký, Šmahel Höfner, Chlubna, Podnecký, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.41 6.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Brát, Sojka, Soukal, Zákora Brát, Sojka, Soukal, Zákora TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.08 9.00
2 Mezera, Šašek, Hřích, Wertheim Mezera, Šašek, Hřích, Wertheim A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.21 7.00
3 Forman, Kuchař, Severa, Steklý Forman, Kuchař, Severa, Steklý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.31 6.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dondová, Kupková, Rozehnalová, Voříšková Dondová, Kupková, Rozehnalová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 49.72 7.00
2 15 Čechová, Čechová, Korelová, Koudelková Čechová, Čechová, Korelová, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.19 5.00
3 Čurdová, Cichoňová, Veselá, Zábojníková Čurdová, Cichoňová, Veselá, Zábojníková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.62 4.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tvrdá, Králová, Šafránková, Šlehubrová Tvrdá, Králová, Šafránková, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.57 11.00
2 Bennett, Havlová, Jonášová, Quadrátová Bennett, Havlová, Jonášová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.13 9.00
3 Vejborná, Vejdělková, Smítková, Fridrichová Vejborná, Vejdělková, Smítková, Fridrichová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.31 8.00