Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Stará Boleslav (31. 8. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.90 9.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.70 7.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70 9.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.70 7.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70 6.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.59 7.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.59 5.00
3 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.59 4.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.68 11.00
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.65 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.50 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.80 9.00
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.10 7.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.30 11.00
2 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.00 9.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.00 7.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.20 5.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.00
skok daleký - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.67 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.85 7.00
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.81 6.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.89 9.00
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.76 7.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.67 6.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5.10 7.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.07 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.05 4.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.25 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.15 9.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.14 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.71 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.92 7.00
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.98 6.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.05 9.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.68 7.00
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.42 6.00
trojskok - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.73 7.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.12 5.00
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43 4.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10.75 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.73 9.00
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.12 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.48 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.32 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10.85 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.22 7.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.88 5.00
3 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.88 4.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.97 9.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48 7.00
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.06 6.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.70 9.00
2 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.31 7.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32.74 7.00
2 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.03 5.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.59 4.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 30.95 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.90 9.00
3 Eliška DrábkováEliška Drábková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.17 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.28 9.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.67 7.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.14 6.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.80 9.00
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.54 7.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 48.08 11.00
2 Eliška DrábkováEliška Drábková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.81 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.93 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.79 7.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.33 5.00
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 32.66 4.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.33 9.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.06 7.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.91 6.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.71 11.00
2 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.28 9.00
3 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.77 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.69 11.00
3 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 24.46 9.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.37 7.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.95 5.00
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.28 4.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.49 9.00
2 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.58 7.00
3 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 33.26 6.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 31.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.87 9.00
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.49 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.18 6.00