Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Stará Boleslav (31. 8. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.64 QA
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.02 QA
3 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.04 qA
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.23 qB
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.42 qB
6 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.60 qB
Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.42 QA
2 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.68 QA
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.21 qA
4 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.44 qB
5 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.53 qB
Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Poznámky:
5.dráha - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 31.8.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.23 9.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.57 7.00
3 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.63 6.00
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.02 5.00
5 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.12 4.00
6 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.92 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.8.2019 - 11:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.11 2.00
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.56 1.00
3 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.76
Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 10:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.61 QA
2 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.03 QA
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.35 qB
4 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.40 qB
5 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.50 qB
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.52 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.87 QA
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.10 QA
3 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.16 qA
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.27 qA
5 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.54 qB
6 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.55 qB
7 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.74
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 31.8.2019 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.61 9.00
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.86 7.00
3 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.90 6.00
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.26 5.00
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 12.40 4.00
6 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.57 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.8.2019 - 11:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.45 2.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.46 1.00
3 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.51
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.54
5 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.61
Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 10:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.91 Q
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.20 Q
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.52 q
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.77
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.12
6 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.15 Q
2 15 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.22 Q
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.52 q
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.02 q
5 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.47 q
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.72
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 31.8.2019 - 11:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.89 7.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.13 5.00
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.14 4.00
4 15 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.26 3.00
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.48 2.00
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.60 1.00
7 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.97
8 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 14.50
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 31.8.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.77 QA
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.90 QA
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 13.75 qA
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 14.00 qB
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 14.05 qB
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 14.07 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 31.8.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.84 QA
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.11 QA
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 13.38 qA
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.84 qB
5 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 14.01 qB
6 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 14.41 qB
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 31.8.2019 - 11:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.52 11.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.72 9.00
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.84 8.00
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 13.02 7.00
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 13.37 6.00
6 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 13.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.8.2019 - 11:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13.64 4.00
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 13.93 3.00
3 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 13.98 2.00
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 14.02 1.00
5 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 14.40
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 14.42
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

Junioři 01 (so, 31.8.2019 - 13:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.23 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.43 7.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.82 6.00
4 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 24.02 5.00
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.85 2.00
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Junioři 02 (so, 31.8.2019 - 13:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.48 4.00
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.65 3.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.02 1.00
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 25.39
5 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.63
Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.12 11.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.92 9.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.97 8.00
4 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.11 6.00
5 31 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.16 5.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 02 (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.98 7.00
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.08 3.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 25.52 1.00
4 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.28
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 26.48
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 03 (so, 31.8.2019 - 14:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZemanVáclav Zeman 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.21 4.00
2 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.44 2.00
3 24 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 25.72
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.09
5 73 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.17
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky

Juniorky 01 (so, 31.8.2019 - 14:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.22 7.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.44 5.00
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.53 4.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.76 2.00
Celkem 4 závodníků
Juniorky 02 (so, 31.8.2019 - 14:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.70 3.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 28.23 1.00
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 30.05
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 28.33
Celkem 4 závodníků
Juniorky 03 (so, 31.8.2019 - 14:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.94
2 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 31.15
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 31.25
4 75 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 32.44
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (so, 31.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.11 11.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 26.41 9.00
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.62 8.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.20 7.00
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 28.34 2.00
Celkem 5 závodníků
Dorostenky 02 (so, 31.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 27.37 6.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 27.45 5.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 27.63 4.00
MS Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.13
Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Dorostenky 03 (so, 31.8.2019 - 14:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 27.89 3.00
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 28.74 1.00
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 29.47
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 30.00
5 86 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 32.32
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

Junioři 01 (so, 31.8.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.59 9.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.30 7.00
3 86 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.60 6.00
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.89 5.00
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.45 4.00
6 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 54.78
Celkem 6 závodníků
Junioři 02 (so, 31.8.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.79 3.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.19 2.00
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 54.71 1.00
4 71 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.19
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 56.31
6 12 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.76
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.66 9.00
2 15 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 61.14 7.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky

Juniorky 01 (so, 31.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.39 7.00
2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.76 5.00
3 71 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 62.51 4.00
4 74 Jitka MenclováJitka Menclová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 67.92 3.00
5 2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 71.56 2.00
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 62.15
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 60.12 11.00
2 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 60.13 9.00
3 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 65.51 8.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:59.67 9.00
2 88 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:00.41 7.00
3 86 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:00.82 6.00
4 2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:03.97 5.00
5 12 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:12.52 4.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 31 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:03.40 9.00
2 24 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:11.84 7.00
3 15 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:26.02 6.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:18.02 7.00
2 71 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:19.83 5.00
3 72 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:28.21 4.00
4 77 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:31.25 3.00
5 74 Jitka MenclováJitka Menclová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:34.45 2.00
6 75 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:46.55 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:22.33 11.00
2 76 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:30.12 9.00
3 83 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:37.91 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:14.26 9.00
2 74 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:16.64 7.00
3 71 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 4:26.83 6.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 83 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:28.03 9.00
2 70 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:31.77 7.00
3 72 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:34.22 6.00
4 77 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:36.72 5.00
5 73 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:57.03 4.00
6 76 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 6:09.87 3.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:57.89 7.00
2 31 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 5:18.79 5.00
3 6 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:23.77 4.00
4 2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 6:16.98 3.00
15 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 5:20.94 11.00
2 86 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:45.09 9.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11:13.49 7.00
2 77 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11:19.33 5.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 215 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 15:44.46
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.50 7.00
2 31 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 15.51 5.00
Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 15.15 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.25 9.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.38 8.00
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 16.59 7.00
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 16.69 6.00
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 16.92 5.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.00 9.00
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.39 7.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.42 6.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 17.82 5.00
Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 41.76 9.00
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.96 7.00
3 83 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 46.25 6.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky

Dorostenky 01 (so, 31.8.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 46.32 11.00
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 47.57 9.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 49.81 8.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ
Poznámky:
DQ - 168.7
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (so, 31.8.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 50.73 6.00
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 50.90 5.00
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.22 4.00
Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 58.32 9.00
2 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 66.45 7.00
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 66.84 7.00
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 70.28 5.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 71.55 4.00
4 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 75.47 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 31.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hadrbolec, Lehar, Hlaváček, Kučera Hadrbolec, Lehar, Hlaváček, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 44.88 9.00
2 Koška, Krakuvčík, Puczek, Řehák Koška, Krakuvčík, Puczek, Řehák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 45.27 7.00
3 Höfner, Chlubna, Podnecký, Šmahel Höfner, Chlubna, Podnecký, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.41 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brát, Sojka, Soukal, Zákora Brát, Sojka, Soukal, Zákora TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.08 9.00
2 Mezera, Šašek, Hřích, Wertheim Mezera, Šašek, Hřích, Wertheim A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 47.21 7.00
3 Forman, Kuchař, Severa, Steklý Forman, Kuchař, Severa, Steklý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 49.31 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dondová, Kupková, Rozehnalová, Voříšková Dondová, Kupková, Rozehnalová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.72 7.00
2 15 Čechová, Čechová, Korelová, Koudelková Čechová, Čechová, Korelová, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 51.19 5.00
3 Čurdová, Cichoňová, Veselá, Zábojníková Čurdová, Cichoňová, Veselá, Zábojníková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 55.62 4.00
77 Tillmann, Kvapilová, Špániková, Vánišová Tillmann, Kvapilová, Špániková, Vánišová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tvrdá, Králová, Šafránková, Šlehubrová Tvrdá, Králová, Šafránková, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.57 11.00
2 Bennett, Havlová, Jonášová, Quadrátová Bennett, Havlová, Jonášová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.13 9.00
3 Vejborná, Vejdělková, Smítková, Fridrichová Vejborná, Vejdělková, Smítková, Fridrichová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 53.31 8.00
4 Čermáková, Heráková, Pařízková, Švarcová Čermáková, Heráková, Pařízková, Švarcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 56.27 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.751.801.851.901.96 Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.90 -o-ooxxx 9.00
2 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.70 oxxx 7.00
Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.701.75 Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.70 -oooxxx 9.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 1.70 oxxoxxooxxx 7.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.70 ooxoxoxxx 6.00
4 15 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.60 xooxxx 5.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.501.531.561.591.621.651.681.71 Body
1 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.59 -----ooxoxxx 7.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.59 --o-ooxoxxoxxx 5.00
3 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.59 ----xooxxoxxoxxx 4.00
4 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.53 --ooxxoxxoxxx 3.00
5 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.40 ooxxx 2.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.481.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.68 ------ooxooxxoxxx 11.00
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.65 --o--oooooxxx 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.50 -oo-xoxxx 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 1.48 o-oxo-xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.404.604.805.00 Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.80 ----xooxxx 9.00
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 3.10 oxoxxx 7.00
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM ---xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.404.00 Body
1 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.30 ----ooxooooxxx 11.00
2 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.00 -oooooxxoxxx 9.00
MS Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2.70 ooooxxx
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2.70 -ooxo--xxx 8.00
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM -----------xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.203.403.603.804.00 Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3.00 ----xooxxx 7.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2.20 -oxxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.203.403.603.804.00 Body
1 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.00 oxxx
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 DNS
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.67 +0.5 m/s 6.29  +0.06.54  +0.56.37  +0.06.54-6.64  +0.26.67  +0.5 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.85 +0.2 m/s xx5.79  +0.15.795.85  +0.2-x 7.00
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.81 +0.6 m/s 5.66  +0.0x5.81  +0.65.81--- 6.00
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.75 +0.0 m/s -x5.37  +0.05.375.39  -0.35.75  +0.05.74  +0.4 5.00
5 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.65 +0.0 m/s 4.27  -1.05.52  +0.85.65  +0.05.655.43  +0.0-5.22  +0.1 4.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.89 +0.0 m/s 5.14  +0.35.66  +0.25.89  +0.05.89-4.31  +0.0- 9.00
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.76 +0.6 m/s 5.53  +0.45.76  +0.65.53  -0.35.765.54  +0.15.67  +0.85.62  +0.5 7.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.67 +0.0 m/s 5.52  +0.25.42  +0.15.33  +0.25.525.67  +0.05.52  +0.4x 6.00
4 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.59 +0.3 m/s x5.59  +0.35.45  +0.65.59x5.12  +0.0x 5.00
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.11 -0.1 m/s 5.09  +0.55.11  -0.15.05  +0.35.114.92  +0.54.94  +0.1- 4.00
Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 5.10 +0.3 m/s 4.80  +0.14.70  +0.24.85  -0.54.855.10  +0.3-- 7.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 5.07 +0.0 m/s 5.02  +0.14.79  +0.4-5.02-4.62  +0.35.07  +0.0 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 5.05 -0.5 m/s xx4.56  -0.54.56xx5.05  -0.5 4.00
4 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 4.24 +0.1 m/s 4.18  +0.44.24  +0.14.16  +0.54.24--- 3.00
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 4.16 +0.0 m/s 3.46  +0.03.70  +0.13.91  +0.13.914.09  +0.74.12  +1.04.16  +0.0 2.00
6 Barbora VeseláBarbora Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 4.05 +0.0 m/s 3.95  +0.43.86  +0.04.01  +0.04.013.93  +0.53.80  +0.44.05  +0.0 1.00
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 3.94 +0.1 m/s x3.89  +0.23.77  +0.03.893.94  +0.1xx
8 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 3.93 +0.3 m/s xx3.75  +0.03.753.93  +0.33.89  +0.23.90  -0.1
MS Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.16 +0.2 m/s 4.02  -0.54.16  +0.24.07  -0.14.160.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 5.25 +0.4 m/s 5.04  +0.15.11  +0.35.19  +0.15.195.13  +0.95.04  +0.35.25  +0.4 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 5.15 +0.1 m/s 4.39  +0.0x4.49  +0.24.494.25  +0.0x5.15  +0.1 9.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 5.14 +0.6 m/s 4.73  +0.44.98  +0.04.86  +0.44.985.14  +0.6x4.95  +0.0 8.00
4 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 11 4.98 +0.4 m/s 4.84  -0.14.98  +0.44.86  +0.34.984.95  +0.24.92  +0.04.95  +0.3 7.00
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 9 4.96 +0.0 m/s 4.30  -1.14.81  +0.24.76  +0.04.814.82  +0.34.96  +0.04.73  +0.2 6.00
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 10 4.65 +0.2 m/s xx4.65  +0.24.65x4.56  +0.4x 5.00
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 4.61 +1.0 m/s 4.34  +0.34.61  +1.0-4.61--- 4.00
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 7 4.58 +0.8 m/s 4.58  +0.83.84  +0.03.98  +0.24.58-4.25  -0.4- 3.00
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 3 4.48 -0.1 m/s x4.47  +0.44.48  -0.14.48--- 2.00
10 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 4.48 +0.4 m/s 4.48  +0.4x4.44  +0.04.48--- 1.00
Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 DNS ---0---
Celkem 11 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 12.71 +0.4 m/s 11.59  -0.112.26  +0.012.65  +0.412.6512.71  +0.412.52  +0.912.54  -0.1 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.92 +0.2 m/s 10.00  +0.011.92  +0.211.09  +0.111.92x11.73  +0.611.44 7.00
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 10.98 +1.3 m/s 10.98  +1.310.46  +0.210.39  +0.310.98xxx 6.00
4 Jan HavelJan Havel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 10.75 +0.0 m/s x10.75  +0.0-10.75--- 5.00
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12.05 +0.1 m/s 12.05  +0.111.62  +0.0-12.0512.02  +0.1-- 9.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 11.68 +0.0 m/s xx11.68  +0.011.68x11.67  +0.9 +0.8 7.00
3 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.42 +0.4 m/s 11.29  +0.011.42  +0.411.29  +0.611.4211.10  +0.511.22  +0.011.26  +0.1 6.00
4 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 11.28 +0.2 m/s 10.93  +1.111.28  +0.2-11.28--- 5.00
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 11.01 +1.4 m/s 10.78  -0.710.78  +1.010.50  +0.010.7810.82  +0.610.64  +0.111.01  +1.4 4.00
6 24 Tomáš VrzákTomáš Vrzák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 10.51 +0.4 m/s 10.25  +0.210.51  +0.409.59  +0.010.5109.71  +0.5-- 3.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.73 +0.0 m/s 10.62  +0.910.73  +0.010.56  +0.310.7310.63  +0.4xx 7.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 10.12 +0.3 m/s 09.65  +0.009.23  +0.709.86  +0.009.8610.12  +0.309.79  +0.2x 5.00
3 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 09.43 +0.8 m/s 09.43  +0.8x09.22  +0.309.43xx- 4.00
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 NM xxx0.0---
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 10.75 +0.3 m/s 10.64  +0.510.75  +0.310.69  +1.210.7510.60  +0.7-- 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.73 +1.4 m/s 10.73  +1.410.70  +0.010.48  +0.810.73-10.40  +0.410.35 9.00
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.12 +1.1 m/s x09.73  +1.210.12  +1.110.1209.71  +0.3x09.78  +0.2 8.00
4 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 09.77 +0.7 m/s 09.71  +0.9x09.77  +0.709.77x-09.69  +0.9 7.00
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 DNS ---0---
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 11.48 10.3811.05x11.0511.4810.7111.36 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 11.32 11.32x11.0711.32x10.78x 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 8 10.85 10.8210.65x10.8210.8509.6009.85 8.00
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 9 10.65 10.3310.0310.6510.6510.4809.8610.28 7.00
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 3 10.51 10.4810.5109.3910.5109.9210.0509.88 6.00
6 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 2 10.40 08.1410.4009.1310.40--- 5.00
7 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 09.98 09.9809.54x09.98x09.12x 4.00
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 09.37 x09.37x09.37xxx 3.00
9 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1 08.85 08.7808.3008.8508.850.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10 12.22 12.2211.8011.7512.2211.4911.2011.83 7.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 10.88 10.8810.80x10.88xx10.60 5.00
3 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 09.88 09.74x09.4509.74xx09.88 4.00
4 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 6 08.52 08.5207.9408.0008.52xx07.58 3.00
5 Eliška KopeckáEliška Kopecká
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 08.48 07.7008.4808.1208.4808.29xx 2.00
6 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 3 08.18 08.1807.7707.9108.1807.7208.0107.05 1.00
7 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4 07.80 07.5707.8007.4707.80x07.78x
8 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 07.14 07.1407.01x07.14---
MS Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 08.91 08.0408.5408.0408.5408.5008.3508.91
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 13.97 x13.9711.7713.97xxx 9.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 12.48 x12.4812.3212.4812.3711.3711.99 7.00
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 12.06 xx12.0612.0611.6010.7112.05 6.00
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 11.95 11.95x11.5211.9511.53xx 5.00
5 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 10.74 10.7409.9310.3510.74xxx 4.00
6 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 09.61 09.6109.1208.6709.6107.7808.7508.71 3.00
7 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 09.32 x09.32x09.3209.2608.5608.60 2.00
8 83 David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1 08.88 08.4908.8808.8708.8808.4808.7808.26 1.00
Dalibor AndrlíkDalibor Andrlík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 5 DNS ---0---
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 11.70 11.4011.4211.3011.42x11.4411.70 9.00
2 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 11.31 x10.28x10.2811.3110.7010.88 7.00
Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5 DNS ---0---
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 32.74 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
2 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.03 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 26.59 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
4 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 25.35 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
5 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 25.24 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
6 Eliška KopeckáEliška Kopecká
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 22.06 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 21.66 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 30.95 0.0 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.90 0.0 9.00
3 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.17 0.0 8.00
4 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 23.75 0.0 7.00
5 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.16 0.0 6.00
6 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 17.08 0.0 5.00
7 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 16.80 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 41.28 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 40.67 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.14 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 31.49 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 30.51 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 29.04 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 24.80 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
8 Dalibor AndrlíkDalibor Andrlík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 23.90 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.80 0.0 9.00
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 30.54 0.0 7.00
Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 48.08 0.0 11.00
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 42.81 0.0 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.93 0.0 8.00
4 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 29.78 0.0 7.00
5 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 28.87 0.0 6.00
6 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 24.54 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 35.79 0.0 7.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 35.33 0.0 5.00
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 32.66 0.0 4.00
4 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 32.01 0.0 3.00
5 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 26.90 0.0 2.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 53.33 0.0 9.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 46.06 0.0 7.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 34.91 0.0 6.00
4 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 32.09 0.0 5.00
5 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 24.93 0.0 4.00
6 Dalibor AndrlíkDalibor Andrlík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 23.56 0.0 3.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 58.71 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 47.28 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.77 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
MS Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 24.83 0.00.00.00.00.00.00.0
Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4 32.38 0.0
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 29.69 0.0 11.00
3 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 2 24.46 0.0 9.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 31.8.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 37.37 0.0 7.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 6 34.95 0.0 5.00
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 33.28 0.0 4.00
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3 29.99 0.0 3.00
5 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 2 27.98 0.0 2.00
Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 38.49 0.0 9.00
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 35.58 0.0 7.00
3 Maxim MašínMaxim Mašín
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 33.26 0.0 6.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 31.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 42.87 0.0 9.00
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 39.49 0.0 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 36.18 0.0 6.00
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 31.83 0.0 5.00
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 28.95 0.0 4.00
Celkem 5 závodníků